Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 21:35, Avalon67 napisał:

Wayzin
Ten wyjazd na mnie to taka rozgrzewka przed jutrem? Chyba, że dane mi jednak nie dożyć,
bo jak rob mówi kusimy mafię by zostawić Magi ;)


Ten wyjazd to całkiem serio. Jeśli Ty i rob jesteście w mafii, to po mojej śmierci już raczej nikt nie przeforsuje waszej kandydatury do linczu. Jeśli więc zależy Ci na tym, żeby z godnością przegrać jako mafia, ratuj ^^

Btw. powracając do moich teorii nt. dwóch pierwszych mordów - na Lewkonie i katjapestce - nadal wszystko się zgadza, szczególnie w kontekście Avalona, który nie miałby raczej serca uwalać Fiarotów nie Fiarotów na samym początku i do tego w tak nikczemny sposób, we śnie. Just sayin... Niedoświadczeni gracze chyba prędzej mordowaliby tych najaktywniejszych na początku - szczególnie takiego Fiarota, gdy widać już było jego potencjał w następnych dniach, a nie było jeszcze realnego zagrożenia z jego strony. Mordy wyglądają jak kpina, jak jakiś psikus, który miał jedynie zasiać ferment, z czego wnioskuję, że musiała być to sprawka starych wyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:41, Garrincha napisał:

Wbiłem tylko na chwilę w przerwie meczu i pobieżnie przejrzałem temat.
----------------------------------------------------
lincz ---> kindziukxxx


Cóż za ignorancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

01. rob006 --> Kalenos
03. Kalenos
04. Zendemion --> Kalenos
05. Magi --> Wayzin
06. Garrincha --> Kindziuk
07. Cael
08. kindziuk
10. ka_le --> Wayzin
14. Avalon

Kindziuk, na kogo głosujesz? Bo wygląda na to, że my zadecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:41, Garrincha napisał:

Wbiłem tylko na chwilę w przerwie meczu i pobieżnie przejrzałem temat.
----------------------------------------------------
lincz ---> kindziukxxx

może opowiedz się chociaż po jednej ze stron...
bo tym głosem naprawdę nic nie wnosisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:43, Avalon67 napisał:

01. rob006 --> Kalenos
03. Kalenos
04. Zendemion --> Kalenos
05. Magi --> Wayzin
06. Garrincha --> Kindziuk
07. Cael
08. kindziuk
10. ka_le --> Wayzin
14. Avalon

Kindziuk, na kogo głosujesz? Bo wygląda na to, że my zadecydujemy.

ja na kalenosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem śmiertelnie poważny - ja już nieraz przejechałem się na tych swoich dogłębnych analizach (wierzcie, nie kopiowałem od nikogo argumentów), szczególnie względem aktywnych, świeżych graczy. Dlaczego? O tym pisałem ze 3 posty temu. Zabrzmi to niedorzecznie z moich ust, jak jakieś przypochlebianie się, ale ka_le z tego co pamiętam napomknęła coś, że Avalon jawi jej się podejrzanym, intuicyjnie, ale tego nie jest w stanie udowodnić. Ja również mam ku temu małe możliwości, głównie te mordy nakierowują w jego stronę niekorzystne światło. Ale to wystarczy myślę, by zasiać względem niego ziarno niepewności następnego dnia, jeśli dzisiaj nie padnie. To szalone, jednak po mojej śmierci i po śmierci Magi, zostają sami ''podejrzani'', z których najlepiej wypadają właśnie rob i Avalon, przez tę swoją nieskazitelną grą. Jest duże prawdopodobieństwo, że są w mafii, ale nikt tego już jutro nie da rady przegłosować, będzie po ptokach.

Także zastanówcie się, byle szybko. Wóz albo przewóz, ja mogę lecieć dzisiaj jeśli to Wam ułatwi podjęcie decyzji jutro (zwykle ułatwiało :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas bym powiedział co mnie tknęło. Przeczytałem sobie analizę Wayzina.

Nagle opada mi kopara. Patrzę na zakończenie i widzę "SUMMA SARUMAN", przewijam do avatara Roba, przewijam z powrotem do postu Wayzina. Nie mogę znaleźć siły by zamknąć szczękę.

Dodaję do tego mordy i zawartą w tym perfidię, potem wspomnienie o tym jako pierwszy przez Wayzina, potem jego odniesienie, że zostawia mnie na jutro, a na końcu jego wyjazd na mnie i w końcu ta niezręczna cisza.

Zauważcie mój sposób pisania po podaniu przez Wayzina swojej analizy o 20:23.

Tak jest, sądzę, że Rob i Wayzin, notabene stare wygi, cały czas z nami się bawili.

Po mojej uwadze o garniturze Wayzin zaczął na mnie najeżdżać, proszę bardzo, popatrzcie, dziękuję dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:38, kindziukxxx napisał:

zbyt długie milczenie, budowanie napięcie i .... bum pojawia się znikąd :)


Nudą tu wiało, to sobie film obejrzałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiecie... skoro oskarżacie mnie ciągle tak samo wszyscy, a moje tłumaczenia są dla was nieważne to dobra...
skoro chcecie by miasto przegrało to niech przegra.... i tak nic nie wskóram.. gj mafia.

---------------
Lincz -------> Kalenos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie - wiem, że to nieodpowiedzialne z mojej strony tak znowu zmieniać zdanie, ale nie bez powodu zauważyłem, że mord na katjapestce nie pasuje do Kalenosa. Miałby, przez stwierdzenie, że nie warto jej linczować, bo sama odpadnie, a następnie ukatrupić ją w mordu, odsunąć od siebie ewentualne podejrzenia? To śmieszne, nieprawdaż? I zupełnie nieprawdopodobne. Dwa pierwsze mordy to zagrywka imo wyrafinowana, to działo graczy o dużym doświadczeniu i ograniu. Jeśli macie inne sugestie, to jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

========================

Lincz ==> Avalon

========================

Ogarnijcie się. 1) Kalenos by się tak nie zachowywał w obliczu śmierci - patrzcie poprzedni dzień. Nagle dostał pouczenie od kompana jak się zachowywać? Dużo wcześniej dostałby upomnienie, bo jego gra trochę nie trzymała się miejscami kupy. Co nie świadczy o jego winie, wręcz przeciwnie - błędy świadczą o tym, że nie stara się za wszelką cenę grać perfekcyjnie, byleby nie popełnić żadnego błędu. To jest domena Avalona i roba, którzy cały czas się z nami bawią i grają w "kotka i myszkę".
2) MORDY NIE PASUJĄ DO KALENOSA. MORD NA FIAROCIE? ON I TAK BY ODPADŁ, BO BYŁ PEWNYM NIEWINNYM, A DORABIANIE DO TEGO DODATKOWEJ IDEOLOGII, JAKOBY KALENOS RATOWAŁ SIĘ PRZED NIECHYBNĄ ŚMIERCIĄ Z RĄK FIAROTA, TO KPINA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:54, Kalenos napisał:

Znów zmieniasz zdanie... po tym jak Avalon na Ciebie naskoczył... to jest trochę takie..
słabe.


Pierwszy naskoczyłem na Avalona, to raz. Dwa - mógłbym spokojnie przeżyć ten dzień nie wychylając się, nic prostszego (ale wolałem coś uczynić dla miasta). Trzy - nie dostrzegasz w jego poście ironii? Aż bije w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:50, Wayzin napisał:

Pomyślcie - wiem, że to nieodpowiedzialne z mojej strony tak znowu zmieniać zdanie, ale
nie bez powodu zauważyłem, że mord na katjapestce nie pasuje do Kalenosa. Miałby, przez
stwierdzenie, że nie warto jej linczować, bo sama odpadnie, a następnie ukatrupić ją
w mordu, odsunąć od siebie ewentualne podejrzenia? To śmieszne, nieprawdaż?


Czemu śmieszne? Tak często działało, że stało się niemal regułą.
Poza tym sorry, ale twój ostatni post można streścić jako "Rob i Avalon pewnie są w mafii, bo grają jak mieszkańcy"... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:47, Wayzin napisał:

Jest duże prawdopodobieństwo, że są w mafii, ale nikt tego
już jutro nie da rady przegłosować, będzie po ptokach.


Oj tam, oj tam. Zaufaj w moje możliwości. Zresztą patrząc na nastroje i zakładając, że Magi zginie w mordzie będziesz miał jutro szansę ;]

A mojego internet providera chyba ostatnio kochał pies... Co 10 minut tracę kontakt ze wszechświatem na około minutę/dwie, czasem więcej : /. Zalecam nie robić akcji jak wczoraj jeśli ja mam w nich uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciągle o krok za Tobą Wayzin, chociaż mogłem to wszystko ogłosić wcześniej. Sam wspominałem o tym, że mordy nie pasują dzisiaj, tu jesteś za mną ;)

***

Lincz ---> Wayzin (żeby nie było wątpliwości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się