Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Czekających na edycję poproszę o podobne działania jak te z poniższych linków:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=49945

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=56165

lub inne formy kreatywnej reklamy.

Muszę pomóc Zurris''owi gdyż jak on zakończy edycję i nie będzie chętnego to mogę poprowadzić :) A ja już "mam pomysła" jak by to Ferdynand K. powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG- Zurris

0. win0
1.Filip
2. Isildur
3. qrex
4. kindziuk
5. Avalon
6.
7. HBG
8. Sp1naker

-----------------------------
Jednak nie zagram. Nie mam niestety czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać szczególnych rezultatów nie przyniosły. Najlepiej jest zapytać jakiś byłych większych lub mniejszy weteranów serii. Nowych bardzo trudno namówić i przełamać do gry. Trzeba mieć przynajmniej jedenastu graczy do gry minimum. A może, mimo wcześniejszej akcji zapisał byś się do tej edycji?Why not?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:58, qrex napisał:

Jak widać szczególnych rezultatów nie przyniosły.


Spróbować warto. Najłatwiej tylko usiąść i krytykować.

Dnia 16.11.2010 o 20:58, qrex napisał:

Najlepiej jest zapytać jakiś byłych
większych lub mniejszy weteranów serii.


Od tego zacząłem, kogo miałem w kontaktach to zapytałem. Ale niestety nikt nie dysponuje czasem.

Dnia 16.11.2010 o 20:58, qrex napisał:

Nowych bardzo trudno namówić i przełamać do gry.


Oczywiście że trudno, ale niejednokrotnie można wyłowić kogoś naprawdę wartościowego.

Dnia 16.11.2010 o 20:58, qrex napisał:

A może, mimo wcześniejszej
akcji zapisał byś się do tej edycji?Why not?


Gdyż nie dysponuję czasem na analizy, a gra na pół gwizdka to raczej nic dobrego nie przyniesie. Około godziny dziennie jestem w stanie na FM wygospodarować. Tyle na prowadzenie akurat wystarczy. :) Na dobrą grę potrzeba około 4 - 5 godzin, a taką ilością czasu nie dysponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG- Zurris

0. win0
1.Filip
2. Isildur
3. qrex
4. kindziuk
5. Avalon
6. Winry (będzie od poniedziałku)
7. HBG
8. Sp1naker

To ja mogę wskoczyć w to wolne miejsce :) ale pod warunkiem, że zaczniemy najwcześniej po weekendzie (tzn. żeby pierwszy lincz był po weekendzie, bo sobotę mam zajętą calutką, a niedzielę w połowie, więc aktywność byłaby minimalna) Raczej nie zanosi się na to, że ekipa zbierze się za szybko, jeśli jednak będą chętni już w przeciągu tych najbliższych dni - zaczynajcie beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:40, Shudo napisał:

Spróbować warto. Najłatwiej tylko usiąść i krytykować.

To prawda i nie krytykuje. Powiedziałem po prostu jak jest. Chodził mi o to że moim zdaniem takie reklamowanie w tematach rezultatów raczej nie przyniesie, bo albo mają ten temat gdzieś albo się wstydzą. Jest raczej zbyt popularny by nie zauważyć jego istnienia. Dlatego mówiłem o innym rozwiązaniu(nie lepszym jak widać)

Dnia 16.11.2010 o 21:40, Shudo napisał:

Od tego zacząłem, kogo miałem w kontaktach to zapytałem. Ale niestety nikt nie dysponuje
czasem.

No to klops. Najwyżej zaczniemy z minimalnym składem.Czekać w nieskończoność też nie ma sensu.

Dnia 16.11.2010 o 21:40, Shudo napisał:

Oczywiście że trudno, ale niejednokrotnie można wyłowić kogoś naprawdę wartościowego.

Mówisz tak jakbyś często reklamował w ten sposób mafię. W sumie całkiem możliwe ale dotychczas nikogo takiego nie zaobserwowałem (pewno w poprzednich latach)

Dnia 16.11.2010 o 21:40, Shudo napisał:

Gdyż nie dysponuję czasem na analizy, a gra na pół gwizdka to raczej nic dobrego nie
przyniesie. Około godziny dziennie jestem w stanie na FM wygospodarować. Tyle na prowadzenie
akurat wystarczy. :) Na dobrą grę potrzeba około 4 - 5 godzin, a taką ilością czasu nie
dysponuję.

To szkoda. Ale wielkim zapałem emanujesz(przynajmniej w namawianiu do gry)większym od wszystkich tu obecnych. Dlatego zapytałem czy nie masz czasu.(skoro jest zaangażowanie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMŚ pamiętam :D Byłem na legendarnej ów liscie chociaż do edycji sie nie dostałem . Do AMŚ potrzeba by było kilku dobrych wyjadaczy , poczekał bym z tą edycją , w roli prowadzącego widział bym Kuka ale to tylko my opinion .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączam, Ha wielki demon który odpada na początku powrócił za namową złodzieja czasu: Shudo - oklaski dla niego :D
MG- Zurris

0. win0
1.Filip
2. Isildur
3. qrex
4. kindziuk
5. Avalon
6. Winry (będzie od poniedziałku)
7. HBG
8. Sp1naker
9.Rincewind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 22:46, kindziukxxx napisał:

Może Budo się zdecyduje, pisałem do niego i jest ciekawy ale on nie wie co to AMŚ ;]


Ja też nie wiem, więc jak Ty wiesz to mi pokrótce wyjaśnij, wiesz gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 23:39, Isildur napisał:

> Może Budo się zdecyduje, pisałem do niego i jest ciekawy ale on nie wie co to AMŚ
;]

Ja też nie wiem, więc jak Ty wiesz to mi pokrótce wyjaśnij, wiesz gdzie :P


Żeby nie mówić bezpośrednio to polecimy z małą zgadywanką. Jak zgadniesz pierwsze słowo to pozostała część MŚ jest już banalne. A więc pierwsze słowo to: Ferdek, wino, piwo, wódka, samogon, whisky, burbon, kolorowe szczyny itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 00:12, Budo napisał:


Hehe, już pamiętam, alkoholowe mistrzostwa świata ;]
Kto wie czy nawet nie grałem w jakąś edycję :>


W takim wypadku jak masz czas zapraszamy do edycji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 23:45, Shudo napisał:

Żeby nie mówić bezpośrednio to polecimy z małą zgadywanką. Jak zgadniesz pierwsze słowo
to pozostała część MŚ jest już banalne. A więc pierwsze słowo to: Ferdek, wino, piwo,
wódka, samogon, whisky, burbon, kolorowe szczyny itp. :)


Dobra dzięki, wszystko pięknie już rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się