Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Po latach przypomniałem sobie o tym zacnym temacie. Czy jeszcze ktoś gra czy już raczej temat zamiera? Chętnie bym pograł jakby była jakaś nowa edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm temat umarł, że nikt nic nie odpowiada? Może zbierze się jakaś ekipa obeznana i zagramy coś wspólnie. Jeśli nie ma kto poprowadzić mogę się podjąć zadania jak za starych czasów ale wolałbym zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby to Ci ująć. Grałem w Forumową Mafię jeszcze jak nie było portalu gram.pl i gra była na forum CDP. Brałem udział prawie od samego początku. Potem na początku gserwisu gram.pl też gralem (mozesz zobaczyc strone 12 tego tematu kiedy zaczela sie tu 1 edycja) potem jakos ludzie z ktorymi mi sie najlepiej gralo opuszczali to forum i zaczeli pojawiac sie nowi gracze, z ktorymi juz tak fajnie nie bylo. Po latach czlowiek nabiera dystansu i wraca na stare smieci z nadzieją zmian :)
Starsi gracze powinni mnie pamietać (jesli jeszcze tacy tu grają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 22:52, kindziukxxx napisał:

czyli co spraszamy wszystkich znajomych i ostatni zryw mafii, póki forum gram peela jeszcze
istnieje i jako - tako działa?


Akurat granie w mafię przy obecnym stanie tego forum to byłaby masakra. Nie wiem jak wydajnościowo wypada forum cdprojektu, ale już prędzej bym tam spróbował, albo jakieś dedykowane forum postawić.

@Ziemas
Ostatnio forum, jak i cały serwis, muli niemiłosiernie. Biorąc pod uwagę jak ekipa załatwia sprawy wydajności, nie byłoby niespodzianką, gdyby obecne forum wyrzucili do kosza i postawili od zera coś nowego. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to dawno mnie tu nie było. Nie miałem poj ecia o takich kłopotach. No cóż, na forum CDP też jest taki wątek i też tam wspomniałem ale jakoś ruchu tam nie widzę. Może czas założyć wątek np. na GOLu? Tam bądź co bądź ludności nie brakuje, ale FM swoje tradycje ma w CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem to forum po googlach w poszukiwaniu chętnych do gry. Zgłaszam się więc i czekam niecierpliwie, aż zbierzecie skład. Sugerowałbym MG + przynajmniej 10 osób. Będę tu zaglądał raz dziennie, jakby co moje gg to 2399653. Żuras to mój stale funkcjonujący w internecie nick.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem chętny.
Gdyby cała lista była aktualna to po dodaniu was byłoby dość na w miarę dobrą edycję.
Niestety zapewne tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 23:12, rob006 napisał:

> czyli co spraszamy wszystkich znajomych i ostatni zryw mafii, póki forum gram peela
jeszcze
> istnieje i jako - tako działa?

Akurat granie w mafię przy obecnym stanie tego forum to byłaby masakra. Nie wiem jak
wydajnościowo wypada forum cdprojektu, ale już prędzej bym tam spróbował, albo jakieś
dedykowane forum postawić.


opcja z powrotem na forum CDP byłaby powrotem do korzeni, ale tam forum działa jak za starej świetności CDP więc nie powinno być problemów, no i czas chyba nie ma przesunięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wracamy na forum CDP i zaczynamy FM na nowo? Wpisujcie sie tam w odpowiednim temacie jesli tego chcecie jak zostajemy tu to tez dajcie cynk tylko nie siedźcie cicho jak myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 20:10, kindziukxxx napisał:

właśnie to przechodzimy tam?, tylko niech ktoś założy temat, może ktoś z tamtejszych
użytkowników również się skuci na grę z nami.

Temat jest założony i są nawet posty z 2k7 tam jakies , można zagrać tam jak chcecie tylko trzeba by było pare osob namówić i przyspamować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 12:47, Phelela napisał:

> właśnie to przechodzimy tam?, tylko niech ktoś założy temat, może ktoś z tamtejszych

> użytkowników również się skuci na grę z nami.
Temat jest założony i są nawet posty z 2k7 tam jakies , można zagrać tam jak chcecie
tylko trzeba by było pare osob namówić i przyspamować :)

http://www.cdprojekt.pl/board/topic/426-Forumowa_Mafia

link jakby ktoś szukał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się