Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2011 o 22:45, Zendemion napisał:

> > Fiarot, dlaczego go zabiliście?
> Szedł po kolei według listy...
Przynajmniej co do jednej rzeczy się nie pomyliłem :)


Nieprawda, proszę bez pomówień z listą :P. Zadecydowało co innego, ale o tym napiszę na spokojnie w poście podsumowującym edycję trochę później, teraz muszę ochłonąć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 22:48, Fiarot napisał:

> > > Fiarot, dlaczego go zabiliście?
> > Szedł po kolei według listy...
> Przynajmniej co do jednej rzeczy się nie pomyliłem :)

Nieprawda, proszę bez pomówień z listą :P. Zadecydowało co innego, ale o tym napiszę
na spokojnie w poście podsumowującym edycję trochę później, teraz muszę ochłonąć :D.


No weeeź... A już się cieszyłem, że mogłem mieć w czymś rację... Wycofaj to : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest w tym wszystkim że gdybym nie zapomniał o remisie to, mieli byśmy spore szanse na zwycięstwo. A gdyby losowanie było, to postąpił bym tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 22:48, Fiarot napisał:

Nieprawda, proszę bez pomówień z listą :P. Zadecydowało co innego, ale o tym napiszę
na spokojnie w poście podsumowującym edycję trochę później, teraz muszę ochłonąć :D.

O nie!
Kolejne tl;dr!
;DDD

W ogóle - jak mogliście mnie tak szybko ubić :/ Wcale się dobrze nie bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiarot z Avalonem, czyli bez rewelacji, ale ładnie. Avalon był moim mocnym typem na mafię, szkoda, że nikt z Was nie był w stanie tego dojrzeć. Cóż, wyciągnijcie wnioski na przyszłość :)

Fiarot, naprawdę rewelacyjna gra. Miałeś tylko kilka potknięć w ciągu całej gry, dlatego pasowałeś mi na mafię zaraz po Avalonie :) Winry doszła jako podejrzana do Waszej dwójki tylko dlatego, że wyciągała fatalne wnioski i odnoszę wrażenie, że zlinczowała mnie tylko dla samego aktu zlinczowania. Sądzę, że gdyby na spokojnie spojrzała na wszystkie moje posty i zachowanie, dojrzałaby we mnie miastowego.

Jak widać, znowu moja analiza postów po wydźwięku okazuje się skuteczniejsza :) Grałem na wariata i przez to nie udało mi się Was przekonać do moich racji. Nie smucę się jednak z tego powodu, bo bawiłem się przy tym przednio :D

Qrex, według mnie najlepsza edycja w Twoim wykonaniu, naprawdę. Przekonałeś mnie, że jesteś niewinny i byłem w stanie Ci zaufać w tej kwestii. Twój błąd z remisem jest bez znaczenia, wątpię, by udało mi się przekonać Winry, więc nie masz nad czym rozpaczać :) Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej gry to poza atakiem na Winry ostatniego dnia, nie mam zastrzeżeń. Ona nie wyglądała mi na mafię i zdziwiło mnie że postanowiłeś wybrać ją na drugiego podejrzanego, spychając Fiarota na (!) trzecie miejsce. Cieszę się jednak że też jesteś człowiekiem i ulegasz emocjom. Jeśli chodzi o mnie to tragedia. Tragedia bo moje wnioski były słuszne a kompletnie ich nie wykorzystałem. Poległem przez niedopatrzenia i ambicje. Ja ostatecznie przechyliłem szalę. Avalon i ty mieliście poczekać na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wierzyłem i spodziewałem się po niej więcej :P Uznałem, że skoro mnie atakuje i jest przekonana o mojej winie, to po prostu jest w mafii i skrzętnie wykorzystuje sytuację do załatwienia mnie. Naprawdę jej zachowanie było dla mnie szokujące i pasowało pod mafię. Avalon był pewniakiem, stąd zepchnięcie Fiarota dopiero na trzecie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podyskutujemy jutro (a dokładniej dziś, ale po wstaniu z łóżek ^^). Według mnie naprawdę fajnie grałeś. Wnioski wyciągałeś poprawnie, osobiście nie mam Ci nic poważniejszego do zarzucenia. Dzięki, że trzymałeś moją stronę naprawdę długo. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zacznę, na wstępie chciałbym przeprosić za poziom poniżej żenującego. Niemożliwym wręcz jest takie uwstecznienie, zwłaszcza że z edycji na edycję gra wychodzi mi coraz gorzej, jednak wiem już co jest najprawdopodobniejszą przyczyną i robię wszystko aby się w końcu ogarnąć. W następnej edycji nie wiem czy będę brał udział , w przyszłym tygodniu na pewno mi nie pasuje. Myślę jednak że edycja przerwy powinna mi dobrze zrobić.

Co do gry, mafia zagrała bardzo ... średnio, zagraliście poniżej pasa, ubiliście wina na wstępie ze strachu przed jego grą :), do tego zabiliście gracza który byłby aktywny, więc edycja na tym ucierpiała. nie mniej jednego byłem pewien, jak win0 padł w pierwszym mordzie to padł albo przez bardzo doświadczonych graczy piszących niemal idealnie, albo przez 100% nowicjuszy, jednak opcja pierwsza wydawała mi się bardziej prawdopodobna.

Do ostatniego dnia byłem pewien winy Prida, jednak wybronił się.
Fiarot, cóż... niby grał prawie jak zawsze jednak ta gra różniła się od tej do czego nas przyzwyczaił jako miastowy, i faktycznie okazał się mafią,
Nie wiem co z Zurrisem bo jako MG jakoś może grać dobrze :D
reszta co grała aktywnie spisała się dobrze ale zabrakło czasu, a mały fail qrxa z remisem jednak jest do wybaczenia bo łatwo przeoczyć taki drobiazg.


nic pozostaje zrobić listę :)

MG - ?

0. win0
1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale patologia, tak zassałem i jeszcze wygraliśmy, właściwie to bardziej Fiarot wygrał, albo miasto przegrało. W ogóle szkoda mi słów co do mojej gry, czuję się przegranie, moja aktywność poza paroma momentami stała na naprawdę żenującym poziomie. Do tego chciałbym przeprosić Fiarota, że ostatniego dnia ciężar gry spadł głównie na niego.

Co do Windowsa to Fiarot Wam to wyjaśni ;)

Graty dla Fiarota i dzięki dla niego za wspólną grę, akurat jak wypadła edycja nagle zaczęły mi wypadać różne rzeczy, głupio i szkoda. Szkoda też, że milczków było paru i przez nich edycja znacząco uległa skróceniu, właściwie to ją zniszczyło. Szkoda, że nadeszły takie czasy, że ciężko ogarnąć dobrą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:55, Prido napisał:

Jakby się zastanowić, to nigdy jeszcze nie byłem pierwszy na liście... ;)

0. win0
1. Prido



Ile edycja może trwać, jeśli będzie miała normalną długość?
Bo 17 wyjeżdżam i nie wiem czy się dopisać tak po prawdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 20:04, Zendemion napisał:

> Jakby się zastanowić, to nigdy jeszcze nie byłem pierwszy na liście... ;)
>
> 0. win0
> 1. Prido
>
>

Ile edycja może trwać, jeśli będzie miała normalną długość?
Bo 17 wyjeżdżam i nie wiem czy się dopisać tak po prawdzie :).

No to jeśli szybko sie nie zacznie, to sie wypiszesz, nikt cię nie bedzie ścigał ;-P

0. win0
1. Prido
2. Asthariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:55, Prido napisał:

Jakby się zastanowić, to nigdy jeszcze nie byłem pierwszy na liście... ;)


Nie opłaca się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Asthariel - fakt, ale musze wiedzieć kiedy się wypisać. No chyba, że potem zrobicie to za mnie ;p.

Niech będzie:
0. win0
1. Prido
2. Asthariel
3. Zendemion

Rob wpisuj się, chcę zagrać przed wyjazdem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się