Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 20:20, Ziemas napisał:

... (pewnie bardziej nadaję
> się na MG niż na gracza;))...

------------------------------------------------------------
Mamy prowadzącego kolejną edycję :D


-----------------------------------
Jeśli tylko będziecie chcieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

01. rob006 – nie mam się o co przyczepić, dlatego daogjidafjiodaadvxhbdsf. Maybe next time.


03. Kalenos – na jego korzyść świadczą słowa: „katjopeska pewnie sama się zabije, gdyż się nie wypowiada, więc nie ma sensu na nią tracić głosu”, wedle których nie mordowałby jej jako mafiozo. Aczkolwiek może to i wybieg, by zmylić pozostałych graczy. Zagłosował wczoraj na Zendemiona, bo „ciągle niby pisze i jest aktywny, ale jednak z nikim się nie wiąże i wszystko cicho i na spokojnie robi”. Trochę mało poważne. Potem poniosły go emocje, ta desperacka próba obrony i to: „No nie zmieniłem typu na Zendemiona więc wam ani nie utrudniłem ani nie ułatwiłem zabijania” – sęk w tym, że on już oddał głos na Zendemiona, a nie zmienił na Buscettę, idąc za resztą. Usilnie twierdzi, że akcje takie jak ww. są bezsensowne i tylko szkodzą miastu. Zupełnie, jakby starał się bronić swój tyłek na zapas, żeby przypadkiem go nie ustrzelili następnego wieczoru. Ten tekst: „Ale po tej akcji, mamy mnóstwo rzeczy do analizy :D” również mi się nie podoba, bo to tak, jakby całe zamieszanie było mu na rękę, jakby mógł wyciągnąć z niego jakieś profity – np. pociągnięcie do odpowiedzialności osób linczujących Buscettę (którzy notabene poszli za głosem (serca :d) Magi). Oskarża Zendemiona o prześlizgiwanie się przez edycję, a sam był prawie niedostrzegalny do momentu, gdy padła propozycja zlinczowania go. „Zagubiony”. Przy swoim nieogarnięciu pasuje jako partner ka_le, ona wtedy byłaby tym bardziej ustatkowanym zdrajcą, który podejmuje ostateczne decyzje odnośnie mordu. (Ciekawostka: „Błagam Was o przesunięcie godziny głosowania na 22. Ta pora to u mnie moment usypiania dzieci i nie zdąrzyłam nic sensownego napisać:(„ – to słowa ka_le. Jako mieszkanka potrzebowałaby tego czasu wtedy, gdyby miała brać udział w akcjach typu wczorajszy lincz błyskawiczny na Buscetcie (ale nie brała). Jako zdrajczyni z nieodpowiedzialnym partnerem musiałaby obowiązkowo siedzieć o 22 na forum, bo w kwestii najlepszego kandydata do mordu wszystko może się w ostatnich chwilach zmienić.)


04. Zendemion – napisał sensowną analizę, dobre argumenty, jeszcze lepsze wymówki (18-tka :P). Jego również nie polecam dziś linczować, chyba że nadarzy się jakaś rewelacja.

05. Magi – prosta piłka, dzisiaj (lub jutro najpóźniej ;p) leci.

06. Garrincha – udaje, że cokolwiek robi. Dziś zapowiada, że zapewne nie wyśle nawet swojego postu z linczem. Brzmi jak celowe odwracanie uwagi od siebie, bo który mafiozo pozwoliłby sobie na tak jawne olewanie gry? Jeśli jest zdrajcą, to najpewniej partner typuje osoby do mordu. Póki co prześlizguje się przez edycję i na tę chwilę bezsensowny kandydat do linczu na dziś.

08. kindziuk – pisze dziś w miarę sensownie, choć jego mała aktywność nie pozwala zbyt wiele o nim napisać. A i jego kandydaci do linczu są mi bardzo na rękę.


10. ka_le – jej dzisiejsza analiza opiera się na założeniu, że Magi jest lub nie jest w mafii. Wszystko byłoby ok, gdyby nie duża szansa, że Magi jest naszym katanim – a w takiej sytuacji należy skupić się na pozostałych. Dla zdrajców niezwykle korzystnym byłoby wyeliminować Magi w linczu, a w mordzie załatwić kogoś innego. Wczoraj też niedowierzała Magi, gdy ta się ujawniła. Podejrzliwość to dobra cecha, ale w tym przypadku tylko to szkodzi miastu. Poza tym to dużo tekstu, mało konkretów, co pasuje do mafii. Uaktualnienie: o 20:18 pojawia się sensowna treść, co oczywiście odbieram in plus.


14. Avalon – też widzę, że jego analiza pokrywa się z moimi wynurzeniami nt. Kalenosa i ka_le (zbieżność nicków niepokojąca :d). Błyszczy, nie ma co. Podtrzymuję kółko wzajemnej adoracji i odpuszczam go sobie na dziś, bo w tym całym swoim „prześlizgiwaniu” nie popełnił żadnej gafy i nie mogę nic sensownego na niego znaleźć. Dziś. Jutro to co innego!

* * *
@ka_le – nie ma sensu tak wnikliwie analizować teraz Magi, to byłby absurd linczować ją już dzisiaj. Poza tym nie zgodzę się z tym, jakobym był „nieobecny” podczas wczorajszej akcji. Po prostu nie mogłem już zmienić głosu po raz drugi, co zasygnalizował mi MG.

@kindziuk – Prido bankowo tu nie ma, bo pisze w tym roku maturę :P

@rob – wolałem przejąć inicjatywę. Szczególnie, że moja racja jest mojsza od racji Magi.

SUMMA SARUMAN
Głównym podejrzanym na dziś jest Kalenos. Łatwo przewidzieć, że dziś leci. No leci i już, nie ma bata.
Co do jego potencjalnych partnerów, to muszę się poważnie zastanowić, zresztą nawet jeśli dziś tego nie dojdziemy, to jest wciąż jutro. Ale bardzo bardzo wstępnie - ka_le lub Garrincha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:58, kindziukxxx napisał:

dobra zmieniam trochę zdanie i ka_le bardziej mi zaczyna pasować, bo argumentowanie się
jako "nowy" jest często argumentem mafii, sam tak grałem i przez to do końca miałem immunitet
:)
więc, ka_le prosiłbym o jakąś analizę. bo Twoje wszyscy są podejrzani mówi tyle ile moje
wszyscy są nie winni, kogoś wskazać trzeba.


Nie proszę nikogo o immunitet. NIe zgrywam biednej owieczki. Chcecie, to na mnie głosujcie. To nie jest użalanie się nad sobą, tylko stwierdzanie faktów. Chociaż nie sądzę, aby na kogokolwiek podziałałoby nawet gdybym tu łzy roniła;) Cożeś się uczepił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze usilnie, że takie akcje są bezsensu. Napisałem dzisiaj, że po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, iż nie dało się tego inaczej zrobić. Dlaczego nie zmieniłem na Buscette ? Pisałem, że nie byłem pewien czy Magi na pewno jest katanim więc postanowiłem ani nie pomagać ani nie utrudniać. "Ale po tej akcji mamy mnóstwo rzeczy do analizy :D" No a nie mamy? Na podstawie wczorajszych wydarzeń połowa z was mnie niesłusznie linczuje..
Dlaczego mało pisałem wcześniej to już wyjaśniłem. W ogóle nie rozumiem jeszcze nie dawno pisałeś, że ja nie mogę być mafiozem, a tu nagle zmiana zdania ( po tym jak zauważyłeś ile ludzi na mnie głosuje?) i dajesz argumenty te same co inni, które już wyjaśniałem. No ja nie wiem czy podczepianie się dobrze dla Ciebie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:20, ka_le napisał:

No jasna cholercia! Ja nie przepraszam za styl swojej gry. Pisałam, że gram jak umiem:)

Teraz ja przepraszam, bo użyłem nieodpowiedniego słowa. Chodzi mi o to, że bardzo często przywołujesz to, że masz taki styl i, że nie będziesz czynić jak Ci "doświadczeni", że już czuję jakby to było tłumaczenie się ;p

Wayzin

Dnia 24.04.2012 o 20:20, ka_le napisał:

Dziś. Jutro to co innego!

Spoko, ubiorę garnitur ;P Jeśli znajdę.

***

OFFTOP
Moja aktywność od chwili za chwilę może być ograniczona i nieregularna, gdyż mam zamiar oglądać półfinał Ligi Mistrzów. Potem jeszcze mam mecz ligi halowej (tak, też uważam, że o dziwnej porze). Zapowiadam teraz, żeby nie było żadnych historji, choć mam nadzieję wytrwać do końca głosowania co by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:26, ka_le napisał:

> dobra zmieniam trochę zdanie i ka_le bardziej mi zaczyna pasować, bo argu
Nie proszę nikogo o immunitet. NIe zgrywam biednej owieczki. Chcecie, to na mnie głosujcie.
To nie jest użalanie się nad sobą, tylko stwierdzanie faktów. Chociaż nie sądzę, aby
na kogokolwiek podziałałoby nawet gdybym tu łzy roniła;) Cożeś się uczepił?


Ludzie tutaj tak mają ;p. Jak ja zaczynałem 3 edycje temu to cały czas mnie oskarżali, że Win0 nocy 0 zabiłby tylko nowicjusz, a ja im że mnie wrabiają. No i nikt nie miał racji, Fiarot się mścił.

To skoro panuje consensus i nie zapowiada się żadna zmiana w nastrojach

==========================================
Lincz -> Kalenos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:23, Wayzin napisał:

Przy swoim nieogarnięciu
pasuje jako partner ka_le, ona wtedy byłaby tym bardziej ustatkowanym zdrajcą,
który podejmuje ostateczne decyzje odnośnie mordu.


Mam to odczytać jako komplement? :)

Dnia 24.04.2012 o 20:23, Wayzin napisał:

(Ciekawostka: „Błagam Was o
przesunięcie godziny głosowania na 22. Ta pora to u mnie moment usypiania dzieci i nie
zdąrzyłam nic sensownego napisać:(„ – to słowa ka_le. Jako mieszkanka
potrzebowałaby tego czasu wtedy, gdyby miała brać udział w akcjach typu wczorajszy lincz
błyskawiczny na Buscetcie (ale nie brała). Jako zdrajczyni z nieodpowiedzialnym partnerem
musiałaby obowiązkowo siedzieć o 22 na forum, bo w kwestii najlepszego kandydata do mordu
wszystko może się w ostatnich chwilach zmienić.)


Nie dlatego prosiłam o przesunięcie godziny głosowania. Naprawdę mam w domu dwa małe smrodki, które zasypiają dopiero po 21 (też mogę przysłać zdjęcia aby to udowodnić:)). Spróbuj ogarnąć to wszystko co tu się dzieje w kilkanaście minut i zagłosować do 21.30. No nie da się! Także jeśli chodzi o tą kwestię to przyczepiasz się bezcelowo i bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:43, Kalenos napisał:

W ogóle nie rozumiem jeszcze nie dawno
pisałeś, że ja nie mogę być mafiozem,

Wykluczyłem Cię tylko na jeden wieczór z czworga podejrzanych, czego Ty się spodziewałeś? Immunitetu na resztę edycji? Opierałem się na przesłance, żeś nie miał motywu w zatłuczeniu katjapestki, ale przecież mógł Cię wyręczyć w tym partner, np. podczas, gdy Ty byłeś offline.

Dnia 24.04.2012 o 20:43, Kalenos napisał:

a tu nagle zmiana zdania ( po tym jak zauważyłeś
ile ludzi na mnie głosuje?) i dajesz argumenty te same co inni, które już wyjaśniałem.
No ja nie wiem czy podczepianie się dobrze dla Ciebie skończy.

Cóż, wszedłem na forum o której wszedłem i pierwsze co zrobiłem, to analizowanie tego całego smutnego nawału postów z ostatnich dwóch dni. Trochę mi to zajęło, skończyłem dopiero o 20:23 jak widać, bo i dzisiejsze wypociny trzeba było ogarnąć. Też mi podczepianie się :P Miałem do dyspozycji ten sam materiał, a że wnioski identyczne, to raczej kwestia tego, że pewne fakty rzucają się w oczy nie tylko pojedynczym osobom, ale większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z twojej nieuwagi...

Kto chce dziś zlinczować Avalona? Łapki w górę!

@ka_le
Potraktowałem to tylko jako ciekawostkę, bo i np. od kindziuka nie wymagam, żeby dawał dowody na to, że był o godzinie X dnia Y w miejscu Z i dlatego nie był w stanie wejść na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:23, Wayzin napisał:

05. Magi – prosta piłka, dzisiaj (lub jutro najpóźniej ;p) leci.

A co, jeżeli mafia mnie dzisiaj nie ubije, żebym jutro robiła zamęt? :)

Dnia 24.04.2012 o 20:23, Wayzin napisał:

SUMMA SARUMAN
Głównym podejrzanym na dziś jest Kalenos. Łatwo przewidzieć, że dziś leci. No
leci i już, nie ma bata.

Pasuje Ci to, co mafio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:00, Wayzin napisał:

Korzystając z twojej nieuwagi...

Korzystając z czegokolwiek...

Dnia 24.04.2012 o 21:00, Wayzin napisał:

Kto chce dziś zlinczować Avalona? Łapki w górę!

Kto chce dziś zlinczować Wayzina? Łapki w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:00, Wayzin napisał:

Korzystając z twojej nieuwagi...

Kto chce dziś zlinczować Avalona? Łapki w górę!



Nie kuś, bo skończysz jeszcze jak Fiarot ; D.

Stawiam moją parę kaloszy, że nie Magi dziś zginie, nie wiem czemu, ale mam takie dziwne przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:00, Magwisienka napisał:

A co, jeżeli mafia mnie dzisiaj nie ubije, żebym jutro robiła zamęt? :)

Jutro giniesz najpóźniej z tej prostej przyczyny, że jeśli wczoraj sprawdziłaś siebie, to dzisiaj już nie możesz i mafia Cię morduje (po co odbierać miastu dodatkowego podejrzanego, którego byś uniewinniła?). Gdybyś jednak jakimś cudem sprawdziła wczoraj kogoś innego, to trochę za długo zwlekasz z ujawnieniem jego tożsamości ^^

Dnia 24.04.2012 o 21:00, Magwisienka napisał:

Pasuje Ci to, co mafio? ;)

Wstrzymaj się z oskarżeniami do czasu, aż się upewnisz, tj. kiedy mnie sprawdzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:00, Wayzin napisał:

Korzystając z twojej nieuwagi...

A jednak co jakiś czas zaglądam, zwłaszcza jak stream pada.

Masz ułańską fantazję, przyznaję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle zmieniłeś zdanie, widząc że wszyscy na mnie głosują, ale też że dużo się nad tobą zastanawia. Dlatego wolałeś się dołączyć do nagonki na mnie, by była mniejsza szansa, że nagle ludzie zmienią głos na Ciebie. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:06, Kalenos napisał:

Nagle zmieniłeś zdanie, widząc że wszyscy na mnie głosują, ale też że dużo się nad tobą
zastanawia. Dlatego wolałeś się dołączyć do nagonki na mnie, by była mniejsza szansa,
że nagle ludzie zmienią głos na Ciebie. =)

Podejrzewam, że nieważne czy okażesz się trafiony czy nie to Wayzin poleci jutro. Może nawet teraz ustalacie utarczki słowne między sobą, a po zabiciu kataniego Wayzin ma odejść w mrok i zabić resztę jako jeden z tych co to chcieli Twojej śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się