Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2010 o 21:47, Prido napisał:

Przeglądam te posty, przeglądam i najbardziej podejrzany jeśli chodzi o styl gry wydaje
mi się Furr. Pozostali gadają, analizują. Słowem, jestem bardziej skłonny uwierzyć tymczasowo
w ich niewinność.


Przepraszam bardzo, ja nic nie piszę...? O.o
Możesz coś bardziej konkretnego przedstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 21:54, showtime999 napisał:

piszę w imieniu Kerotha. Niestety ze względu na zdarzenia losowe nie był w stanie dotrzeć
dzisiaj na czas. Mam upoważnienie do głosu w jego imieniu. Głosuje na Furrbacca.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 21:55, Furr napisał:

Przepraszam bardzo, ja nic nie piszę...? O.o
Możesz coś bardziej konkretnego przedstawić?


Po prostu kłótnie i dyskusje innych jakoś bardziej do mnie przemawiają. Naprawdę jestem padnięty i dzisiaj niespecjalnie chce mi się wypisywać wszystko co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:02, Kukowsky napisał:

lincz-> furrbacca

Eee... Internet mi się ściął to po czasie. Trudno. Losowanie czy umieram o ariwederczi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Furr powie: "Cael, twoja wina! Czemu nie zagłosowałeś na Kuka?!". Tak to masz z tymi remisami, o twoim życiu lub śmierci decyduje rzut kostką. Nie moja wina, ja uprzedzałem.

Myślę, że teraz wszystko jasne. Jeśli przeżyjesz, to raczej będzie lepiej dla miasta, ale jest taka zagmatwana sytuacja, że wszystko zależy od MG.

Edit: chociaż mimo wszystko sądzę, że odpadnie Kuk, bo ten showtime999 to chyba jakaś ściema ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:07, Furr napisał:

Tja, mam tę samą przypadłość co Kuk - również mam problem z internetem, forum mi się
wczytuje jakieś 5 minut za każdym odświeżeniem :/.


Nie tylko Tobie, dzisiaj przez cały dzień tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:10, paweldomar1 napisał:

> Tja, mam tę samą przypadłość co Kuk - również mam problem z internetem, forum mi
się
> wczytuje jakieś 5 minut za każdym odświeżeniem :/.

Dnia 06.09.2010 o 22:10, paweldomar1 napisał:

Nie tylko Tobie, dzisiaj przez cały dzień tak mam.


Wniosek jest prosty. Chyba wszyscy to mamy(przynajmniej dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest prosty - forum jest zepsute to przedłużamy głosowanie. :D

Nie mógłbym być mafią. Jakbym był mafią to bym nie zabił Windowsa, bo go lubię i po roku przerwy chciałbym z nim zagrać! :D Taki mi dowód na moją niewinność przyszedł teraz do głowy. ;)

Co ma być to będzie, zobaczymy. Przynajmniej się dowiecie kim jestem jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt z obozowiczów nawet nie wspominał o ucieczce tylko wszyscy poszukiwali radzieckich szpiegów którzy odprawili już na tamten świat kilku współwięźniów. W dniu dzisiejszym trójka z nich tj. ariwederczi, qrex i VBone wyciągnęli z baraku Kukowskiego i postanowili skrócić jego męki odcinając mu głowę.

1.
2. Cael – qrex
3. Avalon - paweldomar
4. Kukowsky - ariwederczi
5. ariwederczi - Kukowsky
6. HBG – Avalon
7. Asthariel – HBG
8.
9. qrex - Kukowsky
10. Prido – Furr
11.
12. VBone – Kukowsky
13. paweldomar1 - Furr
14. Furr - Cael
15. Keroth – Keroth (ostrzeżenie)

Kukowsky – 3 głosy (niewinny miastowy)
Furr – 2 głosy
Ceal, Keroth, HBG, Avalon, paweldomar, qrex – 1 głos

Dzisiejszej nocy radzieccy najemnicy nie próżnowali, aczkolwiek nie musieli brudzić rąk i w sądzie nad VBone’m pomogli mu radzieccy żołnierze. Podczas kontroli znaleźli u niego niedozwolone narzędzie czyli nóż kuchenny. Nie czekali na żadne wyjaśnienia i natychmiast rozstrzelali.

1. Zurris (ubity przez współwięźniów)
2. Cael
3. Avalon
4. Kukowsky (ubity przez współwięźniów)
5. ariwederczi
6. HBG
7.Asthariel
8. win0 (ubity przez mafię)
9. qrex
10. Prido
11.Filip (ubity przez mafię)
12. VBone (ubity przez mafię)
13. paweldomar1
14. Furr
15. Keroth


Umarli się nie udzielają.

Co do wniosków o przedłużenie głosowania. Nie ma takiej opcji. Już Wam ari powiedział jak zostawiacie głos na ostatnią chwilę to po prostu macie pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mafia działa w myśl zasady "byleby wygrać". Stąd wniosek, że zapewne mało się udziela, morduje doświadczonych (poza Filipem) i aktywnych graczy. Żarty.

=============

Lincz ==> qrex

=============

Jak znajdę coś lepszego, to zmienię głos. Jednakże obstawiam na daną chwilę, że w mafii jest dwóch nowicjuszy lub stosunkowo świeżych graczy, czyli: qrex i paweldomar lub ewentualnie HBG czy Asthariel, aczkolwiek oni mają już jako taki staż i ogarniają, z czym co się je. Nie wierzę, by ambitni zdrajcy mogliby do czegoś takiego się posunąć (a za takową uważam większość osób z tej puli - mogę się mylić), a jeśli tak w istocie jest, to nie jest to niczym innym jak plamą na honorze, tako rzekłem i co miałem zrobić, to zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce tylko powiedzieć, że oficjalnie strzelam focha. Wyciągnąłem kumpla z łóżka siedząc na zafajdanym końcu Warszawy i zmusiłem go by odwiedził forum. A Wy mnie i tak autolinczujecie. Pfff :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 23:33, Keroth napisał:

Ja chce tylko powiedzieć, że oficjalnie strzelam focha. Wyciągnąłem kumpla z łóżka siedząc
na zafajdanym końcu Warszawy i zmusiłem go by odwiedził forum. A Wy mnie i tak autolinczujecie.
Pfff :P.


Ale po kiego grzyba chciałeś głosować akurat na mnie...? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra - to najpierw wyjaśnienie, bo się Wam oczywiście należy. A potem będą analizy. Generalnie niestety zupełnie przypadkowo okazało się, że 3 najbliższe dni będą miał bardzo, bardzo mocno wyjęte z życia (włączając w to dzisiaj). Być może tak się okaże, że jedyny post w tym czasie jaki będę mógł napisać to ten wieczorny i od razu w nim będzie lincz.

Jak sami widzicie dziś moja obecność doprowadziła do autolinczu, choć IMO lekko MG przegiął :P, bo jednak dołożyłem wszelkich możliwych starań, by głos oddać. Ponieważ mój najbliższy Internet był mile ode mnie zmusiłem kupla aby wygrzebał się z łóżka, założył sobie konto i zagłosował na Furra.

Rozumiem, że gościa nie znacie, ale można się było domyśleć że nie głosuje od czapy ;P.

No ale nic, mówi się trudno. Moje życie, mea culpa.

Reasumując. Przepraszam wszystkich, ale na zaistniałą sytuację nie mam wpływu. Dołożę wszelkich starań, aby nie popsuć gry.

Teraz pora na analizy :), ale to już oddzielny post, aby moje jęki go nie psuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 23:43, Furr napisał:

Ale po kiego grzyba chciałeś głosować akurat na mnie...? ;P


Bo niestety nie miałem okazji śledzenia sensownego dzisiejszej dyskusji i bazowałem tylko na wnioskach z wczoraj. A nadal uważam, że w poprzednim głosowaniu dałeś sobie super alibi, co czyni cię bezdyskusyjnym mieszkańcem lub... sam rozumiesz ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstęp ;-). No to teraz trochę analiz Kerotha. Zanim przejdziemy do listy żywych pozwolę sobie podkreślić, to co mówiłem wczoraj... przynajmniej 2 z 3 osób z grupy Vbone, Kukowsky oraz Asthariel są niewinne. Dziś koniecznie postanowiliście sprawdzić jedną z nich, czyli Kuka, a mafia dała nam wszystkim mega pstryczka w nos dobijając francuza.

I tak z pewnych 3 typów na niewinnych został nam jeden, czyli Asthariel. I niestety mam dziwne podejrzenie, że to jego ostatnia noc z nami, bo mafię wyraźnie bawi robienie sobie z nas jaj.

1. Nie będę ukrywał, że bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się zabicie Kukowskiego. Doświadczony, zaangażowany gracz, na którego były (marne bo marne, ale jednak!) argumenty sugerujące niewinność. Naprawdę mało macie lepszych celów?

Dlatego osoby takie jak: Ariwederczi oraz Qrex wskakują na górę mojej listy podejrzanych.

2. Opierając się na wnioskach z wczoraj i lekkim rzucie okiem na forum w ciągu dnia około 12 poprosiłem Oskara (tego showtime''a właśnie), by w moim imieniu zagłosował na Furrbacę. Oceniając całościowe zachowanie Furra w dniu dzisiejszym wyraźnie widzę, że popełniłem błąd oceniając go za mało kompleksowo.

Spodziewałem się, że po ostatnim wyrobieniu sobie immunitetu Furr schowa się i korzystając z jego mocy będzie patrzył jak się wzajemnie zabijamy ciesząc się razem ze swoim współtowarzyszem. Furr zachowuje się jednak skrajnie inaczej odważnie i konsekwentnie atakuje Caelethiego za jego plan. To na STAN OBECNY uniewinnia go w moich oczach, bo Furr w ogóle nie dyskontuje szansy na zejście w cień, tylko uczciwie walczy, co prawie doprowadziło go do śmierci dziś.

Reasumując do wąskiego grona niewinnych, w którym jest Asthariel dorzuciłbym Furra.

3. To teraz spójrzmy na listę (skreśliłem z niej w mojej opinii osoby niewinne i martwe, pogrubiłem głównych podejrzanych):

2. Cael
3. Avalon
5. ariwederczi
6. HBG
9. qrex
10. Prido
13. paweldomar1
15. Keroth

Z tych osób niewątpliwie poza moimi głównymi podejrzanymi należy mieć również oko na Caela (szanse 50/50 że to cwany mieszkaniec lub cwany mafiozo) oraz HBG (bardzo taka spokojna, przemyślana gra, a życie już wielokrotnie pokazało, że mistrzowie mafiozowania tak robią). Jak widać argumenty na te dwie osoby są bardzo marne, dlatego pozostanę przy moich głównych typach.

Na STAN OBECNY wybieram Ariwedercziego i na niego oddaję głos. Dlaczego nie Qrex? Bo w mojej opinii gra na tyle nieudolnie, że jego starszy kolega mafiozo dałby mu już dawno kuksańca w nos i nakazał zmianę stylu. Chyba, że w mafii są 2 nowe osoby, ale dzisiaj pozwolę sobie odpuścić tego typu teorię.

------------------------

LINCZ => Ariwederczi

-------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, Kukowsky. Myliłem się co do Ciebie. Mam nadzieję, że spotkamy się w kolejnej edycji. :)

Ponieważ padł mój typ do wczesnego linczowania, dzisiaj postaram się o obszerniejszą analizę wszystkich, a przynajmniej większości. Najpierw jednak zajmę się zarzutami Kerotha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 21:29, Caelethi napisał:

Oj na żartach się nie znasz, nie powiem kto tu chciał mnie sprowokować kilkukrotnie
od wczoraj ;)

Manipulowanie powagą wypowiedzi i traktowanie bez dystansu spraw żartobliwych też można uznać za prowokację ;P

Keroth
Żeś sobie parę wybrał. Jak ja grałem z Kindziukxxxem to też myśleliście, że on gra nieudolnie!

Parę przemyśleń na szybko. Mogę się zgodzić z Caelem w przypadku Jego podejrzanych (tu: Qrex i Paweldomar), zwłaszcza, że ten drugi wczoraj zachował się pięknie i patetycznie ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=53415), co mi się jeszcze bardziej nie podoba i... właściwie tyle z Jego strony.

Z innych graczy Furr stał się dla mnie zagadką. Jest to gracz doświadczony i ciężko go podejrzewać o takie mordy, ale może to być Jego szatański plan. Skoro mafiozi chcą sobie ułatwić rozgrywkę to dlaczego mordowali Filipa, który przecież nie był aż tak aktywny?
Furr ostatnio namiętnie dyskutował z Caelem odcinając się od reszty i tym samym od możliwych podejrzeń. Jest tu możliwe założenie, że Jego partnerem mógłby być ktoś z podanej wcześniej dwójki, żeby uwiarygodnić naszą teorię mafii niedoświadczonej. Iście szatański plan, z tymże jakoś nie chce mi się wierzyć w takie postępowanie Furra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się