Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 20:44, Vilmar napisał:

O, znalazłem właśnie mój dzisiejszy typ przeglądając posty. Muszę podziękować Pir0 17 za wybawienie mnie z kłopotu szukania
sobie powodu, bo podrzucił mi najlepszy na świecie - nie odezwał się ani razu.

///
Mój głos - Pir0 17.



Nie tylko on nie odezwał się ani razu. Jeszcze pozostał Illidian Shando. Mało udzielają się Narrenturm, Ziemas, Yarr i Shudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 20:53, Andrij napisał:

Droga Mika przeczytałem i nadal jestem takiego samego zdania. Jak napisałem możliwe że to przez ten kac:).


No więc przytocz mi posta w którym ktoś mnie atakuje, a ja odpowiadam tym samym? :) Czekam na wyjaśnienia:>

///

Dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 20:52, DEViANCE napisał:

(...) Jeszcze pozostał Illidian Shando.


Fakt, o tym zapomniałem bo wydawało mi się, że gdzieś mi mignął post napisany przez niego. Ale sprawdziłem - rzeczywiście się nie odezwał. Pozostaję jednak przy pierwotnym typie, bo mam tylko jeden głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajtek po calym dniu pracy znowu zawital w skromne progi PADNIJ. Wszyscy obecni goscie patrzyli nan iego, jakby to on zabil wczoraj DonCorleone... Tak jak zwykle czynil usiadl przy barze i zamowil szklaneczke whisky z lodem. Pograzajac sie w myslach nagle ktos go szturchnal reka i zaczal:
-Dlaczego wczoraj tak szybko wyszedles? - to byl Darnok - Kilka minut po Twoim wyjsciu znalezlismy martwego mieszkanca naszego miasteczka, mysle, ze masz cos z tym wspolnego!
Bajtek odburknal od niechcenia:
-Gdy uslyszalem te straszna wiadomosc, wiedzialem, ze ktos bedzie mnie podejrzewal... Niestety mylisz sie i wiedz, ze nigdy nie bylbym do tego zdolny. Dobrze wiesz, ze calymi diami pracuje i wracam zmeczony do domu, wiec po co mialbym to robic? Nie dawno do Forumowa przybylo kilku dziwnych typkow, wiec moze lepiej ich zapytaj?
Konczac swoj krotki wywod odwrocil sie i wypil wielki haust whisky poczym zamowil u barmana kolejna szklaneczke. Myslal o mordercy, kto mogl byc do tego zdolny w tak spokojnym miasteczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styczek zdążył się mniej-więcej zapoznać z mieszkańcami. Dowiedział się rownież więcej o morderstwie.
Miał już swój typ - mordercą jest kobieta - jest nim MIKA
Wyjaśnienie - kłótnia z Da Ghostem - na jego podejrzenia odpowiedziała atakiem. Jest jeszcze pare drobnych powodów, ale nieważnych.

Mój typ na lincz- MIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 20:56, Andrij napisał:

Proszę bardzo :P

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=288


Jeśli jednak udowodnisz mi żr to nie Ty (choć w to
wątpię, bo teraz nie dam się wyginać jak plastelina :)) to odwrócę swój głos od Ciebie.


Jakbyś dobrze przeczytal, post Da Ghosta zostal skierowany do Kerotha, oskarzyl go na podstawie jego zdania, ze w mafii jest ktos kto nie byla wczoraj w PADNIJ. No więc moje zdanie jest następujące:

Keroth walnął głupote przez co Da Ghost poczuł sie obruszony i wygladało to tak jakby zaczął sie bronic prze Kerothem, bo nie byl tego wieczora w barze, więc jasno powiedzialam, że czekam an jego odpowiedz, choc nie uwazam zeby byl w mafii bo robii podstawowy bład, a jesli chodzi o Kerotha to rzucił zdaniem, coz mnie nie bylo wtedy w barze i jakos nie poczulam sie ze to do mnie... Wg mnoie wyolbrzymiony problem prze Dha Ghosta. Wyjasnione? Swietnie mam nadzieje, ze laska boza na mnie spadnie i swoj glos oddasz na kogos innego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:01, BajteK_ napisał:

Bajtek po calym dniu pracy znowu zawital w skromne progi PADNIJ. Wszyscy obecni goscie patrzyli nan iego, jakby to on zabil
wczoraj DonCorleone... Tak jak zwykle czynil usiadl przy barze i zamowil szklaneczke whisky z lodem. Pograzajac sie w myslach
nagle ktos go szturchnal reka i zaczal:
-Dlaczego wczoraj tak szybko wyszedles? - to byl Darnok - Kilka minut po Twoim wyjsciu
znalezlismy martwego mieszkanca naszego miasteczka, mysle, ze masz cos z tym wspolnego!
Bajtek odburknal od niechcenia:
-Gdy
uslyszalem te straszna wiadomosc, wiedzialem, ze ktos bedzie mnie podejrzewal... Niestety mylisz sie i wiedz, ze nigdy nie
bylbym do tego zdolny. Dobrze wiesz, ze calymi diami pracuje i wracam zmeczony do domu, wiec po co mialbym to robic? Nie
dawno do Forumowa przybylo kilku dziwnych typkow, wiec moze lepiej ich zapytaj?
Konczac swoj krotki wywod odwrocil sie i
wypil wielki haust whisky poczym zamowil u barmana kolejna szklaneczke. Myslal o mordercy, kto mogl byc do tego zdolny w
tak spokojnym miasteczku ?


Baaardzo ciekawa wypowiedź. Przepraszam ale gdzie tutaj ktoś pisał, że ma Ciebie za mordercę? Jeśli sie nie mylę to nie dostałeś (narazie) ani jednego głosu, baa - nie byłeś nawet wymieniany w gronie podejrzanych. I gdzie żeś niby wyczytał, że ja mam Cie za podejrzanego? Czemu wkładasz mi w usta nie moje słowa?
Chyba powinienem się jeszcze zastanowić nad ewentualną zmianą głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:02, StyczeK napisał:

Styczek zdążył się mniej-więcej zapoznać z mieszkańcami. Dowiedział się rownież więcej o morderstwie.
Miał już swój typ
- mordercą jest kobieta - jest nim MIKA
Wyjaśnienie - kłótnia z Da Ghostem - na jego podejrzenia odpowiedziała atakiem.
Jest jeszcze pare drobnych powodów, ale nieważnych.

Mój typ na lincz- MIKA


Tu takze odwoluje sie do tego, że nitk mnie nie oskarzal, wypowiedzialam sie... na temat oskarzen Da Ghost --> Keroth!

/////
Prosze czytajcie wszystkie posty, bo glupoty piszecie :/ I przez to musze spamowac 3 postami na minute :>
/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da Ghost kończył właśnie buteleczkę a wraz z szumem alkoholu w głowie, szumiało mu również coraz więcej myśli o tym kto może stać za zabójstwem zeszłej nocy. Może to Keroth, który nieopatrznie powiedział głupie zdanie a może to faktycznie nic nie znaczące słowa i tylko się czepiam. Kolejnym podejrzanym mogła być również Mika. Zaatakowała mnie w rewanżu na mój atak na Kerotha. Po co? Do tego Andrij - gada jak potłuczony i niewiele sobie robi z wydarzeń w mieście. Jest też kilka osób tajemniczych, nie wychylających się z cienia. Co zrobić co zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 19:47, Da Ghost napisał:

- A co Wy
dzisiaj zrobicie??? - zagrzmiał - dzisiaj podpiszecie na kogoś wyrok. BEZ KONKRETNYCH POSZLAK. Ot tak po prostu bo ktoś
musi odpowiedzieć za to co się stało. I jest duże prawdopodobieństwo iż będzie to osoba niewinna. Ja oskarżyłem Kerotha
publicznie i odpowiednio wcześniej aby miał czas na obronę swej osoby i odsunięcie moich podejrzeń od niego. Dałem mu szansę
obony na którą każdy ma prawo. A Wy co??? Poczekacie do ostatniej chwili i wskażecie palcem - "Ten, ten dzisiaj musi umrzeć".


- A mamy inne wyjście ?? W tym momencie nie jestem w stanie wysnuwać sensownych poszlak, a nie chcę robić tak jak ty i robić awanturę z powodu paru słów (co prawda te słowa miały jakiś tam wydźwięk, ale według mnie nie były aż tak przekonujące żeby się odrazu tak gwałtownie na nie rzucać) W pierwszym głosowaniu wiele osób losuje, strzela, zmyśla byle tylko zagłosować. My nie musimy głosować, jednakże jeśli tego nie zrobimy automatycznie stajemy się podejrzanym numer 1. Ja naprzykład nie chciałbym dzisiaj głosować, gdyż nie chcę losować, ale widzę że nie mam wyjścia.
Nie mam żadnego typu na dzisiaj...twoje słowa zwracają na ciebie uwagę. Nie wiem czy zrobiłeś to umyślnie, czy "tak wyszło". W każdym bądź razie, żeby mój głos nie okazał się "wyssany z palca" zagłosuję na ciebie DaGhost. Powtarzam nie mam wystarczających poszlak żeby stwierdzić: Tak, to on jest mafiozem. Na kogoś jednak muszę głosować. Dzisiaj to będziesz ty.

Lincz - Da Ghost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla gapiów:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=274
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=280
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=282
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=283

A oto dowod na gapiostwo Andrija:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=285

Prosze przeczytajcie te posty a potem wysuwajcie wnioski, dobrze? Dziekuje z góry

A co do Ciebie Da Ghost:
"Keroth walnął głupote przez co Da Ghost poczuł sie obruszony i wygladało to tak jakby zaczął sie bronic prze Kerothem, bo nie byl tego wieczora w barze"

Podkreslam słowo "JAKBY". potrzeba czegos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:11, Andrij napisał:

No fear, no mercy Mika. Wybacz ale wolę żeby zginął niewinny niż czekać aż morderca wybije nas wszystkich po kolei.


Milo mi, że jestem mordercą :) Najpierw skoryguj swoje błedy, przeczytaj posty, nastepnie oskarzaj, mam nadzieje, że umiesz czytac. Dziekuje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwie sie, gdy bedziesz uwazal mnie za morderce, od razu wiedzialem, ze maczales w tym palce... Szkoda slow, nienawidze ludzi takich jak Ty. Wszedzie probujesz zwalic wine na kogos innego. Czy ja Ci w czyms zawinilem? Osobiscie nie mialem nic do Ciebie, ale teraz naprawde uwazam Cie za winnego calego tego wczorajszego zajscia. Mam nadzieje, ze dzisiaj juz nic nie nabroisz. Bede Cie pilnowal przez cala noc! Pilnuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiem :) o to się nie martw, jednak wszystko przeczytalem i wysnułem takie wnioski, fakt byłem na kacu ( w grze bo w realu musiałem się uczyć, a teraz to odrobiłem i przeczytałem wszystkie posty). Po za tym jak dla mnie zbyt uporczywie się bronisz :P. Możę się mylę, a może mam rację, na tym etapie gry to jest właściwie losowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj oddam glos na Da Ghosta. Za bardzo się rzuciłeś w oczy na początku. Ale jak każdy inny na ten dzień, nie mam swojego typu. Jeszcze za wcześnie, aby wysuwać jakieś wnioski. A Ty to zrobiłeś...

Lincz - Da Ghost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:19, Andrij napisał:

Umiem :) o to się nie martw, jednak wszystko przeczytalem i wysnułem takie wnioski, fakt byłem na kacu ( w grze bo w realu
musiałem się uczyć, a teraz to odrobiłem i przeczytałem wszystkie posty). Po za tym jak dla mnie zbyt uporczywie się bronisz
:P. Możę się mylę, a może mam rację, na tym etapie gry to jest właściwie losowanie.


Gdzie ja sie bronie człowieku? To, że podsumowalam oskarzenia Da Ghosta na Kerotha to jest obrona? Przestan bo udowadniasz tym, że jednak nie umiesz czytac :> Powtarzem, wszystkim gapiom oskarzenia byly przeciwko Kerothowi nie przeciwko mnie. Moj byl tylko i wylacznie komentarz na dodatek głosuje na nr. 11 i przez Ciebie sprawdzilam kto to i bynajmniej nie jest to ani Da Ghost ani Keroth... i proponuje kolejny raz przeczytac, bo a) sie nie bronie, b) sie nie bronie i c) tez sie nie bronie, a wlasciwie inaczej nie bronie sie przed zarzutami Da Ghosta bo ich nie bylo, bronie sie przed gapiami, ktorzy zle przeczytali wszystkie posty i nie sa w temacie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się