Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Jaśnie się pan obudził, skoro ma możliwość w końcu (po całym dniu) dojścia do komputera. Ale proszę Was bardzo, bierzcie mnie pod lupę:P Ciekawe, co znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:57, paweldomar1 napisał:

Z tego, co widzę, podejrzewacie Zurrisa. No nic, i ja się dołączę, skoro dziś nie miałem
możliwości aktywanie brać udziału w grze, pomogę Wam w Waszych działaniach.

No nieźle, wpada Paweldomar, nie wie co się dzieje, ale i tak głosuje pod dyktando reszty ;)

@HBG

Dnia 05.09.2010 o 21:57, paweldomar1 napisał:

Haha tak się mu odpłacacie za prowadzenie ostatniej edycji, gratki

To nie powód do immunitetu, tak mi się przynajmniej wydaje. To tylko gra, a na jego miejscu równie dobrze mógłbyś być Ty.

Kwestia taka, że wolałem sprzeciwić się ustalonym schematom i zrobić coś rewolucyjnego pod koniec w szczególności, że jak na pierwszy dzień taka trójka w top podejrzanych niezbyt mnie zadowalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furr: Tak sobie teraz kojarzę, jak mówiłeś by linczować osoby, na które jest chociaż cień podejrzeń... To co teraz się wyprawiało z Zurrisem, przechodzi ludzkie pojęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:59, Asthariel napisał:

Zurris dlatego, że ja, Kuk i VBone emanujemy szczerą niewinnością.

"Cholera, a tak bardzo chciałem, żeby mnie zabili! Niegodziwcy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:02, Prido napisał:

Furr: Tak sobie teraz kojarzę, jak mówiłeś by linczować osoby, na które jest chociaż
cień podejrzeń... To co teraz się wyprawiało z Zurrisem, przechodzi ludzkie pojęcie...

A czy nasza trójka NAPRAWDĘ budziła podejrzenia? Nie. Więc na jedno wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdybym nic nie zrobił, to byłoby, że jestem podejrzany, bo się nie wtrącam do tego zamieszania całego, milczek jestem i w ogóle nie lubicie anglików, więc jestem be. Za to, jak padła jakaś propozycja, za którą już 3 osoby poszły, i się dołączyłem, to jestem podejrzany, bo nei było mnie cały dzień w domu, a teraz chcę coś zdziałać dziś. Tak źle i tak niedobrze, jednak wolę pójść tą drugą drogą. A tak dla wyjaśnienia - przez ponad 20 minut byłem w stanie ogarnąć, co się działo przez ten dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:02, Prido napisał:

Furr: Tak sobie teraz kojarzę, jak mówiłeś by linczować osoby, na które jest chociaż
cień podejrzeń... To co teraz się wyprawiało z Zurrisem, przechodzi ludzkie pojęcie...

W istocie, rzuciłem cień podejrzeń, co w następstwie spowodowało lawinę głosów na niego. Może być to zaskakujące lub brzemienne w skutkach. Zobaczymy co orzeknie Shudo.

W każdym bądź razie mam dosyć takich leniwie rozwijających się sytuacji, gdzie powoli do konkretnej dwójki lub trójki dokłada się cegiełki, by na koniec dnia któryś z nich w spokoju udał się na wieczne łowy. Litości, mafia może w tym czasie manewrować i sterować niektórymi głosami, by wszystko ustalić na swoją korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się niezłe zamieszanie. Widzę, że "zmiana głosu w ostatniej chwili" to już teraz norma. Nie powiem, że jestem zadowolony. :/

Z moich obliczeń wynika tak:
Zurris - 7 głosów
Kukowsky - 4 głosy
Asthariel - 1 głos
Keroth - 1 głos
VBone - 1 głos

Dla tych, którym nie chce się szukać: ubicie Zurrisa zaproponował Cael. Chyba nie spodziewał się aż takiego poparcia. ;)

Nie będę już pisał, kto na kogo głosował, bo to i tak zamieści wkrótce MG (przy okazji przypominam MG o tradycji umieszczania listy jeszcze żyjących graczy po mordzie mafii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie robię Ci z tego tytułu wielkich wyrzutów. Chodziło o sam fakt, że wyskoczyłeś tu nam jak diabeł z pudełka, co w istocie może teraz skierować w twoją stronę podejrzenia. Dobrze, że byłeś aktywny, gdy byłeś potrzebny, choć mafia z łatwością mogła się wmieszać w taki tłum. W szczególności, że przynajmniej jeden z nich do końca głosowania by chyba nie opuszczał klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:02, Prido napisał:

Furr: Tak sobie teraz kojarzę, jak mówiłeś by linczować osoby, na które jest chociaż
cień podejrzeń... To co teraz się wyprawiało z Zurrisem, przechodzi ludzkie pojęcie...


Zmiana głosu na Kuka miała na celu wyraźne pokazanie, że ja się od tego odcinam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą skierować podejrzenia - w końcu to mój głos (jeśli dobrze liczę, co mi dzisiaj już raz nie wyszło:P) spowodował remis Kukowskiego właśnie z Zurrisem. Takie zachowanie może się wydawać niektórym ratowaniem partnera, którym może być Kukowsky - wtedy byłoby losowanie, a to już szansa na ocalenie. Na dodatek post Kuka "O, jaśnie się pan się obudził. Nie wiem czy to przeżyję, ale jeśli nie to weźcie jaśnie pana pod lupę. :D
" może dawać mu alibi, że On się od tego odcina - jeśli bylibyśmy obaj mafiozami (ale zmartwię Was, ja nim nie jestem), byłby to jakiś argument za "niewinnością" Kuka, bo oskarża mnie o nieaktywność. Ach, jakie to teorie mogą być zagmatwane, choć widywało się już kilka takich:D


Liczę się z tym, jednak jakoś nie robi to na mnie wrażenia - wolę być zapamiętany w tej edycji jako ktoś, co coś zrobił, niż ktoś, kto siedzi jak mysz pod miotłą. Jak wszyscy będą uważać mnie za winnego, pomogę Im - sam na siebie zagłosuję. A co do tego, w jakim towarzystwie jest mafia - czy Zurrisowym, czy Kukowym czy w ogóle odcinającym się od tego, to trudno prognozować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:07, Caelethi napisał:

W każdym bądź razie mam dosyć takich leniwie rozwijających się sytuacji, gdzie powoli
do konkretnej dwójki lub trójki dokłada się cegiełki, by na koniec dnia któryś z nich
w spokoju udał się na wieczne łowy. Litości, mafia może w tym czasie manewrować i sterować
niektórymi głosami, by wszystko ustalić na swoją korzyść.


Dlatego należy się wczytywać we wszystkie posty, analizować, dedukować, mózgować ... ale coś takiego to jest po prostu rosyjska ruletka, nie mówię, że w tej sytuacji to zły pomysł, uważam, że pierwszego dnia zrobienie takiej prowokacji, daje dużo materiałów do prześledzenia .

... choć w późniejszych etapach gry mija się to po prostu z celem, cały dzień dyskutujemy , żeby 10 min przed ... dostać taką papkę. Nie dlatego jestem przeciwny tego typom rewolucją ( w zaawansowanym etapie gry) , że są nieskuteczne, tylko,że takie akcje mijają się z ajdiją FM, to jest gra psychologiczna, a nie rosyjska ruletka czy jakaś inna gra hazardowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza śmierć Windowsa mocno przygnębiła obozowiczów. Wiedzieli że w ich szeregach jest jakiś radziecki szpicel który próbował utrudnić zdecydowanie ucieczkę większości. W dniu dzisiejszym praktycznie nikt nie szykował się do ucieczki tylko wszyscy wzięli się do poszukiwania zdrajcy. Grupa siedmiu współwięźniów zagoniła do rogu baraku i dokonała samosądu. Po 2 minutach nie było co zbierać. Tym nieszczęśnikiem był Zurris.

1. Zurris - Keroth
2. Cael – Zurris
3. Avalon - Ceal
4. Kukowsky – Zurris
5. ariwederczi - Kukowsky
6. HBG - Zurris
7.Asthariel - Zurris
8.
9. qrex – VBone
10. Prido - Kukowsky
11.Filip - Zurris
12. VBone - Kukowsky
13. paweldomar1 - Zurris
14. Furr - Kukowsky
15. Keroth - Zurris

Zurris – 7 głosów (zlinczowany niewinny mieszkaniec)
Kukowsky – 4 głosy
VBone, Ceal, Keroth po głosie

Po mordzie dokonanym na Zurris’ie więźniowie z pewnym poczuciem winy poszli spać. Ta noc jednak nie skończyła się również wesoło dla Filipa który został uduszony skarpetkami jednego ze współwięźniów.

1. Zurris (ubity przez współwięźniów)
2. Cael
3. Avalon
4. Kukowsky
5. ariwederczi
6. HBG
7.Asthariel
8. win0 (ubity przez mafię)
9. qrex
10. Prido
11.Filip (ubity przez mafię)
12. VBone
13. paweldomar1
14. Furr
15. Keroth


Umarli się nie udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się