Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 20:22, Asthariel napisał:

Pytanie - czy ktokolwiek kojarzy edycję, w której zabito kogoś z dwójki
dyskutujących po to, by skierować podejrzebua na drugiego, a reszta
graczy na to poszła? Ja nie kojarzę, zatem wątpię, by taka była motywacja
mafii w doborze ofiary. Dlatego też bliżej jestem myśli, iż w mafii może być
Rob, który zabijając Kalenosa chce sobie zapewnić alibi, gdyż "przecież nie
jestem taki głupi by go zabijać, to od razu zwróciłoby przeciw mnie podejrzenia!".

O, dziwo, to, co mówisz, ma sporo sensu... Trzeba by się jednak zastanowić, czy ktokolwiek kojarzy edycję, w której mafia postąpiła w taki właśnie sposób (tzn. chciałaby sobie zapewnić w ten sposób alibi)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze nikt nie chce sie przełamać .

LINCZ --------->pshemoxx
Tak wyszło jakoś na ciebie , mówisz że mamy działac szybko więc działamy :D Lincz czysto losowy .
*************************************
RARARA RARARA JEJEJE - Śpiewał sobie Yhelelela maszerując w okół drzewa .Nie wiedział co ma ze sobą począć ,
odkąd rano ujrzał ciało ich kompana myślał : Trzeba szukać winnych , trzeba szukać winnych ,tylko gdzie zacząć , gdzie znajde jakiś ślad , ten pshemoxx zachowuje sie jakoś dziwnie mówi coś o szybkim działaniu może chce sie szybko wszystkich pozbyć , to może być coś - pomyślał po czym przysiadł na ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2011 o 20:29, kindziukxxx napisał:

***
a pamięta ktoś edycję w której to mafioza poświęcił kolegę aby zyskać immunitet? - też
rzadko spotykane ale jednak się zdarza więc nie można dyskwalifikować niczego :)


Póki co niczego nie dyskwalifikuję, rzucam pomysły :-P Mamy dwa wyjścia: uznać, że mord był celowy, i szukać motywu, lub uznać że mord był losowy, i linczować na ślepo. Co jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2011 o 20:42, Asthariel napisał:

Póki co niczego nie dyskwalifikuję, rzucam pomysły :-P Mamy dwa wyjścia: uznać, że mord
był celowy, i szukać motywu, lub uznać że mord był losowy, i linczować na ślepo. Co jest
lepsze?

ja dzisiaj na razie daruje robowi, bo jednak poszlaka jest za słaba.

****
Lincz -> Dazzy

bo na kogoś musiało paść, a jego chyba nie widziałem aktywnego dzisiaj

***
Niestety wypada mi pilna sprawa i nie wiem czy się wyrobię przed 22, dlatego zostawiam już głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:34, ariwederczi napisał:

O, dziwo, to, co mówisz, ma sporo sensu... Trzeba by się jednak zastanowić, czy ktokolwiek
kojarzy edycję, w której mafia postąpiła w taki właśnie sposób (tzn. chciałaby sobie
zapewnić w ten sposób alibi)... ;)


Chyba właśnie kopię sobie grób, ale ja kojarzę. To nawet byłem ja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:24, rob006 napisał:

No nie wiem, radnych zostało 13, więc nie wiem skąd ci się ta 11 wzięła. Studia studiami,
ale zaległości z podstawówki ciągną się do usranej śmierci... :D

Damn it! Wracam do podstawówki. Zatem liczba moich teorii wzrosła magicznie do 66 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-No cóż - powiedział Andrij -nie mamy żadnych dowodów, poszlak, czy uzasadnionej teorii, możemy się tylko domyślać. Nie jest to dobra sytuacja panowie, ale działania trzeba podjąć, w związku z ostatnimi wydarzeniami jedyną osobą, którą można o cokolwiek podejrzewać jest Rob, nikt inny jak on nie wychylił się w sprzeczce z innym członkiem rady, choć nie mam żadnych dowodów świadczących o jego winie to jednak uważam, że bezczynnym być nie wolno.

Tak więc;
LINCZ --------->Rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:50, windows00 napisał:

> No nie wiem, radnych zostało 13, więc nie wiem skąd ci się ta 11 wzięła. Studia
studiami,
> ale zaległości z podstawówki ciągną się do usranej śmierci... :D
Damn it! Wracam do podstawówki. Zatem liczba moich teorii wzrosła magicznie do 66 :/


To daje tylko 1,51515151515151515151515151515151515151515151515152% skuteczności. Słabiutko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:53, rob006 napisał:

To daje tylko 1,51515151515151515151515151515151515151515151515152% skuteczności. Słabiutko.
:(

Nie wiedziałeś, że ważniejsza od wymiaru kary jest jej nieuchronność? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza według mnie opcja to lincz w Andrzeja279 który chyba zapomniał że gramy więc i tak się nie przyda. Jednakże ja swój głos narazie sobie zostawie bo nigdzie się nie wybieram a może być on decydujący w jakąś stronę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:55, pshemoxx napisał:

Najlepsza według mnie opcja to lincz w Andrzeja279 który chyba zapomniał że gramy więc
i tak się nie przyda. Jednakże ja swój głos narazie sobie zostawie bo nigdzie się nie
wybieram a może być on decydujący w jakąś stronę.

Po co? ;>
Nie ma go to sam wypadnie po dwóch dniach. A jak zjawi się pod koniec jutrzejszego głosowania z linczem to sam na siebie podpisze wyrok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:54, windows00 napisał:

* * * * *
Pomysł wrobienia roba nie wyszedł to rakiem się wycofujesz i dajesz lincz z rzyci?

Lincz -> kindziukxxx
* * * * *


Gdyby próbował go na poważnie wrobić, to oddałby na niego głos. W końcu nie dałem jasno do zrozumienia, że NIE oddam głosu na Roba, więc nie wiedział, czy kogoś przekonał, czy nie. Sugeruję znalezienie lepszego powodu do linczu na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:51, Andrij napisał:

nikt inny jak on nie wychylił się w sprzeczce z innym członkiem rady,


No tak, bo wychylanie się to jest standardowa procedura w przypadku bycia mafią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:54, windows00 napisał:

> To daje tylko 1,51515151515151515151515151515151515151515151515152% skuteczności.
Słabiutko.
> :(
Nie wiedziałeś, że ważniejsza od wymiaru kary jest jej nieuchronność? :P


Półtora procenta szansy na powodzenie to nieuchronność. Na jakich ty studiach jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:57, Asthariel napisał:

Gdyby próbował go na poważnie wrobić, to oddałby na niego głos.

Oddanie głosu to już poważna deklaracja. Najpierw rzucił pomysł i czekał na reakcje - jeśli ktoś by za tym poszedł i wskazał roba, on mógłby bezpiecznie oddać głos jako drugi. Jeśli rob jest winny - miałby podkładkę, że to on zaczął go podejrzewać. Jeśli jest niewinny - argumentowałby, że nie on zaczął lincze. Jeśli to wszystko by mu wyszło. Jednak zobaczył, że nie ma za wiele do zyskania i żeby nie mieć problemów z robe - oddał głos na kogoś innego.

Dnia 12.12.2011 o 20:57, Asthariel napisał:

Sugeruję znalezienie lepszego powodu do linczu na nim.

Albo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to nie ja pierwszy oskarżyłem pana (nie)Roba? :(

Chciałbym jednak usłyszeć zdanie wszystkich. Szczególnie ludzi, którzy się jedynie przedstawili - tu Zendemion zerknął na Abyssa, ale zaraz odwrócił wzrok, bo trochę bał się wielkoluda - czy takich, którzy od zaprzysiężenia nawet nie zawitali na nasze posiedzenia jeśli takowi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:04, rob006 napisał:

Półtora procenta szansy na powodzenie to nieuchronność. Na jakich ty studiach jesteś?
:D

Nie procenty, a pewność odkrycia zdrajców z upływem czasu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:04, windows00 napisał:

> Gdyby próbował go na poważnie wrobić, to oddałby na niego głos.
Oddanie głosu to już poważna deklaracja. Najpierw rzucił pomysł i czekał na reakcje -
jeśli ktoś by za tym poszedł i wskazał roba, on mógłby bezpiecznie oddać głos jako drugi.
Jeśli rob jest winny - miałby podkładkę, że to on zaczął go podejrzewać. Jeśli jest niewinny
- argumentowałby, że nie on zaczął lincze. Jeśli to wszystko by mu wyszło. Jednak zobaczył,
że nie ma za wiele do zyskania i żeby nie mieć problemów z robe - oddał głos na kogoś
innego.
> Sugeruję znalezienie lepszego powodu do linczu na nim.
Albo?

Albo nic, bo co ja mogę zrobić? Próbuję być rozsądny, to wszystko. Rzucenie poważnej deklaracji i linczowanie Roba by mu nie zaszkodziło - przecież jak twierdzi, moze go nie być do 22, więc ew. mógłby sie później tłumaczyć, że chciał zmienić głos, ale nie mógł. Żeby sie przestraszyć tego, że nikt za nim nie pójdzie musiałby poczekać trochę dłużej obserwując na reakcje na forum, czego nie zrobił. I jakie niby miałby mieć problemy z Robem, jeśli obaj byliby w mafii, którą to możliwość przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Witam *****, mam do sprzedania skrzynię biegów. - Massacratacavalana zeskoczył z drzewa ku towarzystwu, które z ożywieniem deliberowało nad tym kto może być Jedi (Chryste, ale Chelsea dała się wydymać w pierwszej minucie...)

***

Asthariel
Poważnie czy nie, niech powie dlaczego wyskoczył z teorią, zdawał się jej bronić ripostując Twoją wypowiedź i od razu się wycofał "za słabą poszlaką". Czy tylko jestem upierdliwy?

Ja widzę, że póki co najbardziej aktywnych mamy Asthariela, Roba i windowsa, więc tych panów odrzucam. A Kindziuk może nie zjawić się do 22. Kapa trochę.

windows
1,5%, czyli biorąc pod uwagę ograniczoną ilość linczów, kapa trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się