Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 22:02, Magwisienka napisał:

Ja cię kręcę, co za emocje, uwielbiam FM :D

Mam nadzieję, że nie zlamiłam znowu typując Buscettę.


Buscetta zmieniła głos na Avalona przed rozpoczęciem całej akcji 22:00, ka_le nie zrobiła nic, pozostawiła lincz na Magi - to daje do myślenia.
Swoją drogą ale my niegościnni jesteśmy - uwalamy kolejnego ''nowego bywalca'' :P. Chociaż muszę jeszcze dla pewności na spokojnie głosy policzyć, czy faktycznie tak wyszło.

Kalenos - Ty też nie ogarniasz, podobnie jak Wayzin. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:05, Kalenos napisał:

Ale po tej akcji, mamy mnóstwo rzeczy do analizy :D


No, np. możemy dobrać Ci się do tyłka jutro. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:05, Magwisienka napisał:

> Ale normalnie jestem przeciwny takim akcjom...
Jakim akcjom? Jako katani miałam dać się zabić i już, bo tak?

Nie. Takim, że:
Hej szybko zabijamy !
Kogo ?!
Buscette!!
Dobra !!!
Lecimy !!!
Linczujemy! (hmm... ciekawe dlaczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:05, Fiarot napisał:

Kalenos - Ty też nie ogarniasz, podobnie jak Wayzin. :P

Masz na myśli ten wasz ostatni ruch wyzwolenia kataniego czy całokształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, że wszyscy (rob i Avalon) znowu czekali na mnie - a potem takie Wayziny zarzucają mi, że wszystko dzieje się po mojej myśli, całość skrzętnie zaplanowałem, wszystkich zmanipulowałem, itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:07, Kalenos napisał:

Nie. Takim, że:
Hej szybko zabijamy !
Kogo ?!
Buscette!!
Dobra !!!
Lecimy !!!
Linczujemy! (hmm... ciekawe dlaczego)

Trzeba było wpaść na to wcześniej, że jestem katanim, mieliście wskazówki. Ale prawda, słabo mi to wyszło, próbowałam za wielu rzeczy i obróciło się przeciw mnie. Lepiej grać schematami ;)

btw. mam ciekawą teorię, ale to po poście z wynikiem linczu, bo może się okazać nietrafiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magi przed zmianami w związku z jej wyznaniem odnośnie bycia katanim miała 3 głosy, ja jeden, Buscetta jeden.

Potem poszły zmiany, weszły głosy mój i Fiarota. Licząc te trzy Buscetta miała 4, Magi 3. Licząc zmianę Buscetty było 4 dla Buscetty i po 2 dla mnie i Magi.

Albo Buscetta i ka_le nie ogarnęły (nibyzmiana Wayzina w sumie mogła tu swoje odegrać, hehe) jako nowi gracze, albo ka_le jest w mafji z Kalenosem i Buscetta też nie ogarnęła tylko jako mieszkaniec. Sam jeszcze mam zamęt we łbie, oby trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:08, Wayzin napisał:

> Kalenos - Ty też nie ogarniasz, podobnie jak Wayzin. :P
Masz na myśli ten wasz ostatni ruch wyzwolenia kataniego czy całokształt?


Chociażby pitolenie o remisie czy też drugą zmianę głosu, niezgodną z regulaminem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:09, Kalenos napisał:

Magi i tak teraz raczej zginie w mordzie ?

"Katani może sprawdzić siebie i tym samym zagwarantować sobie immunitet. Może tak uczynić JEDEN RAZ podczas gry." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:11, Magwisienka napisał:

> Magi i tak teraz raczej zginie w mordzie ?
"Katani może sprawdzić siebie i tym samym zagwarantować sobie immunitet. Może tak uczynić
JEDEN RAZ podczas gry." :)

Ano tak! No to mamy chyba większe szanse teraz. Bo będziemy mieć pewnego zaufanego mieszkańca! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, w sumie mi wyszło, że byliście o włos od zaciukania mojej skromnej osoby ;p

Fiarot
To wszystko było symultaniczne, znowu robicie ze mnie człowieka-doczepkę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:13, Kalenos napisał:

Ano tak! No to mamy chyba większe szanse teraz. Bo będziemy mieć pewnego zaufanego mieszkańca!
:D

Jeden dzień tylko, ale zawsze do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:13, Kalenos napisał:

Ano tak! No to mamy chyba większe szanse teraz. Bo będziemy mieć pewnego zaufanego mieszkańca!
:D

Rzeczywiście super, bo leci dzisiaj Fiarot. Wreszcie dostanie za swoje za te wczorajsze intrygi z remisem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:10, Avalon67 napisał:

Magi przed zmianami w związku z jej wyznaniem odnośnie bycia katanim miała 3 głosy, ja
jeden, Buscetta jeden.

Potem poszły zmiany, weszły głosy mój i Fiarota. Licząc te trzy Buscetta miała 4, Magi
3. Licząc zmianę Buscetty było 4 dla Buscetty i po 2 dla mnie i Magi.

Albo Buscetta i ka_le nie ogarnęły (nibyzmiana Wayzina w sumie mogła tu swoje odegrać,
hehe) jako nowi gracze, albo ka_le jest w mafji z Kalenosem i Buscetta też nie ogarnęła
tylko jako mieszkaniec. Sam jeszcze mam zamęt we łbie, oby trafić.


W moim odczuciu chyba najgorzej wypadła w tym wszystkim ka_le. Totalny brak inicjatywy i jeden lakoniczny post. Buscetta przynajmniej pisała w innym stylu i zmieniła głos na Avalona.
Kalenos zgłupiał, trudno jednoznacznie coś o nim powiedzieć.
Avalon na plus.
Rob - człowiek z ukrycia, nagle uaktywnił się, gdy trzeba było zmieniać. Ratował kataniego (choć to się jeszcze okaże :P), ale te nagłe ożywienie się...
Wayzin nie ogarnął regulaminu. Chyba to paradoksalnie świadczy odrobinkę na jego korzyść, ale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:09, Fiarot napisał:

Swoją drogą ciekawe, że wszyscy (rob i Avalon) znowu czekali na mnie - a potem takie
Wayziny zarzucają mi, że wszystko dzieje się po mojej myśli, całość skrzętnie zaplanowałem,
wszystkich zmanipulowałem, itp. :P


Nie wiem co rozumiesz przez "czekali na ciebie", przecież to ty czekałeś na decyzję Magi. Przez ograniczenie ilości zmian głupotą byłoby w takiej sytuacji walić na oślep bez ustalenia wspólnego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:13, Kalenos napisał:

> > Magi i tak teraz raczej zginie w mordzie ?
> "Katani może sprawdzić siebie i tym samym zagwarantować sobie immunitet. Może tak
uczynić
> JEDEN RAZ podczas gry." :)
Ano tak! No to mamy chyba większe szanse teraz. Bo będziemy mieć pewnego zaufanego mieszkańca!
:D


A Ty co się tak wypytujesz - nie wiesz, na kogo mord puścić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:16, rob006 napisał:

> Swoją drogą ciekawe, że wszyscy (rob i Avalon) znowu czekali na mnie - a potem takie

> Wayziny zarzucają mi, że wszystko dzieje się po mojej myśli, całość skrzętnie zaplanowałem,

> wszystkich zmanipulowałem, itp. :P

Nie wiem co rozumiesz przez "czekali na ciebie", przecież to ty czekałeś na decyzję Magi.
Przez ograniczenie ilości zmian głupotą byłoby w takiej sytuacji walić na oślep bez ustalenia
wspólnego kandydata.


Cicho, chcę się trochę z Wayzinem podroczyć, póki jeszcze żyję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się