Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Musze was przeprosić, ale sytuacja uległa zmianie i niestety nie będę mógł aktywnie uczestniczyć w następnej edycji. Biorąc ten fakt pod uwagę oraz to, że podczas ostatniej edycji taka sytuacja zaistniała (a jej konsekwencje były oczywiste: moja gra była mierna) zdecydowałem zrezygnować z udziału w kolejnej odsłonie Forumowej Mafii. Dziękuję wszystkim za grę, czas i chęci dzięki którymi mogłem miło i z humorem spędzić czas podczas poprzednich edycji.

MG - Zurris

0. win0
1.Filip
2. Isildur
3. qrex
4. kindziuk
5. Avalon
6. Winry (będzie od poniedziałku)
7. HBG
8.Rincewind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pomalutku zbiera się ekipa na następną edycję. Ja od poniedziałku muszę wziąć chorobowe z powodów niezależnych ode mnie więc powinienem mieć sporo czasu. Skoro Win jest na numerku "0" (określa swoje podejście do FM, czy co?. JOKE oczywiście) to mam aktualnie 9 osób zapisanych. Minimum to ponoć jedenastka. Jeżeli Prido odpuści swoją "13" i się zapiszę to mamy minimum. Jutro (sobota) i pojutrze (niedziela) mam zajęcia więc moja aktywność w weekend będzie mizerna,ale potem powinno być już OK. Więc suma sumarum możemy zaczęć jutro, pierwszy mord w niedziele, a pierwsze analizy w poniedziałek i będzie git.

Skoro Win się wpisał na pozycji "0" to przedstawiam listę alternatywną z przedstawieniem rzeczywistej kolejności w systemie dziesiątkowym.

MG - Zurris

0. (1). win0
1. (2). Filip
2. (3). Isildur
3. (4). qrex
4. (5). kindziuk
5. (6). Avalon
6. (7). Winry (będzie od poniedziałku)
7. (8). HBG
8. (9). Rincewind
9. (10). Shudo
10. (11).
11. (12).
12. (13). {Prido} zależy który numerek wybierzesz :)
13. (14). {Prido) zależy który numerek wybierzesz :)

Co Wy na to? Zurris jak to widzisz?

Jeśli wymyślisz potwierdzanie jutro, to ja potwierdzam. Namiary na mnie masz i role wiesz gdzie wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:04, Shudo napisał:

Co Wy na to? Zurris jak to widzisz?

Mi pasuje, zacznijmy w końcu, bo naprawdę nie będę miał czasu i kolejna osoba odpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:07, Isildur napisał:

Mi pasuje, zacznijmy w końcu, bo naprawdę nie będę miał czasu i kolejna osoba odpadnie
;)


Zmieniaj Kojota na Pędzika zwanego pędziwiatrem. A dlaczego to chyba wszyscy wiedzą :).

Zurris

Aktywne zbieranie graczy olałeś, poproszę nie potraktuj w taki sam sposób edycji. (sorki za szczerość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:11, Shudo napisał:

Zmieniaj Kojota na Pędzika zwanego pędziwiatrem. A dlaczego to chyba wszyscy wiedzą :).

Pędziwiatra zarezerwował kindziuk i nie zamierzam mu podpadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:15, Isildur napisał:

Pędziwiatra zarezerwował kindziuk i nie zamierzam mu podpadać :D


BAN i już wolne :) Oczywiście żartuję. Chyba udało mi się namówić kolejnego dinozaura tj. VBone. Ale dopóki się nie zapiszę to jest tylko przypuszczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za namową Shudo:

MG - Zurris

0. (1). win0
1. (2). Filip
2. (3). Isildur
3. (4). qrex
4. (5). kindziuk
5. (6). Avalon
6. (7). Winry (będzie od poniedziałku)
7. (8). HBG
8. (9). Rincewind
9. (10). Shudo
10. (11). VBone
11. (12).
12. (13). {Prido} zależy który numerek wybierzesz :)
13. (14). {Prido) zależy który numerek wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no 12 osób to już wystarczająca ilość osób. A więc tak, każdy ma mi wysłać potwierdzenie i napisać na forum jaki alkohol będzie pił i jakiego kraju będzie reprezentantem. Zależy mi na tym aby nie było dwóch osób z tego samego kraju. A zacząć wolałbym w niedzielę, w poniedziałek mord i od wtorku zabawa z dyskusją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:29, Zurris napisał:

no 12 osób to już wystarczająca ilość osób. A więc tak, każdy ma mi wysłać potwierdzenie
i napisać na forum jaki alkohol będzie pił i jakiego kraju będzie reprezentantem. Zależy
mi na tym aby nie było dwóch osób z tego samego kraju. A zacząć wolałbym w niedzielę,
w poniedziałek mord i od wtorku zabawa z dyskusją.


Potwierdzenie wysłane ;)
Ok Reprezentował będę Polskę i będę pił czerwone wino :D

EDIT:

Zawodnik: Isildur
Kraj: Polska
Trunek: Czerwone Wino / Whisky - Zurris chciał coś mocniejszego :P

Ps. HBG --> dałeś dobry pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie jestem taki małostkowy, aby walczyć o jakiś numerek. Nie zapisywałem się z tego powodu, iż po prostu ani w tamtym, ani w tym tygodniu grać nie mogę. Wynika to z natłoku obowiązków jak i całkowitej absencji we czwartek. Mam nadzieję, że chociaż kilka osób widząc ludzi zapisanych na listę + domniemanego Prida, wpisało się na nią z tego powodu :)

Życzę Wam udanej edycji (którą z pewnością postaram się obserwować) i dobrej zabawy z alkoholem ^^. Przypominam też o Wayzinie, który wspominał coś o zapisaniu się na listę. Być może ciągle jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:39, Isildur napisał:

> no 12 osób to już wystarczająca ilość osób. A więc tak, każdy ma mi wysłać potwierdzenie

> i napisać na forum jaki alkohol będzie pił i jakiego kraju będzie reprezentantem.
Zależy
> mi na tym aby nie było dwóch osób z tego samego kraju. A zacząć wolałbym w niedzielę,

> w poniedziałek mord i od wtorku zabawa z dyskusją.

Potwierdzenie wysłane ;)
Ok Reprezentował będę Polskę i będę pił czerwone wino :D

EDIT:

Zawodnik: Isildur
Kraj: Polska
Trunek: Czerwone Wino

Ps. HBG --> dałeś dobry pomysł :P


Eemm... Ilsidur... coś mocniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:39, Isildur napisał:

Trunek: Czerwone Wino / Whisky - Zurris chciał coś mocniejszego :P

No nie przynoś wstydu naszemu kraju. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 12:36, Kukowsky napisał:

No nie przynoś wstydu naszemu kraju. ;]


Ja już widzę siebie w swojej roli, pijącego whisky, czuje, że będą jazdy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się