Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Rob z rozpaczą zorientował się że jego przemowa nie zrobiła na nikim wielkiego wrażenia. Nikt nawet nie próbował wybrać nowego lidera, za to niektórzy ochoczo zaczęli typować swoich podejrzanych.
- Huh, lepsze takie wybory niż żadne - mruknął sam do siebie.
Sam właściwie nie miał żadnego podejrzanego. Oprócz Uru oczywiście, ale wolał się z tym nie wychylać - w końcu w przypadku wyboru nowego lidera ktoś mógłby mu zarzucić prywatę i podkopać w ten sposób jego kompetencje. Zastanawiając się nad tym kto mógłby być zabójcą usłyszał głośne rozmyślania Magi:
- Na co zwróciłam jeszcze uwagę, to postawa Ponuraka. Niby cośtam pisał, ale bardzo malutko i właściwie o niczym, bez zwrócenia uwagi na cokolwiek czy kogokolwiek.
- Dzisiaj konkretów jak na lekarstwo, raczej trudno o jakichkolwiek mówić, czemu akurat Ponurego się uczepiłaś, skoro taką postawę można w gruncie rzeczy przypisać niemal każdemu? - zagadnął Rob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:47, rob006 napisał:

- Na co zwróciłam jeszcze uwagę, to postawa Ponuraka. Niby cośtam pisał, ale bardzo
malutko i właściwie o niczym, bez zwrócenia uwagi na cokolwiek czy kogokolwiek.

- Dzisiaj konkretów jak na lekarstwo, raczej trudno o jakichkolwiek mówić, czemu akurat
Ponurego się uczepiłaś, skoro taką postawę można w gruncie rzeczy przypisać niemal każdemu?
- zagadnął Rob.

- A bo czemu nie, panie samozwańczy liderze? Skoro mamy dokonać samosądu, to kogoś trzeba wybrać. Wskazanie konkretnej osoby daje większe szanse, że się ona odezwie lub też inni nasi towarzysze nawiążą do tego, niż rozmyślania o wszystkich, czyli o nikim. Na ten moment rzecz jasna, w następnych dniach już trzeba analizować zachowania wszystkich konkretnie. O ile dożyjemy następnych dni. Mogę mieć z tym problem, bo cukierki mi się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 19:28, rob006 napisał:

Rob nie usłyszał żadnego odzewu na swoje pytanie o Rosjan. "Hmm, to trochę komplikuje
sprawę..." - pomyślał. No cóż, ale trzeba działać dalej.

a co masz do Rosjan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:52, Magwisienka napisał:

- A bo czemu nie, panie samozwańczy liderze?


- A bo to taki argument z czapy, równie dobrze mogłabyś poprzeć to tym, że był w samolocie, więc jest bardziej podejrzany niż inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 19:57, rob006 napisał:

- O przepraszam, ja tam jestem przeciwko jakiejkolwiek przemocy. Owszem, cenię sobie
wartości jakie niesie katolicyzm, ale zabijać w imię wiary - co to to nie! Mama na pewno
by tego nie pochwaliła.

Andrzej aż się uśmiechnął, gdy to usłyszał, "szaleniec."
- Tak to się zaczyna. - odpowiedział zmieniając wyraz twarzy na przypominający całkowicie bezosobowy kamień.
- Kolego Zenku, to nadal nie ma sensu. Lepiej zapobiegać niż leczyć, mógł się nie przyznać i nie byłoby żadnego problemu, a tak...

***

Zendemion
Fabularka też winna być spójna! ;p

Co do linczu to chyba "skorzystam z zachęty" Fiarota i zagłosują na kogoś ze wspomnianych skromniejszych przy uwzględnieniu fabularek. Tak więc zostaje mi Katjapestka, Wayzin, Booddy i Ponury oraz kindziuk (o nich nie wspominałem, bo w sumie fabularnie coś tam się odzywa nie ograniczając się tylko do przemyśleń w głowie swojej postaci). Tak na oko wyglądają Ci skromniejsi. Teraz dalej.

Katjapestka się nie odzywa, więc być może wyeliminuje się sama, jeśli się jednak odezwie to poważnie się o niej pomyśli. Wayzina cenię sobie jako gracza, więc też odpadnie (podobnie jak u Fiarota). Zostaje Booddy, Ponury i kindziuk (z którym też się jednak grywało). Fabularnie najbliżej mi do linczu na tym pierwszym, ale to Ponury pokazuje się rzadziej.

Na dobrą sprawę wygląda, że wykorzystam to co zarzucił Fiarot z tym, że w końcowym momencie rozumowania uwzględnie samą liczbę postów, a nie tylko działania postaci i oddam głos na Ponurego, który w sumie fabularnie też się trochę czai.

***

Lincz ---> Ponury666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:53, kindziukxxx napisał:

a co masz do Rosjan?


- A bo to podejrzane typy są, mama mnie zawsze przed nimi ostrzegała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:52, Magwisienka napisał:

- A bo czemu nie, panie samozwańczy liderze?


- A tak w ogóle, to nie samozwańczy. Proponowałem wybory? Proponowałem. Więc wypraszam sobie! - dorzucił jeszcze Rob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:54, rob006 napisał:

- A bo to taki argument z czapy, równie dobrze mogłabyś poprzeć to tym, że był w samolocie,
więc jest bardziej podejrzany niż inni.

- Ależ liderze, to nielogiczne. Wszyscy byliśmy w samolocie, więc w jaki sposób na tej podstawie ktoś może być bardziej podejrzany niż inny pasażer? Był w pokładzie samolotu bardziej? To chyba mnie by mozna w ten sposób podejrzewać, bo mnie jest najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:57, Magwisienka napisał:

- Ależ liderze, to nielogiczne. Wszyscy byliśmy w samolocie, więc w jaki sposób na tej
podstawie ktoś może być bardziej podejrzany niż inny pasażer?

- No przecież właśnie o to mi chodzi. Każdy dzisiaj pisze niekonkretnie, albo nie pisze wcale. Ponury wcale pod tym względem się nie wyróżnia, czemu więc ty go wyróżniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Wayzin, masz 25min, aby mnie odwieść od głosu na Ciebie. Umykasz od opowiedzialności, nie zależy Ci na złapaniu mordercy, zatem może sam nim jesteś? Poza tym katjapestka, może odpaść, powiadacie, więc ją chyba dzisiaj odpuszczę. Jeśli Wayzin powie coś rozsądnego, to głos wydam prawdopodobnie na Booddy''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robie a nie zastanowiło Cię, że najpierw podejrzewasz Rosjan o zestrzelenie samolotu, a potem oskarżasz ich o mordy? Wątpię czy byliby na pokładzie atakowanej jednostki. Z liderowaniem też możesz się pożegnać moim zdaniem . Uru Ukbe ma żelazne alibi, a Ty spędziłeś lata na terapii i przestałeś ostatnio brać leki.

==================================

Dnia 22.04.2012 o 20:54, Avalon67 napisał:

Zendemion
Fabularka też winna być spójna! ;p


Nie zapominaj, że nie myślę dość klarownie po katastrofie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Fiarot, katjopeska pewnie sama się zabije, gdyż się nie wypowiada, więc nie ma sensu na nią tracić głosu.
Więc moim jedynym podejrzanym jest już tylko Booddy i na niego oddam głos.


--------------------------------------
LINCZ ========> Booddy
--------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:00, rob006 napisał:

- No przecież właśnie o to mi chodzi. Każdy dzisiaj pisze niekonkretnie, albo nie pisze
wcale. Ponury wcale pod tym względem się nie wyróżnia, czemu więc ty go wyróżniasz?

- Och, bo tak, po prostu, możesz to nazwać kobiecą intuicją skoro bardzo musisz. Cukierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:55, Magwisienka napisał:

> a co masz do Rosjan?
- A Ty co tak z nimi trzymasz, hę? Kumple od wódki? Czy od likwidowania samolotów?

amigo ja z meksyku nie z Rosji, my nie pić wódka tylko Tequila, a od likwidowania samolotów to są araby i wśród nich szukać ich powinniśmy.

Dnia 22.04.2012 o 20:55, Magwisienka napisał:

- A bo to podejrzane typy są, mama mnie zawsze przed nimi ostrzegała.

mnie mama ostrzegała przed strażnikami granicznymi, ale Rosjan można nie lubić, jednak chyba ich tutaj nie ma.


co do linczu "Mając ciągle w głowie niemal żywy obraz zmasakrowanych zwłok Lewkonia, zaczął żałować, że nie został razem z rannymi przy wraku." - Booddy nie było go przy wraku w momencie ataku więc z racji niechęci bicia graczy "starych" i po pominięciu "olewaczy"
**********
Lincz ->Booddy
**********
no chyba że coś się jeszcze wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:42, Zendemion napisał:

=============================================================
Skoro już ktoś pierwszy rzucił kamieniem znaczy, że czas zaczyna naglić. Fiarot ładnie
wyłuskał dwójkę, którą chciał. Moim jednak zdaniem Booddy na razie jest poza wszystkim
- nie odniósł się do nikogo ani do niczego w czasie dotychczasowej gry chyba, że liczyć
to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=59878 . Ponury co prawda też, ale:
1. Ponury pasuje mi do fabularnego linczu
2. Booddy prognozuje na lepszy rozwój fabuły niż "śmierdzące gacie"
========
Lincz ->Ponury666



Co do punktu nr 2 to zgadzam się, że posty Booddy''ego są nieco bardzo rozbudowane, aniżeli wypowiedzi Ponurego, jednakże to nie rozwojem fabuły mamy się w pierwszej kolejności martwić w najbliższym czasie ;P. A jeżeli chodzi o poszukiwania morderców, to obaj póki co rokuje identycznie, czyli marnie :P.
W ogóle przejście gry na niejako ''kolejny poziom'' będzie ciekawym sprawdzianem dla ''nowych''. Nawet nabardziej wygadane ka_le oraz Buscetta gdy tylko przyszło do rozmyślań o podejrzeniach nagle wyraźnie spuściły z tonu. Pewne zagubienie było widoczne zwłaszcza w kolejnych postach Buscetty, na co uwagę zwróciła również Magi. Niewykluczone więc, że lada moment po dobrym początku mogą one mieć problem z formułowaniem podejrzeń, a co za tym idzie same mogą stać się podejrzewane. No, ale zobaczymy, co takiego przyniesie przyszłość ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:01, Zendemion napisał:

Robie a nie zastanowiło Cię, że najpierw podejrzewasz Rosjan o zestrzelenie samolotu,
a potem oskarżasz ich o mordy? Wątpię czy byliby na pokładzie atakowanej jednostki.


- A jednak wśród nas jest morderca. Przecież równie dobrze mógłby to być Rosjanin. Nie wiem jak i po co, ale może był poza samolotem i czekał tu na nas, a może ukrył się gdzieś bezpiecznie w samolocie, żeby w razie czego dokończyć misję. A co do liderowania to nie mów hop - Magi uznała mnie za lidera, więc jest 2 do 1 dla mnie. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:07, Magwisienka napisał:

> **********
> Lincz ->Booddy
> **********
Fajnie się tak bezpiecznie podłączać pod innych, c''nie? ;>

jak dodawałem posta kalenosa głosu jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:03, kindziukxxx napisał:

mnie mama ostrzegała przed strażnikami granicznymi, ale Rosjan można nie lubić, jednak
chyba ich tutaj nie ma.

- Co za problem, chyba każdy powinien mieć jakieś dokumenty. Jak znajdziemy jakiegoś Rosjanina, albo strażnika granicznego, to od razu będzie wszystko wiadomo. Mama zawsze ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się