Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2005 o 20:22, upiordliwy napisał:

Prawdopodobnie "zmuszę Was " do napisania krótkiego tekstu lub "teściku wiedzy " tak jak to
jużuczynił walgierz. Nie wiadomo jeszcze jak to będzie - teraz edycja świąteczna a po niej
zobaczymy ilu chętnych będzie.


O kurcze! Mam nadzieje, że znajomość filmów wystarczy do zdania tego testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:32, WoWmen napisał:

Taa Moc o tym wszystkim zadecyduje :D można sobie zaklepać role Yody :D albo Lorda Vadera?
:D



Hehe - o tym później - nie będę psuł zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:34, Jozeph napisał:

> Prawdopodobnie "zmuszę Was " do napisania krótkiego tekstu lub "teściku wiedzy " tak
jak to
> jużuczynił walgierz. Nie wiadomo jeszcze jak to będzie - teraz edycja świąteczna a po
niej
> zobaczymy ilu chętnych będzie.

O kurcze! Mam nadzieje, że znajomość filmów wystarczy do zdania tego testu...



Wydaje mi sie, że tak. Postaram sięwszystko jasno wytłumaczyć jakieś dwa , trzy dni przed rozpoczęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:34, Jozeph napisał:

O kurcze! Mam nadzieje, że znajomość filmów wystarczy do zdania tego testu...

Nie tylko ;) będziesz musiał przejść testy które wykażą że masz w sobie część mocy :D bez tego ani rusz szkoda ;)
Walki na miecze świetlne dla osób które chcą mieć wyższą range ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:36, WoWmen napisał:

> O kurcze! Mam nadzieje, że znajomość filmów wystarczy do zdania tego testu...
Nie tylko ;) będziesz musiał przejść testy które wykażą że masz w sobie część mocy :D bez tego
ani rusz szkoda ;)
Walki na miecze świetlne dla osób które chcą mieć wyższą range ;)



No właśnie , zapomniałbym - musicie mi swoje próbki krwi przesłać , żebym sprawdził zawartość midichlorianów we krwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:37, upiordliwy napisał:

No właśnie , zapomniałbym - musicie mi swoje próbki krwi przesłać , żebym sprawdził zawartość
midichlorianów we krwi:D

No właśnie zastanawiłem się jak się to nazywało....midichlory :D pamiętałęm nawet w którym momencie to w filmie mówili ale coś nazwa mi do głowy nie przychodziła :D GM wampir ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:37, upiordliwy napisał:

> > O kurcze! Mam nadzieje, że znajomość filmów wystarczy do zdania tego testu...
> Nie tylko ;) będziesz musiał przejść testy które wykażą że masz w sobie część mocy :D
bez tego
> ani rusz szkoda ;)
> Walki na miecze świetlne dla osób które chcą mieć wyższą range ;)


No właśnie , zapomniałbym - musicie mi swoje próbki krwi przesłać , żebym sprawdził zawartość
midichlorianów we krwi:D


A przyjmiecie Togorianina po wycięciu kłów, wstawieniu cybernetycznego wszczepu pozwalającego na swobodną rozmowę z humanoidami, wychowanego przez Wookiech, posługującego się dwoma ostrzami ryyk kerathorr zamiast miecza świetlnego i korzystającego z CSM od czasu do czasu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2005 o 21:32, Furrbacca napisał:

A przyjmiecie Togorianina po wycięciu kłów, wstawieniu cybernetycznego wszczepu pozwalającego
na swobodną rozmowę z humanoidami, wychowanego przez Wookiech, posługującego się dwoma ostrzami
ryyk kerathorr zamiast miecza świetlnego i korzystającego z CSM od czasu do czasu? ;)


Kurcze nie znam się ale na moje to brzmi idealnie jak żywa tarcza, za którą mógłbym sie schować w czasie bitwy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 21:39, Budo napisał:

Kurcze nie znam się ale na moje to brzmi idealnie jak żywa tarcza, za którą mógłbym sie schować
w czasie bitwy ;]


Specjalnie dla Ciebie obrazek (zaznaczam, nie mój) i drobna informacja - Togorianie płci męskiej mieli tak około do 3 metrów wysokości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2005 o 22:09, Furrbacca napisał:

Specjalnie dla Ciebie obrazek (zaznaczam, nie mój) i drobna informacja - Togorianie płci męskiej
mieli tak około do 3 metrów wysokości ;)


No to czadzior, będzie się za czym chować ;]
Ja bym cię brał, ale jak już mówiłem nie gram teraz :D
Niech ktoś rozwiąże te łamigłówki, bo się Darnok wkurzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 22:14, Budo napisał:


> Specjalnie dla Ciebie obrazek (zaznaczam, nie mój) i drobna informacja - Togorianie płci
męskiej
> mieli tak około do 3 metrów wysokości ;)


Jakby byli wysokości człowieka to by przypominali tę rasę z Morrka... jak jej tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2005 o 22:30, Yarr napisał:

Jakby byli wysokości człowieka to by przypominali tę rasę z Morrka... jak jej tam...


KHAJICI, ehh, laik...
No ruszcie głową z tymi łamigłówkami... a może Darnok przecenił nasze możliwości...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:08, Yarr napisał:

Jak masz "chwilkie czasu" to sobie przeczytaj jedną lub dwie edycje, żebyś wiedział czym się
to je. Polecam ostatnie dwie [Walgierza i Budo] - po przeczytaniu będzie Ci łatwiej zadawać
pytania :) Pozdrawiam!


Z tego, co widzę czytając ostratnią (Budo) to tam trzeba spędzać masakryczne ilości czasu przed kompem!! Ja na ten przykład mam 15 lat i primo muszę się troszkę uczyć :D, secundo rodzice nie pozwalaja mi siedziec przy kompie do jakiejs tam 23.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 22:53, Yarr napisał:

To było wywołanie do odpowiedzi pewnego gracza mafijnego, który miał Morrka poprowadzić ;P
I co? Uderz w stół ;)


Noooo, tak. Teraz będzie mi wypominał co edycję ;]
Już wiem czym śmierdzi miszczowanie i zanim poprowadzę edycję w morku 10 razy ugryzę się w palce, nim napiszę to na forum - będę musiał się po prostu dokładnie przygotować. Być może że stanie sie to po sesji zimowej.

glizda101-----> masakryczne ilości czasu przed kompem spędza tylko MG. Gracze grają z różną aktywnością, jak ja grałem zawsze mi wystarczyło napisać parę postów dziennie i zastanowić się trochę nad postami innych. Ważne jest wczucie się w klimat. Poza tym większość z nas i tak często zagląda na forum. A z czasem głosowań, to pora posta i termin głosów są do dogadania, nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić je wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ten odstęp miedzy literkami też coś znaczy jeżeli bralibyśmy pod uwagę jako 1 i drugi wiersz to mielibyśmy coś takiego:

J A C

NIC

chyba ze literki sa powiązane z obrazkami (jak rebusy - pierwsza litera+obrazek+ostatnia litera= rozwiązanie) ale wtedy Darok by presadzil bo cholera wie co na obrazkach:)

--
Cerm

Dobrze że to już 8 więc zaraz wekend i bedzie możan zając sie rozgrywką nie zważając na bzdurne zagadki MG:)
Swoja drogą czemu ludzie z Krakowa muszą zawsze pozować na intelekualistów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamjeszcze kilka pytań:
-Jak wybierani są gracze z pośród tych, ktorzy sie zglosza? tescik jakis?
-Jak rozumiem MG decyduje na poczatku kto jest w mafii i mowi mu o tym?
-Kiedy zaczyna sie edycja? Oby nie w piatek bo akurat w piatek wieczorem jade w miejsce bez kompa (a co dopiero internetu, ech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 09:44, glizda101 napisał:

Mamjeszcze kilka pytań:
-Jak wybierani są gracze z pośród tych, ktorzy sie zglosza? tescik jakis?

Zależy od inwencji MG:) Jężeli fabuła wymaga znajomości pewnych realiów danego okresu lub danej gry to czasem robi teścik

Dnia 08.12.2005 o 09:44, glizda101 napisał:

-Jak rozumiem MG decyduje na poczatku kto jest w mafii i mowi mu o tym?

Decyduje lub losuje przeważnie to drugie (choć wiem że niektórzy nieco pomagają losowi:P)

Dnia 08.12.2005 o 09:44, glizda101 napisał:

-Kiedy zaczyna sie edycja? Oby nie w piatek bo akurat w piatek wieczorem jade w miejsce bez
kompa (a co dopiero internetu, ech)

Edycja zaczyna przeważnie w niedzele wieczorem.... ale.... MG ma decydujące zdanie.. wszystko zależy jak się potoczy "świąteczna edycja" i czy gracze wyrażą chęć gry w tygodniu z wigilia w piątek (część może wyjeżdżać wcześniej na święta)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec. Nie podoba wam sie zabawa to nie bedzie rozwiązania.
Zaczynamy planowo w niedziele.
Role otrzymacie w stosownym terminie.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się