Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Cóż przypomnę Ci Panie, że jeszcze wczoraj obarczałem się winą, ale ktoś mądry z naszej drużyny powiedział że żaden z Nas nie powinienen tego robić, a kiedy ktoś mi mówi, że zrobiłem coś czego nie zrobiłem to się bronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:04, Vaxinar napisał:

Cóż przypomnę Ci Panie, że jeszcze wczoraj obarczałem się winą, ale ktoś mądry z naszej drużyny powiedział że żaden z Nas
nie powinienen tego robić, a kiedy ktoś mi mówi, że zrobiłem coś czego nie zrobiłem to się bronię.


-Tiaa obarczałeś sie wina tylko po to pewnie żeby teraz móc powiedzieć:" no przecież obarczałem się wczoraj winą co chcecie". Budo uważał że Vaxinar jest na razie najbardziej podejrzany.
- I zwróćcie uwagę na wcześniejsze wypowiedzi (te zaznaczone w moim poście wyżej;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:48, Budo napisał:


*****
Ale żenada kwasy na lewo. Na drugi raz patrz jak klikasz i nie psuj gry. I nie odpisuj.
*****

Ty sobie daruj te głupie kom. i tak zarsządcy to wywaalą, a na przyszłość olej takie posty. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:07, Budo napisał:

-Tiaa obarczałeś
sie wina tylko po to pewnie żeby teraz móc powiedzieć:" no przecież obarczałem się wczoraj winą co chcecie". Budo uważał
że Vaxinar jest na razie najbardziej podejrzany.


To uważaj bo masz do tego prawo, ale Twoje argumenty są poprostu piękne, powiedziałem tak wtedy tylko po to aby teraz powiedzieć tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo przyglądał się reszcie bandy ale najmnie pasował mu WoWmen i na niego dzisiaj postanowił zagłosować

****
Lincz -WoWmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest drugi dzień i nie bardzo jeszcze udało mi się wszystkich poznać i z tego co tutaj widzę moi Panowie to mogę mieć duże problemy z dożyciem do jutra. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że Panowie Budo i upiordliwy za wszelką cenę nie chcą mnie tu widzieć jednakże ja nie będę wyznawał zasady "oko za oko" - najbardziej podejrzany ze wzgędem na niektóre wypowiedzi wydaje mi się Shudo. Dlatego oddaje na niego głos.

*******

Lincz - Shudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humanghost obserwował burzliwą wymianę zdań między Shudo, Vaxinarem a Budo. Nie podobały mu sie nowe nastroje w obozie. Bardzo łatwo zwalić na kogoś winę i odsunąć się od sprawy. Ale nastroje w obozie dawały do zrozumienia, że w końcu ktoś poniesie karę za to co stało się wczorajszego wieczora. Miał tylko nadzieję, że to będzie słuszna decyzja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Mam nadzieję, że panowie przestaną używać argumentów typu: to nie ja, stałem przecież na warcie...- rzekł Lampek spokojnie. - Nie jest to żaden argument. Przecież ci z nas, którzy szli przodem nie zwracali uwagi na osoby z tyłu( uważali, ze tył jest obstawiony, a kto mógł się domyślać, że Yarr zostanie zamordowany). Ci "strażnicy" są równie prawdopodobymi zabójcami jak wszyscy inni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nardziej podejrzany ze wzgędem na niektóre wypowiedzi najb

Dnia 07.11.2005 o 19:39, Vaxinar napisał:

wydaje mi się Shudo. Dlatego oddaje na niego głos.

*******

Lincz - Shudo

Jakie wypowiedzi, które
"Tu centrala do mózgu Vaxinar MYŚL"
daj przykład a nie wal bo reszta tak typuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Słychać jednak głos rozsądku w całym tym burdelu. - powiedział Upiordliwy patrząc na Lampka. - już wypowiedziałem się wcześniej na temat podziału winy w całej naszej wczorajszej akcji. Nie ważne gdzie kto stał. Ważne co robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dowiemy sie cąłej prawdy o wczorajszym wydarzeniu - wtrącił się Humanghost - Morderca sam się nie przyzna, to pewne. Musimy szukać sami, nie ufając nikomu. Sam morderca będzie chciał nas wyprowadzić w pole. Szpiedzy są wszędzie.. i uważają sie za bardzo sprytnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - tylko wywołując zbędny chaos sami wybijemy się zanim dowiemy się kto jest zdrajcą. Ja sam nie wiem na kogo mógłbym dzisiaj wskazać palcem. To będzie bardzo ciężka decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uważam że zdrajca jest Vaxinar. Nie mam niezbitych dowodów, ale na dzień dzisiejszy wydaje mi się najbardziej podejrzanym. Powody przedstawiłem wcześniej, głównie chodzi o to że już od wczoraj mówi że jest niewinny i ten motyw z poczuciem winy...

*****
lincz-----> Vaxinar
*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:53, Shudo napisał:

"Tu centrala do mózgu Vaxinar MYŚL"


Takie wypowiedzi to sobie naprawde daruj :|

Dnia 07.11.2005 o 19:53, Shudo napisał:

daj przykład a nie wal

Jak już mówiłem Twoje wcześniejsze wypowiedzi, w których to krytyujesz tylko zachowanie innych, którzy mówią coś o swoich typach, to po pierwsze, a po drugie tak jak mówiłem mam TRZY typy, ale wybrałem ostatecznie Ciebie, nie wiem czy słusznie bo gramy aż 2 dni.

Dnia 07.11.2005 o 19:53, Shudo napisał:

bo reszta tak typuje


Ale ja nie jestem "reszta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Na dzień dzisiejszy nic lepszego nie wymyślę. Myślałem długo nad wcześniejszymi wypowiedziami członków naszej załogi i znalazłem kilku podejrzanie wypowiadających się panów. Jednakże dzisiaj najbardziej podejrzany wydaje mi się Vaxinar - cały czas chamsko podkreślając , że on NIE jest winny. Co prawda nie wziąłem pod uwagę osób kłócących się z Yarrem przed jego śmiercią bo wątpie by ktoś był na tyle głupi by mordować po cichu swojego jawnego przeciwnika licząc na nie zwrócenie niczyjej uwagi.

**********
Lincz - Vaxinar

**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, w kilku moich wypowiedziach się broniłem, ale powiedz mi, czy jakby na Ciebie padło podejrzenie to nie zareagowałbyś tylko bys stał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Drogi Vaxinarze, pewnie bym zareagował podobnie jak Ty. Jednak Ty broniłeś się jeszcze zanim padło na Ciebie pożądne podejrzenie. Spójrz - niewiadomo jak potoczą się dalsze nasze losy i nie każdy wskazuje na Ciebie więc nie atakuje Cię nawet większość. Dlaczego zatem bronisz siętak rażąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek miał mętlik w głowie. Zagłosowałby na Vaxinara ale nie jest pewny, co do jego winy. A może on po prostu tak bardzo chce żyć?? Muszę się nad tym zastanowić, mam jeszcze trochę czasu. Wiem napewno, że zwrócę uwagę na zachowanie mathewmw''a, WoWmen''a oraz Shuda jeśli Vaxinar okaże się niewinnym. Bo mimo wszystko wydaje mi się, że Vaxinar dzisiaj padnie ofiarą linczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mordercą jest Shudo. Zaczął ostatnio coraz bardziej mi podpadać i próbował stworzyć coraz gorszą atmosfere.

******
Lincz - Shudo
******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:44, upiordliwy napisał:

Dlaczego zatem bronisz siętak rażąco?

Uważam, że Vaxinar myśli, że reszta, nie chcąc się narażać, zagłosuje na niego, chociaż chętnie zagłosowałaby na kogoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się