Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 21:17, BajteK_ napisał:

Nie zdziwie sie, gdy bedziesz uwazal mnie za morderce, od razu wiedzialem, ze maczales w tym palce... Szkoda slow, nienawidze
ludzi takich jak Ty. Wszedzie probujesz zwalic wine na kogos innego. Czy ja Ci w czyms zawinilem? Osobiscie nie mialem nic
do Ciebie, ale teraz naprawde uwazam Cie za winnego calego tego wczorajszego zajscia. Mam nadzieje, ze dzisiaj juz nic nie
nabroisz. Bede Cie pilnowal przez cala noc! Pilnuj sie!


Śmieszny jesteś. Nikt nic o Tobie nie pisze, siedzisz cicho, po czym wyskakujesz na scene i opisujesz jak to rzekomo wszyscy Cie podejrzewają oraz wkładasz mi w usta słowa, których nigdy nie powiedziałem, podkreślając jednocześnie znacząco swoją niewinność. W ogóle to ciekawe, że udzielając się dzisiaj ok. godziny 13-tej nie raczyłeś zachować się podobnie jak teraz wieczorem. Wcześniej sie nie dało widocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewazne, nie chce mi sie z Toba klocic. Oddalbym glos na Ciebie, ale jako iz samemu nic nie zrobie podobnie jak wiekszosc bede za linczem na DaGhosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi samotnie siedział przy stoliku i zastanawiał się na kogo oddać głos, gdy nagle jakiś obcy mu facet wykrzyknął: Głosowanie rozpoczęte! ToMi miał za mało czasu, aby się dobrze zastanowić. Wybrał Da Ghost`a

Oto wyjaśnienie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=283 Jednak pierwsze głosowanie jest po części czybił trafił, gdyż to dopiero początek.

**********
Wybacz Da Ghost, ale na kogoś muszę oddać głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:53, Illidan Shando napisał:

Mało sie odzywam Duzo obserwuje


Między "mało" a "w ogóle" jest kolosalna różnica, więc lepiej wykombinuj coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:56, Illidan Shando napisał:

Masz jeszcze cos do powiedzenia?


Ja mam pytanie, prosze pana obrazonego, czemu ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:56, Illidan Shando napisał:

Masz jeszcze cos do powiedzenia?


Dziwne pytanie od kogoś, kto dopiero co raczył zaszczycić nas swoją pierwszą wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:00, don manfrett napisał:

bo jestes jakas dziwna....buahahaha
rozwazam wycofanie glosu na mike i zaglosowanie na Illidan Shando...zadziorny jak kogucik...caly
czas cicho i nagle zacyna sie rzucac.....ale jeszcze chwila


Jej, ja dzisiaj mam wyjątkowe szczescie :) Mika - synonim mordercy i dziwologa... :D Naprawde mi milo, prosze panow ekhem mało czytających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz podniósł głowę znad kart. Dopił piwo i głęboko westchnął:
- No cóż mam nadzieję, że los się nie myli.
- Barman - krzyknął - Jeszcze raz to samo

********
LINCZ ----> Tomi_323

Uzasadnienie:
Z braku podejrzeń losowałem. Mam nadzieję, że następnym razem będę pewniejszy swojego typu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:02, Mika napisał:

Jej, ja dzisiaj mam wyjątkowe szczescie
:) Mika - synonim mordercy i dziwologa... :D Naprawde mi milo, prosze panow ekhem mało czytających ;)

wg mnie nie jestes dziwna....cytowalem tylko Illidan Shando
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=344

anuluje glos na mike i zmieniam na Illidan Shando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narrenturm przyczłapał się do baru ostatni ... Sok z marchwii - zawołał do barmana - i po wychyleniu pierwszej szklanki przemknęło mu przez myś- Da Ghost - podejrzany osobnik, jednak nie miał do końca pewności czy to jest rzeczywiście on :/

-> Da Ghost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:00, don manfrett napisał:

bo jestes jakas dziwna....buahahaha
rozwazam wycofanie glosu na mike i zaglosowanie na Illidan Shando...zadziorny jak kogucik...caly
czas cicho i nagle zacyna sie rzucac.....ale jeszcze chwila



jesli chcesz zaglosowac na niewinnego to glosuj ja cie nie powstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da Ghost dopił już druga butlę i postanowił - mój głos nieoczekiwanie na Mikę - po pierwsze za nagłe atakowanie mojej osoby w związku z wypowiedzią o Keroth poza tym poza mną była druga osoba robiącą kupę szumu no i liczę na to że uratuję swoją skórę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:07, Illidan Shando napisał:

jesli chcesz zaglosowac na niewinnego
to glosuj ja cie nie powstrzymam


jeszcze nie mozna w 100% wytypowac winnego, a ty po prostu mi podpadles...ni z tego ni z owego zaczynasz sie rzucac...nie udzielales sie, nie napisales nawet czemu....

-> glos nadal na Illidan Shando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się