Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 21:57, Prido napisał:

Niestety ta edycja jest tak mierna, że nie potrafię wskazać dobrego zastępczego kandydata.
Chyba, że Avalona. Ewentualnie Ciebie, bo zaczynasz gadać tak, jakby moje zagrywki były
Ci bardzo na rękę :D

To raczej znaczy że edycja jest bardzo dobra. Skoro sam nie masz pomysłu na dobrego kandydata jako ewentualność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:57, Fiarot napisał:

> xSky''owi ciągle pali się zielona lampka. Czemu więc nic nie pisze? Jak na mój gust,

> czeka na ostatnią chwilę by oddać głos. W dalszym ciągu jestem za oddaniem głosu
na niego,
> bleh.

Cóż, ja trzymam w zanadrzu lincz na niego, już napisany w oddzielnym oknie :). Niech
tylko spróbuje coś odstawić...

Generalnie INNYM CHĘTNYM DO EWENTUALNEGO LINCZU NA XSKY0 RADZĘ ZROBIĆ TO SAMO!


ja zrobiłam odwrotnie - zagłosowałam na Sky''a, a w zanadrzu mam lincz na Asthariela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chodź wiele to nie zmieni LINCZ >> Asthariel

Czemu ? Gubi się w swoich domysłach, za często zmienia zdanie, chciałby iść na ugodę.
Chodź z drugiej strony gdy jest się oskarżanym przez większość, trudno zachować się inaczej. Mimo wszystko lincz przydałoby się wykorzystać.

Gdyby przyszło mi dożyć, następnym typem byłby Avalon


Miło się grało. Prawdopodobnie następne 2 edycje spędzę na czytaniu waszych postów, a dopiero później przystąpię do gry.

Zendemion Chodź nie udziełame się zbyt gorąco w tej edycji dzięki za szanse :> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:57, Zendemion napisał:

>
> A ty mnie przekonałeś odnośnie Qrexa? Nieeeee...
> A kogokolwiek innego? Nieeeee...

Chyba masz z tym jakiś problem.


Okej, twoje odpowiedzi zaczynają stać na naprawdę niskim poziomie. To TY masz problem, bo nikogo nie przekonałeś do winy Qrexa, a to jego podejrzewałeś bardziej. Zmieniłeś głos na mnie, bo cię podejrzewam. I ty śmiesz pisac o niekonsekwencji w moim zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:59, XSky0 napisał:


Chodź wiele to nie zmieni LINCZ >> Asthariel

Czemu ? Gubi się w swoich domysłach, za często zmienia zdanie, chciałby iść na ugodę.
Chodź z drugiej strony gdy jest się oskarżanym przez większość, trudno zachować się inaczej.
Mimo wszystko lincz przydałoby się wykorzystać.

Gdyby przyszło mi dożyć, następnym typem byłby Avalon


Miło się grało. Prawdopodobnie następne 2 edycje spędzę na czytaniu waszych postów, a
dopiero później przystąpię do gry.

Zendemion Chodź nie udziełame się zbyt gorąco w tej edycji dzięki za szanse :>
.



Nawet przekonujące.. Szkoda, że tak późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:00, Prido napisał:

Nawet przekonujące.. Szkoda, że tak późno.


Teraz to wiesz... miał cały dzień na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:01, Fiarot napisał:

> Nawet przekonujące.. Szkoda, że tak późno.

Teraz to wiesz... miał cały dzień na to.


Wiem, dlatego nie reaguję. Jeśli jest dobry, sam sobie zgotował ten los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nam Sky zakręcił aż miło, bo wskazał i Asthariela, i Avalona. Jak się okaże zły, będzie kombinowanie, czy wskazał ich celowo, żebyśmy od nich odeszli, czy kombinował inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:59, Asthariel napisał:

Okej, twoje odpowiedzi zaczynają stać na naprawdę niskim poziomie. To TY masz problem,
bo nikogo nie przekonałeś do winy Qrexa, a to jego podejrzewałeś bardziej. Zmieniłeś
głos na mnie, bo cię podejrzewam. I ty śmiesz pisac o niekonsekwencji w moim zachowaniu?


Qrexowi wolno mieć wywalone na wierchu na to czy padnę ja czy Sky. Na tej samej zasadzie przerzuciłem się na Ciebie. Zupełnie mi obojętne, który z was zginie byle był to jeden z was. Nie widzę też powodu aby trzymać poziom kiedy po prostu zachowujesz się dziecinnie.
"a Ty mnie przekonałeś do winy Qrexa? Nieeeee...
a kogokolwiek innego? Nieee..."
Proszę skończ już, bo stracę kompletnie do Ciebie szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:02, Winry napisał:

No i nam Sky zakręcił aż miło, bo wskazał i Asthariela, i Avalona. Jak się okaże zły,
będzie kombinowanie, czy wskazał ich celowo, żebyśmy od nich odeszli, czy kombinował
inaczej...


Ogólnie nie rozumiem sensu siedzenia na forum ponad 15 minut, tylko po to, aby na sam koniec oddać głos i rzucić kilka zdań. Lampka od dawna już się paliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:04, Zendemion napisał:

A tak swoją drogą to nie wpadł nam przypadkiem remis? Ma ktoś podsumowanie?


Zdecydowanie nie ma remisu ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie rozumiem sensu siedzenia na forum ponad 15 minut, tylko po to, aby na sam koniec oddać głos i rzucić kilka zdań. Lampka od dawna już się paliła.

Ciężko za wami nadążyć, poza tym, może zabrzmi to dziwnie, ale żeby być w temacie gonie po schodach z góry na dół :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:02, Winry napisał:

Jak się okaże zły, będzie kombinowanie, czy wskazał ich celowo, żebyśmy od nich odeszli, czy kombinował inaczej...


Oby tak było, gdyż po co miałby z tym zwlekać aż do ostatnich sekund? Swoją drogą jeśli niewinny to, za przeproszeniem, chyba w głębokiej dupie będziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:03, Prido napisał:

Ogólnie nie rozumiem sensu siedzenia na forum ponad 15 minut, tylko po to, aby na sam
koniec oddać głos i rzucić kilka zdań. Lampka od dawna już się paliła.

Ojej. Czyżby to mogło być celowe zagranie? Acz szczerze dziwi mnie że nie był cały ten czas wylogowany. Wtedy nie wzbudził by podejrzeń tago kalibru i nie sprawił że wszyscy czekali w gotowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się