Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

No i klops.

01. rob006
02. Ponury666
03. Kalenos
04. Zendemion
05. Magi
06. Garrincha
07. Cael
08. kindziuk
09. Booddy
10. ka_le
11. katjapestka
12. Buscetta
13. Lewkon

Miałem mieć od wtorku wolne, ale coś się popsuło i chyba nie będę miał wystarczającej ilości czasu na grę w FM.

A żałuję, zwłaszcza jeżeli będzie to ostatnia edycja na tym forum... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety jedna osoba nam odpadła. Miejmy nadzieje, że reszta da radę bez problemów i zaczniemy w czwartek.

01. rob006
02. Ponury666
03. Kalenos
04. Zendemion
05. Magi
06. Garrincha
07. Cael
08. kindziuk
09. Booddy
10. ka_le
11. katjapestka
12. Buscetta
13. Lewkon
14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 16:28, Ziemas napisał:

No i niestety jedna osoba nam odpadła. Miejmy nadzieje, że reszta da radę bez problemów
i zaczniemy w czwartek.


Muszę cię zmartwić - mam wyjazd czwartek-piątek, wracam dopiero w sobotę rano, więc start w czwartek nie bardzo mi pasuje. No chyba że nie będzie wam przeszkadzała moja 2-dniowa nieobecność, jak mnie mafia w międzyczasie nie odstrzeli, to dalej będę grał normalnie. :) Sorry że tak późno o tym informuję, ale dopiero teraz wszystko się wyjaśniło, a nie chciałem siać paniki niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2012 o 18:02, rob006 napisał:

Muszę cię zmartwić - mam wyjazd czwartek-piątek, wracam dopiero w sobotę rano, więc start
w czwartek nie bardzo mi pasuje. No chyba że nie będzie wam przeszkadzała moja 2-dniowa
nieobecność, jak mnie mafia w międzyczasie nie odstrzeli, to dalej będę grał normalnie.
:) Sorry że tak późno o tym informuję, ale dopiero teraz wszystko się wyjaśniło, a nie
chciałem siać paniki niepotrzebnie.


Nie moge zrobić coś takiego, że bedziesz grał od soboty bo równie dobrze mafiozą mógłbyś być ty a zakładając od reki, że będziesz niewinny bo wrócisz w sobotę nie ma sensu sam rozumiesz :)
No cóż szkoda, że dziś 2 osoby straciliśmy. Jeśli dasz jednak radę (może kontrola mobilna w komórce lub laptop) to daj znać przed czwartkiem a tymczasem skreślam Cię z listy


01. Ponury666
02. Kalenos
03. Zendemion
04. Magi
05. Garrincha
06. Cael
07. kindziuk
08. Booddy
09. ka_le
10. katjapestka
11. Buscetta
12. Lewkon
13.

Teraz już mamy znowu mały brak więc chętnych zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


01. Ponury666
02. Kalenos
03. Zendemion
04. Magi
05. Garrincha
06. Cael
07. kindziuk
08. Booddy
09. ka_le
10. katjapestka
11. Buscetta
12. Lewkon
13. Avalon

Czyżbym zdążył.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 19:55, Zendemion napisał:

To nie czekamy na Roba? :(


Kurcze musielibyśmy czekac do soboty. To już od was zalezy czy chcecie. Potem okaze sie, ze dalej nie pasuje albo komus innemu. Nie wiem czy jest sens odwlekac. Jak dla mnie mozemy zaczekac.

Proponuje okreslic się na forum lub priv do mnie czy czekamy do soboty czy zaczynamy w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:47, Ziemas napisał:

> To nie czekamy na Roba? :(

Kurcze musielibyśmy czekac do soboty.


W sobotę mógłby być pierwszy mord, więc to raptem dzień obsuwy względem pierwotnego planu, więc bez tragedii. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. UWAGA!!! Zaczynamy w piątek z robem006. Początek PIĄTEK po południu.

Lista Graczy:

MG: Ziemas

01. rob006
02. Ponury666
03. Kalenos
04. Zendemion
05. Magi
06. Garrincha
07. Cael
08. kindziuk
09. Booddy
10. ka_le
11. katjapestka
12. Buscetta
13. Lewkon
14.Avalon

Jest to optymalny skład, ale jeśli ktoś jeszcze bardzo chce to damy rade zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja pierwszego posta dodam w piątek po zajęciach czyli około 20 :) chyba że wyłapie wifi na uni ale pisanie z komórki do fm to trochę nie teges:) Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:02, Zendemion napisał:

Mój dług z ostatniej edycji został spłacony Robie :).


Uh, nie pamiętam żadnego długu... Będę musiał dokładniej zbadać tą sprawę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Ziemas

01. rob006
02. Ponury666
03. Kalenos
04. Zendemion
05. Magi
06. Garrincha
07. Cael
08. kindziuk
09. Booddy
10. ka_le
11. katjapestka
12. Buscetta
13. Lewkon
14. Avalon
15. Fiarot

Nie wiem w sumie, co mnie tu przygnało ;P. Na pewno nie brak statystyk, których nieobecność w odnośnikach cały czas mi doskwiera :P. W każdym razie wracam z głębokiej emerytury, zobaczymy jak to wyjdzie po tak długiej przerwie. Nie oczekujcie przesadnie dużo, ja mam już wszak swoje lata ;].
Lista wygląda ciekawie, kilka znajomych twarzy, za to część graczy widzę po raz pierwszy, oby mieli świadomość, na co się piszą ;]. Zapewne każdy stały bywalec tego tematu nastawia się na konkretną grę, więc milczkowie nie będą zbyt mile widziani. Ale to już wyjdzie w praniu. Oby z tego wszystkiego wyszła rozgrywka na odpowiednio wysokim poziomie.
Zatem, grajmy! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK mamy kompletny skład i nie przewiduję już żadnych kolejnych graczy.
- Lista 15 osób zostaje zamknięta.
- Edycja rozpocznie się jutro między 17-19.
- Post ze skondensowanymi zasadami w pigułce będzie tuż po rozesłaniu ról, które nastąpi około godziny 16.
- Proszę mieć włączone komunikatory GG.

Ostateczna Lista I Edycji FM 2012:

MG - Ziemas

01. rob006
02. Ponury666
03. Kalenos
04. Zendemion
05. Magi
06. Garrincha
07. Cael
08. kindziuk
09. Booddy
10. ka_le
11. katjapestka
12. Buscetta
13. Lewkon
14. Avalon
15. Fiarot

Oczekujcie jutra z wypiekami na twarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widać ludzie wyposzczeni za fm zatęsknili :) dobra ja wpis pierwszy robię koło 20 inaczej nie mogę uczelnia:) Jeszcze przed startem wszystkim życzę dobrej gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN

KONTAKT Z MG: GG: 1317495 lub mail: drumsman@o2.pl

Najważniejsze zasady I Edycji FM w 2012.

Graczy jest 15, mafiozów 2, katani jeden. Trzymamy się pierwotnego kanonu gry tzn. po pierwszym zabójstwie miasto debatuje nad swoimi podejrzeniami, by o zmroku dokonać samosądu. W nocy, gdy wszyscy śpią, katani kogoś sprawdza, a jednocześnie mafia ponownie zabija. Osoba sprawdzona przez kataniego jest pod ochroną względem mafii. Katani dostaje informację o sprawdzanej osobie równo z zabójstwem, więc jeśli zginie, to ze swej wiedzy pożytku miał nie będzie...

Katani może sprawdzić siebie i tym samym zagwarantować sobie immunitet. Może tak uczynić JEDEN RAZ podczas gry.

Głosowanie odbywa się na forum TYLKO w formie !!!WYRAŹNIE!!! oddzielonego offtopu.

Jeżeli ktoś nie zagłosuje dwukrotnie to stwierdzę, że po prostu olewa grę, a co za tym idzie innych graczy oraz (co niedopuszczalne) mnie i skreślę z listy. Dopuszczam wyjątek od tej reguły, ale tylko w szczególnych warunkach.

- Głosy linczu do 21:30 zarówno na forum jak i do mnie na priv.Głos można zmienić TYLKO RAZ na głosowanie.
- Zmienić głos można dodając nowy post, którego naturalnie też nie można edytować (RAZ na każde głosowanie)
- Mafia i katani dają mi znać do 22:00 o swoich typach.


1. Graczy jest 15:- 2- Zabójców (mafia) i 1 - katani (obrońca prawych dusz :P ) reszta wiadomo - niewinni.
2. Mafia uderza pierwszy raz w sobotę 21 Kwietnia wieczorową porą (22:00)
3. Pierwszy Lincz w niedzielę 21:30 (naturalnie można dać posta i info na priv wcześniej, ale zaleca się wstrzymać)
4. Pierwszy ruch Kataniego niedziela 22:00 (Razem z kolejnym uderzeniem mafii)
i dalej w tym samym rytmie.
5. W razie remisu w linczu padają oboje. W razie potrójnego remisu MG losuje 2 spośród "szczęśliwców"
6. Brak dwukrotnego oddania głosów = wywalenie z gry. Proszę, również o aktywność na forum a nie tylko suchy głos.
7. Nie rozmawiamy o mafii z innymi graczami poza forum (naturalnie poza mafią)
8. Po śmierci milczymy jak grób i obserwujemy przebieg wydarzeń.
9. Nie odpowiadamy na żadne offtopy i zapytania przypadkowych forumowiczów.
10. Można edytować posty poza tymi, w których wskazujemy swój typ do linczu. Posty ze swoim typem NIE MOGĄ BYĆ EDYTOWANE. Więc się skupcie i przeczytajcie kilka razy przed dodaniem.

W razie jakichkolwiek pytań co do mechaniki rozgrywki czy niezrozumiałych zasad lub wątpliwości nie wachajcie się pytać: GG1317495 lub mail drumsman@o2.pl

Regulamin i FAQ autorstwa Bloody''ego. Zmodyfikowany i dostosowany do mojej edycji

Prosiłbym życzliwego moderatora o przypięcie regulaminu :)

Życzę wszystkim dobrej zabawy :)

Lista Graczy

MG - Ziemas

01. rob006
02. Ponury666
03. Kalenos
04. Zendemion
05. Magi
06. Garrincha
07. Cael
08. kindziuk
09. Booddy
10. ka_le
11. katjapestka
12. Buscetta
13. Lewkon
14. Avalon
15. Fiarot

[Przypinam - M-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się