Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2011 o 09:02, Shudo napisał:

Standardowo nie wiele masz do powiedzenia, a przyklejanie tekstów z innych stron ( http://www.marxists.org/polski/luksemburg/1917/08palace.htm)
oznacza tylko tyle że znasz funkcje kopiuj/wklej. Myślę że takie bzdurne wrzucanie tekstu
bez znaczenia w temacie wykracza poza regulamin i któryś z moderatorów wkońcu podziękuję
Ci za towarzystwo na naszym forum.

Jesteś strasznie ograniczonym patafianem nie widząc tu sarkazmu.

Jesteś strasznym ograniczonym patafianem + mściwym patafianem, bo nie znając mnie odgryzasz się za to, że nazwałem Cię beznadziejnym MG, którym rzeczywiście jesteś. Jesteś do bani. Jesteś strasznie słaby. Matka Cię nie kocha!

@Isildur
Brawo, kolejny geniusz moderatorki, który wchodzi do tematu i nagle odkrywa, że w Mafii spamuje się. W dodatku nie rozumiejąc ironii wymierzonej w jednego ze starych towarzyszy rozgrywki (cokolwiek rob o mnie nie sądzi ;p). Idź do Wojmana na prywatkę, przyjmie Cię otwartym soczkiem.

Miłego Prima Aprilis życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 17:40, demerenfarsz napisał:

Jesteś strasznie ograniczonym patafianem nie widząc tu sarkazmu.

Jesteś strasznym ograniczonym patafianem + mściwym patafianem, bo nie znając mnie odgryzasz
się za to, że nazwałem Cię beznadziejnym MG, którym rzeczywiście jesteś. Jesteś do bani.
Jesteś strasznie słaby. Matka Cię nie kocha!

@Isildur
Brawo, kolejny geniusz moderatorki, który wchodzi do tematu i nagle odkrywa, że w Mafii
spamuje się. W dodatku nie rozumiejąc ironii wymierzonej w jednego ze starych towarzyszy
rozgrywki (cokolwiek rob o mnie nie sądzi ;p). Idź do Wojmana na prywatkę, przyjmie Cię
otwartym soczkiem.

Miłego Prima Aprilis życzę :))


Widzę, że w dalszym ciągu nie masz nic ciekawego do powiedzenie, zatem degrad -2, następnym razem będzie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 19:01, demerenfarsz napisał:

<coś ciekawego>


To co obiecywałem... To że każdy tutaj pisze na dowolny temat nie oznacza, że każdy rodzaj spamu będziemy tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 19:15, Wayzin napisał:

Przesadzasz.


No sorry, nawet mnie już te durne posty Dema zaczynają irytować. Spamować można z klasą, ale mu to po prostu nie wychodzi.

@Dem
Sarkazm sarkazmem, ale ty robisz po prostu wiochę i trudne słówka jak "ironia" czy "sarkazm" tego nie zmienią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 19:28, rob006 napisał:

Sarkazm sarkazmem, ale ty robisz po prostu wiochę i trudne słówka jak "ironia" czy "sarkazm"
tego nie zmienią :P


Przyłączam się do Twojej opinii. To pajacowanie jest już nudne. A tak prawdę powiedziawszy to sam poprosiłem Isildura o reakcje na to zachowanie. Sam zdecydował o degradzie. Mam nadzieje że go to czegoś nauczy (aczkolwiek wątpię). Jeśli nic go to nie nauczy to prosta droga do bana na IP.

A wracając do tematu to czekamy na skompletowanie składu. Aktualna lista chętnych:

MG - Shudo

0. win0
1. Cael
2. maurras
3. Kalenos
4. Asthariel
5. Avalon
6. kindziuk
7. qrex
8. Alexei Kaumanavardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 23:21, Wayzin napisał:

> Jeśli nic go to nie nauczy to prosta
> droga do bana na IP.
A nie dostał?


Widzisz nie doczytałem. Ja akurat bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pospamuję, ale jest okazja :)

31 Marca 2011 minął mi 2000 dzień na forum, w związku z tym stawiam po wirtualnym piwku, a dla mających mniej niż 18 soczek ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 15:07, maniekk napisał:

Trochę pospamuję, ale jest okazja :)

31 Marca 2011 minął mi 2000 dzień na forum, w związku z tym stawiam po wirtualnym piwku,
a dla mających mniej niż 18 soczek ;)

Pozdrawiam.


Przepraszam bardzo ale nikogo to nie interesuje, proszę się powstrzymać od takich postów...

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 18:12, maniekk napisał:

Znaczy jakich? No chyba, że trafiłem na moderatora z brakiem humoru?


A chcesz moze uczcic te 2000 dni ostrzezeniem albo degradem? Jeszcze jeden post nie na temat i nagroda cie nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 17:25, Isildur napisał:

Przepraszam bardzo ale nikogo to nie interesuje, proszę się powstrzymać od takich postów...


Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd, mnie interesuje. ;]

@Shudo
I widzisz? Napuściłeś nam modów na temat. Teraz to już na pewno nie będzie edycji, bo każdy będzie bał się tu zajrzeć. :<

MG - Shudo

0. win0
1. Cael
2. maurras
3. Kalenos
4. Asthariel
5. Avalon
6. kindziuk
7. qrex
8. Alexei Kaumanavardze
9. rob006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 10:04, rob006 napisał:

@Shudo
I widzisz? Napuściłeś nam modów na temat. Teraz to już na pewno nie będzie edycji, bo
każdy będzie bał się tu zajrzeć. :<


Napuściłem gdyż to co wyczyniał dem przechodziło ludzkie pojecie i jestem bardzo zadowolony że sam poprosił (w swoim stylu) moderatorów o bana. Ludzie zaglądający na wątek między edycjami jak najbardziej mogą coś napisać ale fajnie by było gdyby to dotyczyło spraw gry lub powiązanych. A tu ni z gruszki ni z pietruszki przychodzi "ktoś" zupełnie nie związany z tematem i piszę że jest 2000 dni na forum, to nie ma się co dziwić że ściąga na siebie gniew moderatorów. Gdyby modkowie nie działali to w każdym temacie miałbyś spam na każdy temat.

A co do nowych graczy to zauważ że "maniekk" wcale nie miał zamiaru się wpisywać do edycji (nic z posta tego nie sugeruje) tylko wrzuca czysty spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2011 o 10:04, rob006 napisał:

@Shudo
I widzisz? Napuściłeś nam modów na temat. Teraz to już na pewno nie będzie edycji, bo
każdy będzie bał się tu zajrzeć. :<

Spam spamem, ale ja też napisałem na maniekk, bo jednak, bądź co bądź w przeciwieństwie do dema on nic nie wniósł... kiedyś to ja bałem się napisać w mafii cokolwiek, a teraz co się dzieje? obcy wchodzą i spamują, takie rzeczy nie działy się nawet w starej loży ;> a przy obecnej tendencji o edycję martwić się nie musisz, jakoś przed świętami wystartujemy, albo od razu po więc też nie będę musiał rezygnować bo będzie po maratonie kolokwiów i z czasem powinno być dobrze :).

Między edycyjny spam - owszem, ale musi być z klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się