Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

MG - Upiordliwy


1. Furrbacca
2. WoWmen
3. Ponury
4. Stein
5. DevilFish
6. Yarr
7. Andrij
8. Jozeph
9. walgierz
10. Arucard
11. Shudo
12. Keroth
13. Scorp 2005
14. glizda101
15. Bartuc
16. Ninja Seba
17.Lukullus


Wszystkich zapisanych i chętnych do gry proszę o kontakt przez
e-mail : upiordliwy@wp.pl
gg : 5935899

w celu ustalenia uczestnictwa. Umówmy się, że lista pozostanie przez krótki czas otwarta jeszcze dla chętnych. Btw - kiedy wolelibyscie zacząć?


Co do edycji ostatniej - była jaka była , usmiałem sięprzy niej i szkoda , że większośc osób, która zginęła , zrobiła to przez nieuczestniczenie w edycji czynnie. A jednak sięmyliłem i S4jm0n był w ruchu oporu imienia Kłapouchego:) Szkoda , że Arxel się tak niewiele udzielał. Współczuje Darnokowi , że nie mógł dłużej jej poprowadzić a warto przyznać , że pomysł był świetny i teksty fabularne bardzo mi się podobały ( pan Żabka;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa kiedy ma się zacząć edycja jest obojętna bo na święta będe u siebie więc nie mam problemu. Obym jeszcze przeszedłte piekielne eliminacje bo chętnie bym sobie zagrałw mafie ;)
Ps. W piątek na 2 matematykach graliśmy w mafie bo łąwek nie było z powodu matury :D same oszustwa były ale nawet fajnie się grało :D 28 osó 5 mafiozów i 2 katnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 14:35, Jozeph napisał:

Ja bym wolał zacząć po świętach, bo w święta będe miał ograniczony dostęp do kompa.



Szczerze mówią wolałbym jeszcze przed świętami zacząć ale termin to najmniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, może jednak warto zagrać w edycji SW? Bo później mogę żałować, że sie nie zgłosiłem ;)
Update:

MG - upiordliwy

1. Furrbacca
2. WoWmen
3. Ponury
4. Stein
5. DevilFish
6. Yarr
7. Andrij
8. Jozeph
9. walgierz
10. Arucard
11. Shudo
12. Keroth
13. Scorp 2005
14. glizda101
15. Bartuc
16. Ninja Seba
17.Lukullus
18. Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:00, TYHE napisał:

> Elitarną (przed)świąteczną edycję Forumowej Mafii uważam za rozpoczętą!

Dnia 17.12.2005 o 13:00, TYHE napisał:

----------------> Sajmon
zgadnij kogo sprawdziłam :P
ja mam uraz :DD


Hahahahahahaha.... :PPP Chyba będzie Cię nękać do końca życia ten fakt, że zaufałaś mi....zdradzieckiemu Sajmonowi :PPP ;-))) Ale ja naprawde nie zawsze jestem mafiozem :DDDD :))

*******
Szerlok wraz z Cermem i kurtem zaprowadzili siłą Domka do gabinetu Szerloka, a tam poświęcając megafon do komunikacji, rozprawili się z mafiozem raz na zawsze, gdzie po ostatnim jego pierdnięciu Szerlok wykrzyknął z radością:
-HA !!! Hus da best ??!?!?! Hus da best ??!?!!
I tak dobra imię i sława słynnego detektywa nie zostały zszarpane ;))))
********
Ma się nosa co ? :PPP Będzie mi tu nakręcał mieszkańcow na mnie taki Domek :PP ;)))) A następnym razem wierzcie autorytetom takim jak Sherlock Holmes, a nie ludziom z CDP ;))))
Dzięki za edycję i za zaproszenie Darnok, bo jeśli chodzi o Ciebie to spisałeś się tak jak trzeba. Fajna fabuła, szkoda jednak, że nie wszyscy się do niej przyłożyli :/// Spodziewałem się czytania tony postów...bałem się, że nie nadążę...ale w perwszych dniach było tyle do czytania ile kiedyś było zwykle w ostanich....przy kilku graczach.

Wesołych Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie potwierdzenie chęci uczestnictwa mam od :

1.Furbacca
2. walgierz
3. Arucard
4 .Shudo
5. Lampek

Panowie czekam;)

Aha i walgierz podsunął mi ideę , żeby post rozpoczynający dać w Poniedziałek 26.12.05 - bo wtedy najmniej kłopotów chyba by było. ( kto będzie w wigilię grał;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała być wyjątkowa edycja i była...
Nie kojarzę żadnej, gdzie mafia wypadłaby za brak aktywności ;P
Ale było też klimatycznie. Zastanawiałem się co Wy palicie, bo na trzeźwy umysł to trudno takie brednie pisać :D
Wielkie dzięki dla Darnoka za zaproszenie do gry i mistrzowanie. Fajny pomysł, ciekawe posty, elastyczne reakcje na ekscesy graczy :)
Mam nadzieję, że nikomu nie podpadłem i to nie była moja ostatnia elitarna edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podpatrywałem od czasu do czasu i fabularnie było całkiem fajnie... ale elitarną edycją bym tego nie nazwał. Było chyba gorzej niż z moją drugowojennoświatową ;P Widać trzeba staranniej dobierać pacjentów ;)


----- Upiór :)
Co do edycji SW, to z przykrością informuję, że niestety nie będę mógł wziąć w niej udziału. Spadło na mnie sporo rzeczy do załatwienia i nie pisałbym zbyt wiele, więc nie chcę ekipie psuć zabawy [ani sobie, ginąc za brak głosu albo w linczu za nieodzywanie się ;P].

Pozdrawiam!
Zapisuję się na edycję noworoczną [czyt. pierwszą w 2006 ;P].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko próbna chemia w poniedziałek i WOLNOŚĆ !! Przynajmniej na razie. Pasuje mi jak najbliższy termin po poniedziałku (19.12.). Po raz pierwszy na "forumowej mafii"... będzie fajnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 15:44, upiordliwy napisał:

Na razie potwierdzenie chęci uczestnictwa mam od :

1.Furbacca
2.Ponury
3. walgierz
4 . Arucard
5 .Shudo
6. Lampek


Potwierdzilem przez gg ale żeby mnie nie zapomniano potwierdzam na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie potwierdzenie chęci uczestnictwa mam od :

1.Furbacca
2.Ponury
3. walgierz
4 . Arucard
5 .Shudo
6. Lampek
7. Ponury
8. Stein
9. DevilFish
10. Jozeph (?)
11. Keroth (?)
12.


Ciągle czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Furbacca
2.Ponury
3. walgierz
4 . Arucard
5 .Shudo
6. Lampek
7. Ponury
8. Stein
9. DevilFish
10. Jozeph (?)
11. Keroth (?)
12. WoWmen


Przepraszam , że kolejny post ale chcę , żeby Ci co nie dali mieli jasność, że tracą szansę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 22:26, upiordliwy napisał:

1.Furbacca
2.Ponury
3. walgierz
4 . Arucard
5 .Shudo
6. Lampek
7. Ponury
8. Stein
9. DevilFish
10. Jozeph (?)
11. Keroth (?)
12. WoWmen


Przepraszam , że kolejny post ale chcę , żeby Ci co nie dali mieli jasność, że tracą szansę;p


Ja mam nadzieje, że już mnie potwierdziłeś po naszej ultra-krótkie rozmowie na gg ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się