Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 17:49, kindziukxxx napisał:

bo ZAWSZE byłeś przeciwny linczowi, a tu nagle taka zmiana...

Ke?
Jeśli chodzi Ci o lincze to nie rozumiem zarzutu. Jeśli chodzi o remisy, to zawsze byłem za remisami jeśli zwiększały prawdopodobieństwo znalezienia mafii, a tak jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtf? Panie, pan na początku uniewinnia avalona i wina a teraz głosuje na wina? Mieszasz pan, mącisz. Dekoncentrujesz. Powinniśmy teraz ustalić kogo remisujemy a Ty nawet bez żadnej analizygłosujesz na kogoś kogo wcześniej uniewinniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazda analiza!

windows00 - pierwszego dnia głosuje na Kindziuka (powodem próbowanie terenu pod atak na Roba) i potem nie bierze udziału w zmienianiu na Andrija (jako i ja). Po tym głosowaniu wysunął tezę o niewinności Asthariela na podstawie zmian jego głosów w linczu i zaczął interesować się Pshemoxxem (powodem niespójności). Dzisiaj wysunął pomysł stworzenia remisu. W analizie najwięcej uwagi zwraca na Kindziuka i Ariego. Póki co tak ździebko płynie przez edycję zachowując dystans i jakby czekając na finałową rozgrywkę.

kindziukxxx - masz babo placek. Przede wszystkim to na co zwrócił uwagę windows. Namieszał pierwszego dnia, a potem pustka i głos na Phelelę. Dzisiaj tylko wspomina o DazZym jako cichym mafiozie i Arim oraz Astharielu, po czym gdy pojawia się dla niego zagrożenie ze strony windowsa nagle wyskakuje z odpałem. Siadają mu nerwy.

DazZy - następny pływak, pokazał się dopiero po pierwszym linczu i zwraca uwagę na Kindziuka i Pshemoxxa (Ci sami podejrzani co u wina tylko tu pojawiają się naraz) po czym głosuje na tego drugiego. Sytuacja jak u windowsa, i to też jest stary wyga.

Asthariel - aktywny gracz, udziela się. Dokonał tej podwójnej zmiany przy pierwszym linczu. Naskoczył na mnie przy linczu na Pheleli podczas gdy sam oddał głos na Ariego również zwracając uwagę na jego ciche zachowanie (czyż nie zachodzi tu pewna sprzeczność? ;P) i sprawę z głosowaniem na Andrzeja (tu trochę argumentu Asthariela nie rozumiem, bo to było na przestrzeni dwóch dni) co spowodowało się z gwałtownym odzewem linczowanego. Narazie nie wydaje mi się podejrzany, prowadzi się wręcz nienagannie (poza tą drobną nieścisłością odnośnie Ariego)

ariwederczi - no ten to mnie dopiero zdziwił. Płynął sobie przez edycję, płynął po cichu, a tu nagle jak grom z jasnego nieba spadł na niego Asthariel, i się zaczęło larum. Nie rozumiem fragmentu z ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=59538) mówiącym o mocy sprawczej głosu po czym podkreśla bezzasadny (faktycznie) ustęp w oskarżeniu Asthariela pomijając w ogóle sprawę swojego milczenia. Teraz jest przeciw remisowi i kontynuuje działania przeciwko Astharielowi atakując przy okazji windowsa.

Kluczowym momentem wydaje mi się więc dyskusja Asthariela z Ariwederczim, przy czym podejrzewam tego drugiego. Kindziuk również wydaje się ciekawym zawodnikiem, wydaje się żyć w zupełnie innym świecie mając nadzieję przebrnąć, mówiłem, żeby dać mu szansę, wykorzystał ją by sprawić bym uznał go za podejrzanego.
DazZy i windows są stawiani przeze mnie raczej na równi, a Asthariel wydaje mi się niewinny.

Generalnie mam nadzieję trafić jednego (a może i obu) ze zdrajców wśród wytłuszczonej dwójki. Drugi wariant zakładałby, że drugim mafiozem jest albo DazZy, albo win.

Tymczasem mam drobne urwanie głowy, muszę lecieć, będę koło 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:49, kindziukxxx napisał:

w sumie jako miasto albo wygramy, albo przegramy, zostaje nam sprawdzić jedną rzecz...
****
lincz-> win0
****
bo ZAWSZE byłeś przeciwny linczowi, a tu nagle taka zmiana...

Ja... ja nie rozumiem, co ty masz na myśli. Że win0 zgadza się z remisem? GDYBY SIĘ NIE ZGADZAŁ, to by było dopiero podejrzane. Chciałeś wybierać miedzy mną a Arim, i nagle o nas zapomniałeś, tylko dlatego, ze Win0 cię podejrzewa? ŁAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dazzy jest na 100% mafiozem, no bo przepraszam, pojawia się 3 min po poście windowsa, i 7 min po moim mimo iż wcześniej nie było "lampki", jest tym przyczajonym,
teraz sprawa windowsa - niby jest zawsze tak samo winny jak niewinny, ale obecnie gra trochę inaczej niż zwykle, mój głos na Ciebie był po to aby sprawdzić reakcje no i jak dla mnie Dazzy się odkrył, teraz pozostaje znaleźć jego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:14, kindziukxxx napisał:

Dazzy jest na 100% mafiozem, no bo przepraszam, pojawia się 3 min po poście windowsa,
i 7 min po moim mimo iż wcześniej nie było "lampki", jest tym przyczajonym,
teraz sprawa windowsa - niby jest zawsze tak samo winny jak niewinny, ale obecnie gra
trochę inaczej niż zwykle, mój głos na Ciebie był po to aby sprawdzić reakcje no i jak
dla mnie Dazzy się odkrył, teraz pozostaje znaleźć jego partnera.


E? Nie bardzo rozumiem- mówisz, że jestem mafiozem, bo mi się nie paliła lampka? No wybacz, ale, po pierwsz- pali się prawie cały czas, poza krótką chwilą, gdy resetowałem kompa (choć nie cały czas jestem przy komputerze, przeglądarka jest otwarta ciągle), po drugie- nie jest to absolutnie żaden argument. No chyba, że zrobiłeś screeny z widoczną godziną i moją zgaszoną lampką... ale nie zrobiłeś, bo teraz kręcisz. Prawda, mafio? ;) Zresztą- to możnaby łatwo sfabrykować, nawet w paincie... W przypadku lampek mamy jedynie Twoje słowo przeciw mojemu. Lampki to ZAWSZE głupi argument. Albo desperacja tonącej mafii- zauważyłeś, że praktycznie wszyscy mają co do Ciebie wątpliwości i chcesz je odsunąć?

Chwilowo moim podejrzanym pozostanie Kindziuk. Aktualnie zabiorę się do rozpisania analizy, która objęłaby wszystkich graczy, następnie przedstawię swoje stanowisko co do osób, które winny być zremisowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:14, kindziukxxx napisał:

Dazzy jest na 100% mafiozem, no bo przepraszam, pojawia się 3 min po poście windowsa,
i 7 min po moim mimo iż wcześniej nie było "lampki", jest tym przyczajonym,
teraz sprawa windowsa - niby jest zawsze tak samo winny jak niewinny, ale obecnie gra
trochę inaczej niż zwykle, mój głos na Ciebie był po to aby sprawdzić reakcje no i jak
dla mnie Dazzy się odkrył, teraz pozostaje znaleźć jego partnera.

Wiesz, gdybym był o tej porze przy kompie, to też bym na ciebie naskoczył. Znaczyłoby to, że jestem mafią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 20:28, DazZy napisał:

E? Nie bardzo rozumiem- mówisz, że jestem mafiozem, bo mi się nie paliła lampka? No wybacz,
ale, po pierwsz- pali się prawie cały czas, poza krótką chwilą, gdy resetowałem kompa
(choć nie cały czas jestem przy komputerze, przeglądarka jest otwarta ciągle), po drugie-
nie jest to absolutnie żaden argument. No chyba, że zrobiłeś screeny z widoczną godziną
i moją zgaszoną lampką... ale nie zrobiłeś, bo teraz kręcisz. Prawda, mafio? ;) Zresztą-
to możnaby łatwo sfabrykować, nawet w paincie... W przypadku lampek mamy jedynie Twoje
słowo przeciw mojemu. Lampki to ZAWSZE głupi argument. Albo desperacja tonącej mafii-
zauważyłeś, że praktycznie wszyscy mają co do Ciebie wątpliwości i chcesz je odsunąć?

tylko że poza kręceniem nie masz nic na mnie, a to też nie jest argument, nie w moim przypadku bo w miarę czyste gry zdarzały mi się tylko jak byłem mafią, a wszystkie obywatelskie zawsze kończyły się jakimś failem z mojej strony, w tej edycji jeszcze jakiegoś typowego epic faila nie zaliczyłem, jednak, tego że jesteś Ty w mafii jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:32, Asthariel napisał:

> Dazzy jest na 100% mafiozem, no bo przepraszam, pojawia się 3 min po poście windowsa,

> i 7 min po moim mimo iż wcześniej nie było "lampki", jest tym przyczajonym,
> teraz sprawa windowsa - niby jest zawsze tak samo winny jak niewinny, ale obecnie
gra
> trochę inaczej niż zwykle, mój głos na Ciebie był po to aby sprawdzić reakcje no
i jak
> dla mnie Dazzy się odkrył, teraz pozostaje znaleźć jego partnera.
Wiesz, gdybym był o tej porze przy kompie, to też bym na ciebie naskoczył. Znaczyłoby
to, że jestem mafią?

nie bo Ty w przeciwieństwie do Dazziego nie unikałeś dyskusji, i nagle po 18h pojawiłbyś się z postem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa. Wygląda na to, że kindziuk się przestraszył i zaczyna mieszać sygnałami, żeby jutro było trudniej.
Do tego wyczywam tutaj małą ustawkę - kindziuk rzuca się na mnie bez powodu i kilka minut później co? Wchodzi Dazzy i ciśnie kindziuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:36, windows00 napisał:

Ciężka sprawa. Wygląda na to, że kindziuk się przestraszył i zaczyna mieszać sygnałami,
żeby jutro było trudniej.
Do tego wyczywam tutaj małą ustawkę - kindziuk rzuca się na mnie bez powodu i kilka minut
później co? Wchodzi Dazzy i ciśnie kindziuka.

tylko że kindziuk jest obywatelem, i tak boję się bo jak spudłujemy to koniec, a wyjście dazziego jest podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie unikam dyskusji. Po prostu nie było nad czym dyskutować. W końcu pojawił się powód- twój głos na windowsa, a teraz atak na mnie. Wcześniejsze posty "od mojego do mojego" w zasadzie niewiele wnosiły. Co natomiast do próby skierowania podejrzeń w moją stronę- oto jest twój fail, jak mniemam. Nie dość, że oskarżasz niewinnego, to jeszcze na tak żałosnej podstawie, jak "lampki". Coś takiego może zrobić chyba tylko mafia. Ewentualnie "trzeci", ale myślę, ze w tej edycji go nie będzie :) Zreszta... przed chwila to twoja lampka była zgaszona, a teraz znowu się pojawiłeś, całe 6 minut od mojej wypowiedzi. Ale dla mnie to nie argument, na Ciebie są lepsze, które, pozwolisz, przytocze w mojej analizie. Coming soon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:39, kindziukxxx napisał:

tylko że kindziuk jest obywatelem, i tak boję się bo jak spudłujemy to koniec, a wyjście
dazziego jest podejrzane...

Dalej nie odpowiedziałeś na post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=59572
Poza tym Twoje zachowanie w żadnej mierze nie wygląda jak zachowanie niewinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:53, windows00 napisał:

> bo ZAWSZE byłeś przeciwny linczowi, a tu nagle taka zmiana...
Ke?
Jeśli chodzi Ci o lincze to nie rozumiem zarzutu. Jeśli chodzi o remisy, to zawsze byłem
za remisami jeśli zwiększały prawdopodobieństwo znalezienia mafii, a tak jest tutaj.

hm.. był taki moment gdy twierdziłem że remis będzie lepszym rozwiązaniem bo zawsze będzie losowanie z 2 niepewnych graczy fakt było to pierwszego dnia, ale tak czy inaczej remis zwiększał szanse trafienia. a Ty wraz z resztą byliście daleko mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:41, DazZy napisał:

Nie unikam dyskusji. Po prostu nie było nad czym dyskutować. W końcu pojawił się powód-
twój głos na windowsa, a teraz atak na mnie. Wcześniejsze posty "od mojego do mojego"
w zasadzie niewiele wnosiły. Co natomiast do próby skierowania podejrzeń w moją stronę-
oto jest twój fail, jak mniemam. Nie dość, że oskarżasz niewinnego, to jeszcze na tak
żałosnej podstawie, jak "lampki". Coś takiego może zrobić chyba tylko mafia. Ewentualnie
"trzeci", ale myślę, ze w tej edycji go nie będzie :) Zreszta... przed chwila to twoja
lampka była zgaszona, a teraz znowu się pojawiłeś, całe 6 minut od mojej wypowiedzi.
Ale dla mnie to nie argument, na Ciebie są lepsze, które, pozwolisz, przytocze w mojej
analizie. Coming soon.

jednak 6 min między postami jest << niż 1020 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:44, kindziukxxx napisał:

hm.. był taki moment gdy twierdziłem że remis będzie lepszym rozwiązaniem bo zawsze będzie
losowanie z 2 niepewnych graczy fakt było to pierwszego dnia, ale tak czy inaczej remis
zwiększał szanse trafienia. a Ty wraz z resztą byliście daleko mojej opinii.

1) Losowanie? Skoro w remisie giną obaj? Nie pomyliły Ci się edycje?
2) Link do postu, w którym napisałem, że jestem przeciw remisowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie już zabawię sie w adwokata diabła ;-)

Kindziuk pisał wczoraj, żeby wybierać między mną a Arim. Jeśli jest mafią, to czemu miałby się wychylać z tak absurdalnym zachowaniem, jak to niedawno? W "paru" edycjach już grał, i choć nie jest najlepszym graczem, to nie jest i idiotą, który wystawiałby się w ten sposób. Takie zachowanie ze strony mafii jest całkowicie pozbawione sensu, gdyż mógłby spokojnie oddać głos na mnie lub Ariego... chyba, że jeden z nas jest mafią. Ja wiem, że nią nie jestem, wiec z dwójki pozostaje Ari, na którego Kindziuk nie mógłby zagłosować, gdyby byli partnerami - ale nic nie stałoby na przeszkodzie KIndziukowi, by oddać głos na mnie. A w ogóle nie byłoby tego dylematu, gdyby nie pisał, że podejrzewa któregoś z nas...

Moim zdaniem, Kindziuk faktycznie chciał przeprowadzić jakiś eksperyment... tylko nie przemyślał dokładnie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 20:50, windows00 napisał:

1) Losowanie? Skoro w remisie giną obaj? Nie pomyliły Ci się edycje?

fail zaliczony, giną 2 osoby , nie ma losowania, stary regulamin miałem..

Dnia 14.12.2011 o 20:50, windows00 napisał:

2) Link do postu, w którym napisałem, że jestem przeciw remisowi.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58448 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 20:56, kindziukxxx napisał:


> 1) Losowanie? Skoro w remisie giną obaj? Nie pomyliły Ci się edycje?
fail zaliczony, giną 2 osoby , nie ma losowania, stary regulamin miałem..


Jeśli sądziłeś, że jest losowanie...

TO CZEMU BYŁEŚ ZA REMISEM? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=59560

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się