Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Da rade sie jeszcze zapisac do tej edycji? :) Czy juz nie bardzo? :) Jesli tak to prosiłabym MG o skontaktowanie sie ze mna poprzez e-mail: mika@fpp.pl, niestety gg nie podam ze wzgledów bezpieczeństwa (pozdr Bajtek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 12:45, Mika napisał:

Da rade sie jeszcze zapisac do tej edycji? :) Czy juz nie bardzo? :) Jesli tak to prosiłabym MG o skontaktowanie sie ze
mna poprzez e-mail: mika@fpp.pl, niestety gg nie podam ze wzgledów bezpieczeństwa (pozdr Bajtek ;))


Chyba już za późno i tak lista graczy zostanie obcięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostanie obcieta, ale jednak chce ograniczyc ilosc nowych osob. najchetniej do dokladnie 3 osob.

jak na razie potwierdzenia nie otrzymalem od:
-Ilidian Shando
-Shudo
-Da Ghost

jezeli potiwerdzaliscie a jakiejkolwiek przyczyny nie dotarlo to do mnie, zgubilo sie w lawinie codziennych obowiazkow, lub stalo sie cokolwiek innego to najmocniej przepraszam i prosze o kontakt ze mna:

gg: 1513274
mail: winniethepoooh@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 04:29, Monte Christo napisał:

Tak tak a
reszta graczy to co? Bedzie z duchem grała?

Nie wiem po co Ci moj adres e-mail czy nr gg;/. Wystarczy, ze MG prowadzacy te edycje posiada te infromacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 13:13, Budo napisał:

Chyba już
za późno i tak lista graczy zostanie obcięta.


Trzeba miec wtyki :P u szefostwa ;P Może jeszcze sie załapie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:58, Illidan Shando napisał:


Kurde strasznie szkoda ze nie ma wizytowek to by wiele ulatwilo
zamiezaja je wprowadzic na tym forum?


Tego nawet Wróżka Balia Ci nie przepowie. Tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:01, DEViANCE napisał:

>
> Kurde strasznie szkoda ze nie ma wizytowek to by wiele ulatwilo
> zamiezaja je wprowadzic na tym forum?

Dnia 09.10.2005 o 16:01, DEViANCE napisał:

Tego
nawet Wróżka Balia Ci nie przepowie. Tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą ;)


A ja mam pewne przypuszczenia co do tego czym bedzie zastapiona "wisytówka". Nie wiem czy każdy z Was zauważył napis "twoje konto: ja.gram.pl". Wydaje mi się, że zamiast "ja" będzie ksywa zarejestrowanego użytkowanika i na tej subdomenie będzie coś w stylu wizytówki :) Wraz z automatycznym podliczaniem postów, dni na forum itp :) ALe to tylko mój skromny domysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy została zamknięta:

1. Darnok
2. Ziemas
3. Vilmar
4. Latniak
5. DonCarleone
6. Keroth
7. Budo
8. Yarr
9. Bajtek
10. Deviance
11. Pir0 17
12. Andrij
13. Styczek
14. Walgierz
15. Narrenturm
16. Mika
17. Shudo
18. Da Ghost


Liczba graczy została ustalona na 18. Wiecej nie chce bo i przy takiej ilosci graczy wkradaja sie nieporozumienia administracyjne i ogranizacyjne.

Grupa składa sie (chyba, bo pewności nie mam) z 15 starych graczy i 3 nowych. Poniważ nowych kandydtatów było więcej więc część niestety się nie załapała. Przykro mi, że nie wszyscy zagraja, ale coż począć.
Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony, bo nie znalazł się na liście a bardzo chce grać to zapraszam na gg, jest sznana mnie przekonać bym kogoś jeszcze dodał.

To tyle na teraz. W niedlugim czasie powinny sie pojawić zasady. Pozdrawiam.

Wasz wspaniały, jedyny, niezastąpiony i uwielbiany przez tłumy gorących i napalonych panienek - MG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja można by rzec jestem "starym" graczem, a własciwie baaardzo starym :P można powiedzieć, ze taki dziadek z broda i z laska u prawej nogi ;P ale koajrze tylko kilka ksyw ;P na przykład:
Darnoka (:D),
Ziemasa (hi!:D),
Vilmara (pradawny rycerz hehe ;))
Letniak,
Yarr (jeśli tylko to Yarrsung ;)),
Bajtek (aka Bajto Władca A*** cos tam :D),
Deviance,
no i reszty nie pamietam ;D

Mam nadzieje, że edycja będzie bardzo udana :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto zasady:

Które generalnie powinny być znane, ale na wszelki wypadek odsyłam do posta Domka pare stron wcześniej.

Graczy jest osiemnastu, mafiozów trzech, katani jeden. Trzymamy się pierwotnego kanonu gr,y tzn. po pierwszym zabójstwei miasto debatuje nad swoimi podejrzeniami, by o zmorku dokonać samosądu. W nocy, gdy wszyscy śpią katani kogoś sprawdza, a chwilę później mafia ponownie zabija. Osoba sprawdzona przez kataniego jest pod ochroną wzgędem mafii.

Głosowanie odbywa się jawnie, czyli *na forum*. Każdy gracz pisze na forum na kogo głosuje wraz z krótkim uzasadnieniem. Jeżeli jest pewien, że to jest ostateczny głos wysyła mi potwierdzenie głosu mailem. Liczą się tylko potwierdzone głosy. Brak głosu na forum, albo brak potwierdzenia oznacza brak udziału w głosowaniu.

Braki głosów nie będą karane, ale jeżeli zauważę, że ktoś po prostu olewa grę a co za tym idzie innych graczy oraz mnie, to skreślę z listy.

Godzinowy plan głosowania:

Na głosy czekam go godziny 22:15
Wyniki podaję jak napiszę posta ale postaram się tuż po 22:15
Mafia ma czas na wskazanie ofiary do godziny 23.
Katani ma czas na sprawdzenie kogoś do sprawdzenia do godziny 23.
Wyniki zabójstwa mafii podaję tuż po godzinie 23.

głosy wysyłamy mailem na adres: winniethepoooh@wp.pl

jeżeli nie poruszyłem jakiejś kwestii to proszę o zwrócenie mi na to uwagi. na pewno dopiszę :)

Wasz wspaniały, jedyny, niezastąpiony i uwielbiany przez tłumy gorących i napalonych panienek - MG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:37, Mika napisał:

No ja można by rzec jestem "starym" graczem, a własciwie baaardzo starym :P można powiedzieć, ze taki dziadek z broda i
z laska u prawej nogi ;P ale koajrze tylko kilka ksyw ;P na przykład:


zapomnialas dodac ze kojarzysz samego legendarnego MG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:47, BloodyGuy napisał:

zapomnialas dodac ze kojarzysz samego legendarnego
MG :D


Legendarnego MG kojarze najbardziej ze wszystkich ;P hehe ;) a to chyba przez literówke jaka zrobilam kiedys w twojej ksywce ;P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:50, BajteK_ napisał:

Moglas wymieniac nicki w kolejnosci alfabetycznej, teraz czuje sie pokrzywdzony :(.*chlip, chlip*


Wymienialam według listy zrobionej przez Bloodiego ;) Do niego maile z zazaleniami :D Bajcik :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 09.10.2005 o 16:37, Mika napisał:

no i reszty nie
pamietam ;D

Mam nadzieje, że edycja będzie bardzo udana :D Pozdrawiam :)


Ladnie to się tak na trzeciego wbijać ? :P
Kurde nie pamiętasz mnie? Czuję się zapomniany... chlip chlip [DeTomaso]

MG---> czy jeśłi katani sprawdzi kogoś przed 23 i dostanie potwierdzenie przed mordem to może je opublikować na forum? Raz pewnej pamiętnej mojej pierwszej edycji przegrałem przez takie cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:37, Mika napisał:

/.../
Deviance,
no i reszty nie
pamietam ;D

Mam nadzieje, że edycja będzie bardzo udana :D Pozdrawiam :)


Pamiętasz jak w edycji S4jm0na zostałaś zabita właśnie przeze mnie? :P Nawet nie byłem katanim, a wiedzialem żeś jest w mafii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2005 o 16:46, BloodyGuy napisał:

Wasz wspaniały, jedyny, niezastąpiony i uwielbiany przez tłumy gorących i napalonych panienek - MG :)


Ja mam pytko. Jeśli w linczu padnie remis (ostatnio popularne zjawisko) to gina obaj szczęśliwcy, jeden czy może żaden z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:58, DEViANCE napisał:

Pamiętasz jak w edycji S4jm0na zostałaś zabita właśnie przeze mnie? :P Nawet nie byłem katanim, a wiedzialem
żeś jest w mafii ;)


Pamiętam :> Wcielileś sie w kataniego, po czym zrobil to ktoś kolejny, a w miedzyczasie chciałam być cwana i sama się za niego podawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 09.10.2005 o 17:02, Mika napisał:

Pamiętam :> Wcielileś sie w kataniego, po czym zrobil to ktoś kolejny, a w miedzyczasie chciałam
być cwana i sama się za niego podawac :D


A jak ja dobrze pamiętam to było to w takiej kolejności:
1) Podaję się za kataniego i oskarżam Ciebie ;)
2) Wtedy chyba z linczu ginął Stein i Ty się podałaś za kataniego.
3) Wszystko zdementował jak się nie mylę Conqueror i on był tym prawdziwym katanim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się