Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2005 o 03:51, 5kr4dziej.pl napisał:

Jestem po imprezie, i moze dlatego takie lajtowe podejscie do sprawy... czego zapomnailem dodac... ale rowniez i postanowienie
o koncu gry bylo by takie samo gdybym byl trzezwy. I jak na zlosc ;] macie tu swoj upragniony obrazek ;] heh.... smieszne
to jest.



BUAHAHAHAHAHAHAHAHA:D Koleś mnie rozbroił:DDDD Use the regulamin Luke!

Btw - skoro on nie gra to może nawet lepiej - mniej kłopotów - znajomy pytał się czy w razie czego może dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wnikajac w niuanse całej sprawy stwierdzam że brakuje nam jednego gracza. Wobec tego proszę zgłaszać się na forum lub gg- 1529158, najlepiej jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:16, upiordliwy napisał:

Btw - skoro on nie gra to może
nawet lepiej - mniej kłopotów - znajomy pytał się czy w razie czego może dołączyć?

No to niech dołączy :P bo jest wolne miejsce a jutro statujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh... jeszcze trochę i to będzie jak w ameryce: "Uwaga gorąca kawa jest gorąca" a u nas będzie: "Uwaga miejsce na obraazek jest po to by wkleić tam sensowny obrazek, a nie bezsensowny obrazek". Myśleć trzeba, przecież każdy taki obrazek to miejsce na serwie - już widze co by to było gdyby każdy tak sobie wklejał. Za tydzień byśmy nie mieli obrazków na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolesiowi chyba było przykro, że go tak szybko zjechano. Nie wie, że na tym forum się nie dyskutuje, jeśli ktoś zwraca uwagę, bo robi to przez życzliwość... A jak się dyskutuje i robi po swojemu, no to potem są przykrości, bo wkraczają modki... choć też zależy którzy ;) Jeśli jest twardy to jeszcze tu wróci bez Hally Saintsbane i zostanie jeszcze brygadzistą, albo inszym przodownikiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak uważam, że zjechaliście go za to wszyscy od razu niepotrzebnie. Wystarczyła jedna osoba, jakby nie posłuchał, wkroczyłaby reszta...choć inna sprawa, że pewnieby nie posłuchał:/
Ale widać, że gościu raczej nie przejmuje się uwagami/sugestiami innych więc raczej Forumowa Mafia nie była dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 13:03, Lampek napisał:

Tak czy tak uważam, że zjechaliście go za to wszyscy od razu niepotrzebnie. Wystarczyła jedna osoba, jakby nie posłuchał,
wkroczyłaby reszta...choć inna sprawa, że pewnieby nie posłuchał:/
Ale widać, że gościu raczej nie przejmuje się uwagami/sugestiami
innych więc raczej Forumowa Mafia nie była dla niego...



Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG- budo

1.upiordliwy
2.Lampek
3.walgierz
4.Yarr
5.WoWmen
6.Humanghost
7.Shudo
8.Jozeph
9.scorp2005
10. Keroth
11. Cerm
12. Ponury rzniwiaż
13. P3nczul

Tak wygląda lista. Ogłaszam że machinę losującą role odpaliłem już rano, ale w związku z zamieszaniem personalnym role rozesłałem dopiero teraz przez gg. Jeśli do kogoś rola nie dojdzie proszę o kontakt. Losował mój brat więc zażalenia do niego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2005 o 14:37, Shudo napisał:

Jeśli
chcesz zagrać to nie pisz swoich namiarów tylko skontaktuj się z MG namiary na niego masz powyżej w poście http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=2298



Spokojnie kontakt już nawiazany i wszystko ustalone. Dobrze że napisał namiary, przynajmniej reszta będzie wiedzieć.
Role rozesłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się zbilża kolejna edycja :D Szkoda tylko że nie będziemy grać Mrocznymi Elfami :( ale Niewidoczni też mogą być :D
Ps.Budo gdybyś zamieścił najpierw te mroczne gildiie a potem tamte to byś my inne wybrali pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nom zrazilem sie. I szkoda ze nie zagram, bo chcialem doswiadczyc czegos nowego. Mnie nie chodzilo kto ma racje, jesli ktos dyskretniej powiedzialby ze obrazki przy kazdym poscie to zla rzecz bo moge miec nieprzyjemnosci to spoczko... byl by luzik, pewnie uznacie ze jestem zbyt wybredny, ale nagle wszyscy zaczeli mnie atakowac.
Mowisz ze mam problem, ale to nie ja 1 zaatakowalem z powodu 1 obrazka przy kazdym poscie... na innych Forum jest to normalna czynnoscia. Tutaj jestem od niedawna i jeszcze nie przysfoilem sie z waszymi obyczajami ;]. Myslicie ze przyszedlem tutaj aby wam utrudniac zycie? uwazacie ze nie mam co robic tylko wkur... ludzi dodawaniem obrazkow. Moim zdaniem jesli ktos ma problem z wklejonymi obrazkami 2 osoby, to szuka jakiejs nowej zaczepki dla rozrywki. Macie moje slowo ze przez najblizszy czas nie dodam tu posta dla dobra sprawy, i rozgrywki waszej gry. Wejde tutaj jeszcze kilka razy aby zobaczyc kolejne obrazliwe posty skierowane ku mojej osoby, o tematyce broblemow czy jakis kompleksow. Prosze... nie dodaje juz zadnego obrazka abyscie nie mowili ze chce to kontynuwac, dlamnie sprawa jest zamknieta. Przeszkadzaja wam moje obrazki, nie wiem jak wy widzicie finisz tej sprawy ale ja juz wiecej sie wypowiadac nie bede. I spokojnie przeczytalem regulamin, i nie ma w nim nic o wklejaniu obrazkow, wiec robilem wszystko co bylo zgodne z panujacymi tu zasadami jak i z tymi co panuja w moralnym swiecie. Jest mi naprawde przykro ze sprawa potoczyla sie wlasnie tak a nie inaczej, bo chyba nikt nie lubi byc nielubiany. Juz nie wazne jest czy to moja wina czy kogos innego.


N4r4z!3... =|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ehh, no nie irytuj się. Według mnie trochę za ostro Cię tu co niektórzy potraktowali, ale pisaliśmy wiele razy że to denerwuje i przeszkadza. Poza tym dostałeś upomnienie od modka. Mam nadzieję że się do tego forum nie zrazisz, bo to fajne miejsce, tylko ma swoje zasady i zwyczaje. Niestety na listę już Cię przywrócic nie mogę, ale jeśli chcesz możesz być rezerwowym )jeśli kotś odpadnie wskakujesz na jego miejsce). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, żebyś wziął na wstrzymanie i nie dlatego, że mam coś do Ciebie. Zacząłem swój pobyt na tym Forum (a w zasadzie na starym) od Splamionego, bo założyłem temat, który nie spodobał się jednemu facetowi i jak się rzucałem tak jak Ty to dostałem degrada (on niesłusznie zdjął temat, ale ja mogłem się zamknąć, więc wina leżała po obu stronach; pamiętaj jednak, że z modkiem nie wygrasz i trzeba czasem zluzować, żeby nie użyć innego określenia ;P)... Pamiętaj, że jeśli ktoś Cię tu ostrzega przed czymś, to robi to z życzliwości, a nie z czepialstwa.
Rozumiem Cię doskonale, ale zrozum, że obrazek wklejany dla Twojego widzimisię przy każdym poście rozprasza przy czytaniu i zawala serwer. Jest to po prostu traktowane jako spamerstwo, dlatego została Ci zwrócona uwaga. I przypomnij sobie jak zwróciłeś się do upiordliwego, to może zrozumiesz, gdzie tkwi błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:00, upiordliwy napisał:

On chyba nigdy nie traci werwy -> już wywrotowiec -> moje gratulacje!

czy to dogadywanie czemuś służy?

dość już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:21, TYHE napisał:

> On chyba nigdy nie traci werwy -> już wywrotowiec -> moje gratulacje!
czy to dogadywanie czemuś służy?

dość
już.

Z pewnoscią nie ale jak wiesz ludzie lubią sobie dogadywać szczególnie jak sie nie lubią:)
Ja nie chce rozgrzeszac upiordliwego ale juz jego ksywa wskazuje ze jest upiordliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, już kogoś dopadli z mafii? 5kr4dzieju, IMO chodziło tu o spam, jakim był ten obrazek, ale szkoda, że nie zauważyłeś wcześniej niepisanych zasad, które zawsze, wszędzie są. Dobra, kiedy w końcu zaczynamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się