Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Rozpiska, hue hue hue.

1. win0 -> Qrex
2.
3. Isildur -> Zerohunter
4. qrex
5. kindziuk -> Rob
6. Avalon
7. Winry
8. HBG -> Qrex
9. VBone
10. rob006 -> Windows
11. Cael
12. Fiarot -> HBG
13. zerohunter -> VBone

Znowu mam problem z pierwszym linczem, najlepiej by było go argumentować brakiem czasu i czystym strzałem, ale sytuacja się powoli rozwija, więc wartoby coś zrobić, ja jestem zdania, że chaosowi tylko należy pomagać. On sam zrobi resztę.

***

Lincz ---> Zerohunter

Bo spoilery daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi na ten moment pozostaje. Odwzajemnię lincz na graczu. Aktywnością (jak ja ) nie grzeszy więc czemu nie? Argument jest.

*******

lincz-> HBG


P.S. Panowie w dwóch poprzednich edycjach na początku padłem a teraz mnie zlinczować chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ja nie lubić śpiąca mężczyzna, co to się nie odzywać i nie pamiętać co robić wcześniej. Ja myśleć, że on jakiś wariat albo co. Ja brać pod uwagę, że on próbować nas brać na współczucie. Ja zawsze mówić, że wojownik współczuciowski to słaby wojownik.

***************
lincz -> qrex

***************

Aby stała się jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. Panowie w dwóch poprzednich edycjach na początku padłem a teraz mnie zlinczować chcecie?

Przejrzałam dzisiejsze posty (sama niestety czasu dziś zbyt wiele na pisanie nie miałam) i muszę przyznać, że nie dzieje się wiele. Każdy zajmuje się gierkami, zgodnie z planem MG, każdy poza... qrexem. Nawet nie próbuje pociągnąć fabuły. Ja rozumiem, że temat może komuś nie leżeć - ale wtedy zawsze jest opcja wybrania najgłupszej gry jaką się w życiu widziało i po prostu robienia sobie jaj. A tutaj inicjatywy nie widać - od początku pisze, że nie wie, co tu robi a dzień spędza na szukaniu toalety.

Leci lincz za lenistwo i brak kreatywności, bo to już nie pierwszy raz qrex na samym początku zaznacza, że "fabuła/temat mu nie leży". Ja tam też mianiaczką gier nie jestem, ale jak zabawa to zabawa.

====================

Lincz ------> Qrex

====================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:14, Winry napisał:

Leci lincz za lenistwo i brak kreatywności, bo to już nie pierwszy raz qrex na samym
początku zaznacza, że "fabuła/temat mu nie leży". Ja tam też mianiaczką gier nie jestem,
ale jak zabawa to zabawa.

Nie bądź śmieszna. Sama napisałaś jednego posta i zarzucasz mi brak chęci u działu w grze(o kreatywności nie wspominając). To się nazywa hipokryzja. Jak padnę to trudno nic mi nie będzie ale wyjątkowo nie honorowe zachowanie z twojej strony. Żadnych konkretnych przesłanek nie masz tylko zasłaniasz się kreatywnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:32, kindziukxxx napisał:

dobra ludzie zostawmy qrexa, już lepiej na kogoś innego, bo się potem zniechęci do grania,
już lepiej HBG ;]


On go broni! To jego partner!

Dobije sobie średnią znaków

1. win0 -> Qrex
2.
3. Isildur -> Zerohunter
4. qrex -> HBG
5. kindziuk -> Rob
6. Avalon -> Zerohunter
7. Winry -> Qrex
8. HBG -> Qrex
9. VBone -> Qrex
10. rob006 -> Windows
11. Cael
12. Fiarot -> HBG
13. zerohunter -> VBone

Qrex - 4
Zerohunter, HBG - 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:20, qrex napisał:

Nie bądź śmieszna. Sama napisałaś jednego posta i zarzucasz mi brak chęci u działu w
grze


Albo mnie nie rozumiesz, albo zrozumieć nie chcesz. Nie zarzucam Ci braku chęci gry, tylko to, że się nie starasz. To co innego niż ilość postów, bo ja np pisać wczoraj i dziś nie mogłam, a to z chęcią gry czy jej brakiem nie ma nic wspólnego.

Dnia 01.12.2010 o 21:20, qrex napisał:

(o kreatywności nie wspominając).


Brak kreatywności akurat Ci zarzucam, bo wymyślenie sobie jakiejś gierki, choćby "Przyszykuj swoją lalkę na pidżama party" nie wymaga wiele wysiłku.

Dnia 01.12.2010 o 21:20, qrex napisał:

To się nazywa hipokryzja. Jak padnę to trudno nic
mi nie będzie ale wyjątkowo nie honorowe zachowanie z twojej strony. Żadnych konkretnych
przesłanek nie masz tylko zasłaniasz się kreatywnością...


A Ty masz konkretne przesłanki na HBG, poza odbiciem piłeczki? Pierwszy lincz to strzał, a ja strzelać nie lubię, więc szukam czegokolwiek. W czasie dzisiejszego przeglądania postów Ty rzuciłeś mi się w oczy, sorry. Nie będę udawać, że mam konkrety albo dowody, bo nie mam. Ale kto je teraz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:32, kindziukxxx napisał:

dobra ludzie zostawmy qrexa, już lepiej na kogoś innego, bo się potem zniechęci do grania,
już lepiej HBG ;]


Czemu mnie nie dziwi, że zachęcasz do głosowania na HBG? :D Ta Wasza odwieczna wojna kiedyś się skończy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:48, Winry napisał:

> dobra ludzie zostawmy qrexa, już lepiej na kogoś innego, bo się potem zniechęci
do grania,
> już lepiej HBG ;]

Czemu mnie nie dziwi, że zachęcasz do głosowania na HBG? :D Ta Wasza odwieczna wojna
kiedyś się skończy? ;)

chyba nie ;]

a że słowo się rzekło

************
zmiana linczu --------> HBG

***********

został jeszcze głos Caela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:32, kindziukxxx napisał:

dobra ludzie zostawmy qrexa, już lepiej na kogoś innego, bo się potem zniechęci do grania,
już lepiej HBG ;]

O Ty wredny konspiratorze, bezuczuciowy, mnie zabili na początku zeszłej edycji,i kogo Ty chcesz zniechęcić do grania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za mojego dubla, ale net się zawiesił.

Kindzikkk, widzę, że przeszedłeś od słów do czynów, wredna manipulatorska-zasłaniająca-się-naszą-odwieczną "sprzeczką"- poczwaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:46, Winry napisał:

Albo mnie nie rozumiesz, albo zrozumieć nie chcesz. Nie zarzucam Ci braku chęci gry,
tylko to, że się nie starasz. To co innego niż ilość postów, bo ja np pisać wczoraj i
dziś nie mogłam, a to z chęcią gry czy jej brakiem nie ma nic wspólnego.

A widzisz ty też się nie starasz. Ja nikomu nie zarzucam tego co robię samemu bo jak już wspomniałe jest ot hipokryzja. Nie używa się argumentów które godzą w samego siebie.

Dnia 01.12.2010 o 21:46, Winry napisał:

Brak kreatywności akurat Ci zarzucam, bo wymyślenie sobie jakiejś gierki, choćby "Przyszykuj
swoją lalkę na pidżama party" nie wymaga wiele wysiłku.

Wymyśliłem postać która nic nie pamięta. Nie jest może szczególnie kreatywna ale też nie taka jak ty ją przedstawiasz. Zresztą powody fabularne są najmniej warte. Lepiej już kierować się aktywnością.

Dnia 01.12.2010 o 21:46, Winry napisał:

A Ty masz konkretne przesłanki na HBG, poza odbiciem piłeczki? Pierwszy lincz to strzał,
a ja strzelać nie lubię, więc szukam czegokolwiek.

Cokolwiek to fabularka? Śmieszne. HBG wziąłem bo miałem już 2 lincze na karku i żeby ratować tyłek wybrał osobę najlepiej mi pod to pasującą. Nie ma konkretnych argumentów ale nie zarzucam mu braku wczucia się w grę czy inne podobne argument które ty używasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:53, HeyBabyGirl napisał:

> dobra ludzie zostawmy qrexa, już lepiej na kogoś innego, bo się potem zniechęci
do grania,
> już lepiej HBG ;]
O Ty wredny konspiratorze, bezuczuciowy, mnie zabili na początku zeszłej edycji,i kogo
Ty chcesz zniechęcić do grania ?


No nikogo ;], ale wiadomo że Ty i tak zagrasz choćby w przyszłej edycji z zemsty jakbyś oczywiście padł więc sam widzisz że nie jesteś stracony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cael był tak pochłonięty Scrabblami, że stracił kontakt z rzeczywistością na kilka godzin. Nieomal zapomniał wziąć udziału w głosowaniu, w ostatniej chwili jednak oprzytomniał i to zrobił.
- Mi śmierdzi Avalon. Jego rozpiski mają za zadanie zmanipulować nami! Od samego początku gra z nami w kotka i myszkę, chcąc dzięki temu wygrać turniej. Po moim trupie!

===============

Lincz ==> Avalon

===============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:53, HeyBabyGirl napisał:

Sry za mojego dubla, ale net się zawiesił.

Kindzikkk, widzę, że przeszedłeś od słów do czynów, wredna manipulatorska-zasłaniająca-się-naszą-odwieczną
"sprzeczką"- poczwaro.


czasami trzeba ryzykować, wiesz zawsze może być tak że trafię, pamiętaj że raz uratowałem Ci tyłek sprawdzeniem więc nie narzekaj, fakt ze było to wszystko przez nieufność no ale było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:53, qrex napisał:

> A Ty masz konkretne przesłanki na HBG, poza odbiciem piłeczki? Pierwszy lincz to
strzał,
> a ja strzelać nie lubię, więc szukam czegokolwiek.
Cokolwiek to fabularka? Śmieszne. HBG wziąłem bo miałem już 2 lincze na karku i żeby
ratować tyłek wybrał osobę najlepiej mi pod to pasującą. Nie ma konkretnych argumentów
ale nie zarzucam mu braku wczucia się w grę czy inne podobne argument które ty używasz...


Jak tak to czytam, to patrzę, że pierwszego dnia najlepiej oddać lincz: "lincz ---> ktoś - czysty strzał/bo tak/a czemu nie?/bo mi coś nie gra". Głosują już na Ciebie 4 osoby, a Ty się czepiasz mnie, bo najbardziej uargumentowałam swój głos. Jak podałam powód, który mnie skłonił do zagłosowania na Ciebie - źle, bo powód jest głupi. Jakbym podała jakikolwiek inny, też byłby głupi, bo czy jakiekolwiek motywacje z pierwszego dnia mogą być rozsądne i logiczne? Na przyszłość muszę zapamiętać, żeby strzelać ni z gruchy ni z pietruchy i niech się ludzie zastanawiają, dlaczego głosuję tak, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cael z racji dłuższej (duchem) nieobecności, postanowił zabrać głos:
- Moim skromnym zdaniem najrozsądniej dziś zagrał Fiarot i myślę, że w gronie osób nie wyróżniających się aktywnością należałoby upatrywać cwaniaka, który chce dzięki oszustwom i podłym zagraniom zgarnąć nagrodę. Odważmy się powiedzieć donośne "NIE!" komputerowym skryto-oszustom! Na pohybel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałaś mnie.Twój argument była żaden czyli praktycznie mogło by go nie być(w żadnym wypadku nie mogło by świadczyć o winie). Zarzuciłaś mi coś co dotyczy tak samo ciebie(jeśli nie bardziej bo napisałaś wcześniej 1 posta a ja 3.Znaczy to tyle że ty też powinnaś paść skoro się tego dopuściłaś)) W takiej sytuacji lepiej nie podawać argumentów(bo jak dla mnie wymyśliłaś argumenty do linczu a nie odwrotnie). Bardzo ale to bardzo straciłaś w moich oczach tym zachowaniem.

Cael

Panie?Co to miało być? Wpadasz sobie ot tak w ostatniej chwili głosowania dobić mnie albo zagłosować na HBGa tak po prostu oddajesz głos na kogoś innego(kto nie ma szan paść)

Oczywiście jestem niewinny. Szkoda że padłem, widać nie dane jest mi grać. Może kiedyś też będziecie(lub byliście) w takiej sytuacji. Niewiele mogę rzec ale przyjrzałbym się Caelowi. Nie wiem czy zawsze taki numer odstawia(krótka gram) ale było to co najmniej podejrzane.O Winry pisać nie będę bo nie byłbym obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 22:09, qrex napisał:

Panie?Co to miało być? Wpadasz sobie ot tak w ostatniej chwili głosowania dobić mnie
albo zagłosować na HBGa tak po prostu oddajesz głos na kogoś innego(kto nie ma szan paść)

Spodziewałeś się po nim czegoś innego? Musiałem go kiedyś załatwić w CSa albo coś peffnie. To takie mafijne porachunki między nami, a teraz go muszę tłumaczyć jeszcze, czysta bezczelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się