Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 22:50, windows00 napisał:

> A ja czym sobie zasłużyłem na sprawdzenie?
Z Tobą miałem przeczucie, jak kiedyś z LifaRem tylko w mniejszym stopniu.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&tpage=580 (przy podziale 50 postów/stronę;
edycję rozpoczyna post nr 29065)


Tam widzę, że trafiłeś dwóch mafiozów, chociaż w pewnej chwili pomyślałem, że zrobiłeś to co kindziukxxx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:03, Avalon67 napisał:

> Bym Ciebie nie linczował gdybyś dotrzymał słowa :P
Moja mea culpa, zapomniałem całkowicie. Przypomniałem sobie koło drugiej w nocy na imprezie,
wnjosek, nie wychodzić wieczorem gdy się gra ;D

po prostu w piątek trzeba głosować wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:05, kindziukxxx napisał:

po prostu w piątek trzeba głosować wcześniej :D

Ewentualnie upewnić się, że partner uratuje Ci tyłek w razie kłopotów :P

Przynajmniej katanim nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:05, kindziukxxx napisał:

po prostu w piątek trzeba głosować wcześniej :D


Ty się ciesz bo tym linczem umożliwiłem Tobie uratowanie tyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:07, Avalon67 napisał:

Przynajmniej katanim nie byłem

Oj a ja taką nadzieję miałem :P Przy okazji należą ci się przeprosiny ode mnie. Nie wiedziałem kogo linczować to ciebie sobie wybrałem(forma linczu dowcipu) trzeba może było jednak na kindziuka dać do byśmy tej akcji uniknęli :P

P.S.Tylko się droczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:07, Avalon67 napisał:

Przynajmniej katanim nie byłem


A miałem przez chwilę cichą nadzieję, że jesteś nim :D

Ps. Odpinam przypiętego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:07, Isildur napisał:

> po prostu w piątek trzeba głosować wcześniej :D

Ty się ciesz bo tym linczem umożliwiłem Tobie uratowanie tyłka :D

tak właściwie to jakbyś tak nie zagrał to bym padł i nie byłoby faila, ale nie ma co gdybać , zaczynamy zapisy

MG - ?

0.
1.kindziuk
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:20, kindziukxxx napisał:

... zaczynamy zapisy


Korci mnie by się zapisać, ale boję się, że znów coś popsuję.Bo jutro już myślę swoje sprawy pozałatwiam, ale boję się popsucia innym gry ;)

W każdym bądź razie zbierzcie się szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:05, maurras napisał:

Tam widzę, że trafiłeś dwóch mafiozów, chociaż w pewnej chwili pomyślałem, że zrobiłeś
to co kindziukxxx :D

Kuk się wkurzył na niską aktywność i zrobił mały twist (ofkoz ja wiedziałem o co chodzi ;) ).

Eh. Od tego jest automat, żebym nie musiał się sam wpisywać :/

MG - ?

0. win0
1.kindziuk
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pograłem zbyt długo, ale dzienki mimo to za edycję.
Śledziłem ją z pewną dozą przyjemności, choć moim zdaniem mafia trochę "dała ciała".
Kindziuk zasługuje na pochwałę za kreatywność, niemniej jednak realizacja pomysłu nawaliła.
Fabuła nie oszałamiała, aczkolwiek klimaty mi się podobały, więc za to i za sprawne prowadzenie gry jestem Zurrisowi dźwięczny.
Na HBG się zawiodłem, coś z tym "piątkiem" nie wyszło.
Aktywność pozostawiała wiele do życzenia, ale i tak odnoszę wrażenie, że jest tendencja zwyżkowa względem poprzedniej edycji. Mnie to jednak nie zadowala, tak więc spiąć poślady i wysilić mózgownice, bo tak dalej być nie może ;P
Vorakam pewnie już nigdy do tego wątku nie zawita - i dobrze.
Pozostałym dziękuję za grę, bez Was nie doszłoby do tej edycji.

Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to w kilku zdaniach
Nie miałem ŻADNEGO pomysłu na fabułę. Dlatego cieszy mnie że co poniektórym przypadła ona do gustu :D
Gratuluje mieszkańcom szczęścia... nieeee, gratuluje windowsowi. Pierwszy raz jako MG miałem okazję zobaczyć kataniego który dotrwał do ostatniego dnia edycji i przeżył... Jestem pod wrażeniem. Mafia się nie spisała, wydaje mi się że troszkę zbyt nerwowo graliście, ale nie ma co się przejmować, jutro będzie lepiej :P

Dzięki za grę w mojej edycji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:42, Zurris napisał:

Mafia się nie spisała, wydaje mi się że troszkę zbyt nerwowo graliście,
ale nie ma co się przejmować, jutro będzie lepiej :P


Tak w dodatku jeden początkujący (czyt. Ja) i jeden nowicjusz (czyt. Konstantinus), starałem się grać trochę inaczej niż wcześniej jak byłem mafiozem, ale właśnie brakowało mi gracza, który ma trochę większy staż w tej grze. Przy pierwszym mordzie myślałem by zlikwidować windowsa, ale jakoś pomyślałem, że szkoda eliminować w pierwszym mordzie doświadczonego gracza, w drugim też nad tym myślałem, ale pomyslałem, że zginie w linczu jednak się nie udało no i cóż nie podejrzewałem windowsa, że jest katanim, sądziłem, że maurras lub Filip no i w obu przypadkach się pomyliłem. Poza tym moje zamieszanie przy linczu na filipie...

Dnia 07.02.2011 o 23:42, Zurris napisał:

Dzięki za grę w mojej edycji ;D


Ja również dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłą grę;)
Cóż, to była moja pierwsza gra w roli mafioza. Ciężko mi się było przestawić pisząc posty.;) Wiadomo, inaczej się myśli, jak się ma coś na sumieniu. Tutaj dobrze maurras zauważył i windows, że moje analizy są robione na siłę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:42, Zurris napisał:

Gratuluje mieszkańcom szczęścia... nieeee, gratuluje windowsowi. Pierwszy raz jako MG
miałem okazję zobaczyć kataniego który dotrwał do ostatniego dnia edycji i przeżył...

To dlatego, że jego się wszyscy boją.

Ja narazie poczekam, zobaczę jak wam będzie szło wpisywanie się, mam ten tydzień lekko narwany, ale powiedzmy pierwszy lincz w niedzielę by już był dobry, oczywiście jeśli ludzie się zbiorą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zagrałbym w następnej edycji, ale w piątek wyjeżdżam na tydzień, więc nie dam rady. A więc do zobaczenia za dwie edycje, chyba że start będzie się bardzo przesuwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja która w miarę szybko się zebrała, to ta w której dopiero co braliśmy udział(dzień po zakończeniu poprzedniej było chyba siedem osób na liście)Teraz widzę wracamy do tradycyjnego tempa. Ja teoretycznie mógł bym się zapisać, ale wyjeżdżam w poniedziałek do dziadków. Miałbym mocno utrudniony dostęp do internetu(prawdopodobnie nie mógł bym być obecny w decydującym momencie każdego dnia,czyli kończącym lincze)A co za tym idzie byłbym raczej piątym kołem u wozu i nie mógł bym dać z siebie tyle ile bym chciał. Dlatego też w tej edycji udziału nie wezmę. Do zobaczenia wkrótce(o ile się do tej zbierzecie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZ: Phelela, jesteś załamany. Pewnie dostanie Ci się bura od drugiego mafiozo, Fiarota. Wiesz za co?
PH: Nie, nie wiem
DZ: Kiedy padał mieszkaniec i zostało was trzech, dwóch miastowych i Ty, zdrajca, to zjebał Ci się internet, zapomniałeś cofnąć autolinczu i padłeś; Fiarot krzyczał wtedy strasznie - "Co edycja, to on ma problemy z Netem".
PH: Nie co edycja co ja mam, tylko co edycja to my mamy, kompletnie, konkretnie, problemy z Siecią. Będąc mafiozami ciągle pada Neo, Admin odłącza osiedlowe łącze, bo nabijam mu ping w CS-ie i to było konkretne że się zautolinczowałem dla niepoznaki, a potem nie mogłem tego cofnąć, co było bez sensu...

http://www.zczuba.pl/zczuba/0,90959.html?tag=spodenki%20wasilewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się