Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2011 o 21:53, kindziukxxx napisał:

niech będzie

****
Lincz -> qrex
***
miejmy nadzieję że to będzie koniec tego wszystkiego


GG kindziuk
Najpierw piszesz
qrex - gra bardzo ładnie, długie i w miarę sensowne analizy i dość dobre starania szukania mafiozy, nie widzę w tym iluzji na dzisiaj - niewinny.


,a później go linczujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 21:53, qrex napisał:

Jeśli nie jesteś mafią to ty dałeś się zmanipulować. Zarzucałeś mi że zawsze zakładam
swoją rację a to znowu robisz ty. Zauważ że tylko sam Avalon(bo jest to mu wygodne) i
ty przyczepiliście się do mnie. Avalon pewno zagłosuje na mnie jak wyczuje okazje. Rób
co chcesz spotkamy się po edycji i wtedy wygarniemy prawdę.


Pierwszy Cię w analizie zaatakowałem. Co najwyżej możesz stwierdzić, że Avalon się pod to podczepił, co w żadnym wypadku nie będzie prawdą, bo jego spostrzeżenia pojawiły się raptem trzy minuty po moich.

Avalon lub Filip to typy do jutrzejszego linczu, dziś to Ty jesteś najbardziej podejrzany ze swoim podczepieniem się pod lincz na de facto martwym już wtedy Vernim i nie pozostawieniem głosu na Avalonie lub maurrasie, których to podejrzewałeś nieporównywalnie bardziej. Nawet Twoja argumentacja zmiany głosu jest naciągana:

Mówiąc szczerze najchętniej , właśnie za głównie wczorajszy dzień zlinczowałbym maurasa. Jednak nie mam nieodpartych dowodów i mogę dać dzisiaj ten kredyt zaufania za poprzednią edycję . Może to błąd ale okaże się to w przyszłości.

Dziwne, ale na Verniego miałeś już "nieodparte dowody"? Ciekawe, czemu ich wcześniej nie wykorzystałeś.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2011 o 21:55, filip29 napisał:

> miejmy nadzieję że to będzie koniec tego wszystkiego

GG kindziuk
Najpierw piszesz
qrex - gra bardzo ładnie, długie i w miarę sensowne analizy i dość dobre starania szukania
mafiozy, nie widzę w tym iluzji na dzisiaj - niewinny.


,a później go linczujesz...

ale zostawienie pojedynczego głosu na Tobie nie jest też dobrym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 21:50, filip29 napisał:

Może jeszcze więcej eee dodasz?
Lepsza argumentacja taka niż "pobawię się, może coś wyjdzie".

Co wyszło z Twojego? A co wyszło z mojego? Spot the difference.

Dnia 16.03.2011 o 21:50, filip29 napisał:

> ale tak jakby nie było tam nic...
To samo można napisać o twojej grze...

Owszem.

Dnia 16.03.2011 o 21:50, filip29 napisał:

Nie miałem zamiaru głosować na qrexa i nie miałem żadnej argumentacji. Chciałem tylko
sprawdzić czy ktoś będzie próbował wykorzystać mój lincz. Jak widać byłeś to ty.

Jasne, i nawoływałem wszystkich do linczowania Qrexa. Czytaj dalej a dowiesz się ile w tym sensu.

Dnia 16.03.2011 o 21:50, filip29 napisał:

Argument, że mafia by tak nie zrobiła nie jest argumentem.

Czasami trzeba ogarnąć kontekst, taki ruch w takim momencie to BEZSENS dla mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 21:57, kindziukxxx napisał:

ale zostawienie pojedynczego głosu na Tobie nie jest też dobrym rozwiązaniem


W swoim poście piszesz, że masz 2 podejrzanych- mnie i Avalona.
Resztę odkładasz na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapiesz mnie za słówka i czepiasz się prierdół. Poczekaj parę minut i poznasz prawdę.Mógłbyś się już tak niezachwycać że jestem mafią i masz na mnie kolejne argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 21:59, filip29 napisał:

> ale zostawienie pojedynczego głosu na Tobie nie jest też dobrym rozwiązaniem

W swoim poście piszesz, że masz 2 podejrzanych- mnie i Avalona.
Resztę odkładasz na bok.

jednak w przypadku gdy Cael prosi bierze na siebie odpowiedzialność, a jak okaże się że qrex jest niewinny to mam nadzieję że win0 jakoś poradzi sobie, przy wsparciu reszty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:00, qrex napisał:

Łapiesz mnie za słówka i czepiasz się prierdół. Poczekaj parę minut i poznasz prawdę.Mógłbyś
się już tak niezachwycać że jestem mafią i masz na mnie kolejne argumenty.

Czepiam się pierdół? Zaliczasz wpadkę za wpadką, więc nie widzę powodu, dla którego miałbym to przemilczeć.

Niestety życie nie jest sprawiedliwe i pomimo, że pisałeś dużo i z sensem, to odpadasz - przede wszystkim za to, co wymieniłem w poprzednim poście. Nie wzięło się to znikąd; w porównaniu do innych był to na tyle racjonalny argument, by przyszpilić Cię do muru i zlinczować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:03, kindziukxxx napisał:

czy win0 oddał głos?

Nie, ale i tak są trzy na Qrexa, a Win0 chyba jeszcze nie miał autolinczu na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich
Uważam że na 70% winny jest Avalon a na 30% Cael. Jeśli szanujecie mnie jako gracza to bijcie jutro Avalona. Mogę przyjąć z całą odpowiedzialnością tytuł ssacza edycji jeśli tylko to zrobicie. To jest mój testament. Prosiłbym też wina by podzielił się swoją ostatnią wolą jeśli tylko zdąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:04, qrex napisał:

Do wszystkich
Uważam że na 70% winny jest Avalon a na 30% Cael. Jeśli szanujecie mnie jako gracza to
bijcie jutro Avalona. Mogę przyjąć z całą odpowiedzialnością tytuł ssacza edycji jeśli
tylko to zrobicie. To jest mój testament. Prosiłbym też wina by podzielił się swoją ostatnią
wolą jeśli tylko zdąży.

Jaja sobie robisz?

Jeśli nie jesteś w mafii to jutro będzie niezły burdel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:06, Avalon67 napisał:

Jeśli nie jesteś w mafii to jutro będzie niezły burdel...

Głupio by się okazało, gdybyśmy nie mieli racji :P Na szczęście według qrexa Ty lecisz na 70%, ja tylko na 30% ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja to robisz sobie ty. Dałeś radę wciągną Caela a za nim poszedł kindziuk. Jeśli byłbyś miastowym to byłaby najgorsza gra w twoim wykonaniu. Nie więżę w to.Jeśli Cael jest w mafii to gratulacje.Gra bardzo dobrze jak na taką rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cael
No to klops xD

Qrex
Teraz mnie uraziłeś. Chciałbym być mafiozą, cieszyłbym się, że przeżyłem ten dzień a jutro niechby się wola boska działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:08, qrex napisał:

Jaja to robisz sobie ty. Dałeś radę wciągną Caela a za nim poszedł kindziuk. Jeśli byłbyś
miastowym to byłaby najgorsza gra w twoim wykonaniu. Nie więżę w to.Jeśli Cael jest w
mafii to gratulacje.Gra bardzo dobrze jak na taką rolę.

Ja się dałem wciągnąć? A mi się wydaje, że ani ja, ani Avalon nie daliśmy się wciągnąć. Dlaczego miałbyś mnie w ostatnich chwilach bronić, kiedy przez cały dzień mnie oskarżałeś? To nielogiczne. Avalona aż tak pod ząb nie brałeś. W takim razie dzięki Ci za grę, nieźle kręciłeś jako mafiozo... Do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post dotyczy ciebie tylko w wypadku twojej niewinności. Jeśli jesteś mafią możesz go nie czytać.
Zarzucałeś mi dzisiaj wiele rzeczy jak np. uleganie emocjom,hipokryzję i podczepiałeś mi nawet tytuł ssacza edycji. I powiem ci że to prawda, tylko że ty przebiłeś mnie w tym przynajmniej dwukrotnie. Ale była jedna rzecz której ja nie robiłem, a ty i owszem. Wchodziłeś na mój intelekt, a tego ci nie zapomnę. Dużo straciłeś w moich oczach.
Kindziuk
Mam nadzieję że uszanujesz mój testament tak jak kiedyś nie uszanowali twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2011 o 22:13, qrex napisał:

Kindziuk
Mam nadzieję że uszanujesz mój testament tak jak kiedyś nie uszanowali twojego.

dobra, jednak nie wiadomo jeszcze co się wydarzy. jednak fakt, mojego testamentu nie uszanowali, a raz był w 100% trafny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się