Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ależ nieoczekiwany zwrot wydarzeń. Przecież to nie może być prawdą! Lepiej poczekać na oficjalne info:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie kindziuk, to powinieneś polecieć z (prawie) tego samego powodu co qrex.

Nowy, i jeżeli wziąć na to poprawkę to gra normalnie, asekuracyjnie jak na obywatela, jednak jeżeli jest mafią pasuje idealnie na rolę tego cichego, oddaje głos odpowiednio wcześnie i milczy. - o Vernim

Gra jak nie on, zawsze był dość cicho i na uboczu, a ostatnio miał bardzo złą passę więc może to przez to, ale jego posty w rodzaju "hue mamy poczwórny remis" i koniec? trochę mi to śmierdzi. - o Avalonie

Dobra, zagłosował tak jak ja gra dobrze tylko dlaczego nawołanie do głosowania na zurrisa dał o 22? to jest najbardziej dziwna akcja i mam nadzieję że to doprecyzuje, bo tak by odpadł milczek i mielibyśmy mniej problemu, a tak zostaje nam niby jeden podejrzany mniej tylko że zurris dzisiaj prawdopodobnie odpanie. Wiem że zawołanie nie gwarantowałoby tego że wszyscy się przerzucą i zagłosują na Zurrisa, ale nie raz sprawił że było podobnie więc można tego od niego wymagać. - o mnie

Te osoby uznałeś potem za podejrzane, choć z Twojej analizy wynikało, że powinien do tego grona dojść jeszcze maurras - Też jakoś się nie pokazał, nie licząc bezsensownego autolinczu, zapewne chciał pokazać swoją neutralność i zrzucić odpowiedzialność na innych, jego tłumaczenia jakoś do mnie nie trafiają.

W każdym bądź razie mało konkretów, a summa summarum zagłosowałeś na Verniego z powodu tego, że "oddał głos odpowiednio wcześnie i milczał".

Tak coś myślałem, że osobom, które dzięki szczęściu wyeliminowały mafioza, nie należy odpuszczać. Nic to, po Tobie się tego nie spodziewałem i tu mnie zaskoczyłeś. Punkt dla Ciebie.

Edit: a Ty Vernio prawa głosu jeszcze nie odzyskałeś, więc siedź cicho i czekaj na swoją kolej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie miałem dostępu do neta i nie mogłem zakończyć edycji.

Mafia to Vernio i kindziuk
Katani to maurras

Wygrali mafiosi - gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała edycja bardzo mi się podobała, osobiście wolałbym finał z qrexem bo jeszcze coś by się działo, ale ryzyko połączone ze szczęściem się opłaciło. Jednak Cael bardzo mi we wszystkim pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zniszczenie pomysłu "superhero", ale ostatni tydzień akurat się bardzo napięty okazał. Miałem w planie wykorzystać foty ale nie dałem rady.Bywa/

Kindziuk zagrał świetnie.

Zurris kindziuk powinien Ci podziękować bo dzięki Twojej grze zyskał jeden dzień. fakt jeśli byś się nie zgłosił edycja by nie wystartowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, może nie masterpiece, ale ładnie nas wydymaliście, i znowu nikt Cię nie podejrzewał.

Faktycznie finał bez rumieńców, mogłeś zamiast mnie Filipa ubić w mordzie, ciekawe co by wtedy się stało ;D Możebyśmy z Caelem obstawili, że to niemożliwe by któryś z nas był złym i zaciukali Ciebie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 16:34, Avalon67 napisał:

Gratulacje, może nie masterpiece, ale ładnie nas wydymaliście, i znowu nikt Cię nie podejrzewał.

Faktycznie finał bez rumieńców, mogłeś zamiast mnie Filipa ubić w mordzie, ciekawe co
by wtedy się stało ;D Możebyśmy z Caelem obstawili, że to niemożliwe by któryś z nas
był złym i zaciukali Ciebie? xD

właśnie dlatego padłeś, Ty, Win0 zostawiłem bo jakoś tak fajnie odwracał uwagę i kierował ją na Caela :) W końcu ryzyko się opłaciło.

Cael
Tak naprawdę to miałem źle policzone głosy pierwszego dnia :)

Zurris
Gdyby nie Ty to nie wiem co by było :D

Vernio
Dzięki że zgodziłeś się na tą ewentualność, bo tylko taka dawała realną szansę - łaska boża jednak była :D


Dobra trzeba zacząć zapisy do kolejnej

Mg-?

0. win0
1.

siebie dopiszę zależnie od momentu zebrania prawie pełnej listy, bo będzie ciężki miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 16:34, Avalon67 napisał:

Gratulacje, może nie masterpiece, ale ładnie nas wydymaliście, i znowu nikt Cię nie podejrzewał.

Faktycznie finał bez rumieńców, mogłeś zamiast mnie Filipa ubić w mordzie, ciekawe co
by wtedy się stało ;D Możebyśmy z Caelem obstawili, że to niemożliwe by któryś z nas
był złym i zaciukali Ciebie? xD

no i jeszcze jedno, tym razem obyło się bez failów :D no i jako mafia mam 100% skuteczność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Qrex powie, w końcu to była moja najgorsza gra (wierz mi, nienajgorsza xD), muszę powiedzieć, że nie czuję się dobrze w pierwszych dniach rozgrywki, dopiero po drugim linczu zaczyna mi się fajnie pisać i dyskutować, wcześniej płyyyyynę byle dopłynąć (co mi zawsze wytykają ;P).

Bławo, ja aż tak dobrze nie mam, aczkolwiek każda moja gra jako mafji przynosi mi radochę, bo fajne dyskusje wychodzą i niezłe numery wpadają xD

Ło, jak mi śniegu za oknem nawaliło, a już wjosna była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobrą grę. Gratulować już gratulowałem, więc pozostaje mi tylko zapisać się i czekać na resztę graczy...

Mg-?

0. win0
1. Cael
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Mg-?

0. win0
1. Cael
2. maurras
3. Kalenos
4. Asthariel

Ale tylko wtedy, gdy gra się zacznie w środę lub czwartek - w weekendy mam znacznie więcej czasu na pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc słowo się rzekło(bijąc się w pierś, zakłada na swoją głowę koronę z dumnym napisem"Król Ssacz Pierwszy")
Zaskakująco genialna gra ze strony kindziuka. Jedynym usprawiedliwieniem dla mnie jest to, że nie ja jeden go nie wyczułem(bo nie wyczuł go nikt) Najlepsze gratulacje.
Avalon
Wybacz że cię obraziłem. Nie miałem racji. Zagraliśmy porównywalnie źle(ja odrobinę gorzej). Po tym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=57926 myślałem ze tak bezczelnie grać może tylko mafia. Wcześniejsze zarzuty oparłem na braku analiz z twojej strony. No cóż pomyliłem się sromotnie.
Cael
Mój szacunek jako gracz straciłeś. Zarzucałeś mi brak konsekwencji a grałem konsekwentnie(ani razu nie zagłosowałem na osobę której bym nie wymienił wcześniej)Czy uleganie emocjom, kiedy nim uległeś tak naprawdę ty .Grałem źle ale do tego akurat się przyznaje. Wspomnę tylko że chociażby czepiałeś się moich 99% a sam ich użyłeś ostatniego dnia. W dyskusji ze mną nie miałeś argumentów schodząc na mój intelekt i czepiając się mało ważnych słów(ja tego nie robiłem) . A dyskusja wniknęła z moich zarzutów co do twojej analizy bezużytecznej na tamtym etapie gry. W moich oczach jesteś hipokrytą. Jedyne z czym się zgadzam to to że się pogubiłem totalnie bo to fakt. Tyle że nie ja jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Let''s play, ja właśnie najmniej czasu mam w niedziele, w niedziele nigdy nie mam czasu, a to feler.

MG - ?

0. win0
1. Cael
2. maurras
3. Kalenos
4. Asthariel
5. Avalon

Qrex
Nie ma już co rozpaczać, gramy dalej, bylebym nie był katanim bo to zawsze odbiera mi całą radość z gry, ta rola nigdy mi nie wychodzi... Co do analiz to pierwsze dwa dni jak już mówiłem lubię sobie popływać i pokomentować z dystansu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się