Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

A dla mnie nikt miejsca nie zostawił? :(

MG - Caelethi

1. ariwederczi
2. Yarr
3. Shudo
4. Avalon67
5. Lampmeister
6. Kalenos
7. Gumiś.
8. Furr
9. VBone
10. gloody
11. matiz123
12. Ninja_Seba (Reborn :P)
13. <miejsce dla LifaRa>
14. Keroth
15. Ninger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja, o ile przed poprzednią edycją ja po cichu werbowałem ludzi do gry, tak teraz znajomi z FM starają się masowo zwerbować mnie ;P.

Powiem szczerze, że pokusa jest duża, ale niestety będę musiał odpuścić. Problemem są ograniczone możliwości czasowe i brak głowy do gry w związku z końcem rozgrywek piłkarskich - zakończeniem rundy w halowej lidze letniej oraz sezonu w lidze szóstek. W związku z tym sprawa wygląda tak, że dziś wieczorem gram, jutro wieczorem też, w sobotę mam trzy mecze, zaś w niedzielę dwa, w tym jeden również w porach wieczornych. Z jednej strony więc rozpoczęcie edycji w tym tygodniu byłoby dla mnie niezbyt korzystną opcją (a zapisywanie się tylko po to, aby figurować na liście i pisać 1-2 posty dziennie to trochę nie dla mnie), z drugiej strony przyszły tydzień to w tej chwili też taki mały znak zapytania - niby nic się póki co nie zapowiada, lecz okres letni charakteryzuje się w moim przypadku dużą elastycznością, więc nigdy do końca nie wiadomo, jak sprawy się potoczą ;]. Poza tym łatwo zauważyć, że sporej liczbie osób zapisanych na liście zależy - w przeciwieństwie do mnie - na jak najszybszym rozpoczęciu rozgrywki.

Dlatego też pozostaje mi jedynie życzyć wszystkim dobrej zabawy w najbliższej edycji i liczyć na wspólną rozgrywkę niestety w nieco dalszej przyszłości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mnie tu na grę namawiają, ale niestety, mimo zacnej ekipy, nie da rady. Głowa już nie ta i czasu mało ;]
A na pewien znany temat niech starzy milczą, żeby młodzi nie wiedzieli, na wypadek jakby kiedyś chciał sobie jeszcze pograć pls :)

Aha, życzę wszystkim miłej zabawy, a mafia niech się uczy od reprezentacji Francji z mundialu jak skłócić zespół ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 16:05, Budo napisał:

A na pewien znany temat niech starzy milczą, żeby młodzi nie wiedzieli, na wypadek jakby
kiedyś chciał sobie jeszcze pograć pls :)


Ale, że mowa o... No dobra nie zrobię Ci tego :P Chociaż kusisz, oj kusisz :D

Dnia 23.06.2010 o 16:05, Budo napisał:

Aha, życzę wszystkim miłej zabawy, a mafia niech się uczy od reprezentacji Francji z
mundialu jak skłócić zespół ;]


No to jest podstawa wygranej mafii. No i dobrze by było jakby idąc za przykładem trenera wybierali ofiary wg horoskopu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak, jest szansa byśmy zaczęli dziś? ;] Zależy mi by zagrać, a jak mówiłem wyjeżdżam w piątek w przyszłym tygodniu. Coś mi nie idzie policzenie tego, wyrobimy się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba jednak dobrze, że nie było dla mnie miejsca.

MG - Caelethi

1. ariwederczi
2. Yarr
3. Shudo
4. Avalon67
5. Lampmeister
6. Kalenos
7. Gumiś.
8. Furr
9. VBone
10. gloody
11. matiz123
12. Ninja_Seba (Reborn :P)
13. <miejsce dla LifaRa>
14. Keroth

Trochę mi się plany poprzestawiały na najbliższe kilka dni i raczej nie będę się mógł tu produkować. Aczkolwiek dziękuję za zaproszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie... Tyle starych twarzy (czyli nicków ;)) się pojawiło... Jest nadzieja, że FM jeszcze długo pociągnie. Zwłaszcza, że pojawiają się też nowi, którzy za kilka(naście) edycji będą już ciut doświadczeni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 13:25, Keroth napisał:

14. Keroth

Zawsze mnie ktoś z Was znajdzie i wezwie ;-). Nawet jak się zaszyje pod ziemią i udaje,
że nie żyję :P.


Bene :) Przed mafią nie uciekniesz, pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 23.06.2010 o 16:05, Budo napisał:

A na pewien znany temat niech starzy milczą, żeby młodzi nie wiedzieli, na wypadek jakby
kiedyś chciał sobie jeszcze pograć pls :)

>

Przyznam się, że również mnie kusi, tak jak Sebę, by wrócić do tego tematu :) Ale solidarnie nikt się nie wygaduje już chyba od lat, więc wracaj kiedy chcesz. Wątpię, by wielu pamiętało, o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 20:30, Lampek napisał:

Przyznam się, że również mnie kusi, tak jak Sebę, by wrócić do tego tematu :) Ale solidarnie
nikt się nie wygaduje już chyba od lat, więc wracaj kiedy chcesz. Wątpię, by wielu pamiętało,
o co chodzi :)


Hehehe, przecież przy ekipie złożonej ze starych wyjadaczy pamiętać będą wszyscy ;P
Ale, mimo tego, BUDO WRÓĆ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Caelethi
>Jeśli ktoś będzie niedysponowany w najbliższych dniach lub też jakieś wyjazdy uniemożliwią imć graczowi kontynuowanie zabawy, to prosiłbym o uprzednie powiadomienie mnie o tym via forum.

Dzień dzisiejszy był tylko wyjazdowy, w następnych już powinienem być przede wszystkim wieczorkami dostępny. Obowiązkowo od 21 do 23. W tych porach dziecię już śpi i mam czas. Zacząłem nową pracę więc w pracy zbyt dużo czasu pewnie nie będzie, aczkolwiek praca przed kompem jest więc pokusa będzie straszna i coś wydaje mi się że i w dzień się odezwę.

@gloody http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=50560
>1 lipca wyjeżdżam, więc jeśli edycja rozpocznie się w takim momencie, że jej zakończenie wypadnie po tym terminie to będę zmuszony wypisać się z listy.

Nie pękaj jako miasto zlinczujemy Cię jako pierwszego i wyrobisz się w czasie. :)

@matiz123 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=50561
>To ja uprzedzę, że prawdopodobnie w niedzielę nie będę miał zbyt dużo czasu na siedzenie na forum. Ale wieczorkiem powinienem być, więc to aż tak wielki problem chyba nie będzie, zwłaszcza że to ma być jeden z pierwszych dni gry. :)
Nikt nie wymaga pisania przez cały dzień. Jak wieczorkiem zbierzesz wszystko do kupy to myślę że nikt Głowy Ci nie urwie.

@Furr
>Ja niestety też w dalszych terminach nie będę miał czasu.

Tutaj taka sama sytuacja jak z gllody’m :)

> Wakacje, pensjonat, wakacje, praca, wakacje. Obawiam się, że będę miał problem ze znalezieniem czasu na grę później.

Pokażesz gościom jaki to ubaw i zwiększy się populacja uzależnionych :)

>Mówiąc inaczej - dla mnie im wcześniej, tym lepiej, najchętniej już dzisiaj.

Mi akurat również zależy na szybkim starcie.

@ Lampek http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=50532
> Dobrze Cię widzieć. I ariwedercziego też. I Shudo... rany, kopę lat.

Widzę że kojarzysz. Postanowiłem powrócić do starej zabawy intelektualnej.

> Witamy nowicjuszy :) Pamiętajcie o dwóch prastarych zasadach!
>1. Bądźcie aktywni.
>2. Cieszcie się grą i piszcie fabularnie!

Coś Panie kolego kombinujesz już przed edycją. Mówisz o „dwóch prastarych zasadach” a w rzeczy samej zawierają w sobie trzy (aktywność, zabawę i fabularkę). Na mieszanie mafii mi to podchodzi. :)
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=50565
>No to się z Sebą udało (zadowoleni wszyscy z kolejnego starego wyjadacza? :D Bo ja bardzo).

Chyba wszystkim pasi powrót dinozaurów

@ Ninja_Seba
>A ile ludzi wtedy było :D http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=24826

Jakoś mnie ominęła. Oczywiście żałuje bardzo. Pewnie na odwyku od FM byłem.


Szkoda że niektórzy się opierają. Ale wrócą od tego nie da się uwolnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 21:55, Shudo napisał:

Szkoda że niektórzy się opierają. Ale wrócą od tego nie da się uwolnić :)


Jak to kiedyś powiedział walgierz - "Z FM jest jak z sikaniem. Można się powstrzymywać, ale to niezdrowe." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 22:31, Furr napisał:

Jak to kiedyś powiedział walgierz - "Z FM jest jak z sikaniem. Można się powstrzymywać,
ale to niezdrowe." ;)


Żebyś wiedział, że on sobie obecnie szkodzi zupełnie świadomie... ale powiedział, że będzie obserwował wątek, więc zapowiada się mimowolne popuszczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 23:06, Blackbird napisał:

Żebyś wiedział, że on sobie obecnie szkodzi zupełnie świadomie... ale powiedział, że
będzie obserwował wątek, więc zapowiada się mimowolne popuszczanie :)


W następnej edycji już się nie powstrzyma ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 23:06, Blackbird napisał:

więc zapowiada się mimowolne popuszczanie :)


Czy wciąż mówimy o sikaniu, bo się pogubiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 13:43, Furr napisał:

Spider, ty cholero jedna ;P.


Hi hi, pamiętam tą edycję.

Mój komp jest w naprawie, cholera zapisałbym się bo mam nadzieję że jutro go będę miał. Gorzej będzie jak go nie zrobią i tylko zajmę miejsce komuś ;/
Ekipa straszna wychodzi, aż wstyd taką edycję opuszczać. Mam nadzieję że dziś popołudniu zadzwonią do mnie i powiedzą że komp zrobiony. Wciągu dwóch miesięcy spaliło mi kartę graficzną i dwa dyski twarde, więc dla spuszczenia tych nerwów za stratę wielu ważnych danych zagrałbym ochoczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 00:14, Caelethi napisał:

W poprzedni weekend nie wyszło, tak więc postaram się rozpocząć 25 czerwca,

Rozumiem, że ten termin cały czas aktualny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 14:54, ariwederczi napisał:

Rozumiem, że ten termin cały czas aktualny? :)


Cóż, chyba tak. Choć nadal brakuje przynajmniej jednego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 18:38, Caelethi napisał:

Cóż, chyba tak. Choć nadal brakuje przynajmniej jednego gracza.


Nie rozumiem, 14 graczy to nawet więcej niż potrzeba. Zaczynajmy ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się