Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Straszne nudy panowie, jak mam być szczery, ale w sumie zazwyczaj gry gdy jeden z graczy pocina na noclip takie się robią ;>


Jako że widzę, iż teraz już nie ma takich huzia na Józia zapisów, to jeśli się odpowiednio poślamarzycie i zaczniecie dopiero od przyszłego tygodnia, mogę wygospodarować czas na jeszcze jedną edycję. Będę pilnował, jak tam lista będzie rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, czy gdyby Qrex zdążył to Prido nie byłby zremisowany z mafiozami przypadkiem? :D


MG – Prido
1. Shudo
2. ariwederczi
3. win0
4. Cael
5. Avalon

Dzięki wszystkim za grę, Shudo - świetna fabuła, Prido - uberkatani, Cael - ahe te nasze prowokacje ;P A mafia zassała! <chociaż gdybym to ja nią był też bym przegrał, bo najpierw bym wymordował ludzi z grupy: Qrex, Asthariel, HBG, Paweldomar, potem dopiero Keroth albo Prido>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie pierwszy mord również był konsultowany z Kerothem

Ciężki był dla mnie ten start nie ma co kłamać.Na początku siedziałem całkiem cicho i nie wychylałem się. Dość szybko zaczął mnie atakować Cael co jeszcze groźne nie było( dość mocno się mnie uczepił choć bez konkretnego dowodu. Mógł być to każdy inny milczek)Keroth był dobrym partnerem. Szkoda tylko że od wczoraj byłem sam i potoczyło się to jak widać . Pozostaje mi podziękować magistrowi i pogratulować Pridowi który nas rozgromił. Chyba ci ten geass pomógł w pierwszym sprawdzeniu znaleźć Kerotha . Nie wiem tylko dlaczego Avalon po moim ostatnim poście zmienił głos, co mnie naprawdę zszokowało. Graczem w mafię są dziwni. Ta edycja też

P.S. Znam Leloucha. Patrz mój podpis(sam chciałem mieć kiedyś go na Avatarze)
Tego posta napisałem wczoraj.Ale gram nie chciał mi go przyjąć.

Up Avalon raczej nie. Rozmawiał już wcześniej z Shudo o końcu edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bravo Prido! I w zasadzie tylko jemu za tę edycję należą się gratulacje. ;) Ja swojego słabego nosa tłumaczę ponad roczną przerwą. Czymś muszę. :D

Zagrałbym w nadchodzącej edycji, jeśli zaczęłaby się ona po sobocie. W przeciwnym razie zmuszony jestem odpuścić sobie ją i ewentualnie zagrać w kolejnej. ;)

Swoją drogą... Czuję się na siłach by poprowadzić jakąś edycję w najbliższym czasie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, śledziłem z zaciekawieniem ostatnich pare edycji i myślę, że też chciałbym spróbować zagrać w FM. Mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko i będziecie (chociaż trochę) wyrozumiali.

MG – Prido
1. Shudo
2. ariwederczi
3. win0
4. Cael
5. Avalon
6. Filip
7. Renzov

A tak na marginesie- jak Mafiosi kontaktują się ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 10:12, Renzov napisał:

A tak na marginesie- jak Mafiosi kontaktują się ze sobą?


Mogą telepatycznie, albo sygnałami dymnymi, ale szybciej jest przez gg, albo skajpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 09:36, Kukowsky napisał:

Swoją drogą... Czuję się na siłach by poprowadzić jakąś edycję w najbliższym czasie.

Też myślałem o poprowadzeniu edycji jakoś tak wkrótce. Chyba się zaczną tworzyć kolejki MG, jak za starych dobrych czasów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 07:17, qrex napisał:

Nie wiem tylko dlaczego Avalon po moim ostatnim poście zmienił głos, co mnie naprawdę zszokowało. Graczem w > mafię są dziwni. Ta edycja też


Chciałem zaciukać Prida ;> Z racji tego, że byliście już przegrani w tej edycji uznałem, że przyda wam się pomoc "trzeciego".

Budo
Jeszcze osobiście można się pofatygować do kolegi-mafiozy.

Ariwederczi
Kolejki MG, ah... Tak sobie myślę, że też bym kiedyś spróbował poprowadzić (w końcu mam już jakieś edycje za sobą). Tylko z czasem wieczorami u mnie nieciekawie bywa (właściwie tylko w weekendy siedzę do 22-23), jeśli już bym prowadził to w okresie ferii zimowych w woj. śląskim ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, iż zainteresowanie Mafią rośnie i niezmiernie się z tego cieszę.
Budo, Kukowsky, Spider, Zurris. Zapisujcie się do edycji :) Potrzeba jak najwięcej doświadczonych graczy. Jeśli chodzi o pozostałe osoby, to widzę, iż dla wielu pasowałby termin po weekendzie. Zobaczymy jak szybko uzbiera się komplet graczy i wtedy zadecydujemy o ewentualnym terminie rozpoczęcia edycji. Liczę też, że Keroth powtórnie z nami zagra. Może tym razem będzie miał więcej szczęścia ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że chciałbym się zapisać, ale jest to uzależnione od terminu. Jeżeli w tym tygodniu to ok, ale w przyszłym pod koniec wyjeżdżam na wymianę studencką do Hiszpanii. Zanim zdołam załatwić tam internet to minie troszkę czasu. Więc zapisuję się pod warunkiem że zaczniemy jak najszybciej

MG – Prido
1. Shudo
2. ariwederczi
3. win0
4. Cael
5. Avalon
6. Filip
7. Renzov
8. Zurris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Wiedziałem, ze ktoś zwróci na to uwagę :) Niestety nie znam Was na tyle dobrze, aby dawać Wam role z ciekawości jak sobie poradzicie. Wszystko będę losował, mając nadzieję, że szanse będą wyrównane, a sama rozgrywka emocjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 17:00, Prido napisał:

Wszystko będę losował, mając nadzieję,
że szanse będą wyrównane, a sama rozgrywka emocjonująca.

Każdy tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 17:05, Furr napisał:

A wiesz, że w mojej ostatniej edycji faktycznie losowałem role...? :D:D:D


Dowcipniś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się