Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

- O ty huncwocie! - zawołał Jimmy do Ariwederczi''ego. - Że mi niby krzywo z oczu patrzy? To ty chyba swojej krzywej mordy w lustrze nie widziałeś!

* * *

Lincz-> ariwederczi

Powód:
Po pierwsze - bo głosuje na mnie
Po drugie - bo się napatoczył
Po trzecie - nie chcę mi się szukać listy graczy by sprawdzić jacy inni ludzie jeszcze grają w tej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Jak już niektórzy zauważyli, zginiemy albo od ruskich, albo z zimna, wycieńczenia albo przez tych fucking zdrajców. Trzeba go poszukać. Ja osobiście jestem za tym, żeby przyjrzeć Asterskiemu.

*******
Lincz - Asthariel

Bo nie ma na niego głosu, a jak dla mnie znalezienie zdrajcy po 1 dniu jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany nie sądziłem, że pierwszego dnia będę miał taki dylemat.

Zurris => jak na tak doświadczonego gracza wydaje mi się dziwne oskarżanie fabularne pierwszego dnia. Czyżbyś się chciał w prosty sposób pozbyć doświadczonego mieszkańca już dziś :)?

Raczej wątpię. Za duży staż masz na to.

Cóż, czyli to co - próba prowokacji by wywiązała się jakaś dyskusja? :)

Jak dla mnie na 90% jesteś niewinny, ale jak nikomu innemu noga się nie podwinie, to jak "Kuba Bogu... tak...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 15:34, Furr napisał:

A co w domyśle stoi za Twoim głosem...? ;)


A w moim domyśle - głosowałeś jako trzeci, w większości przypadków takie osoby są brane pod uwagę przy pierwszym linczu (a kto nie jest?), jest to niewygodne rozwiązanie dla mafii, jak na pierwszy dzień mi wystarczy takie wytłumaczenie, by zagłosować na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 16:36, paweldomar1 napisał:

Lincz - Asthariel

Bo nie ma na niego głosu,


Chyba ci się coś pokiełbasiło, albo to mój post jest przezroczysty.
Edytuje szybko post, żeby nas nie powiązali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 16:36, paweldomar1 napisał:


*******
Lincz - Asthariel

Bo nie ma na niego głosu, a jak dla mnie znalezienie zdrajcy po 1 dniu jest nierealne.


Źle liczysz, przecież już mam głos :-)
Edit: Widzę, że się spóźniłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 16:43, HeyBabyGirl napisał:

Chyba ci się coś pokiełbasiło, albo to mój post jest przezroczysty.
Edytuje szybko post, żeby nas nie powiązali :)

Bo Ty jesteś przezroczysty. I wychudzony. I w ogóle.

A w mafii jest HBG z Astharielem! Elaborat na ten temat dopiszę później, kiedy w waszych teczkach nazbiera się potknięć, wpadek, błędów, przejęzyczeń i innych rzeczy, które będę mógł później wykorzystać jako argumenty przeciwko Wam. Jak się z tym czujesz?

Edit: wyciąłem cytowane przez Ciebie słowa paweldomara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 16:42, Caelethi napisał:

A w moim domyśle - głosowałeś jako trzeci, w większości przypadków takie osoby są brane
pod uwagę przy pierwszym linczu (a kto nie jest?), jest to niewygodne rozwiązanie dla
mafii, jak na pierwszy dzień mi wystarczy takie wytłumaczenie, by zagłosować na Ciebie.


Moje zachowanie jest niezgodne z typowym zachowaniem mafii, więc na mnie głosujesz?
Czyli głosujesz na osobę, która w Twoim mniemaniu mafią raczej nie jest, czyli w Twoim interesie leży zabicie niewinnego... Oż Ty cholero jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 16:48, Furr napisał:

Moje zachowanie jest niezgodne z typowym zachowaniem mafii, więc na mnie głosujesz?

Tak, w dodatku zapewne między godziną 21:50, a 22:00 trzykrotnie zmienisz głos, by zostać później uniewinnionym, cwaniaku!

Dnia 05.09.2010 o 16:48, Furr napisał:

Czyli głosujesz na osobę, która w Twoim mniemaniu mafią raczej nie jest,

Moje mniemanie to nie twój interes.

Dnia 05.09.2010 o 16:48, Furr napisał:

czyli w Twoim
interesie leży zabicie niewinnego... Oż Ty cholero jedna!

Mój interes to nie twoje mniemanie... To znaczy mój interes to nie twój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 16:48, Caelethi napisał:

> Chyba ci się coś pokiełbasiło, albo to mój post jest przezroczysty.
> Edytuje szybko post, żeby nas nie powiązali :)
Bo Ty jesteś przezroczysty. I wychudzony. I w ogóle.

A w mafii jest HBG z Astharielem! Elaborat na ten temat dopiszę później, kiedy w waszych
teczkach nazbiera się potknięć, wpadek, błędów, przejęzyczeń i innych rzeczy, które będę
mógł później wykorzystać jako argumenty przeciwko Wam. Jak się z tym czujesz?


Nijak, nie twoja broszka.

Czyżbyś nie wyczuł nuty nawiązania rozmowy? Czy swoje teorie spiskowe będziesz klekotał wyłącznie za sprawą suchych linczów i fabularki :)

Wycinek z Twojego postu skierowanego do Furra:

>Tak, w dodatku zapewne między godziną 21:50, a 22:00 trzykrotnie zmienisz głos, by zostać później >uniewinnionym, cwaniaku!

Próbujesz komuś sprzedać sposób na" immunitet anty-LINCZ", czyżbyś go nie potrzebował ? :P
Łohoho trzeba zrobić pierwszy wpis na Twój temat do mojego dzienniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 17:19, HeyBabyGirl napisał:

Nijak, nie twoja broszka.

Wyczuwam zdenerwowanie w twojej wypowiedzi. Czyżbyś wziął sobie do serca moje słowa? Czyżbym odkrył wasz kryty przed innymi związek?

Dnia 05.09.2010 o 17:19, HeyBabyGirl napisał:

Czyżbyś nie wyczuł nuty nawiązania rozmowy? Czy swoje teorie spiskowe będziesz klekotał
wyłącznie za sprawą suchych linczów i fabularki :)

Czyżbym nie zrozumiał pierwszego zdania? Czy moje teorie spiskowe nie godzą w twoje serce, gdyż są najprawdziwsze z prawdziwych? Powoli twoja teczka nabiera masy, między innymi za sprawą twoich mokrych linczów i postów fabularnych, które są nie do przyjęcia.

Dnia 05.09.2010 o 17:19, HeyBabyGirl napisał:

Wycinek z Twojego postu skierowanego do Furra:

Nie wcinaj się wszędzie gdzie to możliwe, wiem że musisz bronić swojego tyłka za wszelką cenę, bo wstydem byłoby, gdyby mafia odpadła w pierwszym linczu przez swoją tragiczną wpadkę.

Dnia 05.09.2010 o 17:19, HeyBabyGirl napisał:

Próbujesz komuś sprzedać sposób na" immunitet anty-LINCZ", czyżbyś go nie potrzebował
? :P

Ja nikomu nic nie muszę sprzedawać, po prostu podsunąłem mu sposób na wzbudzenie swoją osobą kontrowersji. Ja już z tego nie muszę korzystać, bo mój immunitet ma datę ważności do 01.01.2011.

Dnia 05.09.2010 o 17:19, HeyBabyGirl napisał:

Łohoho trzeba zrobić pierwszy wpis na Twój temat do mojego dzienniczka :)

Twoje marne prowokacje nie robią na mnie wrażenia, Sancho Panso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym:

=========================

Zmiana linczu ==> HeyBabyGirl

Za to, że nie okazałeś się winny w poprzedniej edycji i za pomniejsze przewinienia w postaci chęci do życia i poddawanie wątpliwości nieomylności moich nieomylnych osądów, koniec kropka. A i jeszcze za to, że nie wyraziłeś skruchy za okazanie się niewinnym po zlinczowaniu Ciebie w poprzedniej edycji.

=========================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 17:37, Caelethi napisał:

Za to, że nie okazałeś się winny w poprzedniej edycji i za pomniejsze przewinienia w
postaci chęci do życia i poddawanie wątpliwości nieomylności moich nieomylnych osądów,
koniec kropka. A i jeszcze za to, że nie wyraziłeś skruchy za okazanie się niewinnym
po zlinczowaniu Ciebie w poprzedniej edycji.


Hahahahaha. Również uważam, że za niedopuszczalną śmierć ostatniego dnia poprzedniej edycji, HBG zasługuje na karę. Powinien zostać zlinczowany. Natychmiast! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 17:35, Caelethi napisał:

> Nijak, nie twoja broszka.

Dnia 05.09.2010 o 17:35, Caelethi napisał:

Wyczuwam zdenerwowanie w twojej wypowiedzi. Czyżbyś wziął sobie do serca moje słowa?

" Nijak, nie twoja broszka. " ma się podobnie jak Twoje: "Moje mniemanie to nie twój interes. " oraz " Mój interes to nie twoje mniemanie... To znaczy mój interes to nie twój interes." ...
Czyli takim dedukowaniem podejrzewasz siebie o zdenerwowanie ?

Dnia 05.09.2010 o 17:35, Caelethi napisał:

Czyżbym odkrył wasz kryty przed innymi związek?


Za dużo byś chciał sobie przepisać. Sam to zasugerowałem, Ty jedynie rozwinąłeś pustą myśl ...

Dnia 05.09.2010 o 17:35, Caelethi napisał:

Czyżbym nie zrozumiał pierwszego zdania? Czy moje teorie spiskowe nie godzą w twoje serce,
gdyż są najprawdziwsze z prawdziwych?


Czyżbyś nie zrozumiał przypadkowo mojej odpowiedzi na Twój pierwszy post ? Tam jest odp. na twoje w.w pytanie :) Będziesz mi ufał na słowo?

Sorry ale takimi pytaniami na poziomie " czy jesteś w mafii, bo wiesz bardzo mnie to ciekawi ". możesz sobie ...

Dnia 05.09.2010 o 17:35, Caelethi napisał:

Powoli twoja teczka nabiera masy, między innymi
za sprawą twoich mokrych linczów i postów fabularnych, które są nie do przyjęcia.


Uważaj bo twoja teoria opierająca się na fabularce, nie długo się zawali.

Dnia 05.09.2010 o 17:35, Caelethi napisał:

> Wycinek z Twojego postu skierowanego do Furra:
Nie wcinaj się wszędzie gdzie to możliwe, wiem że musisz bronić swojego tyłka za wszelką
cenę, bo wstydem byłoby, gdyby mafia odpadła w pierwszym linczu przez swoją tragiczną
wpadkę.


Ja również mogę wymózgować identyczny argument, że to Ty próbujesz skierować wzrok na mnie z powodu , Twojej wpadki z Furrem...

Dnia 05.09.2010 o 17:35, Caelethi napisał:

Ja nikomu nic nie muszę sprzedawać, po prostu podsunąłem mu sposób na wzbudzenie swoją
osobą kontrowersji. Ja już z tego nie muszę korzystać, bo mój immunitet ma datę ważności
do 01.01.2011.


Wyczuwam przyrost EGO nad Twoimi możliwościami. Jeśli nie musisz już nikomu udowadniać tego ,że jesteś niewinny to po co odgrywasz plagiat z poprzedniej edycji, i kolejny raz robisz istne" SZOŁ " z linczami. musimy tylko poczekać do 21:10 wtedy może pobijesz poprzedni rekord .

Jesteś zmienny jak kobieta :)

Dnia 05.09.2010 o 17:35, Caelethi napisał:

Twoje marne prowokacje nie robią na mnie wrażenia, Sancho Panso.


Ja jestem Sancho Panso z dystansem, ale Ty wolisz porywać się na wiatraki jak Kichot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj żadna dyskusja nam nic nie da, ale ci, którzy przeżyją kilka najbliższych dni, będą mieli potem ciekawy materiał do przeanalizowania. :) Oddałem głos jako pierwszy, bo chciałem ożywić dyskusję, nie dlatego, że mam coś przeciwko Kukowsky''emu - to chyba jasne dla wszystkich. Poza tym mam urazę do "głosowania w ostatniej chwili", a tym bardziej do "zmian głosu w ostatniej chwili". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

" Nijak, nie twoja broszka. " ma się podobnie jak Twoje: "Moje mniemanie to nie twój
interes. " oraz " Mój interes to nie twoje mniemanie... To znaczy mój interes to nie
twój interes." ...
Czyli takim dedukowaniem podejrzewasz siebie o zdenerwowanie ?

Bla bla bla i tak Cię nie przegadam.

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Za dużo byś chciał sobie przepisać. Sam to zasugerowałem, Ty jedynie rozwinąłeś pustą
myśl ...

Chcesz przypisać sobie wytropienie mafii? Ty samolubna bestio...

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Czyżbyś nie zrozumiał przypadkowo mojej odpowiedzi na Twój pierwszy post ? Tam jest odp.
na twoje w.w pytanie :) Będziesz mi ufał na słowo?

Tobie już nie zaufam na słowo, bo dałeś się nam zlinczować, będąc niewinnym. Mówiłeś: "zaufajcie mi, naprawdę jestem zdrajcą!" i zrobiłeś wszystkich w konia, dlatego teraz lepiej wyeliminować Cię zawczasu, żebyś nie miał czasu na namieszanie.

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Sorry ale takimi pytaniami na poziomie " czy jesteś w mafii, bo wiesz bardzo mnie to
ciekawi ". możesz sobie ...

Nie pytałem o to, ponieważ znam odpowiedź na to pytanie. Dostałem bezpośrednie info z kosmosu, więc miej się na baczności.

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Uważaj bo twoja teoria opierająca się na fabularce, nie długo się zawali.

Nie może się zawalić, co najwyżej znów okaże się, że wykiwałeś wszystkich i jesteś niewinny. Za to należy się dożywotnia banicja :D

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Ja również mogę wymózgować identyczny argument, że to Ty próbujesz skierować wzrok na
mnie z powodu , Twojej wpadki z Furrem...

O żadnej mojej wpadce z Furrem nie może być mowy, do tej pory gramy bez zarzutów i przez mój głos początkowo oddany na niego, uniewinniłem się w oczach reszty mieszkańców. Proste.

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Wyczuwam przyrost EGO nad Twoimi możliwościami.

Wyczuwam brak poczucia humoru, nie dobrze. Zalecana natychmiastowa wizyta i lekarza-śmiechoterapeuty, może da się z tym jeszcze coś zrobić.

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Jeśli nie musisz już nikomu udowadniać
tego ,że jesteś niewinny to po co odgrywasz plagiat z poprzedniej edycji, i kolejny raz
robisz istne" SZOŁ " z linczami.

Jak wyżej. Wściekasz się i dogryzasz mi, bo nie jesteś tak popularny jak ja i moje alter ego - Don Kichot :D

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

musimy tylko poczekać do 21:10 wtedy może pobijesz poprzedni
rekord .

Nie kuś losu, bo narobisz sobie bigosu.

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Jesteś zmienny jak kobieta :)

Jesteś stały jak kobieta :)

Dnia 05.09.2010 o 18:04, HeyBabyGirl napisał:

Ja jestem Sancho Panso z dystansem, ale Ty wolisz porywać się na wiatraki jak Kichot.

Przedstawię Ci obecną sytuację poprzez proste równanie:

MG > Don Kichot > Wiatraki > Sancho Pansa

Myślę, że to rozjaśniło twoje nieco mgliste wyobrażenie o płetwalach błękitnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 17:55, Prido napisał:

Hahahahaha. Również uważam, że za niedopuszczalną śmierć ostatniego dnia poprzedniej
edycji, HBG zasługuje na karę. Powinien zostać zlinczowany. Natychmiast! :)

Po prostu jego nie można zostawiać na koniec, bo wywija takie numery jak stąd do Berlina. Przez to, że nie zdołał nas przekonać do swojej niewinności, musieliśmy go zabić i przegraliśmy :P Typowe zagrywki dla mafii, może HBG był "trzecim"? :)

@Ariwederczi

Dnia 05.09.2010 o 17:55, Prido napisał:

Poza tym mam urazę do "głosowania w ostatniej chwili", a tym bardziej do "zmian głosu w ostatniej chwili". :)

Co nie znaczy, że musisz głosować o tak wczesnej porze. Można swoją niechęć do linczów w ostatniej chwili zasygnalizować inaczej, poprzez małą odezwę do narodu. Poza tym raczej wpływu na zmiany głosów innych nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 17:37, Caelethi napisał:

Zmiana linczu ==> HeyBabyGirl


:*

To pogrubienie jest dla MG, czy próbujesz coś osiągnąć?

Dnia 05.09.2010 o 17:37, Caelethi napisał:

Za to, że nie okazałeś się winny w poprzedniej edycji i za pomniejsze przewinienia w
postaci chęci do życia i poddawanie wątpliwości nieomylności moich nieomylnych osądów,
koniec kropka. A i jeszcze za to, że nie wyraziłeś skruchy za okazanie się niewinnym
po zlinczowaniu Ciebie w poprzedniej edycji.


Haha...ha...ha... Myślisz, że twoim ironicznym zachowaniem, wyrobisz sobie immunitet wśród aktualnych uczestników, może kierujesz się zasadą do trzech razy sztuka, a potem przerzucisz się na opatentowaną metodę przez Win0 i Dex-a, z auto linczem ? :P

Koment do twojego ostatniego posta:

Sorry ale to Ty mi zarzucasz brak dystansu, i proponujesz wizytę u śmiechologa, samemu oddając na mnie lincz... hmm coś tu jest nie tak ...

Argh jak ja lubię twoje posty kipiące treścią merytoryczną :D Przegadałeś mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się