Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 08:25, Furr napisał:

Wolę prowadzić - nie wiem ile dokładnie będę miał czasu, na prowadzenie na pewno mi wystarczy,
na aktywną grę - niekoniecznie.

Mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 23:16, windows00 napisał:

A potem MG niech zrobi selekcję :P
Tak dawno jej nie było...


Nie, bo odpadniesz i co wtedy ;]

Furr---> jak rozumiem jedziemy bez dnia fabularnego, tak? W sensie od razu pierwszego dnia jest mord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 08:11, Piotrbov napisał:

Ciekawe... Czyżby, to by była pierwsza walka o MG''a?


Już wcześniej były. Kiedyś były w ogóle kolejki do mistrzowania, czasem ktoś wpadał wpieniony, że co tu się dzieje, przecież on sobie 3 miesiące temu rezerwował prowadzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Furr
1. Vilmar
2. Keroth
3. Cael
4. Avalon
5. Budo
6. Rincewind
7. Spider
8. Asthariel
9. Piotrbov
10. win0
11. Dexter
12. FerN77
13. SimplyLucas (lucky thirteen?)
14. HeyBabyGirl

Znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla kolejnego "newbie", ze sporą ilością czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.08.2010 o 09:50, HeyBabyGirl napisał:

Znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla kolejnego "newbie", ze sporą ilością czasu ?



Dopisać się zawsze możesz, najwyżej MG zrobi selekcję i wyrzuci któregoś nowego. Przeczytaj jakąś z poprzednich edycji i zasady z pierwszego posta wątku, żebyś wiedział jak się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 09:35, Budo napisał:

Furr---> jak rozumiem jedziemy bez dnia fabularnego, tak? W sensie od razu pierwszego
dnia jest mord?


Nie no, dzisiaj napiszę post rozpoczynający (o ile dostanę potwierdzenia na mejla/gg), a pierwsza noc będzie jutro dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 09:35, Budo napisał:

> A potem MG niech zrobi selekcję :P
> Tak dawno jej nie było...

Nie, bo odpadniesz i co wtedy ;]

Furr---> jak rozumiem jedziemy bez dnia fabularnego, tak? W sensie od razu pierwszego
dnia jest mord?


Taki mord bez wprowadzenia ? :D nie no Panowie nie badzmy smieszni i nie mieszajmy myslowo dwóch roznych systemow walutowych :) ...mam nadzieje ze to zart był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Furr napisał, że mord pierwszej nocy, a lincz drugiego dnia. Matematykę na poziomie przedszkola to ja jeszcze umiem ;]
Ale skoro jednak będzie normalnie, to spoko, tylko bez sensu zasada z oznajmianiem co sie edytowało- ja edytuję niemal każdego napisanego posta i nie będę wyszczególniał co i kiedy dodaję, poprawiam itd... zresztą i tak, kto to sprawdzi? Modów już wśród nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 13:30, windows00 napisał:

> Nie, bo odpadniesz i co wtedy ;]
No to odpadnę ;)
Jeślim niegodny gry u Furra ;D


Pokajać się i błagać o wybaczenie...może przymknie oko i spojży w łaskawszy sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:38, Budo napisał:

sie edytowało- ja edytuję niemal każdego napisanego posta i nie będę wyszczególniał co
i kiedy dodaję, poprawiam itd... zresztą i tak, kto to sprawdzi? Modów już wśród nas
nie ma.


Nie, chodzi tu raczej o "EDIT: literówki", bądź inne "zapomniałem wpisać linczu", "pomyliły mi się nicki", "jestem w mafii i przypadkiem się odkryłem" ;).

To troszeczkę ułatwia zrozumienie jakiejś szybszej wymiany zdań, jeśli ktoś zdążył odpowiedzieć na Twojego posta przed wyedytowaniem go. A jeśli chodzi o sprawdzanie - ta gra tak czy siak polega na uczciwości grających, tutaj też na to liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 13:49, Furr napisał:

> sie edytowało- ja edytuję niemal każdego napisanego posta i nie będę wyszczególniał
co
> i kiedy dodaję, poprawiam itd... zresztą i tak, kto to sprawdzi? Modów już wśród
nas
> nie ma.

Nie, chodzi tu raczej o "EDIT: literówki", bądź inne "zapomniałem wpisać linczu", "pomyliły
mi się nicki", "jestem w mafii i przypadkiem się odkryłem" ;).

To troszeczkę ułatwia zrozumienie jakiejś szybszej wymiany zdań, jeśli ktoś zdążył odpowiedzieć
na Twojego posta przed wyedytowaniem go. A jeśli chodzi o sprawdzanie - ta gra tak czy
siak polega na uczciwości grających, tutaj też na to liczę.


Zasady zrozumiałe, popieram. A do rzeczy, czyli kiedy mozemy sie spodziewać wprowadzenia i początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się wsio wyjaśniło, zaraz się zgłoszę na e-mail. Napiszę jednak ze "służbowego" gmaila, bo jednak mam większe zaufanie do guglanej pocztej niż do nomen omen Wirtualnej.

P.S.

Dnia 11.08.2010 o 23:25, Furr napisał:

ta gra tak czy siak polega na uczciwości grających, tutaj też na to liczę.


Khem...no patrz pan, a cały czas mi się wydawało, że właśnie gra, w której dwóch graczy ściemna reszcie że jest uczciwa i stara się o dobro całego miasta, właśnie wpisane ma na sztandarach kłamczuszkowanie. Dobrze, że sobie wyjaśniliśmy tę sprawę przez jej rozpoczęciem ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 13:49, Furr napisał:

A jeśli chodzi o sprawdzanie - ta gra tak czy
siak polega na uczciwości grających, tutaj też na to liczę.


Przestań, mafia kłamie na potęgę, mieszkańcy czasem też, a Ty mówisz o uczciwości? ;]
Nikt tego nie sprawdzi w żaden sposób, olałbym to i tyle. Zakaz edycji po 22:30 i tyle, reszta niech będzie jak była. I tak na edycję jest tylko 5 minut, więc w ciągu dnia nie będzie to miało większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:17, Caelethi napisał:

Ostatecznie zaczynamy jutro, tak?


No chyba, bo jak na razie nie widzę możliwości, by post rozpoczynający pojawił się jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:51, Budo napisał:


No jak nie, Furr da radę. Post rozpoczynający dzisiaj, pierwszy mord wczoraj.


W to, że Furr da radę wierzę, ale z potwierdzającymi może być inaczej :/ Coś czuję, że dopiero jutro późnym popołudniem damy radę zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie im później tym lepiej teraz, bo w weekend będę miał ograniczony dostęp do Internetu (tzn. będzie, ale z czasem może być różnie). Jutro w sumie byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się