Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

/.../Niestety, jego obrona była moim zdaniem niewystarczająca i błędna - jak

Dnia 08.11.2005 o 21:36, Furrbacca napisał:

zostało powiedziane - nie liczy się kto co robił w tym czasie.

/.../

To dlatego,że mówiłem,że nie mam zamiaru się jakoś specjalnie bronić bo to nie jest w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe - zatem powinienem mówić raczej coś mniej sensownego, udzielać się w stopniu pośrednim - czyli ani nie za mało, ani nie za dużo, i wtedy będę wolny od podejrzeń z Twojej strony? Ciekawa opinia... dzisiaj najprawdopodobniej zaryzykuję podane wcześniej stwierdzenie, że w szaleństwie mathewmw może być jakaś metoda (szkoda, że nie spróbował spróbować rozpocząć jakiejś dyskusji w swojej obronie), chociaż spore wątpliwości mam również wobec Ciebie.

****
Głos - mathewmw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.Teraz ja głosuje. - powiedział poważnym głosem mathew.
ene due rabe połknoł bocian żabe...
Głosuje na żołnierza o imieniu...Budo!A nie on nie żyje.hmm...To może Furrbacca!Swojej wypowiedzi postanawiam nie uzasadniać.


*****
Lincz - Furrbacca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siergiej walgierz otwierał puszkę z konserwą nożykiem i myślał na głos:
- Lampek mnie nie przekonał do swojej niewinności, więc trzeba byc konsekwentnym. Myślę, że to on należy do sekty...

*****
LINCZ --> Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać głos kompanów był ten sam mathewmw. Chcąc nie chcąc WoWmen uległ pod opinią ludu która byłą taka sama jak wcześniejszy niepewny jego głos. Nie twierdźe że to jest głos jedynie pod presją ludu. Mam własną wolę i mój głos był podobny ale teaz widźąc poparcie innych zdecydowałęm się na to

********
Lincz - Mathewmw
********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keroth chciał zagłosować na mathewa, skłaniając się ku decyzji reszty grupy. Jednak dziwnym trafem znowu się potknął. Tym razem mniej dotkliwie, jednak spoźnił się na głosowanie ;-).

Dziś nie byłem w stanie wygłosić żądnej sensownej teorii jednak jutro zamierzam wygłosić swoje typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że dziś nic Wam nie napisze ciekawego :( Ale szkoła i nauka dziś mi na to nie pozwoliły. Podam tylko kilka ogólnych.
Nadal pozostajecie w obozie. Przygotowujecie się na wyprawę w dalszą część Japoni.

Teraz głosy:
Vaxinar -> mathewmw
upiordliwy -> Vaxinar
Wowmen -> Mathewmw
Darnok -> mathewmw
Mathewmw -> Furrbacca
Furrbacca -> mathewmw
HumanGhost -> mathewmw
Lampek -> mathewmw
walgierz -> Lampek
Keroth -> Keroth

6 głosów:
mathewmw

1 głos
Lampek
Keroth
Vaxinar
Furrbacca

Mafia zabija: Humanghosta - Nie wolno Ci się kontaktować z innymi, wypowiadać w tym topicu i takie tam[...]
Miasto zabija: Mathewmw(niewinny)to samo co wyżej...
Jutro głosy do 22.00, mafia i katani do 22.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to szlag...- zaklął cicho Lampek. - Znowu...tak duża ilość głosów. Błędnych...
Żołnierz rozejrzał się po pozostałych. W obozie było bardzo cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furrbacca kolejny raz milczał. Znów nie miał nic do powiedzenia. Następna osoba, którą podejrzewał, była niewinna. I kolejny raz jego teoria legła w gruzach. A przynależności świętej pamięci mathewmw do sekty był niemal pewien. Teraz już miał tylko przypuszczenia, bez żadnych, najsłabszych nawet dowodów... A HumanGhost? Prawdopodobnie, albo ponieważ nikt go nie podejrzewał na tyle, by obywatele sami go zabili, albo ponieważ był jednym z oficerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Mathewmw był niewinny? - zdziwił się walgierz - Cholera, podejrzewałem go. Co do śmierci HumanGhosta to moim zdaniem sprawa wygląda tak: Sekciarze zabili najpierw dwóch doświadczonych żołnierzy i wielu z nas to zauważyło. Teraz więc, aby nas zmylić postanowili zgładzić HumanGhosta, który doświadczony nie był... Ale to tylko hipoteza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mathewmw kolejny niewinny :/. Niby miałem podejżenia ale okazały się błędne :/. A co do ofiary to byłą zabita znowu dlatego bo Jej podejrzenia skupiały się na przyszłej ofierze i dawał do zrozumienia że pare osób jest na bank niewinnych. Gdyby trafił jakiegoś mafioze w typach to mafia nie powinła Go eliminować jednocześnie mogła zrobić to dla zmyłki więc to wprowadźa totalny zamęt w moje przypuszczenia. Bo nie moge sobie skojażyć co wiąże śmierć Buda, Yarra i Ghosta. Nie moge sobie przypomnieć żadnej osoby która mogłą by mieć powód do ich zabójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek położył się do łóżka. Musiał zastanowić się nad paroma kwestiami, którymi podzieli się z resztą jutro. Nie mógł jednak zasnąć...czuwał i myślał o dzisiejszym głosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar również był zdziwiony niewinnością kolejnego z nich. Siedział jeszcze z innymi w "milczącym gronie", ale później postanowił przespać się z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapral był zniesmaczony. Zniesmaczony reakcjami na dzisiejsze wydarzenia. Kolejni członkowie wyrażali ubolewanie, żel i niedowierzanie, że zabity przez nich mathewmw był niewinny. To chyba logiczne, że wszyscy żałują śmierci niewinnego! zamiast pleść androny trzeba myśleć i szukać dalej - mruknął niezadowolony walgierz.
Moim typem jest nadal Lampek. Kreuje się na dobrego ducha, negocjatora. A ja mu nie wierzę - rzekł kapral Siergiej walgierz i połozył się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 23:49, walgierz napisał:

Kapral był zniesmaczony. Zniesmaczony reakcjami na dzisiejsze wydarzenia. Kolejni członkowie wyrażali ubolewanie, żel i
niedowierzanie, że zabity przez nich mathewmw był niewinny. To chyba logiczne, że wszyscy żałują śmierci niewinnego! zamiast
pleść androny trzeba myśleć i szukać dalej - mruknął niezadowolony walgierz.
Moim typem jest nadal Lampek. Kreuje się na
dobrego ducha, negocjatora. A ja mu nie wierzę - rzekł kapral Siergiej walgierz i połozył się spać.


Furr podzielał podejrzenia walgierza. Jemu równierz Lampek wydawał się coraz bardziej podejrzany. Furrbacca nie miał jednak czasu by się nad tym głębiej zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek wrócił z codziennego obchodu obozu. Zastanawiał się nad swoimi typami. Pozostali niezmiennie Vaxinar i WoWmen. Do grona podejrzanych dostał się też walgierz. Pewnie wszyscy pomyślą, że jest to kontra, że wali mi się grunt pod nogami ale nie...walgierz za mało spekuluje. Cały czas wysuwa domysły co do mnie, boję się że jest przez to ślepy na innych.
- Nie zależy mi. - burknął Lampek.- Może po raz kolejny głosować na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 23:49, walgierz napisał:

Kapral był zniesmaczony. Zniesmaczony reakcjami na dzisiejsze wydarzenia. Kolejni członkowie wyrażali ubolewanie, żel i
niedowierzanie, że zabity przez nich mathewmw był niewinny. To chyba logiczne, że wszyscy żałują śmierci niewinnego! zamiast
pleść androny trzeba myśleć i szukać dalej - mruknął niezadowolony walgierz.
(...)


Absolutnie się zgadzam. Od samego początku wygląda to trochę dziwnie i wręcz podejrzanie, ale co najwazniejsze - w praktyce nic nie wnosi do dyskusji.
Lampek faktycznie zaczyna robić się nieco podejrzany. Zbyt ogólne wypowiedzi, brak konkretów. Wczorajsze wypowiedzi potwierdzają jego "ogólnikowość" - warto mieć go na oku.
Vaxinar - teoretycznie powinien być podejrzany już wczoraj, ale skutecznie odciągał podejrzenia od swojej osoby. W świetle wcześniejszych wydarzeń oraz prezentowanej przez niego postawy jest bardzo blisko mojego głosu dzisiejszego dnia.
Mam również zastrzeżenia do Ciebie, i to nawet spore. Zwróciłem uwagę na to, że stosunkowo szybko po śmierci HumanGhosta wysunąłeś hipotezę na temat motywów, którymi mogli sugerować się mordercy. Powód był taki - giną dwaj doświadczeni a potem HumanGhost w ramach, nazwijmy to "odstępstwa od reguły". Ta teza zaczyna robić się ciekawsza chociażby w kontekście Twojej osoby gdyby przeanalizować niektóre posty:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=1478 -> Yarra określa Shudo, Budo i Walgierza jako tych, którzy "znają się na rzeczy" i na których można polegać w boju, czyli de facto określa ich jako doświadczonych.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=1609 -> Twoje wyjaśnienie, że Bugo zginął z racji swojego rzekomego doświadczenia.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=1616 -> chyba pierwsze faktycznie wspomnienie na temat Twojej hipotezy
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=1684 -> potwierdzenie tezy, wyjaśnienie motywów działania morderców.

Mój dzisiejszy głos waha się pomiędzy Lampkiem, Vaxinarem a walgierzem, chociaż bardziej między tą ostatnią dwójką. Vaxinar jest na celowniku ze względu na wcześniejsze zależności jakie powstały po poprzednich morderstwach/llinczach oraz z powodu takiego a nie innego zachowania (zarówno wcześniejszych emocjonalnych reakcji, jak i późniejszego oddalania tematu od swojej osoby), natomiast podejrzenia wobec walgierza już wyszczególniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek wysłuchał Darnoka. To jasne, że może teraz być podejrzany...
- Jestem jaki jestem. Interesująca jest twoja teza walgierzu...mówisz, że mafia zabija najbardziej doświadczonych(swoją drogą, tylko potwierdziłeś czyjąś tezę), później komentujesz, że chcą dciągnąć naszą uwagę poprzez zabicie dwóch nowicjuszy. Więc, idąc zgodnie z tym tokiem rozumowania dzisiaj Ty staniesz się ofiarą mordu. Bo z trójcy najbardziej doświadczonych wg. Yarr''a zostałeś tylko ty. Jeśli jednak dzisiaj nie zginiesz...można zacząć przyouszczać że to ty jesteś jednym z zabójców...Co do Vaxinara, to jest drugim co do najbardziej podejrzanych. Powody wymieniłem wcześniej, zawsze wykręci się sianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiordliwy po raz kolejny był świadkiem morderstwa sprytnie ukartowanego przez Sektę. Po cichutku , bez nerwów uwaga wszystkich została przekierowana z Vaxinara - wcześniej jednego z głównych podejrzanych - na mathewmw , który co prawda miał chaotyczny charakter ale jednak wynikało to chyba z poczucia odpowiedzialności za swoje błędy w grupie , za które natychmiast przepraszał. Moim głównym podejrzanym nadal jest Vaxinar. Sprytnie wykręcił sięz wcześniejszych podejrzeń co do swojej osoby. Walgierz też wydaje mi się podejrzany gdyż według jego teoria wydaje mi się lekkim usprawiedliwieniem jednakże dzisiaj prawdopodobnie znów zagłosuję na Vaxinara. Chyba , że zdarzy się coś co sprawi iż uwierzę w jego niewinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, co do mojej osoby podejrzewasz mnie chyba tylko ze względu na moje zachowanie zaraz po pierwszym mordzie i TYLKO ze wzgledu na tamte moje złe zachowanie.
Co do listy moich podejrzanych do widnieje na niej tak jak już wczoraj mówiłem Lampek, za to, że każdy uważa, że jest młody, niedoświadczony i tak dalej a tak naprawde może być inaczej.
Druga osobą jest walgierz z takich powodów jakie podał Darnok.
Szczerze mówiąc - ciągną dalej Polak - nie zdziwiłbym się jakby zdrajcami byli Darnok i walgierz, dziś Darnok napisał coś przeciw walgierzowi co może tylko zmylić innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się