Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 10:39, Blackbird napisał:

Były :) 40k Warhammerowska (chyba DEV''a), moja Pratchettowska, czy Lampka drugowojenna
i trochę innych by się znalazło. :)



Ojjj to były przednie edycje :D Aż by się znowu wróciło do tych klimatów. Jeszcze do tego dorzuciłbym Upiorową Star Wars gdzie notabene zaliczyłem debiut na tym forum w FM. Byłem wtedy z walgierzem w mafii i wszystkich rozwaliliśmy przy zerowych stratach :P Też fabularnie było, że aż miło ;)

@ Yarr

The Thing kolejny przykład, a co Ty chcesz od kawy, moment był fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 12:08, Ninja_Seba napisał:

The Thing kolejny przykład, a co Ty chcesz od kawy, moment był fajny :P


No, bardzo... "wszyscy dobrze się bawili, chociaż był wyjątek"... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, Yarr nie przypominaj jej xD

Mi się najbardziej podobała edycja Allo Allo i nie tylko dlatego, żeśmy ją z GeoTem wygrali jako mafia :P
Po prostu był świetny klimat i mega śmiesznie, każdy odgrywał jakąś postać z serialu, beka nie z tej ziemi :D
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=6638

1. DevilFish - Rene Francois Artois
2. walgierz - Oficer Crabtree
3. Budo - Herr Otto Flick
4. Yarr - Helga Geerhart
5. Lampek - Michelle Dubois
6. Ninja Seba - Edith Melba Artois
7. Upiordliwy - von Smallhausen
8.Humanghost - Porucznik Hubert Gruber
9. Keroth - Madame Fanny La Fan
10. GeoT - Kapitan Alberto Bertorelli
11. P3nczul - Monsieur Roger Leclerc
12. Sand Wraith - Pułkownik Kurt von Storm
13. Cermatox - Yvette Carte-Blanche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się łezka w oku kręci jak się wspomina tamte edycje. Miałem wtedy dużo czasu, pamiętam że po zakończeniu jednej edycji FM od razu nie mogłem się doczekać kolejnej :).

A teraz to co się dzieje ;-). Zdecydowanie trzeba coś z tym zrobić, jestem po Shudo nawet w stanie poprowadzić edycje, bylebyśmy sobie w wakacje 2 razy pograli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja nie byłem panią katanią? ;P No wiem, że mieliśmy płomienny romans...
Jak będę miał trochę czasu to wymyślę jakąś wartą zapamiętania fabułę i Wam poprowadzę edycję. Ale nie w najbliższym czasie, bo teraz mam sporo na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 13:53, Blackbird napisał:

Czy ja nie byłem panią katanią? ;P No wiem, że mieliśmy płomienny romans...
Jak będę miał trochę czasu to wymyślę jakąś wartą zapamiętania fabułę i Wam poprowadzę
edycję. Ale nie w najbliższym czasie, bo teraz mam sporo na głowie.


Tak, byłeś panią katanią Helgą i trochę przekombinowałeś ze sprawdzaniem chyba i mieliśmy płomienny romans jak to Flick i Helga :P
Aż w końcu Cię zabiłem, bo ile można ryzykować hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:16, Budo napisał:

Aż w końcu Cię zabiłem, bo ile można ryzykować hehe :P


Typowy zakompleksiony gestapowiec ;P

Coś mi się zdaje, że z edycji lipcowej będą nici. Mało chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Keroth
Ja też jestem skłonny poprowadzić edycję (chciałbym się zrehabilitować za jedyną edycję, którą jak dotąd prowadziłem). Tylko, że w tej chwili mamy więcej chętnych do prowadzenia niż do gry. ;)

@ Yarr
Do końca lipca jeszcze sporo czasu. Wierzę, że uda się zebrać porządny skład. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze bardzo ciepło wspominam edycję Budo, w klimatach Magic The Gathering, oczywiście, jeśli dobrze pamiętam, bo ze światem Magica nigdy się nie zetknąłem. Klimacik ściekał po ścianach i był cholernie fajny. Pamiętam, że Budo kazał mi później zapytać/przeprosić graczy, których ciała zjadła moja postać...
...stare, dobre czasy.

Co do wspomnianej, mojej edycji w klimatach IIWŚ, to dla mnie jest niezapomniana. Byłem wtedy jeszcze mało doświadczonym graczem, a sama edycja była moim debiutem w roli MG. Zapomniałem chyba wtedy wrzucić listy z głosami, kto na kogo. Stres ;) Ale jak zobaczyłem zaangażowanie graczy, ich świetne posty, to cóż, poczułem kopa i naprawdę dałem z siebie wszystko wtedy. Sukces tej edycji to przede wszystkim zasługa świetnych graczy, którzy podeszli do tematu emocjonalnie i z chęcią grali. Także ponownie, po ponad 3 latach od tej edycji, dzięki wszystkim za świetną grę :)

Chciałbym powtórzyć taką edycję kiedyś, zrobić to jak za starych czasów i z podobnym rozmachem, ale dopiero wtedy, kiedy będę miał pewność, że ma to szansę wypalić. A chyba niestety byłby z tym problem.

Przypominam listę do aktualnej edycji, żeby daleko nie szukać.

MG - Shudo
1. Cael
2. ariwederczi
3. Mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się dopisuję do Twojej edycji drugowojennej już teraz :)

Swoją drogą to niesamowite, że przez rok nie było mnie na gram.pl, a spadłem w FM z pierwszego miejsca na drugie. Kuk, jak widziałem, spamował ile wlazło i trudno go będzie dogonić, zwłaszcza, że w najbliższej edycji nie zagram raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Shudo
1. Cael
2. ariwederczi
3. Mhm.
4. Keroth (po 15 lipca)

Może niech się dopiszą wszyscy, którzy mówią, że chcieliby, a się nie dopisali. To wtedy będzie wiadomo ile mniej więcej osób należy "doprosić", aby edycja ruszyła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam namiary na paru starych graczy, to może się jeszcze kogoś ściągnie, tylko dajcie mi trochę czasu, bo obecnie nie mam go wiele n a zbyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:44, Blackbird napisał:

> Aż w końcu Cię zabiłem, bo ile można ryzykować hehe :P

Typowy zakompleksiony gestapowiec ;P



Patrz, a ja słyszałem, że zwycięzców nikt nie rozlicza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 21:30, Budo napisał:

Patrz, a ja słyszałem, że zwycięzców nikt nie rozlicza ;]


Zawsze przychodzą jacyś kolejni zwycięzcy :) A ja ostatnią edycję wygrałem (wespół z Lampkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 12:06, Budo napisał:



Shudo- jakie klimaty przewidujesz?


Strzelam, że klimaty jesienno/zimowe, adekwatne do pory roku, w czasie której rozgrywać się będzie edycja (o ile w ogóle będzie, przy dobrych wiiatrach) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wici rozesłane. Przy okazji- reaktywujmy kampanię reklamową z dawnych lat- banner i podpis "Lubisz zabijać? Przyłącz się do forumowej mafii!"
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się