Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dzisiejszego dnia cały obóz milczał. Zołnierzy z dnia na dzień było mniej a Sekciarzy dalej nikt nie wykrył. Upiordliwy począł się zastanawiać czy ta cisza jest celowa czy to tylko przypadek. Wydawało mu się, że Sekta po prostu nie chce nikogo prowokować i liczy na kolejny obfity w mordy dzień. Nie tym razem - pomyślał. Dziś powinien umrzeć któryś z nich. Jestem tego niemal pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar dziś prawie w ogóle się nie odzywał - zresztą prawie nikt się nie odzywał.
Polak myślał na kogo dziś oddać głos, już nie wiedział komu można ufać a komu nie.
Walgierz, Darnok czy Lampek, a może żaden z nich - ten dzień był dla wszystkich dniem poważnych przemyśleń, a Vaxa zaczęła już trapić myśl, że mogą zginać tutaj, a sekta wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek był bardzo zmęczony. Dlatego też niewiele się dzisiaj odzywał. Ciągle zastanawiał się, na kogo oddać głos. Vaxinar wydawał mu się sztuczny. W dodatku Lampek od dawna miał go na celowniku, i jeszcze nie oddał na niego głosu. I właśnie to trapiło Lampka. Zawsze wybierał kogo innego i ginęły niewinne osoby. Jeśli dzisiaj kilka osób zagłosuje na Vax''a to Lampek przychyli się do tego...
Walgierz- drugi podejrzany - zagrał nieostrożnie. Lampek, jeśli walgierz dzisiaj nie zginie z rąk sekty, prawdopodobnie zwróci na niego szczególną uwagę...(uzasadnienie w poprzednim poście). Kogo innego mogę podejrzewać skoro są mało aktywni? Swoją drogą może to być zagrywka sekty - czekają aż się pozabijamy sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek podjął decyzję. Uzasadnienie a właściewie domysły w poprzednich postach.
******************
lincz - - - - - - > Vaxinar
****
zastanowił bym się dłużej bo to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia ale starsi wyciągają mnie do sklepu i boję się, że bym nie zdążył. Wszystkich przepraszam za kłopoty a szczególnie Vaxinara(bo mógłbym się dłużej zastanowić). Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas leci, a głosów jak na lekarstwo!
Z dwójki głównych podejrzanych postanowiłem zdecydować się dzisiaj mimo wszystko na walgierza, uznając, że jego rozważania na temat działania motywów mafii są w rzeczywistości opisem jego własnych działań w roli mafioza.

*****
Głos - walgierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiordliwemu już od kilku dni zachowanie Vaxinara wydaje się najbardziej podejrzane - kłóci się, godzi, przykro mu , przeprasza potem znowu się sprzecza. Raz cichy raz głośny. Najbardziej podejrzany według mnie.

**********
Lincz - Vaxinar

Uzasadnienie - jego zachowanie od początku wydaje mi się dosyć podejrzan i okropnie zmienne. Jakby próbował coś ukryć.

**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furrbacca wrócił dziś bardzo późno. Jedyne co zaobserwował to cisza... Nie miał żadnych skrystalizowanych poglądów. Jak na razie podejrzewał jedynie Lampka i Vaxinara, ale to było tylko podejrzenie, bez żadnych dobrych dowodów. Furr miał nadzieję, że coś się jeszcze wyjaśni przed 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:01, upiordliwy napisał:

Upiordliwemu już od kilku dni zachowanie Vaxinara wydaje się najbardziej podejrzane - kłóci się, godzi, przykro mu , przeprasza
potem znowu się sprzecza. Raz cichy raz głośny. Najbardziej podejrzany według mnie.


Vax podszedł do żołnierza i uśmiechnał się.
Kłuciłem się tylko 1 dnia i to nawet nie była kłutnia bo nie podniosłem głosu (co jest zreszta prawdą). Jest mi przykro bo giną ludzie niewinni, chrzani mi to czy nazwiesz mnie teraz mięczakiem.
Mój typ na dziś po długich namysłach to jednak Lampek, niech Bóg mi to wybaczy.

***

Lincz ---> Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem przedstawiam typy po mojej (nie z mojej winy niestety) dłuższej nieobecności:

Oto osoby które podejrzewam:

WoWmen
Upiordliwy

Osoby których nie podejrzewam:
Darnok
Ja :P
Walgierz
Vaxinar.

Zacznijmy od tych, których nie podejrzewam:

Darnok & Walgierz - jedyne osoby podające KONKRETNE argumenty, podparte postami. OCzywiście może to być bardzo dobra taktyka mafijna ale komuś ufac trzeba, a oni są najbardziej przekonujący.

Vaxinar - Wynika to z tego, ze podejrzewam upiordliwego, o czym za chwile. Pozatym jak już tyle razy przeżył to zobaczmy co pokaze dalej. Każdy ma go na oku więc jako (domniemanej przez niektórych) mafii trudno będzie mu mieszać.


A teraz Ci których podejrzewam:

WoWmen - przecucie. Prawie codziennie coś go powstrzymuje od dojścia do komputera. Ale tak jak napisałem wyżej głównie przeczucie.

Upiordliwy: Taktyka głosowoania na jedną osobę, która raz została uznana za winną. Takie podczepienie się pod kogoś ma swoje zalety.

Głos oddam na WoWmena lub Upiordliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh panie Keroth - rzeczywiście - podczepienie się pod jednąosobę do cudowna taktyka... Zwłaszcza , że wcześniej ginęli ludzi którzy byli niewinni a najczęściej zaczynało sięod tego , że ktośoskarżył Vaxinara. Zbieg okoliczności ? Raczej nie sądzę. Chociaż nikt nie jest nieomylny. W sumie nie podejrzewam Ciebie - chociaż dziwna wydaje mi się Twoja nieobecność we wszystkich głównych wydarzeniach w naszej kompanii. Może to też jest taktyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją nieobecność wyjaśniłem.

Argumentów osób, które nie rozumieją zdania: "spalił mi się modem od netu" nie odpieram. MG może potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz w spokoju słuchał wypowiedzi jego kolegów i próbował coś z nich wyczytać. kilku z nich nawet podejrzewało jego o związki z saktą. Niezbyt się tym przejął, bo przecież każdy jest podejrzany...
- Lampku, mówisz, że jeżeli dziś nie zginę zamordowany przez sekciarzy, to okaże się, że jestem jednym z nich. Dziękuję ci, okazuje się, że świetnie mi życzysz, towarzyszu broni. O mojej zdradzie przekonuje cię moje doświadczenie i fakt, że jeszcze żyję. Cóż, interesujące. Niezbyt podoba mi się myśl, że przekona cię dopiero moja śmierć. A o taktyce mafii spekuluję, bo staram się myśleć tak jak ona.
Siergiej walgierz zamilkł na chwilę i dopiero po chwili kontynuował:
- Odpowiem na wszystkie zarzuty, koledzy, ale niech będą one konkretne... Bo z mojego doświadczenia to każcie psu buty uszyć. Nie wysilając się mógłbym znaleźć w naszym oddziale kogoś znacznie bardziej obeznanego z wojną niż ja.


*****
Lincz ---> Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**********
Do rozmów na offtopie używaj proszę jakiegośzaznaczenia jako , że ciężko się później połapać.

*********

- Twoje tłumaczenie drogi Kerothcie jest równie mętne jak każdego innego. Nie powinieneś kogokolwiek w ten sposób oskarżać bo nigdy nie możesz być pewien. I sam nie wiem czy nie próbujesz teraz jakośskierować uwagi na ewentualnych "przeszkadzaczy". Bo gdy zginą osoby mogące przeciwstawić się naszemu wrogowi wtedy droga wolna dla zdrajców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Walgierzu, proszę przysłuchuj się dokładniej moim wypowiedziom...powiedziałem że:
>Lampek, jeśli walgierz dzisiaj nie zginie z rąk sekty, prawdopodobnie zwróci na niego szczególną uwagę...(uzasadnienie w poprzednim poście)
Nie życzę Ci źle ale taki fakt, przeżyjesz choć jesteś doświadczony będzie imo nieźle podejrzany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek w tym momencie albo nie przemyślał swojego posta, albo jest w sekcie właśnie. W ten sposób mówi mafii, żeby nie zabijali teraz walgierza, ponieważ nie warto, gdyż i tak zostanie zabity przez obywateli. Jako że nie zauważyłem, by Lampek mówił wcześniej bez przemyślenia, stwierdzam, że jest bardzo prawdopodobnym, by to on był jednym z sekciarzy. Ale jeżeli jednak jest niewinny, to prawdopodobnie Ty będziesz moim następnym podejrzanym walgierzu.

****
Lincz - Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********
Zdążyłęm na ostatnią chwilę. Przepraszam za dzisiejszą nieobecność. Od jutra będe normalnie bo szkoło mnie dobija.
****
Lincz Lampek
***
zaniedługo podam powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze, widzę, że ja i Vax mamy po tyle samo głosów. Żałuję, że nie przekonałem innych co do mojej osoby. - Lampek usiadł na swojej ławeczce i czekał na misję którą przygotuje im Ventura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się