Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2012 o 13:35, Zendemion napisał:

To jak będzie? I tak minie parę miesięcy zanim zbierze się skład. Zaczynamy zbierać listę
czy najpierw rozwiązujemy problem z forum?


Jak się zadeklaruje z 15 osób, że są chętni na nowe forum, to mogę je postawić. W ciemno nie będę tego robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 13:47, rob006 napisał:

> To jak będzie? I tak minie parę miesięcy zanim zbierze się skład. Zaczynamy zbierać
listę
> czy najpierw rozwiązujemy problem z forum?

Jak się zadeklaruje z 15 osób, że są chętni na nowe forum, to mogę je postawić. W ciemno
nie będę tego robił.

ja myślę że forum cdp powinno nam wystarczyć, zawsze można złapać nowych graczy, ale jak chcecie to mogę grać i na nowym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum Garrincha jest jakaś banda oszołomów : O . Wydaje mi sie że można pograc na forum cdp nie ma sensu stawiac nowego czegos skoro juz cos jest co dobrze prosferuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 14:18, Phelela napisał:

Na tym forum Garrincha jest jakaś banda oszołomów : O . Wydaje mi sie że można pograc
na forum cdp nie ma sensu stawiac nowego czegos skoro juz cos jest co dobrze prosferuje
:)


Czy dobrze to nie wiem - forum ledwo żyje, a edycja się tam jeszcze żadna nie odbyła. :P Mając własne forum mamy dużo większe możliwości i możemy je dostosować do własnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :)

1. Kindziuk
2. Ziemas
3.

Co do nowego forum jak dla mnie pasuje. Tak samo przeprowadzka na CDP. Jestem otwarty na wszelakie dobre propozycje.
Ale ja na wydajność tego forum nie narzekam. Strona ładuje się w sekunde.

Garrincha---> To forum już Ci przed edycją pisałem, że to jakaś banda nieopierzonych dzieciaków albo dresiarzy tam gra. Raczej nie odnalazłbym się w tym gronie. Przekleństwa jako przecinki. No i jak wspomniałem zasady także wolę te klasyczne sprawdzone niż wszelkie udziwniacze. Nowe role typu ksiądz co jakieś modły odprawia i inne bzdety.
Powinni jeszcze zrobić alfonsta ze stadkiem panienek i każdy byłby obstawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :)

1. Kindziuk
2. Ziemas
3. Zendemion (ale dopiero po majówce)

Ten napis w nawiasie to oznaka mojego strasznego optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :)

1. Kindziuk
2. Ziemas
3. Zendemion (ale dopiero po majówce)
4. Wayzin

Wszystko jedno na którym forum, byleby się edycja odbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 10:34, Garrincha napisał:

> Poziom merytoryczny graczy jest tam poniżej normy.
Dyskusyjne;)


Co jest dyskusyjne?
Wystarczy przejrzeć 1 strone gdzie jest rozgrywka.
Prosze bardzo:
http://mafia.ayz.pl/viewtopic.php?f=45&t=301&sid=52c5f2ba92d3737395a03701297b42b0

Pierwszy post jakiś oszołom pisze idiotyzmy takie, że po pierwszej linijce miałem dość.
Potem gość reklamuje jakiś portal bukmacherski
Kolejny idiota przez pół strony wkleja takie coś:

Blablabla bla blablabla blabla blablablablabla. Blablabla bla blablabla blabla blablablablablalablabla bla blablabla blabla blablablablabla. Blablabla bla blablabla blabla blablablablablalablablablabla blablablablabla blablablablabla blablablablabla. Blablabla bla blablabla blabla blablablablabla. Blablabla bla blablabla blabla blablablablablalablabla bla blablabla blabla blablablablabla. Blablabla bla blablabla blabla blablablablablalablablablabla blablablablabla blablablablabla blablablablabla. Blablabla bla blablabla blabla blablablablabla. Blablabla bla blablabla blabla blablablablablalablabla bla blablabla blabla blablablablabla. Blablabla bla blablabla blabla

Ja tylko wkleiłem pierwsze 5 linijek a jest ich tyle, że nie będe liczył. Wejdźcie i zobaczcie te cuda merytorycznej debaty.

No i nicki, rzeczywiście wspaniała sprawa z tymi nickami o których wspomniałeś.
Szczególnie ten : Super partia kurwo
Odkrywczy humor gimnazjalisty.

A teraz kolejne posty jak leci wam wklejam nie jakies wybiórcze:

"Chce ktoś autograf?"

i kolejny, dłuższy. Jakiś dyniogłowy myśliciel:

"No siema, polskie psy. Tutaj ja, jedyny i niepowtarzalny Klejnot Nilu, skurwysyny.
Kuhwa, mam Rolexy, mam majtki, mam podkoszulki, mówię wam kurwa bogactwo. Jestem kuhwa najlepszy. Jestem prawdziwym geniuszem. Aaaaaah kuhwa Mistrz Gry ty kuhwo nie istniejesz. HAHAHA I CO MI TEHAZ ZROBISZ KURWO POLSKA. SZATAAAAAAAAAAAAAN."

Widzę, że w tym mieście są same Paździochy i inne robaki inwestujace w żurawinę albo masło, nie ma tutaj prawdziwych graczy na poziomie, wy polskie kurwy.
A teraz wam pokaże co sobie kupiłem ostatnio:
- Tu wkleja zdjęcie elektrycznej szczoteczki do zębów i dalej kontynuuje.
"To się nazywa Pulsonic, tego nie ma w Europie. MOŻECIE O TYM ZAPOMNIEĆ. Tak jest skurwysyny, OSRANE DUPY MACIE.
Mam kuhwa nadzieję, że mafia w mordzie dzisiaj zajebie małą Patrycję, bo ta jeszcze nie zdechła. Polskie psy, oddajcie nasze kamienice, albo żydowska fala zaleje wasze chujowe miasta. To było ostatnie ostrzeżenie."


Chyba wystarczy co? To tylko 1 strona tematu Rozgrywka. I uważasz, że dyskusyjny jest poziom merytoryczny?????
Jak dla mnie jest BEZDYSKUSYJNY!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:06, Zendemion napisał:

Widzę, że trzeba przyspamować, bo nie che mi się patrzeć na mądrości tamtego forum...


Co przyspamować? Bo coś nie załapałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:17, Ziemas napisał:

> Widzę, że trzeba przyspamować, bo nie che mi się patrzeć na mądrości tamtego forum...

Co przyspamować? Bo coś nie załapałem :)

Chcę wypchać Twój poprzedni post z najnowszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:31, Ziemas napisał:

MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :)

1. Kindziuk
2. Ziemas
3.


MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :)

0. kindziuk
1. Ziemas
2. Zendemion (ale dopiero po majówce)
3.
indeksujemy od zera i czekamy na reakcję pewnego gramowego bota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona to przedstawianie się postaci. Różne nicki, to różni ludzie i różny poziom postów. Ale ok, jak sobie chcesz, ja się kłócić nie będę.
Co do nicków, były one przeróżne i znajdują się też odchyły i wybierają różne głupie nicki;)
Co do roli, to jak kto lubi grać;)
Liczba roli jest zawsze do dyskusji.
Im ich mniej, tym lepsza gra, lecz im więcej, tym większa szansa, że ją dostaniesz i będzie Ci się chciało grać w przyszłości:)

To była luźna propozycja tylko, jeśli nie chcecie, to ok;)

MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :)

0. kindziuk
1. Ziemas
2. Zendemion (ale dopiero po majówce)
3. Garrincha
4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :)

0. kindziuk
1. Ziemas
2. Zendemion (ale dopiero po majówce)
3. Garrincha
4. Wayzin

Kindziuk zagubił Wayzina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 00:39, Ponury666 napisał:

Od początku wiedziałem ze ka le gra jako zabójca . Najoczywistszym wyborem fabularnym
dla killera była zakonnica :)


Eee, nie zrobiłam tego z premedytacją;) Nie miałam pomysłu na swoją postać i jakoś tak ta zakonnica wpadła mi na myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:31, Ziemas napisał:

MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :)


Może być ciężko, bo takich atrakcji jakie miały miejsce podczas linczu Kalenosa to ja Wam raczej nie zapewnię;)
Zastanowię się, ok? Jak mi wpadnie do głowy jakaś fajna historyjka, to mogę prowadzić:)
Ale jeśli zgłosi się kto inny wcześniej, to gram!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się