Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Wybaczcie późną wizytę na forum.

Dnia 13.12.2011 o 18:02, Avalon67 napisał:


Asthariel
Mam pytanie. Dlaczego zmieniłeś na Andrija?

Nie miałem czasu na dokładne liczenie, ale wydawało mi się, że w momencie głosowania był remis, więc chciałem jednoznacznie przechylić szale na jedną ze stron. Bo remis chyba nikomu nie jest na rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2011 o 19:27, DazZy napisał:

Kindziukxxx-/.../


uniewinniłem go, bo w moim mniemaniu takie oskarżenia są jednak za słabe aby być pewnym czyjejś winy, i dlatego odłożyłem go na później.

Phelcia -
hm.. zapomnienie o edycji, oddanie linczu bardzo asekuracyjnego i nie branie udziału w dyskusji....
śmierdzi mi to mniej aktywnym mafiozą...

***
Lincz -> Phelela
***

co do reszty to ciężko się do czegoś przyczepić, bo widać spontaniczność w zmianie głosów po odkryciu roba..

no i zostaje win0, ale to win0 i niech tak zostanie, bo nic więcej na niego nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Andrzeja chciałem głosować dlatego że niewiedziałem że niegłosujący są wywalani w trakcie edycji. Poprostu myślałem że na koniec zostaniemy z jednym niegłosującym i by była lipa. Odnośnie mojego głosu na Andrija to był bardziej taki głos żeby pomóc Robowi. Dla mnie Rob był najbardziej niewinny ze wszystkich więc chciałem z nim trzymać. A odnośnie moich podejrzeń do Kindziuka to nadal zagłosowałbym na niego lub na Win0, który niedawno dołączył do mojego grona podejrzanych. Na Phelele natomiast bym nie głosował wczoraj oddał głos bodaj jako piewszy więc niewiem czy było to aż tak asekuracyjne już dużo bardziej asekuracyjnie wczoraj zagrał Ariwederczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpowiedzieć na tego posta, bo mnie zainteresował, a i dyskusje może się rozwiną.

Dnia 13.12.2011 o 19:54, Zendemion napisał:

Win - Gdybym na siłę miał szukać na Ciebie argumentu to ta pomyłka 13->11 (uniewinniłeś
w myślach siebie i kolegę?) Wiem, to głupie, nawet nie musisz tego komentować.

Skoro tak to po co o tym wspominasz?

Dnia 13.12.2011 o 19:54, Zendemion napisał:

Asthariel gra moim zdaniem czysto (ba, miał identyczne podejrzenia co ja, dziwnie wyglądałoby
oskarżanie go przeze mnie :D).

Możecie się pod Ciebie podczepiać.

Dnia 13.12.2011 o 19:54, Zendemion napisał:

Phelela - Jakoś nie podoba mi się Twoja aktywność. Przyszedłeś, przeprosiłeś za zapomnienie
i... nic. 0 uczestnictwa w dyskusji, teraz poddajesz dyskusji bycie przez Roba katanim
- chcesz otworzyć zatrzaśniętą furtkę?

Wszystko jest możliwe, nie takie rzeczy się działy.

Dnia 13.12.2011 o 19:54, Zendemion napisał:

Ariwederczi - nie wiem co myśleć.
Kindziuk - zostawiam Cię sobie na potem.
Dazzy i Avalon - tu także nie jestem w stanie się niczego przyczepić. Może jeszcze raz
potem przejrzę posty.

Czy zostawienie Kindziuka na potem różni się czymś od "nie wiem co myśleć" i "może jeszcze raz potem przejrzę posty" czy to tylko takie zabieg rozwijający post?

Asthariel
Dziękować. Sugerowałeś się może moimi spóźnionymi postami? ;>

Co ciekawe ostatnie wypowiedzi Zendemiona i Kindziuka zwróciły mą uwagę na Phelelę, i faktycznie chyba działał tak jak mówili, tylko nie pamiętam czy wspominał może o braku czasu, a teraz ja z kolei mam pewne problemy techniczne.

***

Moja aktywność może być teraz różna, bo mój własny komputer zaczął dzisiaj wydziwiać różne rzeczy i obawiam się, że może być źle. Dlatego w tym momencie korzystam z zastępczego i walczę z moim własnym, ale to trochę ogranicza moją dostępność, sorry za ew. problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:11, pshemoxx napisał:

Odnośnie mojego głosu na Andrija to był bardziej taki głos żeby pomóc Robowi.
Dla mnie Rob był najbardziej niewinny ze wszystkich więc chciałem z nim trzymać.

Na jakiej podstawie?

Dnia 13.12.2011 o 20:11, pshemoxx napisał:

A odnośnie
moich podejrzeń do Kindziuka to nadal zagłosowałbym na niego lub na Win0, który niedawno
dołączył do mojego grona podejrzanych.

Z powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:14, Avalon67 napisał:

Czy zostawienie Kindziuka na potem różni się czymś od "nie wiem co myśleć" i "może jeszcze
raz potem przejrzę posty" czy to tylko takie zabieg rozwijający post?

Mam zwyczaj pisać na czysto i niewiele zmieniać. Pisałem o każdym po kolei i możesz to nazwać jak chcesz ;p

>Skoro tak to po co o tym wspominasz?
Zawsze to lepsze niż "nie wiem co o nim myśleć".

Dyskusji nie będzie jeśli nikt się nie dołączy. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:11, pshemoxx napisał:

Dla mnie Rob był najbardziej niewinny ze wszystkich więc chciałem z nim trzymać.


Ciekawe oświadczenie. Zatem czemu w TYM poście ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=59375) uznałeś, że mafia być może chce zapewnić robowi alibi? No i... trzymać z niewinnym? To tak jakbyś chciał powiedzieć "hej, patrzcie tutaj, trzymałem z niewinnym, jak mogę być mafią?" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś później tak pomyślałem sobie że to zbyt duże ryzyko i mafioz sam siebie by nie wystawił na pierwszy plan nieważne czy jako niewinnego czy jako winnego. Natomiast trzymałem z nim z tego powodu że poprostu niechciałem żeby umarł. Win0 ciebie podejrzewam od momentu kiedy uznałeś że jest nas 11 a nie 13 oraz dlatego że założyłem sobie że ktoś z dwójki głosującej na Kindziuka powinien być mafią. I jakoś tak wyszło że prędzej będziesz to ty niż Avalon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mącisz, mości panie. Nie chciałeś żeby umarł? Na tamtym etapie? Jako katani ujawnił się neico później, myślę, że do każdego można mieć podejrzenia, zatem takie oświadczenie nieco dziwi. Na wina również masz niezbyt dobre argumenty. Czemu poczyniłeś takie założenie? No i czemu win a nie Avalon, jeśli już trzymać się tego.

*******
Na chwilę obecną:
Lincz- pshemoxx

Możliwa zmiana wraz z rozwojem sytuacji. Ale nie sądzę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczyniłem takie założenia gdyż głosów wczoraj na Andrija było 5 w tym jeden już nieboszcyka a drugi mój. Pośród 3 głosów na jedną osobę wątpię żeby mafiozi ukryli aż dwa swoje głosy szczególnie że nie mieli takiej koniecznośći . Phelele odrzucam gdyż jak już pisałem wg mnie jest niewinny więc spośród głosów nie oddanych na Andrija zostaje asekuracyjny głos Ariwedercziego oraz głosy Avalona i Win0 oba w kindziuka. Dlatego teraz tak sobie intuicyjnie strzelam czemu prędzej Win0 niż Avalon? Bo tak mi mówi intuicja no i bardzo prawdopodobne wydaje mi się że jeden mafiozo głosował wczoraj na drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że Andrzej279 dzisiaj się nie odezwie i poleci, co oznacza, że oddawanie przeze mnie na niego głosu byłoby zupełnie bez sensu...

W tej chwili moim kandydatem do linczu jest Avalon67. Widać, że przykłada się do analizowania (wczoraj na kilkanaście minut przed deadlinem podliczył ładnie głosy, dzisiaj rozpisał ostatnie minuty głosowania), co na pewno robią mafiosi. Wczoraj oddał głos na Kindziuka za to, że wprowadza zamęt, krytykował zmiany głosów i wynikający z tego chaos. Widać, że denerwuje go brak kontroli, co jest charakterystyczne dla mafii. Podsumowując - nie popełnił "ciężkich grzechów" (podliczanie głosów zamierzam sam praktykować od dzisiaj), ale jego zachowanie pasuje do mafii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:36, pshemoxx napisał:

Jakoś później tak pomyślałem sobie że to zbyt duże ryzyko i mafioz sam siebie by nie
wystawił na pierwszy plan

Później, czyli po tym, jak zacząłeś z nim "trzymać"? ;>

Dnia 13.12.2011 o 20:36, pshemoxx napisał:

Win0 ciebie podejrzewam od momentu
kiedy uznałeś że jest nas 11 a nie 13 oraz dlatego że założyłem sobie że ktoś z dwójki
głosującej na Kindziuka powinien być mafią.

To było jeszcze wczoraj, a nawet słowem się o tym nie zająknąłeś. Dlaczego?

Używaj przycisku "Odpowiedz", bo teraz czyta się Ciebie ekstremalnie niewygodnie. Nie wiadomo do końca komu i na co odpowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:26, Zendemion napisał:

Dyskusji nie będzie jeśli nikt się nie dołączy. Pozostaje czekać.

No, jeszcze jak zostałem spławiony :( I tak jestem pod wrażeniem braku sensu oceny wina, no wybacz, ale pro postu tak jest.

Niech będzie Felek-przyczajonytygrysukrytysmok. Pasuje do roli cichego mafiozy, ale że tak powiem Zendemion mnie zaintrygował.

***

Lincz ---> Phelela (podczepiam się)

***

Ariwederczi
Dla podpowiedzi powiem, że podliczam od pewnego czasu w miarę metodycznie, a i na burdel narzekać mi się zdarza. Nawet jak tak kiedyś robiłem byłem mafią. Narzekałem na zamęt Kindziuka, gdyż jak uważałem był on całkowicie "bezgłowy" i to pierwszego dnia, wytworzył dziką teorię, zdawał się działać sprzecznie, to nie wydawało mi się dobre. Takie oskarżenia możesz potraktować jako analogiczne do linczowania milczków w pierwszym dniu, bo "jeszcze można to zrobić, bo potem Ci mogą dezorganizować śledztwo, a będą bardziej podejrzani ludzie".

Pshemoxx
Popieram pogląd wina odnośnie przycisku odpowiedzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:55, Zendemion napisał:

To może tak żeby trochę rozjaśnić sytuację i zachęcić was do rozmowy.
=========
Lincz -> Phelela
=========


I do Avalona przy okazji - nie rozumiem, czemu linczujecie Phelelę. Czym się niby wyróżnił, że milczy? Czy on czasem zazwyczaj nie milczy podczas edycji? Nie jestem pewien, mało z nim grałem. Ze wszystkich osób, on jest dla was najbardziej podejrzany? Nie KIndziuk, nie ja, nie Win0, nie pshemoxx tylko on?
Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:18, Asthariel napisał:

I do Avalona przy okazji - nie rozumiem, czemu linczujecie Phelelę. Czym się niby wyróżnił,
że milczy? Czy on czasem zazwyczaj nie milczy podczas edycji? Nie jestem pewien, mało
z nim grałem. Ze wszystkich osób, on jest dla was najbardziej podejrzany? Nie KIndziuk,
nie ja, nie Win0, nie pshemoxx tylko on?
Dziwne.


Akurat dla mnie Ty nie masz prawa być podejrzany w tym momencie (przeczytaj mój post z "podsumowaniem"). Pozostali nie wydają mi się bardziej od niego podejrzani. Poza tym jeszcze 37 minut, możecie zmienić moje zdanie dobrymi argumentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lincz---> Win0

**************************

Takie pytanko jak zrobić tak żeby przy odpowiadaniu nie cytować całego postu ale tylko jakiś wybrany fragment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:31, pshemoxx napisał:

Takie pytanko jak zrobić tak żeby przy odpowiadaniu nie cytować całego postu ale tylko
jakiś wybrany fragment?

Usuń te kawałki, które Cię nie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się