Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2010 o 16:34, Budo napisał:

Co Ty w ogóle miałeś w głowie jak robiłeś ten remis? xD

- Nie wiem sam dokladnie ;P
Siedzialem sobie na forum, widze ze Shudo ma umrzec, wg. mnie byl niewinny (on zawsze tak miesza starajac sie zmobilizowac innych do dyskusji, z tego co pamietalem przynajmniej), ari wydawal mi sie podejrzany (ciezko go nie podejrzewac, to troche jak Yarra ;) no i remis sam sie zrobil. Czekanie do ostatniej chwili tez jakos samo wyszlo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 18:55, LifaR napisał:

- Nie wiem sam dokladnie ;P
Siedzialem sobie na forum, widze ze Shudo ma umrzec, wg. mnie byl niewinny (on zawsze
tak miesza starajac sie zmobilizowac innych do dyskusji, z tego co pamietalem przynajmniej),
ari wydawal mi sie podejrzany (ciezko go nie podejrzewac, to troche jak Yarra ;) no i
remis sam sie zrobil. Czekanie do ostatniej chwili tez jakos samo wyszlo ;]


Sam bym tego lepiej nie wymyślił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 15:51, Budo napisał:

/.../

Ściągacie ludzi, którzy nie grali dwa lata, to powinniście wiedzieć, że mogą znać zasady
ze starych czasów. Kiedyś się wysyłało wszystkim, a każdą edycję poprzedzał obszerny
post z zasadami. Zawsze ten sam, autorstwa Domka, lub Cerma, lub kogoś tam, nie pamiętam,
tylko edytowany na potrzeby kolejnej edycji :)


Pamiętam, że zawsze wisiał regulamin autorstwa Bloody''ego :) Z dopiskiem: "Regulamin autorstwa BloodyGuy''a, dostosowany na potrzeby mojej edycji". I to było fajne. Na pewno byłbym za tym, by wrócić do używania tego regulaminu. No i kontakt z moderatorem jakimś by się przydał, by te posty podczepiał. Obecnie chyba żadnego nie znam, a na pewno nie mam na GG, bo walgierz modem już nie jest?

Kurna, właśnie sobie przypomniałem, że Ty byłeś modem przez jakiś czas!

:)

Do następnej edycji się póki co nie zapisuję, bo nie wiem, jak czasowo będą wyglądały przyszłe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To może Bloodyego, nie pamiętam. No tak, kiedyś walgierz i ja ogarnialiśmy podczepiane posty, teraz to chyba nie ma co pisać do modów, bo żaden z nich nie gra i będą sobie podczepiać i odczepiać jak im się będzie podobało i ciągle bym i trzeba gitarę zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 11:34, Lampek napisał:

Obecnie chyba żadnego nie znam, a na pewno nie
mam na GG, bo walgierz modem już nie jest?

Ostatnio się jednemu userowi dostało za taką prośbę gdy poprosił w wątku o moderatorach. Teraz do takich rzeczy służy formularz kontaktu z moderatorami. Niestety to już nie stare dobre czasy. Może się zdarzyć i tak że edycja się skończy a regulaminu i tak podpiętego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara ekipa numery do siebie jeszcze ma z gg :P To, że niektórzy się zmoderatorowali przez ten czas to inna bajka ;)
W edycji bym zagrał bo się wkręciłem znowu, ale musiała by ruszyć w piątek (bo wtedy mam obronę i wieczorem już powinienem być szczęśliwym posiadaczem dyplomu licencjata :P). Wcześniej to niestety odpadam bo trzeba jednak trochę się przygotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj narzekacie. Jak wysłałem formularz z prośbą o przeniesienie wątku do innej kategorii, to następnego lub tego samego dnia było już done. Także z tym podczepianiem i odczepianiem regulaminu nie powinno być problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 16:23, Caelethi napisał:

Aj narzekacie. Jak wysłałem formularz z prośbą o przeniesienie wątku do innej kategorii,
to następnego lub tego samego dnia było już done. Także z tym podczepianiem i odczepianiem
regulaminu nie powinno być problemu :P


Będzie jak trzeba będzie podczepiać i odczepiać co edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 22:14, ariwederczi napisał:

Mam nadzieję, że nabór do edycji 04/2010 przebiegnie sprawnie i bez problemów...


Ty przynajmniej masz nadzieję :P

Shudo, spróbuj pozapraszać graczy do edycji, bo w takim tempie to do września nie ruszymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to możecie odetchnąć z ulgą - jutro opuszczam swój dom i wrócę chyba 16 lipca, więc nie zagram w najbliższej edycji. No chyba że zbieranie składu tyle potrwa, że nie będzie kompletu aż do mojego powrotu, czego jednak Wam nie życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:44, Caelethi napisał:

Shudo, spróbuj pozapraszać graczy do edycji, bo w takim tempie to do września nie ruszymy...


Zaproszenia nie skutkują bo większość wyjeżdża :(
Chyba trochę na edycję poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 20:09, Shudo napisał:

> Shudo, spróbuj pozapraszać graczy do edycji, bo w takim tempie to do września nie
ruszymy...

Zaproszenia nie skutkują bo większość wyjeżdża :(
Chyba trochę na edycję poczekamy.


Ja chętnie bardzo zagram po 14 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba podobnie jak Keroth z tego co widzę. Mam okazję, żeby sobie trochę pieniędzy zarobić (znajomy sobie dom na wsi powiększa i potrzebuje pomocy), tak więc zapewne wyjadę po zakończeniu mistrzostw na kilka dni.

MG - Shudo
1. Cael
2. ariwederczi
3. Mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 23:02, PsyhoSpider napisał:

Zazwyczaj okres świąt, wakacje oraz ferie tym właśnie się charakteryzują że skład zebrać
jest bardzo ciężko.

Nic nie jest niemożliwe. Myślę, że niegdyś to nie było kwestią problematyczną, gdy zwykle na edycję w sezonie przypadało 20 osób z hakiem. Teraz niestety trzeba będzie znaleźć nowych, chętnych to rozgrywki graczy lub odświeżyć pamięć weteranom, co już się tutaj nie udzielają :) A nie sądzę, by wszyscy wyjeżdżali gdzieś na wakacje w lipcu. Najwięcej teraz od MG zależy, oczywiście postaram się z mojej strony wykazać inicjatywą i dopomóc w uzupełnianiu szeregów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie pamiętam edycji po 20 osób z kawałkiem. To już chyba przeginka, gra się pewnie długo i można się pogubić.
Ja jeszcze nie wiem, muszę się podsumować z czasem, ale może się zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się