Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2012 o 18:14, ka_le napisał:

Rozumiem, że najpierw mam oddać głos na siebie, jak wczoraj, tak?


Nie, głosujemy od razu tak jak napisałem. Jest jeden mafioza, więc jak ktoś zacznie kombinować żeby zepsuć remis, to ginie następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:18, Avalon67 napisał:

W sumie to to zrobiłaś w ostatecznym rozrachunku, co prawda nadal czekam na swoją kolej,
ale rozumiem, że przez akcję z Magi mamy pewne opóźnienie w kolejce mordów ;) Plus, wyjaśnij
mi dlaczego byś strzelała w naszą czwórkę?


Dlatego, że jesteście najlepsi, a gdybym była mafią to zakładam, że chciałabym wygrać:) I nie wskazuj mi proszę, że Ty być tak zrobił, albo nie zrobił, bo jak już pisałam - nie znam Waszych taktyk i nie czytałam poprzednich edycji.

Dnia 26.04.2012 o 18:18, Avalon67 napisał:

Sporo osób w Ciebie celuje, więc nie dziwię się tej gotowości ;p


Sporo osób we mnie celuje, więc nie widzę sensu się migać. Mogę się poświęcić dla miasta. I zapewniam, że mieszać nie będę. Podejrzewam, że Garrincha też nie, bo jestem skłonna uwierzyć w jego niewinność (Kalenos by go nie wystawił raczej, podobnie jak i mnie). Podałam dziś swoje typy, ale to olaliście.

=========================
W związku z tym, że jak zapowiedziałam pojawię się dopiero po 21 głosuję:
lincz => ka_le
zmiana linczu => Garrincha
=========================

Ale się uwzięliście no! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie. Dopiero wróciłem do domu, nie miałem szansy się wypowiedzieć, Rob mnie uniewinnia, a wy już głosujecie.
Nie bawię się tak!
Zaraz ogarnę, bo tylko 3 strony napisaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wbrew nakazowi Roba 2 osoby już zagłosowały. Ciekawe.

Jednakże:
Avalon
To on wyskoczył z niesamowitą teorią Wayzin + ktoś tam w dniu, gdy miał paść Kalenos. Jak większość z was później zauważyła ta teoria była bardzo nierealna. Moim zdaniem ratował partnera w sposób niby mało rzucający się w oczy, bo przecież Wayzin wydawał wam się jednak podejrzany prawda?
Dodatkowo pasuje do mojego spostrzeżenie o zabiciu Fiarota przez Kalenosa pod jego nieobecność.

Kindziuk
Dolna część tego co wyżej i zwyczajnie mi nie pasuje.

Garrincha
Zero chwały ze zwycięstwa, to jego bym zostawił jako jedynego niezabitego. Czułbym chociaż, że zrobiłem wszystko co możliwe by wygrać, a on nie przegrał, bo nie grał. Proste

Ka_le
Ostateczność jeśli Kindziuk i Avalon okażą się niewinni.

Tak więc wg mnie paść w ogólnym rozrachunku powinni:
Kindziu, Avalon i Ka_le. I akurat tyle linczów mamy. Nie wiem po co wam ten Garrincha : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za zabiciem Kindziuka i Avalona przemawia to, że obaj oddali ostateczny głos bez wykorzystania swojej jedynej zmiany. Któryś z nich chce mieszać, dla mnie to jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:56, Zendemion napisał:

Za zabiciem Kindziuka i Avalona przemawia to, że obaj oddali ostateczny głos bez wykorzystania
swojej jedynej zmiany. Któryś z nich chce mieszać, dla mnie to jasne.


Jaki sens jest w mieszaniu, skoro jest tylko jeden mafioza i jeśli zacznie mieszać to dopadniemy go jutro? Nic nie mówiłem o czekaniu z oddawaniem głosu, ani tym bardziej o kombinowaniu z wykorzystaniem zmiany głosu. Nie ma sensu ani czasu aby to robić.
A co do twojej kalkulacji chwały z wygranej edycji - co to za sens grać, skoro jeśli grasz dobrze i aktywnie to i tak cię zabiją, a jak będziesz lamił i olewał, to cię zostawią i wygrasz. Jak ktoś zasłużył na wygraną, to nie wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:56, Zendemion napisał:

Za zabiciem Kindziuka i Avalona przemawia to, że obaj oddali ostateczny głos bez wykorzystania
swojej jedynej zmiany. Któryś z nich chce mieszać, dla mnie to jasne.

jakiej zmiany: rob zadecydował:
"
No dobra, to głosujemy tak:

ka_le => Garrincha
Garrincha => ka_le
kindziuk => Garrincha
Avalon => ka_le

Zendemion => ka_le
ja => Garrincha

Kolejność bez znaczenia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 19:06, rob006 napisał:

Jaki sens jest w mieszaniu, skoro jest tylko jeden mafioza i jeśli zacznie mieszać to
dopadniemy go jutro? Nic nie mówiłem o czekaniu z oddawaniem głosu, ani tym bardziej
o kombinowaniu z wykorzystaniem zmiany głosu. Nie ma sensu ani czasu aby to robić.
A co do twojej kalkulacji chwały z wygranej edycji - co to za sens grać, skoro jeśli
grasz dobrze i aktywnie to i tak cię zabiją, a jak będziesz lamił i olewał, to cię zostawią
i wygrasz. Jak ktoś zasłużył na wygraną, to nie wygrywa.

To o mieszaniu to może faktycznie na wyrost.
To, że zostawienie Garrinchy może zostać źle odebrane też rozumiem, ale takie jest moje zdanie.

Dobra głosuję.
Ale jak mam rację i dzisiaj nie padnie mafia to Ciebie będę winił o porażkę, jeśli jutro nie wybiorę dobrego z pary Kindziuk-Avalon ;]
===================================================================
Lincz -> Ka_le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 19:07, kindziukxxx napisał:

jakiej zmiany: rob zadecydował: [...]


Tak, wiem, ale przyszedłem dzisiaj strasznie wk*****y
Nie myślę tak dobrze jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, waszą teorię o braku chwały z takiej wygranej i dlatego NIGDY, będąc mafiozą, nie kontynuowałbym gry.
Jutro znów mnie wieczorem nie będzie, opijam pomyślne ukończenie liceum. Zatem chciałbym doprowadzić ten remis do skutku, gdyż najpewniej ka_le jest w mafii.
-----------------------------------------------------
lincz -------> ka_le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 21:17, Zendemion napisał:

Najcichszy wieczór od czasu linczów fabularnych :D
Czyżby faktycznie zbliżało się zakończenie?


Ano cicho tu i smutno, bo jedno jest pewne - ja, Garrincha i Rob jutro już grać nie będziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 21:33, ka_le napisał:

> Najcichszy wieczór od czasu linczów fabularnych :D
> Czyżby faktycznie zbliżało się zakończenie?

Ano cicho tu i smutno, bo jedno jest pewne - ja, Garrincha i Rob jutro już grać nie będziemy...

pewne są podatki i śmierć, a co się stanie zobaczymy w poście MG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 21:41, kindziukxxx napisał:

> > Najcichszy wieczór od czasu linczów fabularnych :D
> > Czyżby faktycznie zbliżało się zakończenie?
>
> Ano cicho tu i smutno, bo jedno jest pewne - ja, Garrincha i Rob jutro już grać
nie będziemy...
pewne są podatki i śmierć, a co się stanie zobaczymy w poście MG


co do śmierci to się zgadzam, a z tymi podatkami różnie bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:53, Zendemion napisał:

To on wyskoczył z niesamowitą teorią Wayzin + ktoś tam w dniu, gdy miał paść Kalenos.
Jak większość z was później zauważyła ta teoria była bardzo nierealna.

Tak, teraz wiem, że wtedy popełniłem błąd. I wiem teraz też jak to wygląda z tej perspektywy, ale Kalenos mi zwyczajnie do tych mordów nie pasował, a dostrzeżone przeze mnie zachowanie Wayzina naprawdę w tym momencie przypasowało do zabawy z nami w kotka i myszkę. Co więcej, nadal twierdzę, że nie brzmiało to nierealnie i taka sytuacja hipotetycznie mogłaby się zdarzyć.


Plus, wróciłem i odzywam się zamiast siedzieć cicho i obserwować, doceń ;p Jeszcze odniosłem wrażenie, że jak wchodziłem to niczyja lampka się nie świeciła, a po chwili na zielono weszła ka_le, Garrincha i kindziuk xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się