Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Nie wiem czy dzisiaj nie padnę. Dlatego zawsze lepiej zabezpieczyć się na taką ewentualność. W przypadku winy Skya w pierwszej kolejności powinniście przyjrzeć się Zendemionowi i Avalonowi. Asthariela dałbym jako trzeciego. W przypadku jego niewinności skupicie się na Prido i Fiarocie. Im dłużej żyją tym bardziej jest to podejrzane dla danej edycji. Dodatkowo nikt nie rzuci na nich, nawet cienia podejrzeń. Jeśli przeżyję to dam jeszcze jakieś swoje wnioski po obwieszczeniu magistra. Na chwilę obecną kończę.

up

Mojego, ręcznie robionego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Fiarot jest w mafii. Jego ostatnie posty wzbudziły moją podejrzliwość, choć możliwe, że on po prostu zaczyna rozumieć moje nastawienie do tej gry i też próbuje się dobrze bawić ;> Jak zginę, to... Nie zostawiam testamentu. Może ktoś będzie szukał zdrajców moją metodą i do czegoś dojdzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mam złe przeczucia do nadchodzącej nocy. Chyba zacznę się z wami żegnać.
EDIT: o kurde wy tu piszecie a ja odświeżam poprzednią stronę : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:36, Prido napisał:

Możliwe, że Fiarot jest w mafii. Jego ostatnie posty wzbudziły moją podejrzliwość, choć
możliwe, że on po prostu zaczyna rozumieć moje nastawienie do tej gry i też próbuje się
dobrze bawić ;> J

Nieeee. Fiarot jest na to za poważny. On w głębi serca pewnie bawi się świetnie (bo po co by grał) ale tutaj będzie do bólu rzeczowy i poważny. Taki ma swój własny styl gry. Trochę przeciwny do twojego :>

Dnia 05.08.2011 o 22:36, Prido napisał:

Nie zostawiam testamentu. Może ktoś będzie szukał zdrajców moją metodą i do czegoś dojdzie : )

Wiesz że nikt nie pójdzie twoim tokiem rozumowania. Ja zostawiam testament po to żeby jak najwięcej dać z siebie. Jak już gram to traktuje to poważnie. Dlaczego? Bo jeśli wszyscy będą zaangażowani, gra będzie bardziej interesująca niż obecnie. A wpływ mam tylko na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avey znalazł gdzieś kartkę papieru i ołówek i teraz powoli z rozmysłem zapisywał na niej po kolei słowa, po jednym, powoli:
"Wszyscy wokół są jacyś nerwowi, zwierzają się kolegom co robić w wypadku ich śmierci. A więc, mój karabin zostawiam Pridowi, pistolet Zenkowi, a najlepsze spodnie Qrexowi, jeśli któryś z nich zginie przede mną pochowajcie mój sprzęt ze mną, jeśli będzie co pochować ofkorz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:45, Prido napisał:

Śmiałbym się serdecznie, gdyby z jakiegoś powodu Avalon okazał się mafią :D

Chciałbym Cię serdecznie ubawić, lubię uszczęśliwiać ludzi, ale może innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:45, Prido napisał:

Śmiałbym się serdecznie, gdyby z jakiegoś powodu Avalon okazał się mafią :D

W sumie to, czemu? Ja co prawda już nie mogę pochamować śmiechu ale to z powodu tego co napisał wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:47, Avalon67 napisał:

> Śmiałbym się serdecznie, gdyby z jakiegoś powodu Avalon okazał się mafią :D
Chciałbym Cię serdecznie ubawić, lubię uszczęśliwiać ludzi, ale może innym razem


:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:45, Prido napisał:

Śmiałbym się serdecznie, gdyby z jakiegoś powodu Avalon okazał się mafią :D


Jak jak już wcześniej pisałem, mam 2 podejrzanych, na Avalona daje 80%, że jest w mafii, a na Asthariela 20%. Logiczne, że zagłosowałem na 2, bo mogę mieć, albo miałem jakieś szanse przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:33, qrex napisał:

Nie wiem czy dzisiaj nie padnę. Dlatego zawsze lepiej zabezpieczyć się na taką ewentualność.
W przypadku winy Skya w pierwszej kolejności powinniście przyjrzeć się Zendemionowi i
Avalonowi. Asthariela dałbym jako trzeciego. W przypadku jego niewinności skupicie się
na Prido i Fiarocie. Im dłużej żyją tym bardziej jest to podejrzane dla danej edycji.
Dodatkowo nikt nie rzuci na nich, nawet cienia podejrzeń. Jeśli przeżyję to dam jeszcze
jakieś swoje wnioski po obwieszczeniu magistra. Na chwilę obecną kończę.

up

Mojego, ręcznie robionego nie ma :(

A nie uważasz, że czynisz w ten sposób grę prostszą dla mafioza? Wie kogo zabić żeby teoretycznie oddalić się z kręgu podejrzanych gdybyśmy Cię słuchali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:50, XSky0 napisał:

> Śmiałbym się serdecznie, gdyby z jakiegoś powodu Avalon okazał się mafią :D

Jak jak już wcześniej pisałem, mam 2 podejrzanych, na Avalona daje 80%, że jest w mafii,
a na Asthariela 20%. Logiczne, że zagłosowałem na 2, bo mogę mieć, albo miałem jakieś
szanse przeżyć.


A czemu na Avalona aż 80%? Uzasadnisz to jakoś (Masz niecałe 10 minut)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:51, Zendemion napisał:

A nie uważasz, że czynisz w ten sposób grę prostszą dla mafioza? Wie kogo zabić żeby
teoretycznie oddalić się z kręgu podejrzanych gdybyśmy Cię słuchali.

Mafia może wskazać mord do godziny 22.31. Zauważ że ja swojego posta napisałem po tej godzinie. Mówiąc wprost, nie miało do żadnego wpływu na decyzję mafii. A przynajmniej, nie w dniu dzisiejszym tylko jutrzejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:51, Zendemion napisał:

A nie uważasz, że czynisz w ten sposób grę prostszą dla mafioza? Wie kogo zabić żeby
teoretycznie oddalić się z kręgu podejrzanych gdybyśmy Cię słuchali.

Ale jak? Pisał to o 22:33, czyli już po ostatecznym terminie dla mafii.

Sky
Wal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0.
1.
2.
3. Zendemion -> Asthariel
4. Avalon -> Sky
5. Asthariel -> Sky
6. Alexei Kaumanavardze - Odpada z gry
7. qrex -> Sky
8. Fiarot -> Sky
9. Prido -> Sky
10. Winry -> Sky
11.Zurris - Odpada z gry
12. XSky0 - > Asthariel

***************

W linczu ginie: XSky0 ( niewinny) - Nie wolno ci pisać w tym wątku, aż do zakończenia edycji ! tak dla przypomnienia

***************

W mordzie ginie: Zendemion

***************

Aktualna lista graczy:

0.
1.
2.
3.
4. Avalon
5. Asthariel
6.
7. qrex
8. Fiarot
9. Prido
10. Winry
11.
12.

Ładnie się dzisiaj lista wyczyściła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie dobrze panowie, rozpocznie się bratobójcza walka na szeroką skalę. Dajcie mi chwilkę na pozbieranie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się