Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Czyli Ponury ma 4 głosy, a Booddy 3...

Nie podoba mi się jednak za bardzo próba obrony własnego tyłka przez Booddy''ego kosztem Ponurego - chce ktoś może zmienić głos z Ponurego na Booddy''ego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buscetta, mimo szalenie potwornego bólu głowy, który nie pomagał w skupieniu, postanowiła dokonać wyboru.

- Początkowo brałam mocno pod uwagę naszego studenta medycy, jako potencjalnego mordercę. Fakt, ze zna się na medycynie pozwoliłby mu skutecznie i szybko zadać odpowiedni cios. W dodatku wczesniej siedział z książką do anatomii, a więc mógł coś jeszcze sprawdzać. Z drugiej strony, chyba nie byłby tak głupi, żeby jawnie się z tym pokazywać. Ten typ więc odpadł. Magi - dziewczyna z wyglądu odważna, nie boi się powiedziec, co myśli, więc może i nie bałaby się zadac ciosu? Ta mozliwośc też odpada - za dużo mówi, żeby jawnie sie narażać. Siostra ka_le - nie mozna jej oceniać pod względem tego, ze jest zakonnicą, jednak sprawia wrażenie osoby, która staje w obronie, a nie atakuje. Moja uwagę przyciągnął Rob - zamiast zastanawiać się nad morderstwem, chce wybierać lidera grupy. Trochę nie ten czas. Bardziej frapuje go zostanie liderem, niż myslenie, kto mógł zabić. Może mysli, że kiedy "wybawi" pozostałych od nawiedzonego Uru, grupa będzie go wielbić i w nagrodę nic mu nie zrobi? Kwestia do zastanowienia. Kolejna osoba - młody bramkarz, ciągle skupiony na własnej osobie, nie zauważa w ogóle głównego problemu. Sprawia wrażenie faceta, co to "po trupach do celu", czyli do sukcesu zawodowego. Odpada jednak jako mój typ - ot, może po prostu sodówka uderzyła do głowy. Ciekawią też osoby siedzące cicho, może chcą pozostac w cieniu i jakoś przeżyć? Zgadzam się jednak z innymi - taka postawą w końcu same się wyeliminują. Garrincha - nie rozumiem po co wyskoczył teraz z tą wiadomością, że znał naszego zmarłego. Czemu nie przyznał się wczesniej, nie ucieszył że w tej katastrofie ma chociaz kogoś, kogo zna? ale z drugiej strony przyznanie się do znajomości niczego jeszcze nie wskazuje.
Mój głos padnie jednak na Wayzin - nie wiadomo kot, co i jak. Kilka nic nie mówiących postów a potem długa cisza. Zero próby obrony, jest mozliwośc że to jest nasz morderca.

------------------
Lincz => Wayzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:31, Fiarot napisał:

Czyli Ponury ma 4 głosy, a Booddy 3...

Nie podoba mi się jednak za bardzo próba obrony własnego tyłka przez Booddy''ego kosztem
Ponurego - chce ktoś może zmienić głos z Ponurego na Booddy''ego? :P

Głosy linczu do 21:30 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, za późno wysłałem... :/
Nic, kwestią Booddy''ego zajmę się jutro/względnie po mordzie (o ile sam przeżyję mord), może uda się jeszcze coś ciekawego wychwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:31, Fiarot napisał:

Czyli Ponury ma 4 głosy, a Booddy 3...

Nie podoba mi się jednak za bardzo próba obrony własnego tyłka przez Booddy''ego kosztem
Ponurego - chce ktoś może zmienić głos z Ponurego na Booddy''ego? :P



Ja mogę się ew ratować w takim razie :)

zmieniam głos

***********

Lincz = Bloody

**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:31, Fiarot napisał:

Czyli Ponury ma 4 głosy, a Booddy 3...

Nie podoba mi się jednak za bardzo próba obrony własnego tyłka przez Booddy''ego kosztem
Ponurego - chce ktoś może zmienić głos z Ponurego na Booddy''ego? :P


Od kiedy techniczna obrona własnego tyłka jest zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:31, Fiarot napisał:

Czyli Ponury ma 4 głosy, a Booddy 3...

Nie podoba mi się jednak za bardzo próba obrony własnego tyłka przez Booddy''ego kosztem
Ponurego - chce ktoś może zmienić głos z Ponurego na Booddy''ego? :P


fiarot, chcesz sie pozbyc trzezwomyslacych? czyzby mozna bylo cos z twoich odpowiedzi wywnioskowac na twoja niekorzysc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-----------------------
Też wnioskuję o głosowanie o 22, jeśli to tylko możliwe, bo z czasem nie wyrabiam, przez co spóźniłam się o całą 1 minutę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz za późno, trzeba było wcześniej o tym myśleć, od głosu Booddy''ego na 3:3 miałeś aż 18 minut na jakąkolwiek reakcję. :P

Zendemion

Sama w sobie może i nie jest, ale została poprzedzona wywodem, jak to w honorowy sposób Booddy nie chce iść ''głos za głos'', mając na myśli mnie lub Kalenosa. Skoro Booddy taki honorowy, to czemu ''niehonorowo'' wysuwa Ponurego do remisu prowadząc samemu w głosowaniu 3:2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:39, Buscetta napisał:

-----------------------
Też wnioskuję o głosowanie o 22, jeśli to tylko możliwe, bo z czasem nie wyrabiam, przez
co spóźniłam się o całą 1 minutę... :/


Mnie osobiście to bez różnicy w kwestii 21:30 czy 22:00, ale to już trzeba z MG negocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:31, Buscetta napisał:

- Początkowo brałam mocno pod uwagę naszego studenta medycy, jako potencjalnego mordercę.
Fakt, ze zna się na medycynie pozwoliłby mu skutecznie i szybko zadać odpowiedni cios.


- Hmm, nie trzeba być studentem medycyny żeby trafić w głowę, nawet motłoch bez szkoły całkiem nieźle radzi sobie z obijaniem sobie gęby, więc nie wiem czemu fakt, że ktoś jest studentem medycyny, miałby być w tym wypadku argumentem przeciwko niemu. A co do przyczepienia się kwestii mojego liderowania, to jest to bardzo proste. Dobry lider dba o swoich "podwładnych", a jeśli oni giną, to znaczy że o nich nie dba. Po co więc taki lider? Wybór lepszego lidera nie tylko zapewniłby lepszą ochronę przed zabójcą, ale również dzięki lepszej organizacji ułatwiłby jego złapanie. Warto też wspomnieć, że zabójca nie jest naszym jedynym wrogiem - nawet jeśli uda nam się go wykryć, to i tak przecież możemy zamarznąć tu na śmierć. Ja po prostu patrzę dalekowzrocznie, w żadnym wypadku nie kieruje mną żądza władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:40, Fiarot napisał:

Teraz za późno, trzeba było wcześniej o tym myśleć, od głosu Booddy''ego na 3:3 miałeś
aż 18 minut na jakąkolwiek reakcję. :P

Zendemion

Sama w sobie może i nie jest, ale została poprzedzona wywodem, jak to w honorowy sposób
Booddy nie chce iść ''głos za głos'', mając na myśli mnie lub Kalenosa. Skoro Booddy
taki honorowy, to czemu ''niehonorowo'' wysuwa Ponurego do remisu prowadząc samemu w
głosowaniu 3:2?


Fiarot otworz oczy szeroko bo to cie zaboli: nie jestem mordercą, typuję osobę, która przejawia skrajnie aspołeczne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:37, Booddy napisał:

fiarot, chcesz sie pozbyc trzezwomyslacych? czyzby mozna bylo cos z twoich odpowiedzi
wywnioskowac na twoja niekorzysc?


Trzeźwomyślących?
Człowieku, wstrzymujesz się z głosowaniem do 21:12. Uderzasz dziwnym trafem akurat w Ponurego, na którego wskazały już wcześniej dwie inne osoby (Zendemion, Avalon). Jeżeli nawet nie widziałeś głosu kindziukxxxa pod swoim adresem, to w swoim przekonaniu wyprowadzałeś Ponurego na prowadzenie przy stanie Ty-Ponury 2:2 - świetnie! Na mój post odpowiadasz lakonicznie po 11 minutach! Gdzie Ty tu masz przejawy trzeźwego myślenia. Chyba, że mówimy o trzeźwym ratowaniu swojego tyłeczka, to rozumiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:47, Fiarot napisał:

> fiarot, chcesz sie pozbyc trzezwomyslacych? czyzby mozna bylo cos z twoich odpowiedzi

> wywnioskowac na twoja niekorzysc?

Trzeźwomyślących?
Człowieku, wstrzymujesz się z głosowaniem do 21:12. Uderzasz dziwnym trafem akurat w
Ponurego, na którego wskazały już wcześniej dwie inne osoby (Zendemion, Avalon). Jeżeli
nawet nie widziałeś głosu kindziukxxxa pod swoim adresem, to w swoim przekonaniu wyprowadzałeś
Ponurego na prowadzenie przy stanie Ty-Ponury 2:2 - świetnie! Na mój post odpowiadasz
lakonicznie po 11 minutach! Gdzie Ty tu masz przejawy trzeźwego myślenia. Chyba, że mówimy
o trzeźwym ratowaniu swojego tyłeczka, to rozumiem. :P


****
odpowiedz od gracza: mam życie prywatne i nie siedzę 24godziny na dobę przy kompie, a jakby się juz godzin czepiac, to wlasnie kindziuk wczoraj pojawil sie niedlugo przed morderstwem.
Wnioskuję o darowanie sobie uwag co do czasu bo kazdy z nas ma pracę, rodzine i rózne zobowiązania. postuluje równiez za przesunieciem glosowania na 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:44, Booddy napisał:

Fiarot otworz oczy szeroko bo to cie zaboli: nie jestem mordercą, typuję osobę, która
przejawia skrajnie aspołeczne zachowania.


Gdzie masz te zachowania? Bo się gość żalił, że nie ma co jeść? To ma znaczenie mocno drugorzędne. Natomiast fakt, że obaj mieliście już głosy na swoim koncie, a Ty dziwnym trafem wytypowałeś jego (a on Ciebie nie!) już można rozpatrywać w pierwszej kolejności.
Twierdzisz, że to tylko fabuła. Ja przedstawiam, jak to wygląda względem kolejnych postów na forum. Teraz muszę ocenić, czy twoja wersja trzyma się kupy, czy też kręcisz na swoją korzyść. Możesz mi pomóc swoimi wypowiedziami. Na razie nie czuję się specjanie przekonany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, ta agresja. Fiarot, może faktycznie miałeś rację co do niego. Czas pokaże.
Zaraz to jaki jest wynik, zgubiłem się trochę z tymi spóźnieniami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:52, Booddy napisał:

****
odpowiedz od gracza: mam życie prywatne i nie siedzę 24godziny na dobę przy kompie, a
jakby się juz godzin czepiac, to wlasnie kindziuk wczoraj pojawil sie niedlugo przed
morderstwem.


Na tej podstawie równie dobrze można się przyczepić do Avalona, ale generalnie to żaden poważny argument.

Dnia 22.04.2012 o 21:52, Booddy napisał:

Wnioskuję o darowanie sobie uwag co do czasu bo kazdy z nas ma pracę, rodzine i rózne
zobowiązania.


Aha, to na jakiej podstawie mam ocenić, czy jesteś w mafii, czy też nie? Bo mi powiesz ''jestem niewinny'' i ja mam uwierzyć na słowo?

Dnia 22.04.2012 o 21:52, Booddy napisał:

postuluje równiez za przesunieciem glosowania na 22.


Wiecie, tak swoją drogą post z godzinami linczu wisi przypięty od dwóch dni, a nagle niektórzy zorientowali się, że im podane terminy nie pasują :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:54, Zendemion napisał:

Ah, ta agresja. Fiarot, może faktycznie miałeś rację co do niego. Czas pokaże.
Zaraz to jaki jest wynik, zgubiłem się trochę z tymi spóźnieniami itd.


Wiem, może i trochę przesadzam, ale dawno nie grałem i pod tym względem trochę wyposzczony jestem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się