Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2013 o 21:57, PsyhoSpider napisał:

Mogę się pokusić aby być MG, warunki są takie że wszyscy potwierdzą chęć gry i nie będzie
wyników dnia "Live". Niestety z czasem nie najlepiej więc ie codziennie będę mógł być
o danej godzinie no i wymagane było by trzymanie się fabuły.


Ok można zagrać, więc jeśli są chętni to dopisujcie się do tej listy:

MG - PsyhoSpider
1. Isildur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - PsyhoSpider
1. Isildur
2. Zendemion
3. Kalenos
4. kindziuk
5. garrincha

Widzę, że słabo idzie;( ach, mogłem zajrzeć, bo ruszyliśmy przedwczoraj na LM.com ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po tylu latach nadal nie dostąpiłem uchylenia bana. Z ani jednego konta! Ba, wydaje mi się, że w międzyczasie zostałem zbanowany na jednym bez mojej wiedzy. Ale widzę, że nie straciłem wiele, skoro w 2013 edycji nie było.

Hm... Przejrzałem swoje posty, okazały się w znaczącej większości głupie :) Nie grałem na forum w mafię od czerwca 2010, kiedy zlinczowano mnie pierwszego dnia za moją kreację fabularną. Janusz Korwin-Mikke doprowadził jednego z uczestników - świetnego zresztą gracza, być może i najlepszego w historii forum - do rezygnacji z udziału w edycji, ponadto rozsierdził wielu innych. Ach, te czasy :)

Fjarot wrudź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM VI/2011
6 lipca 2011 o 09:19
Bliżej nieokreślony świat fantasy. Wczoraj.

-Nudzi mi Andromelauchenie, ciągle te same zakazane mordy z naszej kopalni- Westchnął główny inżynier krasnoludzkiej kopalni (czyli oficjalny przywódca tejże placówki) Zurris Da’nugl, pociągając za gęstą i niesamowicie krzaczastą brodę.
-Kiedyś to były czasy… chlanie i rąbanie dzień i noc… a potem skończyły się elfy w okolicznych lasach i zostało samo chlanie… samo w sobie jest zabawne nieprawdaż?
-Tak szefie…- Odpowiedział jego asystent, młody krasnolud będący Wytapiaczem.
-No właśnie. Ale gdy chlasz dzień i noc z tymi samymi krasno ludzkimi ochlejmordami zaczynasz chcieć jakiegoś urozmaicenia… po 135 latach nudy…
-Ależ Panie… Szefowie innych kopalni z okolicy cały czas namawiają cię byś udostępnił Piwne Tunele w celu zorganizowania Igrzysk…
-A potem okaże się, że są one brudne, śmierdzące i zażygane bo banda obcych krasnoludów nie potrafi się zachowywać? O co to, to nie!
-Hmm… Alternatywą jest nuda… A możliwe że Igrzyska ściągną nawet strażników granicznych, co pozwoli na nielegalne przejścia elfów na nasze terytoria… Importowane elfy nie mają w sobie tej waleczności co dzikusy.
-No nie wiem… Pomysł jest sam w sobie kuszący, sam rozmyślałem już nad tym swojego czasu... Niech tam, zróbmy te Igrzyska, przynajmniej będzie jakaś rozrywka… raz na 135 lat należy mi się troszkę zabawy, a cóż jest lepszego niż wielodniowe oglądanie zawodów opojów?


Bliżej nieokreślony świat fantasy. Piwne Tunele. Dzisiaj.

W Tunelach panowała atmosfera podniecenia. Trzynastka krasnoludzkich pijaczyn, opojów, żuli i ochlejmord siedziała na ławach i czekała na początek Igrzysk. Byli to najmocniejsi zawodnicy w swoich kopalniach. Wiedzieli, że zwycięstwo to chwała oraz mistyczny artefakt, którym był Epicki Samonapełniający Się Puchar Krasnoludzkich Gorzelników+5 (Artefakt, Specjalne właściwości: Przyzwanie rzeki piwa [nieograniczone użycie], Niewrażliwość na kaca, KP+5, Rzuty obronne+8, Muzykalność).
Zasady były proste. Przez kilka dni ich zadaniem miało być picie, picie i picie piwa, miodu, wódki, rumu krasnoludzkiego, gnomiego koniaku, niziołczej brandy oraz słynnej na cały bliżej nieokreślony świat fantasy Przepalanki inżyniera Zurrisa. Jedynymi trunkami jakich nie można było spożywać na terenie Tuneli były elfie wina, które na krasnoludy, miały działanie nieco słabsze niż woda. Wszakże nie istniał krasnolud który z własnej woli wypiłby chociażby kropelkę tego świństwa… wody z resztą też nie.

*****
Igrzyska trwały w najlepsze. Krasnoludy żłopały to co było pod ręką i nie tylko to. Tradycyjne kłótnie trwały bez przerwy… no ale czymże jest krasnoludzka popijawa bez dobrej kłótni…

Wydawać się mogło iż trwa prawdziwa sielanka, jednak wróg nie spał. Nad ranem gdy krasnoludy w spokoju sobie piły i odpoczywały przed kolejnymi godzinami zaba… pijackiego wyzwania usłyszano krzyk, krzyk który wydał z siebie zakatowany krasnolud. W holu, na środku wielkiej sali leżał Zendemion K''hel. Nie wyczuto u niego tętna, ale zauważono że na ustach zaschło mu klika kropli elfiego wina. To była niewątpliwie elfia robota, jednak musiał to zrobić krasnolud, krasnolud który został w jakiś sposób przekupiony. Wszakże w Salach znajdować się mogły jedynie krasnoludy.

W mordzie ginie Zendemion który jest niewinny
*****

-Ty jesteś elfim parobkiem!
-CO?! A TY JESTEŚ BEZBRODYM GNOMEM!
-Cicho tam łyse niziołki! Pewnie zdrajcy mogą wypić te popłuczyny! Sprawdzimy kto jest wrogiem wlewając mu w usta karafkę… w… wo… woooooooddyyyyy… (krasnolud ledwo wymówił przeklętą nazwę). A potem zobaczymy co się stanie…
Po wielu godzinach kłótni doszło do tego iż wodą napojono Ragnara, który błyskawicznie doznał szoku z powodu wody i zginął straszliwą śmiercią.

W przepastnych głębinach piwniczki z miodami natknięto się na świadectwo okrutnej zbrodni. Ktoś dolał wody do miodu pitnego, a pechowy Avalon skosztował akurat tej jednej butelczyny z tysięcy z tego pomieszczenia. Jego śmierć nie należała do najprzyjemniejszych… nikt nie lubi wszakże rozwodnionych trunków.

Renzov - niewinny w linczu
Avalon – niewinny w mordzie

***

Wiele wydarzyło się tego dnia w tunelach. Zginął Alexei, tak jak jego poprzednik będąc niewinnym krasnoludem. Wygnano Wayzina który odmawiał picia na czas. A na dodatek Kukbar został w plugawy sposób zamordowany przez zdrajców.

Giną:
Alexei- niewinny w linczu
Kukowsky- niewinny w mordzie
Wayzin- niewinny za brak aktywności
****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demren, serio?

Skoro padają takie stwierdzenia to aż wypadałoby zagrać. <I pewnie teraz Fiarot sam wspomina to z uśmiechem, ale się nie przyzna>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce sobie odświeżyć sobie grę w mafię i wziąć udział, to organizujemy sporą edycję na innym forum, dlatego zapraszam ciepło do pisania tu, jeśli jest jakieś zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 22:31, Garrincha napisał:

Jeśli ktoś chce sobie odświeżyć sobie grę w mafię i wziąć udział, to organizujemy sporą
edycję na innym forum, dlatego zapraszam ciepło do pisania tu, jeśli jest jakieś zainteresowanie
:)

jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujemy się zatem tutaj, drodzy chętni :)

http://mafiapfcom.ugu.pl/index.php

Nicki dwuczłonowe, avatar wymagany, po rejestracji wysyłacie mi pw z tożsamością. Sprawdźcie czy widzicie w jakiś sposób, że uż. "ku*wa" (konto testowe) pisał posty w niewidocznych działach, bo ja mogłem przegapić. I w ogóle jak zauważycie jakieś błędy to piszcie, bo miałem duże problemy z tym forum. Regulaminu i czasu zamknięcia rejestracji póki co nie ma, muszę zobaczyć ilu będzie graczy.

Bierzcie ludzi z tych innych for, ale ci, którzy z nami wcześniej nie grali, niech mi (na konto Janusz Tracz) napiszą przy wysłaniu pw z prawdziwym nickiem skąd i od kogo są.

Aha, maili nie musicie podawać prawdziwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niejedną edycję na ugu.pl rozgrywaliśmy. Zdarzały się błędy i problem z wejściem przez, powiedzmy, godzinę, ale nigdy nie narzekaliśmy, że działa za wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czując się wywołanym do tablicy, zgłaszał chęć wielką by zagrać. niestety internetu innego niż w telefonie nie posiadam, lecz problemu większego w tym nie widzę. Toteż po rozpatrzeniu wszystkich są oraz i przeciwdziała dopisuje się do listy.

6. Alexei Kaumanavardze

*******

A tak na serio, nie wyświetla mi się opcja odpowiedzi, ale to chyba nic wielkiego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się