Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 22:09, don manfrett napisał:

> jesli chcesz zaglosowac na niewinnego
> to glosuj ja cie nie powstrzymam

jeszcze nie mozna w 100% wytypowac winnego,
a ty po prostu mi podpadles...ni z tego ni z owego zaczynasz sie rzucac...nie udzielales sie, nie napisales nawet czemu....

->
glos nadal na Illidan Shando


No nie mozna na 100% a dla mnie winną jest "Mika" pewno wyszlo tak z losowania wiec napisane zostalo ze jest dziwy(a)
A jeszcze nie wiem o co ci chodzi z tym rzucaniem poprostu ci powiedzialem ze jestem nie wienny i nie bede cie przekonywal od odejscia od glosu jezeli ty tylko oddajesz glos na mnie bo sie zaczolem "rzucac" to ok
Mika-sory za tego "faceta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiło się coraz później a napięcie sięgało już zenitu. Wszyscy czekali na to co się stanie. Da Ghost miał pewne obawy spokojnie czekał jednak przy barze dopijając piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajtek siedzial podparty lokciami i przysluchiwal sie ze znudzeniem rozmowom w knajpce. Co chwile ktos sie klocil, czasami do PADNIJ wpadal ktos nowy, ktorego nikt nie znal. Coraz czarniejsze typki zagladaly w skromne progi malego baru w Forumowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na niezadowalającą frekwencję najpierw poszedłem się umyć, ale widze, że czasu danego nie spożytkowaliście. Oto jaką decyzję podjęli mieszkańcy forumowa...

1. Darnok - Andrij
2. Ziemas – Da Ghost
3. Vilmar – PirO 17
4. Letniak – Da Ghost
5.
6. Keroth
7. Tomi_323 – Da Ghost
8. Yarr
9. Bajtek – Da Ghost
10. Deviance – Da Ghost
11. Pir0 17
12. Andrij
13. Styczek - Mika
14. Walgierz – Tomi_323
15. Narrenturm – Da Ghost
16. Mika – PirO 17
17. Shudo
18. Da Ghost – Mika
19. Illidian Shando - Mika
20. Mannfrett

1st place - Da Ghost 6 głosów
2nd place - Mika 3 głosy
3rd place - PirO 17 2 głosy
W wyniku licznu ginie Da Ghost. Nie możesz odzwyać się do końca tej edycji.

************************
Przypominam o FAQ, które zostało napisane i przypięte po to abyści odpowiedzi na najczęstsze pytania mogli tam znaleść. Przyznam szczerze wkurza mnie jak ktoś dziś pyta, do której ma głosować.

Głosy niepotierdzone mailem lub dziś na drodze wyjatku przez gg nie liczyły się.

Od jutra przyjmuję potwierdzenia głosów tylko maiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajtek pograzony w zadumie spogladal na smutne miny obecnych gosci PADNIJ. Nikt sie nie odzywal, kazdy byl zawiedziony tym, co zrobil...
-Miejmy nadzieje, ze tej nocy nikt nie zginie i skoncza sie te chore zabojstwa - powiedzial - Barman, kolejka dla kazdego na moj koszt! Nie pozwolmy by ogarnelo nas bezduszne poczucie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:51, BloodyGuy napisał:

oczywiscie mieszkancem niewinnym. :)


Jak już wiadomo ToMi_323 to wrażliwy człowiek. Po tym jak dowiedział się iż ''''skazał'''' niewinnego człowieka upił się do upadłego...powrócił do nałogu... Teraz smacznie śpi w PADNIJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:54, BajteK_ napisał:

(...) Barman, kolejka
dla kazdego na moj koszt! Nie pozwolmy by ogarnelo nas bezduszne poczucie winy.


Nie no, ja wszystko rozumiem, ale kolejka z okazji samosądu na niewinnej osobie? To pewnie tak na otrzeźwienie umysłów? Wybacz, ale wśród nas są tylko trzy osoby, których świętowanie z tej okazji mogę zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:54, BajteK_ napisał:

Bajtek pograzony w zadumie spogladal na smutne miny obecnych gosci PADNIJ. Nikt sie nie odzywal, kazdy byl zawiedziony tym,
co zrobil...
-Miejmy nadzieje, ze tej nocy nikt nie zginie i skoncza sie te chore zabojstwa - powiedzial - Barman, kolejka
dla kazdego na moj koszt! Nie pozwolmy by ogarnelo nas bezduszne poczucie winy.


Bełkotnoł pod nosem: miejmy nadzieje ze to nie jest sprawka nikogo z ludzi pokluconych wczesniej ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da Ghost zginął śmiercią brutalną jak nikt przedtem. Mieszkańcy przekonani, że był złym mafiozem zamkęli go w stodole i puścili nową piosenkę Mandaryny, ustawiając odtwarzacz na repeat... Umierał w agonii...

Ale Vilmar, który gdzieś po drodze zabłądził, lecz nikt nie zwrócił na to zbytniej uwagi też nie mógł skarżyć się na miłe doświadczenia tego wieczoru. Mieszkańcy Forumowa wracając do PADNIJ zastali go wiszącego na drzewie. Pod nim rozciągałą się oczywiście kałuża krwi i nie tylko... znowu ktoś się zrzygał...

Vilmar został zgładzony przez mafie i do końca edycji siedzi cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:58, Illidan Shando napisał:

Bełkotnoł pod
nosem: miejmy nadzieje ze to nie jest sprawka nikogo z ludzi pokluconych wczesniej ze mna


A to coś znaczy czy po prostu mówisz tak sobie kompletnie bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie mnie wysluchac! Jesli tej nocy mi uwierzycie to moze w Forumowie zapanuje pokoj. Nie bedziecie musieli zyc w leku. Jestem pewiem, ze za zabojstwami stoi Darnok, jesli go jutro zlinczujemy to bedzie dla nas nadzieja. Zapewne nie dziala sam, wiec pozniej trafimy po sznurku i bedziemy zyc dlugo i szczesliwie. Prosze, zaufajcie mi, chociaz ten jeden raz i nie ufajcie Darnokowi. Bedzie chcial mnie zbojkotowac i prosze, nie wierzcie mu! Ja jestem Wasza jedyna nadzieja! Wybor pozostawiam Wam, a reraz wybaczcie. Udam sie na spoczynek, kolejne morderstwo dzien po wczorajszym zdarzeniu to jak na moja glowe za duzo. Wybaczcie, do zobaczenia jutro. Przemyslcie moje slowa, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się