Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Wolno trwa zbieranie się do kolejnej edycji, bardzo wolno... A szkoda, gdyż cały czas są szanse, abym wziął w niej udział, chociaż z każdą minutą wyraźnie topnieją. Generalnie miałem już ochotę zakończyć przygodę z FM jako aktywny gracz wraz z moją ostatnią edycją, w której grałem jakiś czas temu (ciężko mi w tej chwili powiedzieć, kiedy to dokładnie było ;P), gdyż ładnie spinała klamrą wszystkie dotychczasowe rozgrywki, w których miałem swój wkład - zaczęło się od zwycięstwa mafią i tak też kilka miesięcy temu się skończyło :]. Poza tym życie też dopisuje swoje scenariusze, a my przecież nie robimy się coraz młodsi... Tak czy inaczej biorąc pod uwagę, że w najbliższych dniach mógłbym jeszcze wygospodarować ''trochę'' czasu, aby pograć mniej więcej jak za starych lat, a ponadto czując, że ''ogień'' do FM jeszcze całkowicie się nie wypalił, stwierdzam, że mógłbym zagrać. Jednakże aby tak się stało edycja musiałaby ruszył najpóźniej w czwartek wieczorem, gdyż zakładając ''szczególną sytuację'' podczas Sylwestra i Nowego Roku, gdzie rozgrywka mogłaby być w jakiś sposób ograniczona lub też nawet całkowicie zawieszona, w trakcie przyszłego tygodnia zaczną mi się nakładać inne sprawy, a nie chciałbym w najgorszym razie pisać jednego lakonicznego posta dziennie albo wręcz padać w autolinczu z powodu zerowej aktywności, gdyż to nie jest mój styl - albo staram się grać na 100%, albo sobie zupełnie odpuszczam. Dlatego też wszystko teraz zależy od pozostałych potencjalnych graczy - jeżeli szybko się zbierzemy w odpowiedniej ilości to zagram, natomiast jeśli nie, to będę zmuszony zrezygnować i poczekać na inną dogodną okazję, o ile takowa jeszcze kiedykolwiek nastąpi. A żeby nie być gołosłownym:

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Asthariel
8. Phelela
9. Vorakam
10. ariwederczi
11. rob006
12. Logitim
13. Fiarot (?)

Pozostaje na razie czekać i mieć nadzieję na rychły start ;].

P.S. Jeśli możecie to pospieszcie ludków odpowiedzialnych za ponowne uruchomienie statystyk forumowych, gdyż aktualnie czuję mniejszą niż zazwyczaj motywację do tworzenia nadmiernie rozbudowanych postów ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, Fiarot nie mógł się wpisać po prostu na listę, nawet jeśli statystyki już nie działają (chyba że tylko mi).

Jakby doczytać F. do końca (pewnie nikomu się nie zechce), to nawet mało odkrywcze są te moje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Celowo jeszcze trochę zwlekałem z wypisaniem się, licząc nieco naiwnie na to, że jednak coś się ruszy. Co prawda kilka osób w międzyczasie potwierdziło swój ewentualny udział w najbliższej edycji, lecz wygląda na to, że to wciąż za mało, aby rozgrywka wystartowała w przeciągu kilku/kilkunastu godzin. Szkoda, ale takie życie. Tymczasem w związku z bardzo powolnym przymierzaniem się do startu niestety jestem zmuszony się wypisać. Dzisiaj ani jutro już zapewne nie zaczniemy (wtorek byłby dla mnie już praktycznie ''terminem krytycznym''), w czwartek i piątek będę miał zdecydowanie mniej wolnego czasu na ewentualną grę w FM niż teraz, natomiast w sobotę i niedzielę moje przesiadywanie przed komputerem będzie znikome, a patrząc na obecny poślizg edycja niemal na pewno zahaczyłaby o weekend (jeżeli w ogóle nastąpi wkrótce jej początek). Dlatego też zwalniam miejsce na liście graczy, być może spróbuję tu jeszcze wrócić za około trzy tygodnie, jednak nie jestem w stanie na 100% tego zagwarantować.

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Asthariel
8. Phelela
9. Vorakam
10. ariwederczi
11. rob006
12. Logitim
13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - DazZy

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Asthariel
8. Phelela
9. Vorakam
10. ariwederczi
11. Logitim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - DazZy

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Asthariel
8. Phelela
9. Vorakam
10. ariwederczi
11. Logitim
12 Kalenos
Można się wpisać ? :)
Potwierdzam, również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Asthariel
8. Phelela
9. Vorakam
10. ariwederczi
11. Logitim
12 Kalenos

Niestety, wciąż nie ma wystarczającej liczby potwierdzeń, zatem zmuszony jestem wycofać się z prowadzenia edycji dla dobra sesji. Jeśli nie ruszy ona aż do końca moich egzaminów, chętnie pomistrzuje, teraz jednak brakuje mi czasu dosłownie na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Asthariel
8. Phelela
9. Vorakam
10. ariwederczi
11. Logitim
12 Kalenos
13. Cael

Czy ten skład jest aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 02:37, Wayzin napisał:

1. Alexei Kaumanavardze
2. Zendemion
3. Avalon
4. Andrij
5. kindziuk
6. Pshemox
7. Asthariel
8. Phelela
9. Vorakam
10. ariwederczi
11. Logitim
12 Kalenos
13. Cael

Czy ten skład jest aktualny?


Ja tam sugeruję zacząć zbieranie od nowa, bo skłąd jest pewnie nie tylko niekatulany, ale i przeterminowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się