Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 22:00, Wayzin napisał:

Co nie zmienia faktu, że śmierć zerohuntera z mojego punktu widzenia miałaby więcej sensu.


Z mojego też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:56, rob006 napisał:

Na przewroty to z deczko za późno, trzeba było ze swoim pomysłem wyskoczyć chociaż pół
godziny wcześniej, a nie w ostatnich minutach gry. Jak dla mnie powtarzasz sytuację z
wczoraj.

My bad. Miałem drugiego posta z analizami w trakcie pisania, jednak udało mi się tylko naskrobać coś o zerohunterze i o moich obawach co do jego osoby. W tym poście miałeś się też znaleźć Ty i Fiarot, ale niczym mi nie podpadliście. Potem musiałem na bieżąco nadrabiać zaległości i zapomniałem dodać tą moją ''wyświechtaną notatkę'', więc rzeczywiście moje działania w ostatnich minutach dzisiejszego linczu mogły się wydawać zaskoczeniem i bezsensem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:01, Avalon67 napisał:

Musieliście czekać do ostatnich sekund? Prawie apopleksji dostałem.


A Ty się budź JESZCZE później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:01, Avalon67 napisał:

Musieliście czekać do ostatnich sekund? Prawie apopleksji dostałem.


Jak zacząłeś wyraźnie szukać sojuszów, tak jak ostatnio to coś zaczęło mi świtać, choć z drugiej strony nie dowierzałem, żeby dwa razy z rzędu...

Wiesz, po pierwsze ja na Ciebie wcześniej nie głosowałem ;].
Po drugie sam też mogłeś nieco wcześniej się mimo wszystko ujawnić, a nie czekać do ostatnich dwóch minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:01, Fiarot napisał:

Do Ciebie też miałem wysłać, ale jak widać na szczęście nie musiałem ;].


Spamer jesteś i tyle, musiałem ukrócić to co tu wyprawiałeś :D

Poza tym przyzwyczaiłem się że mnie wszyscy dzisiaj pomijają. W ilu analizach mnie uwzględniono? A później będą mówić że się ślizgam...
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:02, VBone napisał:

Z mojego też.

Widzisz, kolejnym kandydatem do odstrzału po Tobie mogłem być co najwyżej ja, inni nie uzyskali stosownego poparcia. Nie miałem dziś siły przebicia, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:05, Avalon67 napisał:

Trzech minut. Bardziej instynktowne reakcje są. To będziecie musieli jutro rozpatrzeć.


Linczu unikniesz, więc ja bym na twoim miejscu rozpatrzył ratowanie swojego tyłka przed mordem, co by przy dobrych układach dało nieparzystą liczbę żywych graczy - wtedy zawsze ewentualnego decydującego dnia było 5 grających zamiast 6, lub 3 zamiast 4, dzięki czemu grono podejrzanych będzie mniejsze, bo remisy nas w tej edycji znowu nie rozpieszczają - nie ma podwójnych eliminacji, lecz co najwyżej losowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się