Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2010 o 13:29, Zurris napisał:

No i mamy 10 osób... zaczynamy dzisiaj czy poczekamy jeszcze do jutra?


Może poczekajmy do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... AMŚ się nie odbędzie, nie teraz gdyż ani nie ma dostatecznie dużo osób by zrobić fajną edycję a ci co mają być mają nie mieć czasu. Niniejszym oddaje pałeczkę MG dla Shudo i czekam na dogodniejszy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 18:09, Zurris napisał:

No cóż... AMŚ się nie odbędzie, nie teraz gdyż ani nie ma dostatecznie dużo osób by zrobić
fajną edycję a ci co mają być mają nie mieć czasu. Niniejszym oddaje pałeczkę MG dla
Shudo i czekam na dogodniejszy moment


Ja pałeczkę MG z miłą chęciom przyjmę, aczkolwiek jeśli jest jakikolwiek chętny to mu odstąpię tę przyjemność. Tylko i wyłącznie aby uniknąć zarzutu zmonopolizowania mistrzowania tej gry. To już będzie trzecia edycja z rzędu jeśli się nikt nie zgłosi. Co do nadchodzącej soboty mogę być trochę nieobecny gdyż mam imprezkę w ten dzień i post fabularny może się pojawić o bliżej nieokreślonej porze.


MG - Shudo

1. win0
2. Filip
3. Isildur
4. qrex
5. kindziuk
6. Avalon
7. Winry (będzie od poniedziałku)
8. HBG
9. Rincewind
10. VBone

Wg mnie lista wygląda jak podałem powyżej. Jeśli ktoś nie zamierza grać z powyższej listy niech się wykreśli. Czekamy na obsadę trzynasto osobową i zaczynamy. Jak nikt inny do prowadzenia się nie znajdzie to wyślijcie mi namiary na siebie na emilka rogil(at)wp.pl.
Tym razem będzie trochę poważniej, z naciskiem na słowo trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 14:32, Obrazoburca-_-Skyler napisał:

A na jakim koncie?;>


Kogo to moje oczy widzą... :]
A Ty byś może nie zagrał jakoś w najbliższym czasie?

-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|- |-|-|-|-

Powiem tak - jakby udało się zacząć dzisiaj lub najpóźniej jutro, to byłyby spore szanse na mój udział w edycji. Przyszły tydzień zapowiada się na trochę luźniejszy pod względem wieczornego grania w dni powszednie w piłkę halową, więc mógłbym ten czas poświęcić na FM. Z tym, że jednak musielibyśmy się nieco sprężyć ze startem rozgrywki.

To po pierwsze. Po drugie nieśmiało proponowałbym przynajmniej jednorazowy powrót do bardziej tradycyjnych rozwiązań w kwestii remisowych linczów. Zamiast losowań, na które gracze nie mają już żadnego wpływu, wolałbym albo całkowity brak śmiertelności w razie remisu, lub też dwa trupy w przypadku podwójnego oraz zero w sytuacji potrójnego i większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Shudo

1. win0
2. Filip
3. Isildur
4. qrex
5. kindziuk
6. Avalon
7. Winry (będzie od poniedziałku)
8. HBG
9. VBone
10. rob006
11. Cael
12.Fiarot

to licząc tak jest nas 12 więc można zaczynać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zacząć w każdym momencie, aczkolwiek jak pisałem, jutro mnie nie ma i pierwszy mord jutrzejszy pojawi się albo bardzo wcześnie (czyli około 17) albo nie wiadomo o której. W następne dni już będę dostępny. Jak będziecie bardzo chcieli to dzisiaj około godziny 22 poleci post rozpoczynający. Kogo danych nie mam niech mi wyślę, większość mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, że tak się spytam - co jest grane???!!!

Jest dwunastu graczy na liście, jest MG, na co więc czekamy?

Generalnie jeśli nie zaczniemy do jutra to być może będę zmuszony się wypisać, dlatego uzupełnijcie wszystkie formalne zaległości i startujmy wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 20:29, Fiarot napisał:

Panowie, że tak się spytam - co jest grane???!!!

Jest dwunastu graczy na liście, jest MG, na co więc czekamy?


Jak to na co? Na mnie:D

MG - Shudo

1. win0
2. Filip
3. Isildur
4. qrex
5. kindziuk
6. Avalon
7. Winry (będzie od poniedziałku)
8. HBG
9. VBone
10. rob006
11. Cael
12.Fiarot
13.zerohunter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się