Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Jeśli będziemy sithami to upiordliwy bedzie naszym imperatorem :D Mogę być sithem bo lubie koler czarny a przydomek Dark by mi nie przeszkadźał:D albo bym musiał nanowo pisać wprowadźenie x]
Ps. Ehh nie ma to jak zbugowane forum :/ znowu posty wcina ale nie pojedyńcze tylko po 3-4 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 21:22, WoWmen napisał:

Jeśli będziemy sithami to upiordliwy bedzie naszym imperatorem :D Mogę być sithem bo lubie
koler czarny a przydomek Dark by mi nie przeszkadźał:D albo bym musiał nanowo pisać wprowadźenie


Powtarzam: Sithów było tylko ***, więc jeśli już to moglibyśmy być co najwyżej mrocznymi Jedi.
BTW. Chyba Darth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze można spojrzeć przez KoToRa i JKy, gdzie Sith się mówiło nawet na takie lamusy co miecza świetlnego nie miały i każdy pilot mógł ich roznieść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 21:38, P3NCZUL napisał:

Ale zawsze można spojrzeć przez KoToRa i JKy, gdzie Sith się mówiło nawet na takie lamusy co
miecza świetlnego nie miały i każdy pilot mógł ich roznieść :P


Przede wszystkim - KotOR był (chyba) jeszcze przed zasadą *** Sithów. Następnie, sith (w KotORze) to nie był użytkownik mocy, lecz zwykły żołnierz. Użytkowników Mocy nazywano Dark Jedi. W JK chyba zresztą też, nie pamiętam. A tu chodzi raczej o okres III epizodu... (z kontekstu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się wymądrzać swoją wiedzą o Gwiezdnych Wojnach, zacznijcie zbierać pomysły na jakąś ciekawą postać ponieważ chyba to jest najważniejsze nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 23:05, Ninja Seba napisał:

Ja mogę ładnie wyrecytować kodeks Zakonu Jedi i Sithów co kto woli :) Dostanę dodatkowe punkty?
:P


Tia... i batonika oraz ciuchcię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 23:45, Yarr napisał:

> Ja mogę ładnie wyrecytować kodeks Zakonu Jedi i Sithów co kto woli :) Dostanę dodatkowe
punkty?
> :P

Tia... i batonika oraz ciuchcię ;P



Yarr - btw Ty grasz czy nie;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 23:05, Ninja Seba napisał:

Ja mogę ładnie wyrecytować kodeks Zakonu Jedi i Sithów co kto woli :) Dostanę dodatkowe punkty?
:P

No oczywiście że dostaniesz.
W czasie pierwszego linczu. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 15:17, Shudo napisał:

> Ja mogę ładnie wyrecytować kodeks Zakonu Jedi i Sithów co kto woli :) Dostanę dodatkowe
punkty?
> :P
No oczywiście że dostaniesz.
W czasie pierwszego linczu. hehe


Bardzo śmieszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No i rozleciała się świąteczna edycja (wiem że szybko sie obudziłem, ale ostatnio zaganiany byłem)- jeden z niej wniosek- mafia nie dla emerytów :/
A przynajmniej nie dla większości z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 14:43, upiordliwy napisał:

Yarr - btw Ty grasz czy nie;p?


Zależy kiedy zaczynacie - jeżeli przed nowym rokiem to nie. Jeśli po, to chętnie. Zresztą, już się do Ciebie tu na forum z tym zgłaszałem kilkanaście postów wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się