Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Stan graczy:

0. win0 --> kindziuk
2. kindziuk --> ariwederczi
3. Dazzy -->Kindzukxxx
6. Asthariel --> Ariwederczi
10. Avalon -> Kindziuk
13. ariwederczi --> Ariwederczi

W linczu ginie

Kindziuk (niewinny)
Ariwederczi (niewinny)

mafia morduje Asthariel`a.

stan graczy:

0. win0
3. Dazzy
10. Avalon

W mafii był Avalon i Dazzy, a Rob był katanim. Szerzej o edycji napiszę jutro, ale po raz pierwszy zaliczyłem takiego multikilla i tak bardzo nie chciało mi się pisać fabuły;pp No, ale nie ma co biadolić:

1. Alexei Kaumanavardze


EDIT:

A i byłbym zapomniał, edycję wygrywa mafia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:07, Avalon67 napisał:

> powiedz tylko że win0 był z tobą :)
Nie ma tak dobrze ;>

"Jeśli przetrwasz tą noc to plis, mieszaj z głową." - czyli dałeś znać że wiesz ze przeżyjesz
i drugi cytat, coś o nie rzucaniu się w oczy jako o taktyce mafii, co również jest Twoją taktyką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:09, windows00 napisał:

> powiedz tylko że win0 był z tobą :)
Ślepak ;>

było spróbować bić dazziego :), ale po ptakach - i pomyliłeś się w liczeniu 2 razy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion

Win, to zamieszanie z propozycją remisu wydaje mi się trochę dziwne. Naprawdę sądziłeś, że da się to tak rozplanować żeby mafia tego nie wykorzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 22:12, Avalon67 napisał:

A Kindziuk, no jak grał tak grał, ale trzeba przyznać, że z DazZym miał rację i mogło
być przez to różnie ;P

Dazziego byłem pewien, gdybym (tak teraz to można gdybać) lepiej rozpisał dlaczego daje głos na Windowsa to wyszłoby że Dazzy jest w mafii, po prostu za szybko dorzucił swoje 3 grosze, i to po sensownym zbiciu mojego głosu przez windowsa.
jedyne czego mi brakowało w tej edycji to ściany tekstu ala Cael na 15 min przed końcem głosowania w którym 3/4 zawartości znajduje moją winę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:17, kindziukxxx napisał:


> A Kindziuk, no jak grał tak grał, ale trzeba przyznać, że z DazZym miał rację i
mogło
> być przez to różnie ;P
Dazziego byłem pewien, gdybym (tak teraz to można gdybać) lepiej rozpisał dlaczego daje
głos na Windowsa to wyszłoby że Dazzy jest w mafii, po prostu za szybko dorzucił swoje
3 grosze, i to po sensownym zbiciu mojego głosu przez windowsa.
jedyne czego mi brakowało w tej edycji to ściany tekstu ala Cael na 15 min przed końcem
głosowania w którym 3/4 zawartości znajduje moją winę :)


Ciesz się, że nie jesteś Fiarotem. Pamiętam, że było parę takich edycji, gdzie głosowało się na niego, bo "jak gra Fiarot to na 100% jest w mafii";p (najlepsze było to, że zaiste często był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:17, kindziukxxx napisał:

Dazziego byłem pewien, gdybym (tak teraz to można gdybać) lepiej rozpisał dlaczego daje
głos na Windowsa to wyszłoby że Dazzy jest w mafii, po prostu za szybko dorzucił swoje
3 grosze, i to po sensownym zbiciu mojego głosu przez windowsa.

Zapamiętam sobie na przyszłość, żeby odczekać ;P

Dnia 14.12.2011 o 22:17, kindziukxxx napisał:

jedyne czego mi brakowało w tej edycji to ściany tekstu ala Cael na 15 min przed końcem
głosowania w którym 3/4 zawartości znajduje moją winę :)

A tak, to by było ciekawe ;P

Ciekawe, zobaczcie sobie jak DazZy całkiem zamilknął, a ja też ucichłem jak Wy sobie rozmawialiście przez te ostatnie minuty.

Alexei
Dzięki za dowodzenie ;P No, ale wtedy Fiarot rzucał ścianę tekstu, taką mega, bardzo.

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:15, Zendemion napisał:

Win, to zamieszanie z propozycją remisu wydaje mi się trochę dziwne. Naprawdę sądziłeś,
że da się to tak rozplanować żeby mafia tego nie wykorzystała?

Tak. Chociaż nie byłoby to łatwe dlatego chciałem to ustalić wcześniej.
Cały bajer polega na tym, że zazwyczaj na tym momencie rozgrywki zdrajca głosuje na wspólnika - albo żeby mieć alibii, albo żeby zmienić w ostatniej chwili ratując kompana. Rozwiązanie to, po ustaleniu kto ma paść w remisie, głosowanie nie na swojego podejrzanego, a na przeciwnika. W ten sposób mafia mieszając może tylko sobie zaszkodzić.
Do tego potrzebna jest jednak pełna mobilizacja i zrozumienie graczy. A tu brak ariego nie pozwalał na takie konstrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"... Rozwiązanie to, po ustaleniu kto ma paść w remisie, głosowanie nie na swojego podejrzanego, a na
przeciwnika..."

Czyli, że udawane podejrzewanie kompana kładzie wszystko jeśli dobrze rozumiem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne, że jest teraz tak, że nie można rozegrać pełnej edycji, bo zawsze ktoś wypada, nawet doświadczeni i zaprawieni w bojach grajkowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:26, Zendemion napisał:

Czyli, że udawane podejrzewanie kompana kładzie wszystko jeśli dobrze rozumiem, tak?

Nie za bardzo rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:36, windows00 napisał:

Nie za bardzo rozumiem...


W sumie się pogubiłem. Przemyślę o co mi chodzi i spytam jutro.
E: Wypadasz z następnej edycji? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mafii.

Jednocześnie przepraszam za moją nieobecność, spowodowaną przez sprawy rodzinne. Pierwszy raz mi się zdarzyło. Szkoda, że akurat w chwili, kiedy poskutkowało to przegraną mieszkańcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG -?

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Kalenos


Fajnie się grało tylko szkoda, że tak krótko ;d
Gratulacje dla mafii.. Avalona w ogóle nie podejrzewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może poprowadzę? Myślę nad klimatami DnD, mieszkańcy byliby poszukiwaczami przygód podczas ratowania świata, katani zostałby Harfiarzem a mafia- agentami Zhentarimów... o ile zbierzemy graczy w tym stuleciu, oczywiście ;]

MG - DazZy

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Kalenos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odgadłem Dazziego że mafiozował ale co do Avalona to bym sie raczej nie spodziewał . Rob czemu nie sprawdzałes siebie ! :D

MG - DazZy

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Kalenos
8. Phelela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się