Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2014 o 18:59, kindziukxxx napisał:

Ile to już bez mafii? 2lata czy może więcej?,ostatnie regularne edycje odbywały się bodaj
4 lata temu, a zagrałbym sobie..


To zrób listę, może się kto uzbiera, ja chętnie zagram (Przynajmniej będziecie mieli się z kogo pośmiać) jeśli będą chętmi do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?
0. kindziuk
1. Isildur
2. Thrandir
3. Kalenos
4. Alexei Kaumanavardze - jak nie będzie MG to ew. mogę się podjąć.
5. qrex

Za moich czasów to na miejscu zerowym grywał windows. Nie o taką mafię walczyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 23:09, qrex napisał:

MG - ?
0. kindziuk
1. Isildur
2. Thrandir
3. Kalenos
4. Alexei Kaumanavardze - jak nie będzie MG to ew. mogę się podjąć.
5. qrex

Za moich czasów to na miejscu zerowym grywał windows. Nie o taką mafię walczyłem ;)


jak windows przyjdzie to dostanie swoj poczatek indexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 17:48, PsyhoSpider napisał:

> Za moich czasów to na miejscu zerowym grywał windows. Nie o taką mafię walczyłem
Czasem nie Walgierz?

Jeśli pytanie brzmi czy za moich czasów na miejscu zerowym grywał Walgierz to odpowiedź jest prosta - nie. Ja na forum jestem od 2009 roku a Walgierz udzielał się w temacie o mafii do 2007 roku (tak twierdzą gramstaty, jak się coś nie zgadza to do Roba :) więc siłą rzeczy się rozminęliśmy. Chyba że pytasz o coś innego. Wtedy odpowiedź może być oczywiście inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 19:13, qrex napisał:

Ja na forum jestem od 2009 roku a Walgierz udzielał się w temacie
o mafii do 2007 roku


O cholera, jak ten czas leci.
Więc wszystko się zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?

0. kindziuk
1. Isildur
2. Thrandir
3. Kalenos
4. Alexei Kaumanavardze - jak nie będzie MG to ew. mogę się podjąć.
5. qrex
6. rob006
7.

I tak się nie uda zebrać składu, ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 17:48, PsyhoSpider napisał:

Czasem nie Walgierz?


Nie, za moich czasów lista była od 1 :)
Ale ja już na emeryturze mafijnej, zaglądam tu tylko żeby poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 12:50, kindziukxxx napisał:

Nie smutaj tylko się zapisuj :)


W sobotę wyjeżdżam na tydzień do Amsterdamu. A nawet gdybym nie wyjeżdżał (czy też bardziej prawdopodobne - w tym czasie gra nie wystartuje) - niestety nie mam czasu na mafię. Wiem po prostu, że byłbym za mało aktywny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 15:03, Furr napisał:

A nawet gdybym nie wyjeżdżał niestety nie mam czasu na mafię. Wiem
po prostu, że byłbym za mało aktywny :).

Abstrahując tutaj od samego wyjazdu do Amsterdamu, to naprawdę uważasz że obecnie problemem forumowej mafii jest zbyt mała aktywność poszczególnych graczy? :P
Nie trzeba być geniuszem by zauważyć, że istnieje pewna grupa forumowiczów która tutaj zagląda i ewentualnie czasem coś skomentuje, ale na tym ich udział się kończy. A agonia trwa sobie w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 18:16, qrex napisał:

Abstrahując tutaj od samego wyjazdu do Amsterdamu, to naprawdę uważasz że obecnie problemem
forumowej mafii jest zbyt mała aktywność poszczególnych graczy? :P


Wiesz, gdybyśmy zaczęli grać, to naprawdę moja mała aktywność stałaby się problemem. Nie mam już tyle czasu ile dawniej na pisanie na forum, a akurat mafia wymaga przynajmniej 2-3 godzin dziennie. Nie uda mi się tyle wygospodarować, a już na pewno nie dzień w dzień przez cały tydzień. Natura moich studiów i pracy jest taka, że bardzo często praktykuję przeróżne wyjazdy. Wyobraź sobie taki scenariusz - zbliża się finał, zostały dwa dni do końca, bardzo intensywnie szukamy zdrajcy, post leci za postem, analiza za analizą, drobne kłótnie o literówki giną w nawale kreatywnych i merytorycznych uwag. I w tym momencie piszę "Sorry panowie, mnie od jutra nie będzie na dwa dni, jadę na konferencję do Poznania, nie będę miał dostępu do komputera.". No bez sensu. Raz, że ja nie będę mógł grać, a dwa, że zepsułbym wam rozrywkę :).

A jeśli chodzi o samą mafię (i ktulu) - to nie zginęła we mnie miłość do tej gry. Tyle że paradoksalnie łatwiej jest mi zebrać 15-20 osób i zagrać w nią na żywo, niż znaleźć czas, by zrobić to na forum. Szkoda, szczególnie że jednak na forum dyskusje były znacznie rozsądniejsze - każdy miał w końcu dużo więcej czasu na przemyślenie swojej wypowiedzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się