Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

;)

Niniejszym dziękuję wszystkim za grę:) Jestem pod wrażeniem Waszych umiejętności psychoanalitycznych :) dzięki czemu gra była pełna emocji (bynajmniej jak dla mnie:)). To był zaszczyt grać w tak zacnym gronie:)
A teraz kilka słów wyjaśnień:)

Przede wszystkim - nikt z nas nie przodował i nikt nikogo nie prowadził za rączkę:) wszystkie mordy ustalaliśmy wspólnie:) Zabójstwo Lewkonia i Katjapestki: chcieliśmy być ambitni i nie mordować aktywnych i dobrych graczy:) Mord Katjapestki to był taki swego rodzaju żart (przemyślany:)), bo i tak by poleciała na drugi dzień, wprowadziło to trochę zamieszania, a tym samym pozostawiło przy życiu ciekawych graczy:) Mord na Fiarocie odbył się z niemałym i szczerym żalem. Rozważaliśmy prawdopodobieństwo, że Magi tego dnia jednak nie sprawdzi siebie - nie podjęliśmy ryzyka, a szkoda. Następnego dnia w zasadzie nadal nie byliśmy pewni czy Magi naprawdę sprawdziła siebie, mieliśmy ochotę Ją nawet zostawić, jednak uznaliśmy to za duże ryzyko (i znowu szkoda). No i nie trafiliśmy (Magi - SZACUN;)). A dalej to już wiecie jak było:) Wczorajsza akcja Kalenosa to czysty akt desperacji:) Zrobił z siebie głupka, ale mnie uratował:) Niestety nie daliście się mi dziś przekonać, że jednak nie jestem mafią. Upartusy jedne no! Swoją drogą nie wiem dlaczego, bo wcześniej jak zbytnio nie analizowałam to byłam podejrzana, a później jak analizowałam, to na plus mi się to też nie liczyło;)

Mam nadzieję, że aż tak surowi w ocenie mojej gry nie będziecie;) Naprawdę grałam jak umiałam i bardzo się starałam:) Momentami nawet wierzyłam sama sobie, że jestem niewinna (zwłaszcza po dokonywaniu osądów na temat możliwej kandydatury do bycia mafią każdego z Was;)) Pierwszy raz grałam jako zdrajca i momentami nie ogarniałam;)Za błędy biję się w piersi:) Nie znałam Was, nie wiem ile już edycji przerabialiście i jaka jest Wasza taktyka, więc wierzcie mi było trudno:)

Ze swej strony dziękuję:) Również Tobie Kalenos za partnerowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 22:43, Zendemion napisał:

Edit: I ja również dziękuję MG, było bardzo ciekawie :)
Fabułka na czymś bazowana? Z historią u mnie słabo


Spoko było mi bardzo przyjemnie. Zwłaszcza, że grupa była aktywna
Fabułe wymyśliłem sam bazując tylko na rzeczywistym konflikcie Falklandy - Malwiny. Reszta to moja twórczość radosna :)

A teraz pytanie. Przyznać się. Kto przeczytał cały post zakończenia edycji? :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze podziękowania dla Ziemasa, za super fabułę (świetnie się bawiłam:)) i za oszczędzenie mojego ciała przed rozdarciem na strzępy:)

Magi? Kogo wczoraj sprawdziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 22:50, Ziemas napisał:

A teraz pytanie. Przyznać się. Kto przeczytał cały post zakończenia edycji? :DDD

JA!
Avalon chyba też, bo coś o pędzących zebrach pisał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 22:53, ka_le napisał:

> > Magi? Kogo wczoraj sprawdziłas?
>
> Avalona :)

Wiedziałam! Kurcze, no naprawdę wiedziałam, że właśnie jego sprawdzi! Aaaaaaa :)


Głos oddałam na dwie minuty przed czasem, bo wahałam się bardzo, miałam wielką ochotę, żeby dobić Roba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super.. moja wspólniczka wszystko wyjaśniła ;D
To ja również chciałbym podziękować za grę z wami. Wspaniale się grało i wspaniale się mieszało ;)
I oczywiście dziękuje Ci Kale za partnerowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 22:57, Kalenos napisał:

No super.. moja wspólniczka wszystko wyjaśniła ;D
To ja również chciałbym podziękować za grę z wami. Wspaniale się grało i wspaniale się
mieszało ;)
I oczywiście dziękuje Ci Kale za partnerowanie ;)


Cała przyjemność po mojej stronie:)
Na drugi raz będziemy bardziej odważni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 22:58, ka_le napisał:

Cała przyjemność po mojej stronie:)
Na drugi raz będziemy bardziej odważni;)


Ka_le moze zmien sobie nicka na tego z czasow CDP. Catherine chyba bo kale rzeczywiscie prawie jak kalenos :) ale bez nosa. Zresztą ktos Zendemion albo kindziuk) obcieli mu nos w linczu wiec jest tez kale :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 23:00, Ziemas napisał:

Ka_le moze zmien sobie nicka na tego z czasow CDP. Catherine chyba bo kale rzeczywiscie
prawie jak kalenos :) ale bez nosa

To nie Kalenosowi ucięliśmy nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 23:01, Zendemion napisał:

> Ka_le moze zmien sobie nicka na tego z czasow CDP. Catherine chyba bo kale rzeczywiscie

> prawie jak kalenos :) ale bez nosa
To nie Kalenosowi ucięliśmy nos?

no wlasnie to zmodyfikowalem w poscie bo sobie przypomnialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 23:00, Ziemas napisał:

> Cała przyjemność po mojej stronie:)
> Na drugi raz będziemy bardziej odważni;)

Ka_le moze zmien sobie nicka na tego z czasow CDP.


Dla Ciebie wszystko:)

Dnia 26.04.2012 o 23:00, Ziemas napisał:

Zresztą ktos Zendemion albo kindziuk) obcieli mu
nos w linczu wiec jest tez kale :DDD


Ha! I jest na kogo zwalić moją porażkę;) MG naprowadził miasto na mnie A FE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 23:08, ka_le napisał:

Ha! I jest na kogo zwalić moją porażkę;) MG naprowadził miasto na mnie A FE! ;)

"Zbieżność nicków i ról w tej edycji FM jest całkowicie przypadkowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zendemion
gratulacje zagrałeś jak 100% miastowy :)
wszystkim dziękuję za grę, mafia dobrze grała, jednak później już było wiadomo kogo trzeba ubić, wszystko wylewało się z ekranu, Garrincha musiał paść dla pewności, i postąpił słusznie bo dzięki temu mamy koniec :)
Magi też się spisała ze sprawdzaniem, no i ostatecznie Rob był gwoździem do trumny :)

sam jestem ciekaw kiedy była taka edycja gdzie miasto ostatni dzień powierzyło remisowi?

co do MG prowadzone super, jednak dziwnie się grało z MG uczestnikiem i to takim nietykalnym :)

post przeczytany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

So close...

Myślę, że zasłużyłem na miano "trzeciego" tej edycji :P Dzięki wszystkim za grę (w szczególności Ziemasowi za ciekawe fabularki i solidne prowadzenie), mam nadzieję na powtórkę w najbliższym czasie, bo w wakacje nic z tego jak zwykle nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się