Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Jako że Ponury nigdy nie lubił fanatyzmu ani przedstawicieli kościoła a jak wiadomo wilki często w owczych skórach chadzają, skierował swe podejrzenia na zakonnicę. Która niby to rozmodlona w imię Boga mogła być zdolna do wszystkiego (tłumacząc to Boską misją)

***************

Lincz Ka le
(w edcie tylko literówkę poprawiłem przy nicku)
*****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że trzeba brać pod uwagę, że każdy przezywa katastrofę. Zależnie od charakteru będzie robił to inaczej. To, że ktoś jest cichy i trzyma się na uboczu to żaden zarzut. Jestem introwertykiem, nie lubię mówić o sobie i raczej trzymam się na uboczu obserwując pozostałych. Jak dotąd tylko ponury zaprezentował postawę furiata, który za bardzo nie przejmuje się tym co spotkało nas wszystkich. Analizując zachowania pozostałych można tez stwierdzić, że Kindziuk, nie ma żadnych przemyśleń na temat minionych wydarzeń. Nie słyszeliśmy wczoraj żadnych krzyków i odgłosów walki więc możliwe, że Lewkom, znał mordercę: Garrincha. Dochodzą też osoby, które po raz pierwszy głośno zaczęły szukać winnych i mówić o karze, tj: Kalenos i Fiarot jak ktoś w ogóle mógł wpaść na tak potworny i obrzydliwy pomysł. Nie wyznaję zasady głos za głos więc typuje Ponurego

---------------------------------------------------------

Lincz: Ponury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:00, rob006 napisał:

- No przecież właśnie o to mi chodzi. Każdy dzisiaj pisze niekonkretnie, albo nie pisze
wcale. Ponury wcale pod tym względem się nie wyróżnia, czemu więc ty go wyróżniasz?


Cieszy mnie, że kombinujesz trochę inaczej niż wszyscy, jednak pomiędzy wypowiedziami Ponurego, a np. moimi, Zendemiona, Avalona czy Garrinchy można wychwycić dotychczas pewne różnice. Wymienieni przeze mnie w rządku gracze pochylili się w lepszy lub gorszy sposób nad szukaniem konkretnych podejrzanych, w postach Ponurego takiego wątku nie ma. Chociaż tu należy zaznaczyć, że nie tylko w jego postach, generalnie nowi poza Garrinchą i częściowo ka_le (chociaż ona tylko w kierunku ''uniewinniania niektórych graczy) nie zaprzątali sobie tym póki co głowy, stawiając na fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Wayzin, moim zdaniem to on zamordował Lewkonia! Siedzi cicho, widzę dwie możliwości dlaczego to robi:
1. Nie ma jaj/chęci/sposobu/ochoty/pomysłów by znaleźć zabójcę Lewkonia.
2. To on go zabił, dlatego zależy mu na braku rozgłosu.

---------------------------------------------------------

lincz --> Wayzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos za głos nie, ale w Ponurego, na którego dziwnym trafem też lecą lincze, przez co staje się on jednym z głównych kandydatów do eliminacji, już tak?
Czyżbyśmy ratowali tyłeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:06, Fiarot napisał:

Co do punktu nr 2 to zgadzam się, że posty Booddy''ego są nieco bardzo rozbudowane, aniżeli
wypowiedzi Ponurego, jednakże to nie rozwojem fabuły mamy się w pierwszej kolejności
martwić w najbliższym czasie ;P. A jeżeli chodzi o poszukiwania morderców, to obaj póki
co rokuje identycznie, czyli marnie :P.


A jednak wybrałeś Booddiego ;]

Dnia 22.04.2012 o 21:06, Fiarot napisał:

W ogóle przejście gry na niejako ''kolejny poziom'' będzie ciekawym sprawdzianem dla
''nowych''. Nawet nabardziej wygadane ka_le oraz Buscetta gdy tylko przyszło do rozmyślań
o podejrzeniach nagle wyraźnie spuściły z tonu.


Tu mi zabiłeś ćwieka - byłem przekonany, że to starzy nowi gracze, a nie tylko nowi. Brawo dla pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:20, Magwisienka napisał:

> Lincz==> ka_le
>
> Męska intuicja :P
... nie istnieje xP Nie uważasz, że to strata głosu jednak jest?

My bad, nvm, pomyliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:10, Magwisienka napisał:

> jak dodawałem posta kalenosa głosu jeszcze nie było :)
Fiarota był :>

ano był, ale liczyłem że mój będzie ewentualnie 2 głosem, sam również nie chcę aby padł dzisiaj ktokolwiek z ludzi którzy ostatnimi czasy podtrzymywali ten temat przed całkowitym zapomnieniem, a ktoś musi polecieć, i remis jest niewskazany (tak win0 już wiem że tak jest), pierwszy dzień, to mimo wszystko trochę loteria, chociaż ja sie zastanawiam czy nie gra z nami Prido w ukryciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:18, Zendemion napisał:

A jednak wybrałeś Booddiego ;]


Pisałem dlaczego - taki fabularny ''samopocisk'' Ponurego mnie nie do końca przekonuje i mając na uwadze brak konkretnych argumentów dziś działa na jego korzyść ;].

Dnia 22.04.2012 o 21:18, Zendemion napisał:

Tu mi zabiłeś ćwieka - byłem przekonany, że to starzy nowi gracze, a nie tylko nowi.
Brawo dla pań :)


Ja z tego forum nie kojarzę ani ka_le, ani Buscetty, zakładam więc, że w tym temacie są całkiem nowe (chociaż niewykluczone, że grały już w mafię gdzie indziej, ale nie jestem w posiadaniu tego typu informacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:20, Magwisienka napisał:

> Lincz==> ka_le
>
> Męska intuicja :P
... nie istnieje xP Nie uważasz, że to strata głosu jednak jest?


Dziwnie ta uwaga wygląda w sytuacji gdy sama głosujesz na kindziuka... Dla mnie osobiście nagonka na Ponurego i Booddiego jest naciągana i taka na siłę, niby dlaczego miałbym się pod nią podpinać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołówka głosowania w tej chwili:

Ponury i Booddy - 3 głosy
ka_le - 2 głosy

Reszta 1 lub 0 głosów.

Jak już pisał kindziukxxx remis dziś nie jest raczej wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:23, rob006 napisał:

> > Lincz==> ka_le
> >
> > Męska intuicja :P
> ... nie istnieje xP Nie uważasz, że to strata głosu jednak jest?

Dziwnie ta uwaga wygląda w sytuacji gdy sama głosujesz na kindziuka... Dla mnie osobiście
nagonka na Ponurego i Booddiego jest naciągana i taka na siłę, niby dlaczego miałbym
się pod nią podpinać?


W tej konkretnej kwestii rob ma rację - głosujesz póki co jako jedyna na kindziukxxxa, a masz pretensje o jego lincz na ka_le :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:17, Fiarot napisał:

Głos za głos nie, ale w Ponurego, na którego dziwnym trafem też lecą lincze, przez co
staje się on jednym z głównych kandydatów do eliminacji, już tak?
Czyżbyśmy ratowali tyłeczek?


Myśl logicznie, postura moja jest raczej skromna, charakter spokojny i nikomu zle nie życze, ale wszyscy chcemy wrócić do domu żywi, a nie wygrać grę za 100 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra Kale z chęcią przyjęła cukierka od Magi.
- "Dziękuję"- powiedziała -"Przyda mi się trochę węglowodanów, żeby ożywić swój umysł i ciało."

Ssąc cukierka zakonnica próbowała poskładać myśli. Zabójcą jest być może ktoś, kto pozostaje na uboczu, jednak nie spodobał jej się gość jawnie wprost cieszący się ze śmierci Lewkonia... Postawiła więc na Ponuraka.

-----------------------------
lincz = Ponury666

Błagam Was o przesunięcie godziny głosowania na 22. Ta pora to u mnie moment usypiania dzieci i nie zdąrzyłam nic sensownego napisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:28, Fiarot napisał:

W tej konkretnej kwestii rob ma rację - głosujesz póki co jako jedyna na kindziukxxxa,
a masz pretensje o jego lincz na ka_le :P.

No przecież wyjaśniłam, że pomyłka :P Mój komenatrz do głosu odnosił się do głosowania na nieaktywną osobę. Jakoś mi się wbiło w głowę, że mało pisała, ale jednak była całkiem aktywna. Może jej się pomyliły godziny głosowania czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się