Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2005 o 15:10, DEViANCE napisał:

Tja, jasne. Akurat w jednej edycji zbierzesz 13 wyjadaczy :O)

Ale cel szczytny ... i trzeba się poświęcić :) i nie 13 tylko co najmniej 19, bo czytając poprzednie edycje jednak chyba lepiej 16:3, tzn. żeby 3 mafiozów było. Ale oni i tak ostatnio wygrywają
2 edycje na nowym forum i 2:0 dla mafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiuuu! Role pofrunęły do swych właścicieli! Każdy otrzymał rolę! Jak ktoś nie otrzymał, w co wątpie, niech jak najszybciej sie do mnie zgłosi!
Zaczynamy tak jak rzekłem, jutro do godziny 22.00.
Pozdrawiam!
Wasz wspaniały, wielki, wspaniały, dobry, kochany, uwielbiany, szanowany, piękny, wywyższanych i cała masa innych przymiotników ;)
DEViANCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 15:34, DEViANCE napisał:

kochany, uwielbiany, szanowany, piękny, wywyższanych i cała masa innych przymiotników ;)
DEViANCE

Chyba nie masz kompleksu skromności ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 15:37, WoWmen napisał:


Chyba nie masz
kompleksu skromności ;).


Oj mam! Ale choć raz w życiu mogę sobie na to pozwolić, prawda? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 15:38, DEViANCE napisał:

Oj mam! Ale choć raz w życiu mogę sobie na to pozwolić, prawda?
:>

Teras jesteś "u władźy" (MG) a więc sobie możesz pozwilić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 15:34, GeoT napisał:

Ale cel szczytny ... i trzeba się poświęcić :) i nie
13 tylko co najmniej 19, bo czytając poprzednie edycje jednak chyba lepiej 16:3, tzn. żeby 3 mafiozów było. Ale oni i tak
ostatnio wygrywają
2 edycje na nowym forum i 2:0 dla mafii


To dobrze, bo kiedyś to żadko kiedy mafia górowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:10, upiordliwy napisał:

Hehe - przynajmniej przy tej edycji nie osiwieję;D Tamta to była niezła nerwówka, hehe. "Oby się nie
zorientowali, oby się nie zorientowali".

---> Znaczy "teraz nie jestem w mafii" ? ;-) Gra się jeszcze nie zaczęła, nie musisz jeszcze udowadniać wszystkim że nie jesteś w mafii i tak już nikt Ci nie uwierzy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:10, upiordliwy napisał:

Hehe - przynajmniej przy tej edycji nie osiwieję;D Tamta to była niezła nerwówka, hehe. "Oby się nie zorientowali, oby
się nie zorientowali".


Jednym słowem - masz prze****** stary :P
Padniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. LifaR już pewnie i tak nigdy mi nie uwierzy:D W każdym razie nie wiem jak Wy w swoich pierwszych edycjach ale ja w poprzedniej miałem ogromne emocje. Nie wyobrażałem sobie jak może ta gra wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:50, upiordliwy napisał:

Może i tak. LifaR już pewnie i tak nigdy mi nie uwierzy:D

---> Oj tam nie uwierzy, nie gram na razie, w następnej edycji też nie, zaufanie się jakoś odbuduje ;-) Zresztą jak tu tłumaczyć Twoją winę "w poprzednim wcieleniu zabijał !" :D

Dnia 04.11.2005 o 18:50, upiordliwy napisał:

W każdym razie nie wiem jak Wy w swoich pierwszych edycjach ale ja w poprzedniej miałem ogromne emocje. > Nie wyobrażałem sobie jak może ta gra wciągnąć.

---> W pierwszej edycji nie było aż tak dużo emocji z mojej strony jak w tej ostatniej. Ale to chyba był okres mistrzostw jakiś tak mi się kojarzy jakoś ;> Ale jakby tak się grało zawsze jak ostatnio... :D (oczywiście mówię o emocjach, nie o "sukcesach" ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wciąga, wciąga :) Ja trafiłem swój pierwszy raz ;) w edycji S4jmona. Całkiem ciekawie było wtedy, a obecny Miszcz, panicz Dev, nielicho namieszał podówczas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:50, upiordliwy napisał:

Może i tak. LifaR już pewnie i tak nigdy mi nie uwierzy:D W każdym razie nie wiem jak Wy w swoich pierwszych edycjach ale
ja w poprzedniej miałem ogromne emocje. Nie wyobrażałem sobie jak może ta gra wciągnąć.


Oj ja to samo, moja pierwsza edycja była moja NAJlepszą :) Za co bardzo dziękuje Panu S4jm0nowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:41, Yarr napisał:

Oj wciąga, wciąga :) Ja trafiłem swój pierwszy raz ;) w edycji S4jmona. Całkiem ciekawie było wtedy, a obecny Miszcz, weteran Dev, nielicho namieszał podówczas ;)


Tja, namieszał! Chciałeś powiedzieć nakierunkował chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierunkował, kierunkował, a jakże! I to jak kierunkował... aż się jeden katani rozmnożył do trzech :P Ale dzięki temu wygraliśmy (mieszkańcy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe gra sie jeszcze nie zaczęła a tu już humory dopisują jak widzę. Cieszę się, że mogę spróbować swoich sił w tej grze. Życzę dobrej zabawy wszystkim! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 21:49, Yarr napisał:

Kierunkował, kierunkował, a jakże! I to jak kierunkował... aż się jeden katani rozmnożył do trzech :P Ale dzięki temu wygraliśmy
(mieszkańcy) :D


Cicho nie przypominaj mi tego nawet. Kurka przegraliśmy wtedy przez moją nieznajomość zasad (lub złamanie zasad Conquerora). Chodziło o to że myslałem że katani dowiaduje się swojego typu w chwili morderstwa, a okazało się że katani sprawdził mnie i powiedział o tym przed mordem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się